پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفدهم سری آ - آتالانتا 1-4 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
اگه یه سنگ از آسمون بیاد پائین می خوره تو فرق سر من بدشانس!!! اکانت سی سی کم 1 ساله ام دقیقا بین دو نیمه قطع شد! می خوای؟!!!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- دفاع آتالانتا کلا واستاده دیگه . :1: راحت میشه پنجمی و ششمی رو هم زد . :1: این پادوین رو برای چی میاره تو ؟ :22:

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Darth vader

Darth vader

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
هرچقدر این بازی سخت باشه آخرش بانوی پیر دست پر ازش بیرون میاد:juventus:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تو این مواقع نمیشه به 2 تا بازیکن جوون بازی داد به جای پلوزو و پادوین؟

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
pogba
https://www.mediafir...jxs5u5vs2w2bi5g

llorente
https://www.mediafir...n86dr44kw6y8t46

vidal
https://www.mediafir...4ng6wz197179bk6

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بجز شکسته شدن رکورد بوفون همه چیز خوب و باب ِ میل بود .. این هم از آتالانتا که خیلی ها می ترسیدن ازش :19: یوونتوس خیلی خوب و منطقی بازی کرد .. گل های بیشتری هم می شد به آتا زد که نگه داشته شد واسه بازی رم ... تبریــــــــــــــــــــــــــــــک :juventus::juventus::53:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
حیف شد اتالانتا فقط اومد تا جلوی رکورد جی جی رو بگیره و به غیر از اون هیچی نداشت البته باز مقصر خودمون بودیم بجای اینکه سد راه شوت بازیکن حریف بشیم,پشت بهش وایسادیم که شانسی بهمون بخوره تا تو گل نره,آخرشم رفت توگل:22: 3تا بازی 4-1 شده و رم هم 4-0 برد در هرصورت,F O R Z A J U V E :juventus:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
فرناندو یورنته " این یک بازی سخت بود . ما آنطوری که می خواستیم بازی کردیم . همانگونه که مربی گفته بود ، درست مثله همین " مصاف با رم در سال جدید ؟ " ما برای تعطیلات استراحت خواهیم کرد و دوباره در بازی با رم همینگونه خواهیم بود " چه تغییری نسبت به ماه های اول در یوونتوس کردی ؟ " من خوب کار می کنم و پیشرفت می کنم . ما منسجم کار می کنیم مانند یک تیم ، همانطوری که من دوسـت دارم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Darth vader

Darth vader

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
با این که رکورد بوفون حفظ نشد ولی مهم اینه که یوونتوس این بازی رو برد :juventus:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
گل یورنته انصافا خوب بود و نشون میده این بچه بغیر از سرش ، بقیه ی بدنش هم به کار میاد ! :1: راضیم از یورنته ! ویدال هم کارت زرد نگرفت و بازی مقابل رم حاضره ! :8: ولی خوب ، حاضر بودم بازی 0-0 مساوی بشه ولی 10-1 هم برنده نشیم ... رکورد آقام خیلی مهم بود برام ! از یه نظر الان دیگه نگران شکسته شدن رکوردش نیستیم و میتونیم مقابل رم بدون استرس بازی کنیم ولی از یه طرفم حیفه بین اسم این دروازه بانا اسم آقام نباشه !

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونته این بازی هم به کنفرانس خبری نخواهد رفـت ...

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم به نوبه خودم این پیروزی رو تبریک میگم...یووه به همه مدعیا نشون داد که روش بردن آتالانتا تو برگامو چه جوریه...با گل زودهنگام توز به نظر می رسید کار برای یووه در ادامه راحت خواهد بود که پوگبا اون تعلل رو انجام داد و هم بازی رو حساس تر کرد هم رکورد جی جی متاسفانه خراب شد..بازیکنان آتالانتا اومده بودن با تجمع تو 1/3 خودی، اجازه ارسال پاس های آخر به توز رو بگیرن و با اشتباهات احتمالی هافبک ها و مدافعینمون، و با قطع کردن توپ های بازیکنانی که تملک توپ رو در اختیار دارن، با اتکا به بازیکنان سریعشون ضد حملاتشون رو روی دروازه یووه اجرا کنن...تاکتیکشون تا ابتدای نیمه دوم خوب داشت پیش می رفت که گل پوگبا روند و جریان بازی رو عوض کرد و اونا رو آوردن به بازی احساسی و درهم ریخته و این کار رو در ادامه برای بازیکنان ما راحت تر کرد...کلا برد دلچسبی بود، جز از بین رفتن رکورد سوپر جی جی که میشد با کمی دقت از رخ دادن این اتفاق جلوگیری کرد...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خبر خوب برای یووه اینکه بوناونتورا بعد از مصدومتش هنوز شرایط خوب خودش رو پیدا نکرده و ترکیب اصلی رو از دست داره

اگر اشتباه نکنم بازی قبل هم رو نیمکت بود

اگر می شد نیم فصل بخریمش عالی بود

ویرایش: نه نه بازی با جنوا تو ترکیب اصلی بود فکر کنم بازی با هلاس ورونا و بازی قبلش رو نیمکت بود

هر چی گفتم این بوناونتروا .................

واقعا بازیکنه واقعا شانس ما بهترین بازی بعد از مصدومیتش رو انجام داد

اشتباه رو همه انجام می دن اما اگر کسی دیگه ای جای پوگبا تو اون صحنه بود الان 2 تا پاش تو هوا بود ......

+ واقعا حیف این تیم که به مرحله بعد سی ای نرفت

++عباس انگیزه ای که بخواد بخاطر حذف سی ال از بین بره همون بهتر که نباشه هوادار اینطوری نبودش بهتره

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب خدا رو شکر دیگه نظری درباره داوری و... هم نمی بینم:3:
البته بازم تاکید میکنم مخاطبم افرادی که هستند که تو فروم و سایت های دیگه فعالیت میکنند
فقط دو کلمه مخصوصا برای اونایی که جدول توهمی بدون داوری برای خودشون ساختن! :

آی بدو

تصویر

Spoiler

:1:

Spoiler

Untitled.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال
یکی از بردهای پر حلاوت یووه در این فصل بود.........................

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
تبریک به همه بازی بارم چه باسی ای میشه ، اولین بازی در سال جدید و حال و هوای کریسمس ، یوونتوس استادیوم پر از تماشاگر ، حضور دیوید ترزگه عزیز و دوست داشتنی ، اگه با برد رم و فاصله ی بیشتر با این تیم همراه بشه که دیگه هیچی :8::8::8:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
کلودیو مارکیزیو " امسال می توانست با صعود به مرحله لیگ قهرمانان برای ما بهتر باشد . ما یک هفته استراحت خواهیم کرد و بعد از آن به رُم فکر خواهیم کرد " مانند یک بازیگردان در بازی بودی .. " تا هنگامی که پیروز باشیم ، من در هر کجا که بازی کنم خوشحال خواهم بود " چندین بازی است که کونته شما را در ترکیب اصلی قرار می دهد . " بله . اما اجازه دهید که بگویم که 2 سال و نیم است که در کناره آندر ا پیرلو بازی می کنم و سخت است که کسی مانند او بازی کند . هر کسی در جایگاه و نقش خود بازی می کند تا بهترین نمایش و ارائه را داشته باشد ، و ما امروز در برگامو که پیروزی هرگز در آن آسان نیست بازی خوبی انجام دادیم " چقدر برای گلزنی دلتـنگ هستی ؟ " من مهاجم نیستم اما با توجه به نمایشی که در 2 سال ی گذشته داشتم من برای گلزنی دلم تنگ شده است . نمایش و عملکرد تیمی به حساب می آید اما بدنبال گلزنی مقابل رم برای افزایش فاصله هستم " حضور یورنته فضا را برای نفوذ تو بیشتر می کند ؟ " فکر نمی کنم. آرتورو ویدال و پوگبا دائم یارگیری شده اند و بنابراین همیشه فضا برای من به عنوان هافبک وجود دارد . به هر حال تغییر در بازی واضح است ، میرکو با یورنته متفاوت است . فرناندو یورنته با پاس های گلی که می دهد به هافبک ها کمک می کند و به نظرم او فراتر از یک مهاجم ِ داخل محوطه است و گل امروز نشانگر این است " شما همیشه در لیست بازیکنان خروجی هستید . آیا می خواهی در یووه بمانی ؟ " البته . مخصوصا بعد از اینکه برنده شوید . من امیدوارم که قرارداد را تمدید کنم ، من می خواهم این پیراهن را برای مدت زمان طولانی که ممکن است بپـوشم . من همچنین آناده تغییر وظیفه و پست هم هستم ، آزاموا را ببینید .. مانند او " " این نشانه بلوغ و کامل بودن این تیم است و به لطف همین بلوغ ، یوونتوس در سال های اخیر افتخار کسـب کرده "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یک موردی به نظرم اومد که فکر میکنم جالب و البته مقداری روشنگرانه باشه.

http://www.shiauploa...67416641382.bmp

این نمراتی هست که سایت whoscored به بازیکنای یووه داده و پنج نفر برتر یووه رو مشخص کرده.

اما میخوام بگم این آمار و نمراتی که خیلی از سایت ها میدن و معمولا توی خیلی از بحث ها به عوان مدرک استفاده میشه چندان قابل اطمینان و صحیح نیست.

یورنته توی این بازی تا قبل از گل پوگبا کلا هیچ اثری ازش توی زمین نبود و تک تک توپ هایی که براش ارسال شد رو از دست داد و کلا بیشتر از اینکه مثبت بازی کنه بازی تیم و دسترنج بقیه رو خراب کرد اما گل دوم پوگبا روی استوپ ناقص یورنته به ثمر رسید و همین استوپ ناقص به عنوان یه پاس گل ثبت شد.البته در مورد گلی که خودش به ثمر رسوند یه حرکت و تغییر جهت فوق العاده بود و خود من هم اصلا انتظار چنین حرکتی رو ازش نداشتم اما به صرف این گلش و اون استوپ ناقصش که با خوش شانسی به پوگبا رسید و گل شد مستحق این نبود که امتیاز بالای 8.6 و عنوان بهترین بازیکن زمین رو دریافت کنه و توز ای که توی زمین همه کار کرد و آساموایی که نیمه ی اول واقعا فوق العاده بود ازش پایینتر قرار بگیرن.

در مورد لیخت حرفی نیست.هرچند معتقدم انقدری خوب نبود که بالاترین نمره بعد از یورنته رو دریافت کنه.

همینطور در مورد پوگبا اون اشتباه و سهل انگاری روی گلی که خوردیم داشت هیچ اثری توی نمره ای که دریافت کرد نداشت.

در ادامه ویدال رو داشتیم که به همراه آساموا نمره ی 8 رو دریافت کرد.تفاوت بازی ویدال و آساموا واقعا مشهود بود و گل ویدال تنها چیزی بود که بازی معمولیش رو تحت شعاع قرار داد و امتیازش رو با یکی از بهترین های زمین(آساموا) برابر کرد.

در این بین مارکیزیویی که یکی از خوب های تیم بود و جای خالی پیرلو رو خیلی خوب پر کرده بود و البته کم اشتباه و بی نقص هم بازی کرد امتیاز 7.2 رو از این سایت دریافت کرد.

در مجموع میخوام بگم آمار و ارقام چندان هم نمیتونه ملاک سنجش قرار بگیره و مخصوصا آمار و نمرات سایت های اینچنینی کاملا مشخصه که سلیقه ای هست

اما در مورد بازی هرچند 4 تا زدیم ولی بخاطر خراب شدن رکورد بوفون زیاد دلچسب نبود.
آتالانتا خیلی خوب دفاع کرد و روی دوئل های هوایی و سانترهایی که روی دروازشون انجام دادیم هم خیلی خوب عمل کردن.نمیدونم چرا در عرض دادن به بازی و ایجاد فضا توی دفاع آتالانتا انقدر ضعیف عمل کردیم اما به هر حال میشه گفت خوش شانس بودیم که پوگبا توی اون موقعیت قرار گرفت و گل برتری رو زدیم و همون گل هم باعث به هم ریختن انسجام تیمی آتالانتا و در ادامه دریافت گل های بعدی شد

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
نیمه اول بازی بسیار بانظم و تاکتیکی از اتالانتا دیدیم اما در نیمه دوم کنته با تغییر شیوه بازی یووه و رو اوردن به بازی تهاجمی تر غلبه تاکتیکی خودش رو به مربی اتالانتا نشون داد اما توز از نظر من زیاد خوب نبود دلیلش هم ندونستن قدر موقعیت هاست مخصوصا اون تک به تک .....همیناست که فرق لیگ و چمیونز رو نشون میده اما اساموا عالی بود...همچین بارزالی.......اما اونجام سوخت وقتی جی جی گل خورد.......اونم سر 14 دقیقه

capture1_gp2v.jpg

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
منم این برد رو تبریک می گم به همه:6: صدرنشین سال 2013 هم که موندیم:juventus: اما کاش رکورد بوفون خراب نمی شد تا شیرینی این برد واسمون دوبرابر می شد:2::17:

[SIGPIC][/SIGPIC]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی