پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فروزینونـه-یوونتوس(هفته سیم سری Bایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
23 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه11 اردیبهشت 1386 (ساعت 16:30 به وقت تهران)
هفته سیم سری Bایتالیا
فروزینونـه-یوونتوس(ورزشگاه ماتسا)

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين بازي از حساسيت زيادي برخورداره چون اگه يوونتوس بيتونه ببره 100 در 100 قهرمان ميشه و به نظرم يوونتوس ميتونه به راحتي اين تيم رو شكست بده

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به این سایت بروید تا ورزشگاه فروزینونـه ببینید البته صبر کنید کاملا بیاد بالا
http://www.frosinone....com/stadio.htm

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه با 5 امتياز صعود و با 11 امتياز قهرمان مي شه. 6 بازي هم داره. اگه بتونه سه تا برد بگيره هم صعود مي كنه و هم قهرمانه چون بازي هاش نسبت به بازي هاي جنوآ و ريميني آسون تره.هر چند ناپولي با اينكه سومه خيلي راحت مي تونه بياد بالاتر.   اينم ليست جوجه هايي كه قراره توسط يووه كباب بشن. Goalkeeper 1 Pierluigi Frattali 18 Mauro Chiodini 30 Massimo Zenildo Zappino Defenders 2 Juriy Cannarsa 4 Stefano Argilli 6 Paolo Antonioli 20 Michele Ischia 22 Marco Ogliari 24 Francesco Carbone 33 Luca Lacrimini 46 Nicola Carlo Pagani 86 Paolo Seppani Midfielders 5 David D'Antoni 7 Jimmy Fialdini 8 Massimo Perra 9 Guido Di Deo 11 Lucas Roberto Rimoldi 21 Francesco Lodi 23 Mauro Zaccagnini 32 Fabio Di Venanzio 74 Gianluca Galasso 77 Federico Ranieri 79 Stefano Bellè 80 Giuseppe Anaclerio Strikers 10 Antonio Di Nardo 14 Zlatko Dedic 25 José Ignacio Castillo 29 Massimo Margiotta 99 Salvatore Mastronunzio   يه خبر جالب از بازي بعدي اينه كه دي ناردو مهاجم اصلي و بهترين يار فروزينونه گفته قصدمون اينه كه نبازيم يا با اختلاف كم ببازيم. نا اميد شدن...   انشا الله مي بريم...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دي ناردو بهترين بازيكن فورزينونه و ستاره‌ي اين تيم محسوب مي شه و نماد شماره 10 تيم هستش.5 گل زده و بعد از لودي و مارجوتا نفر سوم گلزنان تيم محسوب مي شه.
اون توي مصاحبه خودش تو اين سايت:

http://www.frosinonecalcio.com/
تصویر

يه سري حرف زده بود كه باعث شده بود طرفداران اين تيم همه بهش بپرن و باهاش بدرفتاري كنن.يه قسمت از اين مصاحبه به زحمت دوست خوبم مجتبي از تورين ترجمه شده بود و با تايتل نااميد ها براي من فرستاده شده بود كه گفتن ابنجا بزارمش...

توضيح مهم:اين مصاحبه قبل از شكست يك به صفر مقابل برشيا شده بود.

نا اميد ها

نظرت راجع به بازي هاي بعدي تيم چيه؟
بازي با برشيا نسبتا سخته و اميدوارم ازش يه برد 1-0 بدست بياريم.ما توانايي شو داريم اما بازيكنا خودشونو باور ندارن.
بازي با يوونتوس سخت ترين بازي فصل ماست و براي ما يه كابوس محسوب ميشه.ما توي اون بازي به فكر اينيم كه دفاع كنيم و گل نخوريم تا شايد يه امتياز بگيريم.گه گل خورديم هم بايد زور بزنيم تا باخت مون كمرنگ تر بشه نه اينكه بخوايم با اختلاف ببازيم.اين بازي براي ما بيش از يه بازي معمولي جنبه‌ي حيثيتي داره و با گرفتن يه امتياز در اون مي تونيم خودمونو ثابت كنيم(!!!)
بازي با جنوآ هم سخته.چون جنوآ دومين يووه‌ي سري ب هست و بازيشون خيلي سخته.
علت باخت دو بر يك مقابل ناپولي رو گل نزني مهاجمان تيم دونستن.بنظرت درسته؟
هرگز.وقتي ما مي بريم همه مي گن مدافعا خوب بودن كه گل نخورديم و وقتي مي بازيم مي گن مهاجما بد بودن كه گل نزديم...
چطور شد كه لودي 10 گل زده ولي تو فقط 5 تا زدي؟تو الان تو ليست بهترين گلزناي تيم سوم هستي!
بهرحال يه بازيكن حرفه اي(!!!) هميشه گلزن نيست و برخي اوقات گلساز مي شه و بعضي اوقات نيمكت نشين.من اين فصل بدشانس هم بودم.هرچند من زحمات فرانچسكو رو كتمان نمي كنم.
نظرت در مورد لاكو وو (ايوو لاكوني مربي تيم فروزينونه) چيه؟خوب كار مي كنه؟
مي تونم بگم نه...جرئت نه گفتن ندارم.مشكل بيشتر از ناباوري ياران ماست.
خب همين قدر بسه.بقيه‌ش چرت و پرته.بدرد ما نمي خوره.

تصویر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازی ساعت16:30 است یا 17:30 وچه کانالی اونو به طور زنده پخش میکنه به عشق الکس

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي ساعت 16:30 هست و از شبكه هاي Rai asia و Rai africa از ماهواره‌ي هاتبرد پخش ميشه.(هرچند براي من تقاضاي كارت مي كنه و من ندارم)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
شاید این کد ها به دردت بخوره Rai Africa / Asia 13ºE Index HEX key 1F FF 30 19 63 AC 26 51 94 0B من که با همین کد شبکه رو باز کردم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
امیدوارم این برد دو خبر خوب رو به همراه داشته باشه . 1 - برد یوونتوس و هموار شدن راه قهرمانی . 2 - گلزنی کاپیتان دل پیرو که بی صبرانه منتظر گلزنیش هستیم . البته بازی سختیه و تو زمین حریفه . به امید برد یوونتوس ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

بازی ساعت16:30 است یا 17:30 وچه کانالی اونو به طور زنده پخش میکنه
به عشق الکس

الجزيره اسپورت + راي اسيا و راي افريقا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بردن این تیم کاری نداره ولی یوونتوس غیر قابل پیش بینی بردن این تیم رو سخت کرده امیدوارم با یک برد پر گل بیایم بیرون با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

شاید این کد ها به دردت بخوره
Rai Africa / Asia 13ºE
Index HEX key
1F FF 30 19 63 AC 26 51 94 0B
من که با همین کد شبکه رو باز کردم

اينارو بايد كجا وارد كنم...

اميدوارم ببريم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
باب داور بازي بي ..... همينطور داره به ضرر يووه سوت ميزنه و ندود زالايتا و كامو و پالادينو و ماركيوني تا حالا نقاط ضعف يووه بودم نكته جالب اين بازي بيرون نشستن دلپيرو و ترزگه است كه در غياب الكس كاپيتاني بايد به ندود برسه اما بازوبند تو دست بوفونه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نيمه اول يوونتوس حداقل 4 بخت گلزني تك به تك رو داشت ولي نتونست استفاده كنه چون دروازبان حريف شير شده بود

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نتيجه بازي هاي همزمان Arezzo - Cesena 2 - 0 Bari - Piacenza 0 - 0 Frosinone - Juventus 0 - 0 Genoa - Verona 1 - 0 Modena - Brescia 0 - 0 Pescara - Spezia 0 - 2 Rimini - Crotone 0 - 0 Triestina - Lecce 2 - 1 Vicenza - Bologna 0 - 0

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گل گل گل براي يوونتوس توسط زالايتا

گزارشگر عرب زبان الجزيره گفت هنگامي كه دلپيرو به زمين اومد براي يوونتوس خير داشت و يوونتوس به گل رسيد درست بعد از 30 ثانيه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين بار هم زالايتا تونست گل بزنه و يوونتوس 2-0 جلوهه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
يووه 2-0 برد گلها رو هم دلپيرو زد اينم نتيجه ديگر بازي ها Arezzo - Cesena 3 - 0 Bari - Piacenza 1 - 2 Frosinone - Juventus 0 - 2 Genoa - Verona 3 - 1 Modena - Brescia 1 - 0 Pescara - Spezia 0 - 2 Rimini - Crotone 1 - 0 Triestina - Lecce 2 - 3 Vicenza - Bologna 1 - 1

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی قشنگی نبود ولی نتیجه رو گرفتیم ایشالله بازی با چزنا قشنگ تر باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه برد دو هيچ خفن با بازي كه مي تونست بيش از 2 گل داشته باشه و بايد توش حداقل 10 تا گل ديگه مي زديم.

گل هاي بازي:
57 و 91 توسط مارچلو زالايتا

تصویر

كارت هاي زرد بازي:
زبينا و زالايتا و بالزارتي از يووه
آنتونيولي و دديچ از فروزينونه

تركيب دو تيم:
فروزينونه:
زاپينو-كربونه-آنتونيولي-پاگاني-بوكتي(لاكريميني)-فيالديني-دانتوني-پرا-لودي-مارجوتا(دي ناردو)-كاستيو(دديچ)
يوونتوس:
بوفون-زبينا-بومسونگ-لگروتاليه-بالزارتي-كامو(ونيتوچي)ماكيزيو-ندود-ماركيوني(كيه ليني)-زالايتا-پالا(دل پيرو)

صدر جدول:
يووه 75
جنوآ 67
ناپولي 65
ريميني 59
بولونيا 57

با توجه به اينكه اگه بولونيا هر 6 تا بازي بعدشم ببره تازه مي شه 75 امتيازه و ريميني هم مي شه 77 پس مي تونم با تمام افتخار بهتون مژده بدم كه :

يوونتوس به سري آ بازگشت

و فصل بعد را در ميان بزرگترين تيم هاي دنيا در بهترين ليگ دنيا كه يك سال از وجود پربركت يووه محروم مانده بود قرار خواهد داشت.

يه خبر عجيب
بلوچي هم مثل الكس 16 گله شد و حالا با هم در صدر جدول گلزنان هستند اما به علت اينكه بلوچي چهار تا از گلاشو از پنالتي زده و الكس فقط يكيشو فعلا بعنوان مرد گل از دل پيرو نام برده مي شه...

برد و صعود رو به همه تبريك مي گم...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی