پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-جنوا(هفته سی پنجم سری B ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
20 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 1 اردیبهشت 1385 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته سی پنجم سری B ایتالیا
یوونتوس-جنوا(ورزشگاه المپیک تورین)
داور این بازی میتیو مورجانتی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20984 ارسال
جنوا بد جور آماده هست و البته دی وایو آماده تر . بازی سختیه اما مطمئنا یوونتوس بازم مثل بازی با ناپولی به خودش میاد و با به نمایش گذاشتن یک بازی قدرتمند بازی رو میبره .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
انصافا برد يوونتوس دور از انتظاره چون .....

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اصلا چنین نیست ما راحت میتوانیم ببریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اصلا چنین نیست ما راحت میتوانیم ببریم

موافقم.
جنوآ درسته كه بالاي جدوله ولي يوونتوس اگه بدشانس نباشه مي تونه هر تيمي رو ببره چه برسه جنوآ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی با ریمینی داور یک پنالتی در نیمه اول نگرفت و یک جا باید بازیکن ریمینی که با ارنج به صورت کلینی زد اخراج میکرد و ما در نیمه اول خیلی توپ خراب کردیم فقط بگم دو بار توپ را به تیرک دروازه زدیم اما نیمه دوم ما 45 دقیقه ده نفره بودیم و خدایش بازم ریمینی 11 نفره دفاع میکرد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یوونتوس قدرت اینقدر داره جنوا که نه اینتر رو هم له کنه پس ای بار خواهیم برد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یوونتوس با این عظمتش واقعا باید نگران بازی با جنوا باشه ؟ یه زمانی بود بزرگترین تیم های دنیا نگران بازی با یووه بودن اما حالا ما ..... با بودن الکس یووه از هیچ تیمی واهمه نداره قدرت مطلق الکس

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با اقتدار بازی رو می بریم

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
فکر میکنم اگه این بازی رو ببینم گریه م بگیره . البت فکر کنم بتونم زنده ببینمش . هر موقع مارکو دی وایو رو تو لباسی غیر از یووه میبینم خیلی حال بدی بهم دست میده . مارکو رو خیلی دوست داشتم اما خب فوتباله دیگه ... . آرزوی موفقیت برای یوونتوس عزیز و برای مارکو دی وایو دارم و امیدوارم تو مسابقات گلزن خوبی باشه ( و صد البته هیچوقت نتونه دروازه یوونتوس رو باز کنه ) .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
نگران نباشيد دشام نشون داده كه با رقيبان نزديكش بخوبي ميجنگه و ميتونه شكستشون بده مطمئن باشيد

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
مگه دي وايو تو جنوا بازي ميكنه؟؟؟ ???
واقعا حيفه اون مي تونست تو رقابت هاي سري ب بازيكن موثري براي يووه باشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دي وايو يكي از بهترين بازيكنان جنواست در ضمن من برد يوونتوس رو دور از انتظار ميبينم اين در حاليه كه ما ميتونيم ببريم من دوست ندارم بعد از ماهها كه بازي يوونتوس رو ميبينم اين تيم ببهزه يا مساوي كنه پس به اميد برد يوونتوس

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یووه 3 بر 1 جنوا را شکست داد ناپولی هم بازیش را 2 بر 1 برد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
پرواز يووه به نقطه اي در بهشت عصري به يادماندني و زيبا يووه و طرفدارانش در استاديومي پر از تماشاگر با پيروزي بر نزديك ترين حريف به مكاني در بهشت پرواز كردند.بيانكونري ها فرار واقعي قهرماني را با غلبه بر ناپولي آغاز كردند اما امروز با برتري چشمگير برابر جنوا فاصله خود تا قهرماني را اندك و اندك كرد. يووه در برابر جنوا چهره واقعي خود را به نمايش گذاشت و همان يووه اي شد كه طرفدارانش به دنبالش بودند.از همان ابتدا بيانكونري ها با حملات خود نشان دادند كه براي پيروزي به ميدان آمده اند و راه قهرماني را به خوبي مي شناسند صحبت هاي پس از ديدار : ديديه دشام: مربي عزيز يوونتوس كه از سه امتياز شيرين اين بازي بسيار خوشحال بود اين پيروزي را ارزشمند خواند و گفت:به خوبي از يك بازي سخت و نفس گير خارج شديم اين يك پيروزي ارزشمند برايمان محسوب مي شد زيرا حريف نزديك خود را در ديداري مستقيم شكست داديم در حال حاضر جنوا 8 امتياز از ما عقب است و اين شرايط را كاملا به سود ما مي كند ما بايد همين فاصله را حفظ نماييم تيم و بازيكنان جنوا براي بازي كردن به تورين آمده بودند و همين باعث زيباي بازي شده بود به خوبي توپ را در زمين به گردش در آورديم و حملات زياد و برنامه ريزي شده اي را بر روي دروازه حريف ترتيب داديم يووه در تمام لحظات بازي ميدان دار بود و با خوبي از سد حريف بر آمد .پسران من به خوبي پاسخ تمرينات و برنامه هاي پيش از بازي را دادند و نشان دادندكه خواهان همان يووه هميشگي هستند البته تاكيد ميكنم كه برتري در اين بازي به هيچ وجه آسان نبود كيه ليني : يكي از گلزنان يووه در برابر جنوا پس از اتمام بازي به شبكه يوونتوس گفت:يك گل براي من كم بود من دو سال در انتظار به ثمر رساندن گلي به اين شكل بودم برايم مهم نبود كه در كدام ديدار گل بزنم اما اين گل برايم ارزشي چند برابر داشت در حال حاضر همه از اين برتري خوشحاليم و بسياري را براي چنين بازي اي شگفت زده ساختيم ايمان دارم كه يكي از بهترين بازي هاي يووه در اني فصل همين ديدار بود.بسيار خوب شروع كرديم و خيلي خوب هم به پايان رسانديم جنوا تيم خيلي قدرتمند و پر تواني بود و براي بازي كردن به اينجا آمده بود و زماني كه بازي را رها كرد ما موقعيت پيدا كرديم تا به گل هاي خود بيافزايم و سه امتياز بازي را از آن خود نماييم
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بريك مي گم و براي كيه ليني و همه‌ي يووه اي ها آرزوي موفقيت مي كنم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
قابل توجه کسانی که برد یووه رو دور از انتظار می بینن الکس ویارانش جنوا را ترکانند جنوا اصلا در حد واندازه های یووه نیست با الکس هیچ تیمی توان مقابله بایووه رو ندارن به عشق الکس سلطان قلبم

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
برد يووه رو به همه هواداران تبريك ميگم
اما فكر نكنم قهرماني تو سري ب زياد مهم باشه
مهم رفتن به سري آ هستش

ITALIA

ITALIA

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
من هم از طرف خودم این برد شیرین رو به تمامی هواداران تبریک میگویم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
این هم نمرات بازیکنان Buffon 6, Chiellini 6.5, Zebina 6.5, Birindelli 6(° Boumsong 6), Legrottaglie 6.5, Camoranesi 5.5( Marchionni 6), Marchisio 6, Giannicchedda 6, Nedved 7, Del Piero 6, Trezeguet 6

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی