پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نوزدهم سری آ - کالیاری 1-4 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
76 پاسخ برای این موضوع

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

هرچند بازی رو بردیم ولی 70 دقیقه به معنای واقعی کلمه گند زدیم.

+لیخت گل زد و دو پاس گل هم داد ولی از نظر من ناامید کننده بازی کرد. سانترهای بلاک شده ی بسیار زیاد و عدم توانایی در جا گذاشتن بازیکن حریف.البته اگه آمار مهمتر از کیفیت واقعیه(صرفاً این بازی منظورمه) میشه گفت بهترین بازیکنمون بود:17:

با حرف های شما تا حدودی موافقم . واقعا اگه لیخت بتونه کمی خلاقیت خودش رو در جاگذاشتن یار مستقیم بالا ببره فوق العاده میشه فوق العاده . هفت هشت تا پاس مستقیم رو کوبوند تو پای بازیکن حریف ولی خداییش پاس گلاشم معرکه بود . در ضمن یوونتوس به هیچ عنوان تو این بازی خوب بازی نکرد و اگه اشتباه دروازه بان حریف روی شوت مارکیزیو نبود مطمئن باشید خیلی خیلی سخت میشد این کالیاری رو برد . تا دقیقه ی 75 این 352 رو مخم بود بازم این کنته حاضز نبود یک مهاجم مثل جووینکو و ووچینیچ بیاره تو :fp:
دوست دارم جووه

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
جواب كنته به مويس كه براي ماركيزيو اومده بود:
Spoiler

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال
سانترهای بلاک شده ی بسیار زیاد و عدم توانایی در جا گذاشتن بازیکن حریف

دقیقا مهم ترین ضعف لیختن همینه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

سانترهای بلاک شده ی بسیار زیاد و عدم توانایی در جا گذاشتن بازیکن حریف

دقیقا مهم ترین ضعف لیختن همینه.

امروز یه بازی دیگه رو دیدی شما انگار !!!!!!

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

????????????????????

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یازدهمین برد متوالی رو تبریک میگم. فقط 7 بازی تا شکستن رکورد اینتر فاصله داریم. نیمه اول همونطور که قبلا گفتم اسیر جوی شدیم که در ایتالیا راه افتاده. حتی میشه گفت تا قبل از تعویض طلایی کونته یووه بر بازی مسلط نبود ، اینو میشه به خستگی پیرلو و مصدومیتی که تازه گذرونده بود مربوط دونست. بعد از مدتها یه جانشین خوب برای پیرلو پیدا کردیم ، لامصب مارکیزیو جایی هست که بازی نکرده باشه؟ تو همه پست ها به بازی گرفته شده و در همشون خدایی در حد قابل قبول بوده. امروز خبری از بصیر نیست. :1: خوشحالی مارکیزیو (زدن روی لوگوی یووه) برای ما با ارزش تر از هر چیزیه. کسی که به معنای واقعی عاشق یوونتوسه. اینطور بازیکن ها هویت یک تیم هستن و باعث موفقیت اون تیم میشن. در کل بازی خوبی بود.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ارزش اصلی این برد همون اول که گل خوردیم از بین رفت . ولی به هر حال 11 برد متوالی هم فوق العادس . فقط فهمیدم روی گلی که خوردیم یورنته اون آخر چیکار می کرد . آفساید رو 4 متر پر کرده بود . البته ویدال هم از خط آفساید عقب تر بود

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

امروز خبری از بصیر نیست. :1:

امروز با این بازی ای که از مارکیزیو دیدم ، نظرم در موردش 360 درجه تغییر کرد :1:

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

خیر مدیر عزیز. اگه استایــل ِخاص ِ دویدنش نبود میشد با پادوئین اشتباه گرفتش.

+ به هر شکل با اختلاف بردیم.مبارکه! جایی برای کج خلقی نیست،ایضاً تازگیها برای اظهارنظر انگار:3:
Spoiler

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

آنتونیو کونته ، پس از پیروزی دیگر و ادامه دادن ِ مقتدرانه با یوونتوس در سری آ در کنفرانس خبری شرکت کرد و درباره ی بازی شاگردانش اینگونه گفـت .

" این یک واقعیت است که ما در وضعیت بسیار خوبی بسر می بریم . این شگفت انگیز است که یوونتوس به یازدهمین پیروزی پیاپی خود دست یافته ، چیزی که در تاریخ یوونتوس هرگز اتقاف نیوفتاده بود "

" بسیار خوشحالیم از داشتن همچین بازیکنانی و کسانی که در همه حال می دانند باید بجنگند ، هر آنچه که در توان دارند بگذارند و افتخار آفرینی کنند . می توانیم از داشتن همچین بازیکنانی لذت ببریم و قدم هایی که با قدرت و سرعت بر می داریم "

" واقعیت این است که این عملکرد و این واکنش من را هم بسیار خوشحال کرده و به وجد آورده . من به همه بازیکنانم ایمان دارم و می دانم که توانایی انجام بالاترین چیزها را دارند "

" ما در ابتدای بازی غافلگیر شدیم و ضربه خوردیم . اما در ادامه جبران کردیم و با تلاش زیاد در نیمه اول ، با حریف برابر ماندیم . حریف در خط حمله بسیار خوب و با برنامه بود ، اما خوشحالم که نا امیدی در ذهن ِ بازیکنان من جایی ندارد و تا انتها تلاش کردند "

" کالیاری با سرغت بالا سعی در تحت فشار قرار دادن ما و تخریب بازی داشت ، آن ها در اینجا رُم و لاتزیو را گرفتار کرده بودند و این برای ما خوب است که موفق شدیم "

" امروز کلودیو مارکیزیو بسیار خوب بود . او بازیکنی است که در زمین می تواند همیشه موثر باشد و هرگز دست از تلاش بر نمی دارد . من و همه بازیکنان از بازی او تشکر کردیم ، زیرا او در راه افتادن دوباره ما موثر بود گ

" زمانی که تیم عقب باشد و سپس بازی را مساوی کنید ، 2 تیم نیاز به آرامش فکری زیاد دارند . وقتی که مارکیزیو به بازی آمد توانست با روحیه بالایی که داشت گلزنی گند و آرامش ِ تیمی ما را 2 برابر کرد "

" او بخاطر مصدومیت هایی که داشت کمی از شرایط بازی در این فصل دور ماند اما همیشه در تمرینات پرتلاش بود و امروز هم زمان خوبی برای اثبات توانایی هایش بود . او برای ما یک بازیکم موثر و مهم است و بر روی نیمکت یک وزنه به حساب می آید . کلودیو یک شانس خوب برای یووه است و هرگز تهدید به حساب نمی آید "

" در سمت ِ راست امروز فعالیت فوق لعاده ای در تیم ما وجود داشت ، لختشتاینر با ایجاد موقعیت و دوندگی بالا فشار را بر روی کالیاری زیاد کرده بود و این در حالی بود که آزاموا مانند همیشه خوب بود "

" بازیکنی مانند بوفون یک نمونه برای همه است . او به خوبی حملات کالیاری را در دقایقی که آن ها موفق به تحت فشار گذاشتن ِ ما بودند خنثی کرد . بازیکنی مانند او و پیرلو باعث ایجاد تفاوت می شوند "

" بازی در لیگ اروپا با توجه به اختلاف زیادی که با رُم داریم برای ما آسان تر خواهد بود . این به معنی از دست دادن امتیازات نیست بلکه باعث زیاد شدن اعتماد به نفس ما شده است "

" بازیکنان من در بازی مهم 3 امتیاز ِ مهم را گرفتند و این در حالی بود که رُم همچنان در حال ادامه دادن رقابت با ما است و این پیروزی خیلی ما را کمک خواهد کرد . همانطور که گفتم همه بازی ها مانند هم 3 امتیازی هستند و می توان با پیروزی برابر رُم همه چیز را تمام شده دانست "

" اگر ما امروز موفق به شکست کالیاری نمی شدیم به رده دوم نمی رفتیم اما مطمئنا فشار بر روی بازیکنان کمی زیادتر می شد "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

خیر مدیر عزیز. اگه استایــل ِخاص ِ دویدنش نبود میشد با پادوئین اشتباه گرفتش.

+ به هر شکل با اختلاف بردیم.مبارکه! جایی برای کج خلقی نیست،ایضاً تازگیها برای اظهارنظر انگار:3:

Spoiler

من که کج خلقی نکردم .. مطمئنا منظورتون من نیستم ..

اما در مورد لختشتاینر !

متوجه نمیشم که میگید نمی تونست بازیکن های حریف رو جا بذاره ... تو بازی که من دیدم ، لختشتاینر علاوه بر اینکه قدرت زیادی برای حمل ِ توپ و دریبل داشت ، تو کارهای ترکیبی و دور زدن مدافعین حریف خیلی خوب کار کرد ..

مطمئنا زمانی که لختشتاینر پا به توپ میشه و 2 نفر میان رو پاش ، همین دور زدن و " یک دو " کردن یه ویژگی خیلی مهم می تونه باشه ...

نباید همیشه انتظار ِ دریبل داشت ...

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
یووه یک نیمه کاملا محو بود کالیاری اونقدر خوب بازی کرد و تاکتیک های کنته رو خنثی کرد که عملا یم نیمه ضعیف رو داشتیم کاملا رو نقاط ضعف ما کار کردن نبود بارزالی تاثیر گذار بود ......توز رو عملا شناسایی کردن و نتونست کاری کنه در نیمه اول فقط دل به سانتر بسته بودیم که یکیش گل شد.... اما نیمه دوم : کالیاری با فشار روی دروازه ما بازی رو شروع کرد کونتی کاملا هوشیارانه بازی میکرد و جا عوض کردن های سائو مدافعانمونو گیج کرده بود اینجا کنته تصمیم به تعویض درستی گرفت....اومدن مارکی جای پیرلو تحرک و نشاط تیمی مون رو زیاد کرد و فضا سازی و رو به جلو بودنش باعث شد بال های کناری ما فعال تر بشن اما یورنته خوب مهر شده بود استوری واقعا خوب بازی کرد .... چون راه نفوذ ما رو بسته بودن مارکیزیو اقدام به شوت زنی میکنه و عالی هم میزنه اما آدان که تو رئال هم سوتی های زیادی میداد زیاد خوب عمل نکرد....در کل روز روز مارکیزیو بود....با یه بازی نمیشه منتقد ها رو خفه کرد اما آرومشون میشه کرد...... در ادامه تعویض منطقه بازی توسط مارکیزیو و نفوذ موثر لیخت کار رو 3 به 1 کرد و کالیاری دیگه کم آورده بود و یورنته آزاد تر و شوتش با اشتباه آدان همراه بود و لیخت هم که خوراکش از این استفاده هاست کار رو تموم کرد..........

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

آنتونیو کونته ، پس از پیروزی دیگر و ادامه دادن ِ مقتدرانه با یوونتوس در سری آ در کنفرانس خبری شرکت کرد و درباره ی بازی شاگردانش اینگونه گفـت .

" او بخاطر مصدومیت هایی که داشت کمی از شرایط بازی در این فصل دور ماند اما همیشه در تمرینات پرتلاش بود و امروز هم زمان خوبی برای اثبات توانایی هایش بود . او برای ما یک بازیکم موثر و مهم است و بر روی نیمکت یک وزنه به حساب می آید . کلودیو یک شانس خوب برای یووه است و هرگز تهدید به حساب نمی آید "

امان از این جمله ی کذایی که یک فصل روی اعصابمون بود و آخرش شد آنچه باید می شد(/نمیشد):12:

---------------------------------------------------

مطمئنا زمانی که لختشتاینر پا به توپ میشه و 2 نفر میان رو پاش ، همین دور زدن و " یک دو " کردن یه ویژگی خیلی مهم می تونه باشه ...

نباید همیشه انتظار ِ دریبل داشت ...

انتظار دریبل از لیخت ندارم ولی انتظار دارم وقتی کاملاً واضحه که با کوبیدن توپ(بخوانید سانتر) به پای حریف، جلوی موقعیتهای بهتری رو میگیره و در نهایت از تلاشش به یک اوت بسنده میکنیم یه انتخاب بهتر داشته باشه.

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
يورنته اگه همينطوري پيش بره ميتونه نبودنش در اول فصل رو جبران كنه و به رتبه هاي برتر گلزن هاي سري ا برسه . البته عملا با مصدوميت روسي من رقيبي براي توز يا يورنته براي اقاي گلي نميبينم ( البته نبايد از هيگوايين چشم پوشي كرد )

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

[COLOR="red"]
انتظار دریبل از لیخت ندارم ولی انتظار دارم وقتی کاملاً واضحه که با کوبیدن توپ(بخوانید سانتر) به پای حریف، جلوی موقعیتهای بهتری رو میگیره و در نهایت از تلاشش به یک اوت بسنده میکنیم یه انتخاب بهتر داشته باشه.

آقا امیر انتقادتون کاملا بجا هست و این مورد از ضعف های لیخت به شمار میره اما این مسئله دلیل هم داره تا حدودی.

اکثر حرکات لیخت بصورت انفجاری و خیلی سریع انجام میشه و حوزه ی عملکردش هم کل طول زمین هست و طبیعتا وقتی به کناره های محوطه ی حریف میرسه نهایت فشار بدنی رو متحمل میشه و تقریبا توی بالاترین سطح از ظرفیت تنفسی خودش هست. توی این شرایط هم مغز توان درست تصمیم گرفتن نداره و هم عضلات توان واکنش درست رو ندارن.خب وقتی توی این شرایط قرار میگیره مجبوره توی اولین فرصت توپ رو ارسال کنه تا هم شانس ایجاد فرصت رو از دست نده و هم مالکیت توپ رو به حریف واگذار نکنه.معمولا هم توی این شرایط توپ از سوی مدافعین حریف بلاک میشه.
این مورد رو فقط از این جهت گفتم که معمولا خودم این شرایط رو زمانی که با دوستان بازی میکنم تجربه میکنم و زمانی که به نهایت توان تنفسی نزدیک بشم توپ رو توی اولین فرصت جایی میفرستم که کمترین ضرر و بیشترین سود ممکن رو در بر داشته باشه.

در کل هم اگر بخوایم در مورد استفان قضاوت کنیم کمتر بازیکنی توی فوتبال اروپا وجود داره که این سطح از توان بدنی رو به همراه فاکتورهای عالی دفاعی و هجومی و دوندگی رو از خودش نشون بده.

در مورد بازی هم متاسفانه نتونستم ببینم اما سهیل عزیز یه گزارش کامل پیامکی در حین بازی برام انجام داد که کم از دیدن بازی بصورت مستقیم نداشت و بابت این مسئله از سهیل نهایت تشکر رو میکنم و برد رو هم به همه ی دوستان تبریک میگم

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
برد خوبی بود ، منم تبریک میگم به همه ، خواهشا فقط یه لحظه بچه ها ببینید دارید از چی انتقاد می کنید ، اغلب من دیده بودم که بازیکنی وقتی برای یه تیم گل میزنه تشویقش می کنن و یا حداقل انتقادی ازش نمیشه ولی ندیده بودم هواداری بیاد ارزش کار بازیکن تیمشو پایین بیاره ، تحت عناوینی که مثلا "دروازه بان حریف خیلی سوتی میده" و یا "هافبک های نه چندان قوی کالیاری باعث شدن کار براش راحت باشه" و ... همه ما طرفدار یووه ایم ، و کسی نمی تونه بگه مثلا من طرفدارترم ، ولی خواهشا از سر لجبازی با همدیگه به بازیکن های خودمون توهین نکنیم ، چه برسه که به حق خوب هم بازی کرده باشند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- اينكه يووه هنوز با ميل فراوان داره بي رحمانه حريفانش رو شكست ميده تنها به مسئله روان شناسي عالي كادر فني تيمش برميگرده كه از نظر ذهني بازيكنان رو خيلي خوب آماده كردند. اما به جز اين 4 گل، ماركيزيو نياز به گلزني داشت تا فشارها رو از روي خودش برداره و چه بهتر كه با يك گل زيبا اين كار رو انجام داد، اميدوارم اين گل باعث بشه كه در بازي هاي بعدي با آرامش خاطر بيشتري بازي كنه. كالياري در زمين خودش حريف دست و پا بسته اي نبوده و نيست و يوونتوس كار بزرگي كرد كه با اين اختلاف اونها رو در هم كوبيد.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی