پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفدهم سری آ - آتالانتا 1-4 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

آتالانتا - یوونتوس

زمان : یکشنبه 1 دی 1392

ساعت : 17:30

مکان : استادیوم آتلتی آتزوری دی ایتالیا

شهر برگامو

تصویر

ظرفیت : 24726 نفر

سال تاسیس : 1928

نام قبلی : ماریو برومانا بین سال های 1945-1928

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی ساده ای نیست. چه برای بردن، چه برای گل نخوردن. اینتر، رم، لاتزیو، فیورنتینا و اودینزه از تیم هایی هستند که توی این نیم فصل به آتالانتا رفتند و فیورنتینا تنها تیمی بوده که پیروز برگشته.

Have You Heard
It's a Silent Dream

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم :

آتالانتا

(4-4-1-1)

Consigli; Scaloni, Canini, Lucchini, Brivio; Brienza, Cremona, Cigarini, Kone; Morales; Denis

یووه :

(3-5-2)

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lihctsteiner, Vidal, Pogba, Marchisio, Asamoah; Llorente, Tevez

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
این بازی خیلی سخته ... یه بخشی از این سختی رکورد گل نخوردن بوفونه. همیشه ادامه دادن به رکورد به خصوص در گل نخوردن یه فشار روانی برای تیم ایجاد می کنه. یه فشار که مقابله باهاش خیلی سخته. فشار روانی برای "گل نخوردن" روی بسیاری از جنبه های عملکردی تیم تاثیر می گذاره. حالا باید در نظر بگیریم که با آتلانتا بازی داریم که می تونه خیلی یوونتوس رو اذیت کنه. ژرمن دنیس بازیکن خیلی خوبیه. یه حرکت انفجاری و فردی از دنیس خیلی راحت می تونه آتلانتا رو به گل برسونه. دنیس خیلی بازیکن زرنگیه و گل های انفرادی ِ زیادی رو به ثمر رسونده. خیلی باید مراقبش باشیم ... بهتره از ابتدا بازی رو در دست بگیریم و اجازه ی خلق کوچیک ترین موقعیتی رو به آتلانتا ندیم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بازی ساده ای نیست. چه برای بردن، چه برای گل نخوردن.

اینتر، رم، لاتزیو، فیورنتینا و اودینزه از تیم هایی هستند که توی این نیم فصل به آتالانتا رفتند و فیورنتینا تنها تیمی بوده که پیروز برگشته.

تازه همونم تو بازیهای اول فصل بوده جایی که آتالانتا تو 5 بازی اولش فقط یک برد داشته و 4 باخت ! که از هفته 6 به بعد آمارشون بهتر میشه و 4 برد 3 تساوی و 4 باخت

تو 11 بازی این فصل هم موفق به گلزنی شدن .
تو همه بازیهای خونگیشون غیر همون بازی فیورنتینا تونستن دروازه حریف رو باز کنن

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خبر خوب برای یووه اینکه بوناونتورا بعد از مصدومتش هنوز شرایط خوب خودش رو پیدا نکرده و ترکیب اصلی رو از دست داره اگر اشتباه نکنم بازی قبل هم رو نیمکت بود اگر می شد نیم فصل بخریمش عالی بود ویرایش: نه نه بازی با جنوا تو ترکیب اصلی بود فکر کنم بازی با هلاس ورونا و بازی قبلش رو نیمکت بود

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ایسلا این چند بازی خیلی خوب بود. تو معقوله سانتر واقعا از لیخت بهتره ولی فرارای لیخت یه چیز دیگه است. طبق گفته سایت ترنسفر مارکت مصدومیت ووچینیچ برطرف شده. امیدوارم بازی کنه. هرچقدرم مهاجم شاخ بخریم بازم وقتی ووچینیچ به بازی میاد بازی یووه طراوت خاصی میگیره.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خوب همونطور که بسیار تابلو بود و پیش بینی میشد بازی از شبکه ورزش پخش میشه!خدا رحم کنه:1:

فقط ساعت بازی زده 18:30.درسته یا ساعت بالا اشتباهه؟

یه لیست طولانی هم ورزش 3 گذاشته خواستید ببینید, چون خودم چند وقته جز بازی یووه هیچ بازی ای نمی بینم نذاشتم.شما هم نبینید!:16:
البته احتمالا 50-60دقیقه آخر دربی میلان هم ببینم

يکشنبه 01/10/1392 ساعت : 18:30
هفته 17 سري آ : آتالانتا - يوونتوس
زنده از شبکه ورزش

نکته جالب دیگه هم نشون دادن دربی توسط شبکه 3 هست.در حالی که هفته پیش اعلام شد ورزش نشون میده! و بازی رئال- والنسیا شبکه 3

Untitled.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ویدال اگه این بازی کارت بگیره برای بازی بعد که با رم هست محروم میشه .. با توجه به اینکه بازی تو خونه حریف هست و انتظار ِ یه بازی درگیرانه میره ، شاید کارت گرفتن ِ کینگ آرتور دور از ذهن نباشه ..

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خوب همونطور که بسیار تابلو بود و پیش بینی میشد بازی از شبکه ورزش پخش میشه!خدا رحم کنه:1:

فقط ساعت بازی زده 18:30.درسته یا ساعت بالا اشتباهه؟

یه لیست طولانی هم ورزش 3 گذاشته خواستید ببینید, چون خودم چند وقته جز بازی یووه هیچ بازی ای نمی بینم نذاشتم.شما هم نبینید!:16:
البته احتمالا 50-60دقیقه آخر دربی میلان هم ببینم

يکشنبه 01/10/1392 ساعت : 18:30
هفته 17 سري آ : آتالانتا - يوونتوس
زنده از شبکه ورزش

نکته جالب دیگه هم نشون دادن دربی توسط شبکه 3 هست.در حالی که هفته پیش اعلام شد ورزش نشون میده! و بازی رئال- والنسیا شبکه 3

اونا که واسه دل خودشون همینجوری ساعت میزنن...طرف لیگ برتر زیاد نگاه می کرده زده 18.30..باز خوبه 19.30 نزده...:1:...بازی همون 17.30 شروع میشه....

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ظاهرا کونته بازم به سکوت خبریش ادامه میده و در این بازی هم با خبرنگاران مصاحبه نمیکنه... کونته این کار رو در قبال اقدام ناجوانمردانه رسانه ها در آوردن اسمش در میان متهمین پرونده جدید شرط بندی انجام میده...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ماسیمو تایبی دروازه بان سابق آتالانتا که بین سال های 2005-2001 در این باشگاه حضور داشت و حتی سابقه پوشیدن پیراهن تیم های بزرگی چون میلان و من یونایتد رو داره...گزیده مصاحبه ش : + آتالانتا در خانه همواره تیم ترسناکیست.یووه در حال حاضر قدرت خود را به همه نشان داده و می دهد اما در برگامو پیروز شدن آسان نیست.در ایتالیا هیچ بازی آسان نیست. + جی جی از دید من تنها بهترین دروازه بان ایتالیا و جهان نیست.شما تداوم او در کارش را می بیند.او به ندرت اشتباه می کند و این نشان دهنده بزرگی اوست. از دید من او 4-5 سال دیگر هم می تواند با همین کیفیت به بازی خود ادامه دهد. + هر دو مربی از نظر سبک کاری شبیه به هم هستند.مربیانی فوق العاده با توانایی تحریک بازیکنانشان.کونته به خوبی نشان داده که تیم تحت هدایت او می تواند خواسته های خود را در زمین پیاده کند و کولانتونو هم در کارهای تاکتیکی و تیمی فردی دقیق است. + خطرات احتمالی آتالانتا برای یووه ؟ یووه باید مراقب بازیکنان کناری آتالانتا باشد البته دنیس هم بازیکنی خطرناک است. + من مطالبی در روزنامه ها در مورد عدم راه یابی یووه به مرحله حذفی چمپیونز لیگ خواندم که آن را همانند یک شکست بزرگ قلمداد کرده بودند.باور من این گونه نیست. یووه دوباره اوج خواهد گرفت و در فینال یورو لیگ در تورین حاضر خواهد بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بر طبق اخبار Sky ، فردا در ترکیب یووه ( 2-5-3 ) بارتزالی - بونوچی و کیلینی در مقابل ِ دروازه بوفون خط دفاع 3 نفره را تشکیل می دهند و استفان لختشتانیر - ویدال - پوگبا - مارکیزیو و آزاموا بازیکنان ِ خط میانی یوونتوس از راسـت به چپ هستند . در خط حمله هم به نظر می رسد بار دیگر زوج توز - یورنته از ابتدا در ترکیب باشد . طبق پیش بینی ها آندر پیرلو هم برای بازی 5 ژانویه برابر ِ رم باز خواهد گشت .

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بازیکنان ِ دعوت شده برای ِ این دیدار :

Juventus squad for Atalanta: Buffon, Chiellini, Caceres, Ogbonna, Pogba, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Motta, Bonucci, Padoin, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Rubinho

+ پیرلو و ووچینیچ به علت ِ مصدومیت در لیست حضور ندارند و البته سیمونه په په باز هم قادر به بازی کردن نمی باشه . :no:

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
بازی واقعا سختی هستش . مخصوصا وقتی که رُم هم قراره جلو کاتانیا یکی از بدترین تیم های سری آ تو این فصل بازی کنه و اگه ما نتونیم آتلانتا رو ببریم زندگی واس خودمون سخت می شه. خطرناک ترین بازیکن آتلانتا هم بدون شک ژرمن دنیسِ. مهاجمی که واقعا می تونه واسمون دردسر درست کنه . کسی که از نظر من اونطوری که باید بهش توجه نشده و به قولی داره حیف می شه . بونوچی مدافع خیلی خوبی هستش اما چون یه نموره فانتزی باز هست دوست دارم این بازی رو بشینه رو نیمکت و وسط خط دفاعی رو بسپاره به اوگبانا . بازیکنی که چون قوای جسمانیش بهتره، دریبل زدنش هم سختره درست بر عکسِ بونوچی. فکر می کنم اوگبانا خیلی بهتر بتونه جلوی دنیس بازی کنه تا بونوچی ،،، به امید برد. حتی شده با گل خورده [ که ایشالله نمی خوریم :1: ]

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
آتالانتا توی زمین خودش معمولا خوب گل میزنه و بسته نگه داشتن دروازمون توی این بازی شاید برامون کار سختی باشه.آمار این تیم توی زمین خودش رو که نگاه میکردم توی اکثر بازیهاش کمتر از دو گل به حریفانش نزده و تنها در مقابل فیوره گل نزده و در مقابل رم و اینتر هم یک گل زده و در باقی موارد دو گل و بیشتر به ثمر رسوندن. البته آمار گل نخوردنشون توی خونه به خوبی گل های زدشون نیست و توی اکثر بازیهای خانگیشون گل خوردن. اما ورای آماری که این تیم در مقابل سایر تیم ها داره ما یوونتوس هستیم و کلا کلاس و سبکمون با بقیه فرق داره و اگر یک مقدار هشیار باشیم میتونیم رکورد بوفون رو همچنان زیاد کنیم. آتالانتا توی مواردی مثل حفظ مالکیت توپ و آفساید گیری ضعف داره و همچنین موقعیت گل هم به حریفانش زیاد میده و همینطور از کناره ها هم آسیب پذیری بیشتری داره.توی ضدحملات هم آسیب پذیر نشون دادن.اما توی حمله از کناره ها و مخصوصا از سمت چپ عملکرد خوبی دارن. بوناونتورا هم به احتمال زیاد به این بازی میرسه و باید به همراه دنیس حواسمون بهش باشه

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بوناونتورا : " من از دوران ِ کودکی و زمانی که لیپی بر نیمکت ِ یوونتوس مینشست طرفدار این تیم بوده ام . ما از رم و اینتر در زمین ِ خودمان امتیاز گرفتیم و اگر بتوانیم این کار را با یوونتوس انجام بدهیم یک هدیه ِ ی خوب ِ کریسمس است . من خودم مامور ِ مهار ِ کارلوس توز خواهم شد هر چند که باید در بهترین فرم ِ خود باشیم تا بتوانیم نتیجه ِ ی خوبی بگیریم هر چند که این هدف اصلا آسان نمی باشد . "

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- بازیکنان ِ دعوت شده برای ِ این دیدار :

Juventus squad for Atalanta: Buffon, Chiellini, Caceres, Ogbonna, Pogba, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Motta, Bonucci, Padoin, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Rubinho

+ پیرلو و ووچینیچ به علت ِ مصدومیت در لیست حضور ندارند و البته سیمونه په په باز هم قادر به بازی کردن نمی باشه . :no:

په په تو صفحه توئیترش به هواداران اعلام کرد مشکل مصدومیت نداره و کماکان داره برای بدست آوردن آمادگی بیشتر تمرین میکنه و احتمالا برای رسیدن به آمادگی صد درصد باید تا پایان ژانویه تلاش کنه...

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
بازی خیلی مهمی هست. ولی بعضی از چیزها همیشه به دست نمیان، بوفون سابقه نداشته که در سری آ این مدت زمان گل نخوره. اولویـت شخصی من گل نخوردن در این بازی هست. باید با فکر بازی کرد، تیم حریف در ضد حملات قدرتمند نشون داده و بی هیچ ترسی هم حمله می کنند، این را از آمار گل های خورده و زدشون میشه فهمید. باید یک بازی با سطح بالا و با فکر ارائه بدیم که هم نتیجه خوبی بگیریم و هم آمار گل نخوردن یوونتوس، نه تنها بوفون را افزایش دهیم. به امید پیروزی

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال
اهلا و سهلا چه حال و خبر م.ن که بعد از حذف یووه دلم از فوتبال رفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی