پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1650 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نمیدونم مشکل از سیمکارتمه یا گوشیم. با اینترنت مودم میتونم  وارد کاربریم در فروم بشم ولی با اینترنت سیمکارتم نمیتونم. در حال حاضر به مودم دسترسی ندارم و از اینترنت گوشی استفاده میکنم. اگه کسی این مشکل رو داشته ممنون میشم راهنمایی کنه

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دوستان لطفا یه مرورگر خوب که ازش راضی هستید واسه گوشی بهم معرفی کنید. گوگل کروم که اصلا نمیتونم باهاش وارد فروم بشم،موزیلا هم زیاد ازش راضی نیستم

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

دوستان لطفا یه مرورگر خوب که ازش راضی هستید واسه گوشی بهم معرفی کنید. گوگل کروم که اصلا نمیتونم باهاش وارد فروم بشم،موزیلا هم زیاد ازش راضی نیستم

- شخصا در این باره اطلاعات خاصی ندارم، چون کلا با موبایل وارد فروم نمیشم.

ولی در صدد هستم یک حرکتی برای ورژن موبایل فروم بزنم.

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

- شخصا در این باره اطلاعات خاصی ندارم، چون کلا با موبایل وارد فروم نمیشم.

ولی در صدد هستم یک حرکتی برای ورژن موبایل فروم بزنم.

:1: :1:  بریم رو ویبولتین بهتر نیست ؟ ای پی بی انچنان پشتیبانی قوی ای نداره .

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

:1: :1:  بریم رو ویبولتین بهتر نیست ؟ ای پی بی انچنان پشتیبانی قوی ای نداره .

- قبلا انجام شده و پروژه شکست خورده.

دیگه همچین ریسکی رو نمیکنم.

• Aminvo, tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

- قبلا انجام شده و پروژه شکست خورده.

دیگه همچین ریسکی رو نمیکنم.

خب یه قالب زیبا تر و فانتزی تررو نصب کنید که برای موبایل هم رسپاانسیو باشه .

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
اتفاقا منم با کروم مشکل دارم. گاها لاگین میکنم ولی اتفاقی نمیفته. با پنجره خصوصی که وارد میشم درسته.
یه نسخه جدید اپرا هست برای اندروید هم هست. قابلیت عبور از پیوندها رو هم داره. شخصا تستش نکردم ولی خب کلا اپرا خوبه. میخواید تستش کنید شاید با اون راحت تر باشید.
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1:  ادمین گرامی انجمن یه تلویزیون کم داره !! بی زحمت چت روم یکم عرضشو کم کن چپش یه تی وی بزار بازیو ببینیم .

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

بهمن جان بی زحمت وقتی نسخه ی موبایل فروم رو داری پیگیری میکنی بی زحمت یه سوالم بپرس ببین قابلیت حذف اکانت رو نمیشه اضافه کرد؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

:1:  ادمین گرامی انجمن یه تلویزیون کم داره !! بی زحمت چت روم یکم عرضشو کم کن چپش یه تی وی بزار بازیو ببینیم .

- اتفاقا به صورت جدی قبلا پیگیر این مسئله بودم که یک پنجره در نظر بگیرم برای دیدن بازی های یووه از سایت آنتن.

ولی از نظر برنامه نویسی سایت به مشکل خوردیم.

بهمن جان بی زحمت وقتی نسخه ی موبایل فروم رو داری پیگیری میکنی بی زحمت یه سوالم بپرس ببین قابلیت حذف اکانت رو نمیشه اضافه کرد؟

- قبلا درگیر این موضوع بودم و نمیشه اضافه کرد.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

پاک کردن پستها بدون هیچ گونه دلیل خاصی در حالی که تو این فروم الفاظ به مراتب بدتری به اسطورهای یووه نسبت داده شده و هیچ عکس العملی هم از طرف مدیریت نشون داده نشده بود یکی از دلایلی هست که این فروم به این روز افتاده فرومی که روی حداقل 100 تا پست ارزشمند داشت الان به زور روزی دو تا پست هم میخوره یکی از دلایلش همین رفتارهای مدیریتی دوستان هستش اگه قرار بود برای هر لفظی که به نظر شما توهین تلقی بشه پستی پاک بشه اونم بدون اخطار بدون ویرایشی که دیگه یوزری برای فروم نمیموند که البته هم نمونده 

خیلی هم اهل پست گزاشتن نیستم گرچه این کارها رغبتی هم نمیزاره از این بعد هم مثل خیلی از یوزرهای قدیمی ترجیح میدم فقط بیینده باشم 

• Orphée, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- لطفا موضوعات رو باهم قاطی نکنید.

درباره توهین ها به آلگری و کونته چه از سوی من و چه مدیران پیشین کمکاری شد و نتیجه ش جالب نبود ! به همین خاطر وقتی که این اواخر پست های حاوی توهین به آلگری رو پاک میکردم من متهم میشدم به آلگری فن بودن !!!

از قدیم هم گفتن جلوی ضرر رو هر موقع بگیری منفعت ـه !

خدا رو شکر پست هام هست که چندین بار درباره عدم توهین به مجموعه تذکر دادم و اتفاقا در آخرین تذکرم واضحا ذکر کردم که دیگه پست هایی که توهین درش دیده میشه بدون تذکر کاملا "پاک" میشن.

خدا رو شکر ابولفضل هم پست شما رو پاک نکرده بود و در حالت مخفی قرار داده که منم تونستم ببینم و کاملا جانب حق رو ادا کردند.

اگر شما و یا هر کس دیگه ای معتقدید که پاک کردن این مدل پست ها باعث کم رونق شدن فروم میشه باید بگم متاسفم که این طرز تفکر رو دارید چون دقیقا همین طرز تفکر هست که داره به فروم ضربه میزنه.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

پاک کردن پستها بدون هیچ گونه دلیل خاصی در حالی که تو این فروم الفاظ به مراتب بدتری به اسطورهای یووه نسبت داده شده و هیچ عکس العملی هم از طرف مدیریت نشون داده نشده بود یکی از دلایلی هست که این فروم به این روز افتاده فرومی که روی حداقل 100 تا پست ارزشمند داشت الان به زور روزی دو تا پست هم میخوره یکی از دلایلش همین رفتارهای مدیریتی دوستان هستش اگه قرار بود برای هر لفظی که به نظر شما توهین تلقی بشه پستی پاک بشه اونم بدون اخطار بدون ویرایشی که دیگه یوزری برای فروم نمیموند که البته هم نمونده 

خیلی هم اهل پست گزاشتن نیستم گرچه این کارها رغبتی هم نمیزاره از این بعد هم مثل خیلی از یوزرهای قدیمی ترجیح میدم فقط بیینده باشم 

شما توهین میکنید حامد عزیز. حقیقت با توهین فرق میکنه. همین تاپیک برناردسکی یکی از توهینای شما هست. در ضمن این پستتون هم نشون میده اکثر کسایی که رفتن رو نمیشناختید.

همیشه سعی کردم که بدی های چیزایی رو که دوست دارم رو بپذیرم و حتی نقدشون کنم. اساسا قداست برای من معنایی نداره. مشکلی با نقد شدن برناردسکی ندارم. اگر بهش توهین بشه قطعا ناراحت میشم ولی سعی میکنم مقابله به مثل نکنم. سعی میکنم مثل اون آدم نباشم. مطمئنا واکنش نشون نمیدم ولی این روزا دارم از خودم میپرسم چرا باید هر روز بیامو مورد عنایت! قرار گرفتن آدمایی که دوست دارم و مهمتر از اون سیبل شدن برناردسکی و دلیخت رو ببینم؟ شاید سادیسم داشته باشم اما مازوخیسم به هیچ عنوان ندارم. اینو مطمئنم. اینم نه اینکه مشکل این یکی دو روز باشه ها. شاهد سیبل شدن یا توهین به مارکیزیو، موراتا، پوگبا و کلی از بازیکنای دیگه بودم حتی بوفون که ستفوتبال زحمتشو میکشه. خودمم نه اینکه از اینکارا نکردم (مثلا در مورد علگری) که البته بسیار بسیار اشتباه کردم و واقعا شرمندم. وقتی خودم رو میذارم جای امثال مهدی آتزوری که دقیقا به خاطر همین نوع پستا رفتن بهشون حق میدم. اگر فروم قابلیت حذف اکانت داشت این کارو میکردم. اگر هنوز اینجام به خاطر احمق بودنمه وگرنه 20 بار تا حالا رفتمو برگشتم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یک پیشنهاد :

جملاتی که حتی امکان داره توهین برداشت بشه هم ننویسیم تا دچار سو تفاهم نشیم.

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

شما توهین میکنید حامد عزیز. حقیقت با توهین فرق میکنه. همین تاپیک برناردسکی یکی از توهینای شما هست. در ضمن این پستتون هم نشون میده اکثر کسایی که رفتن رو نمیشناختید.

همیشه سعی کردم که بدی های چیزایی رو که دوست دارم رو بپذیرم و حتی نقدشون کنم. اساسا قداست برای من معنایی نداره. مشکلی با نقد شدن برناردسکی ندارم. اگر بهش توهین بشه قطعا ناراحت میشم ولی سعی میکنم مقابله به مثل نکنم. سعی میکنم مثل اون آدم نباشم. مطمئنا واکنش نشون نمیدم ولی این روزا دارم از خودم میپرسم چرا باید هر روز بیامو مورد عنایت! قرار گرفتن آدمایی که دوست دارم و مهمتر از اون سیبل شدن برناردسکی و دلیخت رو ببینم؟ شاید سادیسم داشته باشم اما مازوخیسم به هیچ عنوان ندارم. اینو مطمئنم. اینم نه اینکه مشکل این یکی دو روز باشه ها. شاهد سیبل شدن یا توهین به مارکیزیو، موراتا، پوگبا و کلی از بازیکنای دیگه بودم حتی بوفون که ستفوتبال زحمتشو میکشه. خودمم نه اینکه از اینکارا نکردم (مثلا در مورد علگری) که البته بسیار بسیار اشتباه کردم و واقعا شرمندم. وقتی خودم رو میذارم جای امثال مهدی آتزوری که دقیقا به خاطر همین نوع پستا رفتن بهشون حق میدم. اگر فروم قابلیت حذف اکانت داشت این کارو میکردم. اگر هنوز اینجام به خاطر احمق بودنمه وگرنه 20 بار تا حالا رفتمو برگشتم.

1-اتفاقا من توهین نمیکنم کسی که سه تا بسته روزانه سیگار میکشه در حالی که مبتلا به بیماری ذات الریه هست میشه "نیکوتین جانکی" فقط من از یه لفظ دیگه استفاده کردم که خیلی هم غیر مرتبط نبود که عشاق ساری واکنش نشون دادن  :1:  :1:  و این حقیقته نه توهین اگه نمیدونید لطفا بیشتر توجه کنید

2-دوما من حق دارم عملکرد مربی تیمم رو نقد کنم و کسی به خاطر یه کلمه (که عبدا توهینی محسوب نمیشه که جزاش پاک کردن پست من باشه که خیلی بدتر از اینهاش تو این فروم به وفور دیده شده اونم به امثال کونته و الکس که اسطوره یووه بودن اون وقت ساری کجای تاریخ یووه هست ) نباید پست منو پاک کنه چون کلیت پست منو دوست نداشته نه لفظی که من به کار بردم از این برخوردهای دوگانه هم فبلا داشتیم که حاصل کار اینی شده که الان داریم میبینم

3-من تو تاپیک برناردسکی هم توهین نکردم  من فقط کامنت یه نفر تو طرفداری اینجا بدون کم و کاست نقل قول کردم گرچه لیاقتش خیلی بیشتر از اینها هست لطفا پستها رو با دقت بیشتری مطالعه کن 

4-من شاید تاریخ عضویتم نشون نده اما از سال 2011 تو این فروم به عنوان مهمان حضور داشتم شاید پست نمیزاشتم ولی اکثر بچه های قدیمی که دیگه نیستن رو میشناسم پس لطفا در مورد چیزی که اطلاعات کافی ازش  ندارید صحبت نکنید  :68:  

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
"گیرم ک من ی پام چلاغ باشه تو باید پشت سرم راه بیفتی بگی چلاغ؟ چلاغ؟!"

#سخن_بزرگان
#خاله_لیلا
#روزی_روزگاری
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یعنی اگر یه نفر از بنوچی یا رونالدو که من دوسشون دارم انتقاد بکنه یا حتی بهشون تیکه بندازه باید من ناراحت بشم؟

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

- بعضیا حساسن. علی جان اگه من با این پستم در مورد برنا ناراحتت کردم، عذر میخوام. :53: در ضمن تو خیلی بیجا میکنی بخوای اکانتتو حذف کنی! :62: + قدردان مسئولیت پذیری و زحمات مدیرا هستم ولی بنظرم اگه همون پست حامد در تاپیک برنا ویرایش و تذکر میگرفت، دیگه شاید مشابهش تکرار نمیشد و این بحثا بوجود نمیومد! خیلیا ممکنه پست بهمن در مورد پاک کردنِ بدون تذکر رو ندیده باشن و اولین بارشون باشه...

- امروز یووه 122 ساله شد ولی فروم ما 6 سال عقبه! :459: این چه وضعیه؟ مدیرا باید استعفاء بدن! (شوخی میکنم، آرش که از خداشه!) :1:

- تو بخش کنابخانۀ انجمن، 3 جا استفاده از "فصل" اضافه ست و با بقیۀ زیرانجمنها همخونی نداره! همچنین یجا باید نوشته بشه 2018/19...

• Aminvo, tecra, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
@Hamed-Bianconeri
۱. باز هم توهینه. اینکه ایشون معتاد سیگاره مطمئنا یه خصوصیت منفی در موردشون هست ولی خب متاسفانه اعتیاد به سیگار یا هر جور مخدر یه جور بیماریه. حالا اینکه برای تخریبش از الفاظ بدتری هم استفاده کنید یا حتی بهتر باز فرقی نمیکنه. شما دارید توهین میکنید. بله نمیدونم یعنی درک نمیکنم این رو که نمیفهمید دارید توهین میکنید.
۲. این مورد به مدیریت مربوط میشه و خب جوابتون رو دادن.
۳. بله شما نقل و قول گرفتید از یک نفر. زمانی که به این شکل از یک نفر نقل و قول میگیرید یعنی که این حرف شما هم هست و همین جا هم دارید تاییدش میکنید. من پست ها رو با دقت مطالعه میکنم. نیازی به تذکر نیست.
۴. از هر سالی بودید مهم نیست. پستتون نشون میده اون آدم ها رو نمیشناختید. به خاطر ندارم حتی به اندازه ی انگشت های یک دست کسی به خاطر پاک شدن پستش رفته باشه. البته دلخوری سر پاک شدن یا ویرایش شدن پست همیشه بوده و هست.
من حتی نمیدونستم کی عضو فروم شدید و خب الان دیدم. دیروز فقط پروفایلتون رو چک کردم ببینم سنتون چقدره که مخفیه. الان هم اصراری ندارم که در مورد شناختتون از اون دوستان اشتباه نکردم. اصلا حق با شماست.
@مائوریتزیو ساری
این به خود شما بستگی داره. در مورد خودم توضیح دادم. بقیه رو نمیدونم شاید حتی به نقد کوچیک هم آزارشون بده.
@Orphée
لطف داری. نیازی به عذرخواهی نیست از کسی هم واقعا توقع ندارم. هر کسی هر جوری دوست داره اگر قوانین فروم بهش اجازه میده، نظرشو بده. مشکل از منه که تحمل نمیکنم. الانم اگر اومدم گلایه میکنم، از اونجایی که خارج از قوانین نیست بیانش کردم. اگر روزی مازوخیسم پیدا کردم حتما برمیگردم ;)
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نمیتونیم انتظار داشته باشیم همه قوانین رو رعایت کنن

و نمیتونیم انتظار داشته باشیم همه اونجور که قوانین رو ما میفهمیم بفهمن

گاهی ممکنه ناراحتی پیش بیاد ولی باید بعد چند ساعت یا چند روز فراموش بشه

زندگی بشری همینه  و فرار و دوری آخرین راه حله 

سختترین مشکلات با حرف زدن و گذشت حل میشه

..........................................

اگه قراره من دوستم رو بخاطر بنوچی یا رونالدو از دست بدم 

میخوام صد سال سیاه بونوچی و رونالدو نباشن 

میخوام همین الان آتیش بگیرن  :22: 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی