پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و ششم سری آ- آث میلان 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
بونوچی ضعف هایی داره که تو 3-5-2 پوشش داده میشه و ویژگی های مثبتی داره که بازهم فقط تو 3-5-2 نشون داده میشه

capture1_gp2v.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^^ قبول ندارم. بونوچی تو سیستم 4 دفاعه بهترم هست. بونوچی اعتماد به نفس خیلی بالایی داره. همین بعضی اوقات مثل پاس های عمقیش به کار تیم میاد. بعضی اوقاتم سوتی های فاجعه میده.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بخوایم اشتباهات بونوچی رو به یاد بیاریم میشه ازش یک کتاب نوشت ! 2 فصل قبل اوایل فصل اشتباهات زیادی داشت و رفته رفته فوق العاده میشد ولی این فصل هنوز اشتباهاتش ادامه داره . این اشتباهات باعث میشه نشه بهش گفت مدافع فوق العاده . البته بونوچی هنوز سنی نداره و جای پیشرفت زیادی داره . با علم به اینکه مدافعین ایتالیایی 30 به بالا فوق العاده میشن میشه انتظار ی کاناوارو دیگه داشته باشیم ازش تو چند سال آینده شخصا بخوام انتخاب کنم برای 2 تا مدافع وسط بونوچی و کیه لینی تو ترکیب اصلی هستن . پراندلی هم بخواد نتیجه بگیره با آتزوری حضور بونوچی تو تیم لازمه .

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مشکل اینجاست که هر کی تو تیم سوتی میده از جمله ویدال و پیرلو و بقیه رو همین بونوچی جمع میکنه و در نتیجه سوتی اونا به چشم کسی نمیاد . ولی خدا نکنه که بونوچی سوتی بده . اصلا فکر میکنم یه عده بازیهای یووه رو به عشق این میبینن که بونوچی سوتی بده و بیان انتقاد کنن . در کل این اخرین مطلب من تو فروم در مورد بونوچی هست . گذر زمان تمام حرف های منو ثابت خواهد کرد . همونطور که در مورد ووچنیچ و ایسلا و بقیه ثابت کرد

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام به همه بیانکونری ها من پادگان بودم و تازه الان خلاصه بازیو دیدم و چه بازی قشنگی از دست دادم چه کرد این بوفون چه گلی زد توز فقط حیف خونه نبودم که یه داد بزنم:2: ولی کلا" تبریک به خاطر برد به تمام بیانکونری ها :juventus::juventus::juventus:

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

مشکل اینجاست که هر کی تو تیم سوتی میده از جمله ویدال و پیرلو و بقیه رو همین بونوچی جمع میکنه و در نتیجه سوتی اونا به چشم کسی نمیاد . ولی خدا نکنه که بونوچی سوتی بده .

مسلما سوتی دفاع بیشتر به چشم میاد چون جاییه که نباید سوتی بده.
همونطور که سوتی و توپ لو دادن توز از ویدال کمتر به چشم میاد طبیعتا یه مدافع هم به همین شکل بیشتر به چشم میاد.
اگه بونوچ هم هافبک بود کسی از سوتیاش به این شکل انتقاد نمیکرد
طبیعتا همگی دوست داریم که بونوچی یه دفاع مطمئن بشه و اصلا بهترین دفاع جهان بشه ولی نمیشه حقیقتو انکار کرد که تعداد سوتی های فاجعه بارش خیلی کمتر از تعداد بازی هاش برای یووه نیست متاسفانه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی