پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم سری آ یوونتوس 2-1 هلاس ورونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یوونتوس - هلاس ورونا

تصویر

زمان : یکشنبه، 1392/06/31 ساعت 16:30 به وقت تهران

مکان : ورزشگاه یوونتوس

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
3 روز بعد از این مسابقه باید به ورونا بریم و با کیه وو بازی کنیم و بعد از اون هم به فاصله 10 روز باید با تورینو و گالاتاسارای و میلان بازی کنیم ! پس بهترین کار استراحت دادن به یه سری بازیکنان کلیدی در این بازی ـه . ویدال،پوگبا،لیخت،کیه لینی،پیرلو و توز شدیداً به استراحت نیاز دارن و اینو حتی تو بازی دیشب هم میشد فهمید و باید حداقل به 3-4 نفرشون تو این بازی استراحت داده بشه . تازه به جز توز اون 5 نفر دیگه علاوه بر 2 بازی حساس این هفته مقابل اینتر و کپنهاگن، هفته پیش برای تیم ملیشون هم بازی کرده بودن .
ورونا تا الان نسبتاً خوب نتیجه گرفته و 2 پیروزی از 3بازی خودش به دست اورده که هر دو در خانه خودش بوده و یکیش هم مقابل میلان بوده ! اما در تنها بازی خارج از خونه خودشون با 3 گل مغلوب رم شدن . در کل هلاس ورونا تیمی نیست که بخواد اذیتمون کنه و حتی فکر میکنم با ترکیب دوم هم بتونیم شکستشون بدیم .

امیدوارم کونته از این فرصت به خوبی استفاده کنه و به بازیکنای کلیدی تیم تو این بازی استراحت بده چون اگه این فرصت از دست بره تو بازی های آینده تیم جای هیچ ریسکی وجود نداره و تقریباً همگی حساس هستند !

بوفون
اوگبونا بونوچی بارتزالی
دی چلیه آساموا پوگبا پادوین ایزلا
جووینکو یورنته

فکر میکنم ترکیب خوبی باشه برای این مسابقه ! البته احتمالاً مارکیزیو هم به این بازی میرسه ...

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال

البته احتمالاً مارکیزیو هم به این بازی میرسه ...

گفته میشه مارکیزیو به این بازی میرسه و اسمش تو لیست دعوت شده ها قرار میگیره، بعیده کنته ریسک کنه و بهش بازی بده اما قطعاً به بازی وسط هفته با کیه وو میرسه و بازی خوهد کرد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امروز یوونتوس در وینوو با تیم دسته دومی Cuneo بازی کرد و تونست 0-3 برنده بشه. تو این بازی یورنته-مارزوک و بوئناکاسا برای یوونتوس گلزنی کردند و جوزپه ماروتا و پاول ندود به همراه آنتونیو کونته از نزدیک شاهد این بازی بودند . در تمرین امروز کونته تاکید زیادی بر روی آمادگی بدنی بازیکنان داشت و شرایط مارکیزیو را هم برای بازی با ورونا بررسی کرد . گفته می شود که برای بازی یک شنبه شب ِ یوونتوس ووچینیچ و بارزالی به همراه آزاموا به ترکیب یوونتوس باز می گردند و مشخص نیست که به یورنته بازی خواهد رسید یا نه ..

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
مائوریتسیو ستی(رئیس هلاس ورونا):

یکشنبه با قهرمان ایتالیا بازی خواهید داشت؛چه نظری دارید؟
یوونتوس قوی ترین تیم لیگ هست.مطمئنآ بازی بزرگی خواهد بود.
هلاس ورونای شما میخواد به شگفتی ادامه بده...
امیدواریم که همینطور به عملکرد خوبمون ادامه بدیم.قطعآ بازی سختی در انتظار ما هست اما میخواهیم که نمایش خوبی داشته باشیم.
در دهه 80 برای اسکودتو رقابت میکردید؛ورونا این احساس را داده که میتونه برای چیزی بیشتر از فرار از سقوط رقابت کنه؟
اکنون باید تمرکز خودمون رو حفظ کنیم و در همه ی بازی ها برای کسب امتیاز بجنگیم.
کسب امتیاز در ورزشگاه یوونتوس خیلی سخت است؛این خود انگیزه ی بیشتری برای ورونا هست؟
روبرو شدن با یووه،خود یک انگیزه و محرک بزرگ است،به دلیل اینکه این تیم قهرمان ایتالیاست.میخواهیم بازی خودمان را انجام بدیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- مائورو برگونتزی به عنوان داور این دیدار انتخاب شد . یووه از ۱۸ بازی ای که برگونتزی داور بوده ؛ ۱۳ برد ، ۳ تساوی و ۲ باخت رو به دست آورده . باربیراتی و موسولیو کمک داوران و ماراتزو هم کمک چهارم این دیداره .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

امروز یوونتوس در وینوو با تیم دسته دومی Cuneo بازی کرد و تونست 0-3 برنده بشه.

تو این بازی یورنته-مارزوک و بوئناکاسا برای یوونتوس گلزنی کردند و جوزپه ماروتا و پاول ندود به همراه آنتونیو کونته از نزدیک شاهد این بازی بودند .

در تمرین امروز کونته تاکید زیادی بر روی آمادگی بدنی بازیکنان داشت و شرایط مارکیزیو را هم برای بازی با ورونا بررسی کرد .

گفته می شود که برای بازی یک شنبه شب ِ یوونتوس ووچینیچ و بارزالی به همراه آزاموا به ترکیب یوونتوس باز می گردند و مشخص نیست که به یورنته بازی خواهد رسید یا نه ..

ظاهرا کونته از آرایش 3-4-3 استفاده کرده بوده و مثلث هجومی تیم رو یورنته،میرکو و سبا تشکیل داده بودند...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
لوکا تونی : - کونته بر روی کاغذ حداقل مهاجمینی را ترجیح می دهد که با کاراکتر یورتته فرق دارند . او مهاجمینی را دوست دارد که با یکدیگر بازی می کنند و در فاصله دور از دروازه عملکرد خوبی دارند . ولی من می گویم که وقتی یوونتوس زمان زیادی را در محوطه جریمه تیم حریف سپری می کند ، یورنته قابل استفاده است . - این وضعیت برای بازیکنانی مانند من و یورنته بسیار است . زبرا ما دوست داریم در هوا بازی کنیم و در محوطه جریمه زمان زیادی را سپری کنیم .من فقط یک آرزو برای او دارم - کمی شانس داشته باشد تا بتواند از فرصتی که در اختیار او قرار داده خواهد شد استفاده کامل را ببرد . - از حضور خود در بازی با یووه مطمین نیستم ولی نبودن من یک ناراحتی است زیرا بازی با یووه همیشه زیبا و قشنگ است .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تو تمرین امروز یوونتوس که بیشتر به مرور کارهای تاکتیکی برای بازی با ورونا بود کلودیو مارکیزیو همپای سایر بازیکنای یووه بدون مشکل تمرین کرد . احتمال اینکه مارکیزیو بازی کنه زیاد هست .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
دست کم گرفتن ورونا میتونه دوباره اتفاق بازی کپنهاگن رو تکرار کنه . این روزها که ناپولی و رم (مخصوصا ناپولی) دارن خوب امتیاز می گیرن از دست دادن امتیاز این بازی به مرور زمان وضعیت رو خیلی سخت می کنه + اینکه این 2 ماه اخیر بدجور بازیها یوونتوس فشرده هستن . این 2 ماه رو از دست بدیم همه چی رو از دست دادیم . هم چمپیون رو هم لیگ رو یک برد پر گل مقابل ورونا شروع خوبیه برای این 2 ماه پیش رو و البته فرصت بازی دادن به یورنته هم میتونه از همین بازی شروع بشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
کونته به جیجی استراحت میده تو این بازی... دیدن بازی های یوونتوس بدون بوفون یه جوریه.. :|

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

رافائل گلر ورونا، پتانسیل واکاشیزوما شدن رو دارد و ما از میرکو و دوستان استدعا داریم 15،20 دقیقه ابتدایی بازی را به گرم کردن این دروازه بان محترم نپردازند....

جمعی از دلسوختگان فروم یوونتوس در ایران

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نگاه کن ! فردا بازیه و یک صفحه به زور این تاپیک داره جلو میره ! :Facepalm: میگم من اینور و اونور شندیم ساعت رسمی کشور ، امشب یک ساعت به عقب کشیده میشه ! با این حساب فکر کنم این بازی ساعت 16:30 انجام بشه ! دوستان یه تحقیق و تفحسی بکنند که اگر صحت داره اطلاع رسانی بشه !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اره از امشب ساعت کشور عوض میشه همون 16:30 میشه فکر کنم این بازی عقده کوپنهاگن رو در میاریم و چند تا گل میزنیم یورنته هم احتمالا بازی کنه به عنوان جانشین

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

کونته به جیجی استراحت میده تو این بازی... دیدن بازی های یوونتوس بدون بوفون یه جوریه.. :|

كاش استوراري رو نذاره
مثه مترسك فقط توپارو نيگا ميكنه :20:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ دیگه اونجوریم نیست بدبخت.. :fp: :1:

رافائل گلر ورونا، پتانسیل واکاشیزوما شدن رو دارد و ما از میرکو و دوستان استدعا داریم 15،20 دقیقه ابتدایی بازی را به گرم کردن این دروازه بان محترم نپردازند....

جمعی از دلسوختگان فروم یوونتوس در ایران

دقیقاً. هم جلوی میلان و هم جلوی رم به معنای واقعی کلمه فوق العاده بود. البته اگه ما درست موقعیت ایجاد کنیم و درست هم ازش استفاده کنیم، هیچ کاری نمیتونه بکنه، همونطوری که دروازه بان نورشلند سورمن شده بود بازی رفت پارسال ولی برگشت 4 تا رفت تو پا چه ش، یا دو تا بازی قبلی با لاتزیو که مارکتی رو 8 تایی کردیم..

یورنته هم احتمالاً بهش فرصت بازی میرسه..

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
کونته : -" این طبیعی ـه که مردم از بحران در یوونتوس صحبت می کنند چرا که ما یوونتوس هستیم . فصل گذشته هم در مقطعی کم و بیش در چنین شرایطی قرار داشتیم و با نورژلند به تساوی رسیدیم و از اینتر شکست خوردیم اما به این مسئله در یوونتوس عادت کردیم و می دونیم همیشه ممکنه در فشار قرار بگیریم اما نباید اجازه بدیم این فشار ما را نابود کند . - این دقیقاً همان انتقادی ست که فصل گذشته هم به ما وارد می شد، اینکه یوونتوس فقط در ایتالیا خوب نتیجه می گیرد . اما ما توانستیم با نتیجه 3-0 چلسی رو شکست بدیم و بلافاصله بعد از این پیروزی تیتر مطبوعات عوض شد و اعلام کردند که ما حتی می تونیم به قهرمانی در لیگ قهرمانان دست پیدا کنیم ! ما در ایتالیا هستیم،کشوری که برپایه افراط و زیاده روی خود زندگی می کند . وظیفه ما این است که این وضعیت را کنترل کنیم و خونسرد باقی بمانیم . - من تایید می کنم که مارکو استوراری فردا در ترکیب اولیه خواهد بود . این یک جا به جایی معمولی هست که ما فصل گذشته هم انجامش می دادیم . بوفون از بازی های ملی برگشته و ما در روزهای آینده و در فاصله کوتاهی باید 4 بازی انجام دهیم بنابر این با مشورت با خود او و مربیان بدنسازی تیم تصمیم گرفتیم در این دیدار به او استراحت دهیم . تمام افرادی که در این باشگاه هستند شایسته بازی کردن برای یوونتوس هستند . - من فکر می کنم این نا عادلانه ست که نحوه بازی دادن من به فرناندو یورنته مورد انتقاد قرار می گیرد، من درک می کنم و می پذیرم اگر از نتایج فعلی انتقاد شود اما درباره این مورد نه . اگر اینگونه است باید چنین انتقادی برای کم بازی کردن سباستین جووینکو و سیمونه پادوین نیز وجود داشته باشد . من مربی تیم هستم و می دانم که در طول هفته و در تمرینات چه چیزی رخ می دهد . یورنته بازیکنی ست که ما همگی با هم او را انتخاب کردیم و با هم نیز از او حمایت می کنیم، اینکه سعی می کنند بفهمند چه بازیکنی را چه کسی خواسته را دوست ندارم و اساس موفقیت ما در این سال ها این بوده که ما همه چیز از جمله انتخاب های مثبت و منفی را با هم تقسیم کردیم . فرناندو به دلیل مشکلاتش در بیلبائو یک سال بازی نکرده است و به همین دلیل است که او به زمان نیاز دارد تا دوباره ثبات، قدرت و شرایط بازی کردن و شرایط قرار گرفتن در زمین بازی را به دست آورد . شما اگر بازی نکنید این چیز ها را از دست خواهید داد . در حال حاضر او برای 3 ماه همراه ما تمرین کرده و شانس خود را در اختیار خواهد داشت چرا که در حال به دست آوردن آن است . او می تواند فردا،چهارشنبه یا یک شنبه آینده برای یوونتوس بازی کند هر چند من به شما نخواهم گفت که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد . - کلودیو مارکیزیو در دیدار دوستانه وسط هفته برای یووه بازی کرد و برای بازی فردا آماده و در دسترس است . این یک بازگشت مهم و بزرگ برای ماست و او به ما اجازه خواهد داد تا بین هافبک ها چرخش و جا به جایی انجام دهم . - من از شروع قدرتمندانه رم،ناپولی،اینتر و فیو شگفت زده نشده ام چرا که همیشه می گفتم این یک تورنومنت بسیار پیچیده و سخت است . تیم ها تقویت شده اند و می توانند برای اسکودتو مبارزه کنند و البته این ما را مجبور می کند تا بسیار خوب بازی کنیم تا به پیروزی برسیم ، من از این اتفاق خوشحال هستم . "

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
بازیکنان دعوت شده : بوفون ، کیه لینی ، اوگبونا ، پوگبا ، مارکیزیو ، ووچینیچ ، توز ، دچلیه ، جووینکو ، یورنته ، پلوزو ، بارزالی ، موتا ، بونوچی ، پادوین ، پیرلو ، آساموا ، ویدال ، لیختشنایدر ، کوالیارلا ، استوراری ، ایسلا ، کیتی

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
ترکیب احتمالی :

[img width=600 height=348]http://s3.picofile.com/file/7944909565/547782_652151531491593_1086745849_n.jpg[/img]

امیدوارم ترکیب اصلی هم به همین شکل باشه و یورنته از ابتدا بازی کنه . ولی به شخصه بعید میدونم کونته 2 بازی پشت هم به ووچینیچ بازی نده :1:

+ لوکا تونی هم به بازی رسیده ...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مهران اسکای گزارش داده که کونته به خاطر فشار بازی ها به کیلینی و بوفون استراحت می ده وچینیچ هم اعلام شده امادگی قبلی خودش رو (قبل از حضور در تیم ملی)نداره در خط حمله به احتمال زیاد یورنته زوج توز خواهد بود اما خیلی از سایت ها به میرکو هم شانس بازی دادند مارکیزیو هم رو نیمکت خواهد بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی