پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پستهای اول تاپیکهای آلگری، کاستا و کانسلو خالیه یعنی قرار بوده آپدیت بشه اما ب هر دلایلی نشده! خب ب نظرم این جالب نیس... اگه کسی ب این 3 بزرگ علاقه منده میتونه ی بیوگرافی یا ی چیزی در همین حدود تهیه کنه (نمیخواد خیلی هم‌ مفصل باشه) و ب من پ.خ کنه. منم اون پست اول رو ویرایش میکنم و مطالب شما رو میذارم آخر پست هم ازتون تشکر میشه... اگه کسی هم نفرستاد خودم مجبورم اینکارو کنم ولی ب اختصار :1:

در مورد القاب بازیکنا هم شما اگه چیزی میدونین بگین من تا جایی ک اطلاع داشتم القابو ب اسم تاپیکها اضافه کردم
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- اصولا بدم میاد از اینکه حرفی رو بیش از یک بار بزنم ولی بنا به مصلحت یک بار دیگه تکرار میکنم.

1- لطفا باهم درست و مودبانه صحبت کنید، حالا اینکه باهم شوخی دارید یا نه رو من کاری ندارم و در جریانش هم نیستم ولی در دید عموم جالب نیست و جو رو ملتهب میکنه.

2- خدمت دوست/ان مولتی یوزر برای بار آخر متذکر میشم که تا همین جاش هم شما به لطف مدیریت دارید فعالیت میکنید و "قانونا" الان باید بن باشید پس لطفا مزه نپرونید، تیکه و کنایه نندازید و البته با صحبت هاتون سعی نکنید فرد/افرادی رو حساس کنید.

یهو می بینید امروز اومدید فروم، پست هم دادیدها ولی فردا که میخواین بیاین نمیتونید !

ضمن اینکه در قابل خواهش ازتون میخوام که به آلگری توهین نکنید، در حال حاضر سرمربی یووه ست و کاملا احترامش واجب ـه.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

^^^

ممنون که به موضوع مولتی یوزرها اشاره کردی دوست عزیز. چیزی که بارها و بارها مشاهده کردم رو خدمتتون عرض می‌کنم.

بنده وقتی سر کار باشم با کامپیوتر محل کار میام فروم و در باقی مواقع با گوشیم میام. در محل کار بنده، حدود 2000 نفر دیگه هم مشغول به کار هستن و هیچ بعید نیست چند نفریشون در این فروم عضو باشند.

ما در سایر فروم‌ها هم که بیشتر جنبه تخصصی دارن همین مشکل رو داریم و چون از یک ISP با سایر مشخصات فنی یکسان آنلاین میشیم، IP همه ما رو یکسان نشون میده.

حتی خود من بعضی وقتها بخوام از دیجی کالا خرید کنم، وارد اکانتم که میشم می بینم با اسم همکار اتاق بغلی وارد شده.

یا مثلا وقتی سیمنار یا کنفرانسی رو بخواییم ثبت نام کنیم و هرکس از پشت سیستمش وارد سایت ثبت نام میشه، کاربری‌هامون خط رو خط میشه.

راه حل رفع این مشکل اینه که شما لیست کسانی رو که به شما با IP یکسان نمایش داده میشن منتشر کنید. بعید نیست کسانی باشن که روحشونم خبر نداره که شما مولتی یوزر می‌بینیدشون. اینجوری خیلی از سوتفاهم‌ها برطرف میشه.

با احترام و ارادت  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- فرزاد جان، اینجا یکی دو یوزر مولتی یوزر داریم که بسیاری از دوستان مطلع هستند و البته خودشون هم میدونند ما میدونیم و منظور از مولتی یوزر بودن صرفا لوگین کردن با یک IP نیست.

در واقع یک مسئله کاملا تائید شده ست.

به همین خاطر من صرفا از روی مصلحت اینجا 2 بار تذکر دادم و انشالله که دیگه برای بار سوم اینجا صحبتی نمیکنم و به حرفی که زدم عمل میکنم.

به طور کلی هر کاربری که تلاش کنه جو فروم رو متشنج کنه، چه قدیمی باشه، چه جدید، چه مولتی وغیره باهاش برخورد میشه.

همون جور که توهین به دلنری، فرارا، کونته و ... ممنوع بود به آلگری هم ممنوع ـه و کسی اجازه توهین نداره.

اینا مسائلی هستند که باید بهشون رسیدگی بشه و اگه جایی دیدید که نادیده گرفته شده حتما برام پیغام خصوصی کنید تا پیگیری کنم.

• mory, GG.B1, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کاربر A tribute to buffon یا همون سهیل برای بار دوم بن شد!

این آقا چندین و چند بار ب کاربرها توهین کرده برای توهین هاش هم هیچ حد و مرزی قائل نیست، بدون هیچ دلیل قانع کننده ای میره تو پیغام خصوصی کاربرها و تهدید و فحش و... لازمه بشمارم چند نفرو از فروم فراری داده؟! خودتون بودین دیدین چند نفر از بهترین کاربرای فروم از دست ایشون یا رفتن یا کمرنگ شدن! با یوزر فیک میاد از خودش سوال میپرسه و خودشم جواب میده! ایشون قبلا ی بار ب در خروجی هدایت شدن ولی از پنجره دوباره پریدن تو! با این حال ما سعی کردیم مدارا کنیم اما فایده ای نداشت! دیروز برای آخرین بار شخصا بهش پ.خ دادم اینم رفتارش 👇

2tzn_screenshot_20190203-080301_samsung_

تو پارازیت اومد حرفهای منو برش داد و گذاشت منم کامل گذاشتم! زیر و رو با کسی نداریم! جالبه با این لحن مظلوم نمایی هم میکنه آقا! البته بار اولی نیست ک توهین های ایشون اسکرین میشه و در معرض دید عموم قرار میگیره اما چیزی ک باعث ناراحتی من شد ن رفتار این آقا بلکه کسایی هستن ک ازش حمایت میکنن! عزیزان خام چی شدین دقیقا؟ معیارتون برای دفاع از این شخص چیه؟ چند نفر دیگه باید فحش بخورن ک قانع بشین؟

من ک ی ماهم نشده مدیر شدم، همون روز اول ی دوستی بهم گفت مدیریت اینجا یعنی مسئولیت زیاد و قدردانی کم! و من کمتر از یک هفته ب این حرف رسیدم! جوگیری؟! شیرین کاری؟! اولا من خودمو ب مدیریت تحمیل نکردم دوما اگه شیرین کاری بلد بودم مثل ایشون یارکشی میکردم ک حتی با انجام بدترین کارها بازم حامی داشته باشم!

در آخر ی چیزی رو خطاب ب خودش میگم: دیروز ب اندازه کافی فرصت داشتی حرف بزنی اما نزدی چون در واقع حرفی نداشتی! تو تمام هدفت دیده شدنه و اینجوری بهش رسیدی! منم میتونستم بهت فحش بدم اگه ندادم فک نکن خیلی گنده ای! مثل تو لات مجازی کم ندیدم! در کل هم وقتی ب خودت احترام نمیذاری توقع ندارم ب من احترام بذاری!
  • GioVanni Agnelli, mory, alex 4ever و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
xdvh_screenshot_20190203-114301_samsung_

اینم برای اینکه چهره واقعی این شخص برای همه نمایان بشه! فحشایی ک داده ب کنار اونارو ب دلایل اخلاقی نمیذارم!
  • GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- اینجور مسائل صرفا باعث این میشن که خشک و تر باهم بسوزن.

متاسفم که شاهد چنین مسائلی هستم در فروم و واقعا کاش هدف از این کار رو میفهمیدم.

• mory, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من که از این کارای سهیل استقبال میکنم ، تو این روزگار ِ کم فروغی فروم ، داشتن یه شخصیت انتاگونیست که یکم دِراما به فروم اضافه کنه خوبه ، از یکنواختی در میاد فروم  :1:

• Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1478 ارسال

نیش عقرب نه از ره کین است؟ :39:

از بس اسم کاربرانِ این‌جا عوض می‌شه متوجه نشدم که ایشون همون اوشون هستن. حداقل انتظار داشتم به این صحبت خودشون پای‌بند باشند، یا این‌که مدیریت به تصمیم خودشون.

با احترام، مدیریت رو در این قضیه بی‌تقصیر نمی‌بینم؛ مدیریتی که از تمام قضایای قبلی خبر داشت و انتظار داشت این‌دفعه ان‌شاءالله گربه باشه. تجربه ثابت کرده مدیریتِ من بمیرم، تو بمیری اگه نگیم همیشه که در قریب به اکثر مواقع نتیجه‌ی عکس می‌ده.

به هر حال مدیریت یه علمه. هرچند نمی‌شه از مدیرانِ یه فرومِ کوچیکِ دورهمی مثل این‌جا انتظار داشت دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مدیریت یا روان‌شناسی باشند ولی می‌شه انتظار داشت تجربه کسب کنند و تجربه‌های قبلیشون رو به کار بگیرند.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

nivemovie

nivemovie

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 1 ارسال

xdvh_screenshot_20190203-114301_samsung_

اینم برای اینکه چهره واقعی این شخص برای همه نمایان بشه! فحشایی ک داده ب کنار اونارو ب دلایل اخلاقی نمیذارم!

سری قبل هم بن شدم گفتم من فحش به کسی ندادم ! پس خواهشا تهمت نزنید ! 
یه سری هم یه بنده خدایی میومد به ما فحش میداد به بچه های دیگه هم فحش میداد 
چند نفر سر هیمن مساله رفتند از فروم ! منم اینقدر سرم شلوغه بخاطر کارهای درسیم که وقت این بچه بازی ها رو ندارم! 
پیام رد و بدل شده بین من و شما هم همین 2 تا پیام بود ! خودم اومدم تو پارازیت گذاشتم که اکانت بن بشه !  اینم گذاشتم که بن بشه اکانتم چون حوصله بحث نداشتم و نمیخواستم فروم بریزه بهم !
اما متاسفانه مثل اینکه شما بدجور بازی داده شدید ! موفق باشید !

• Orphée, ace of glass, Caspian+Gauss و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

barcelonafcc

barcelonafcc

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 1 ارسال

ابوخالد از پروژه های جدیدم بود. واقعا فکر می کنید تنها آن اکانت بود ؟ اکانتی که پس از 1300 پست بن شد ! 
منتظر پروژه های بزرگ من در اینده باشید ! اکانت هایی با قدمت 5 سال به بالا !
اخه وقتی با خودم کل کل میکنم تو پست ها چطور میخوای بفهمی من کی ام ؟  :21: 

شاید مدیر هم باشم  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh: . و خودم دارم خودم رو بن میکنم :24: 

• ace of glass و Caspian+Gauss از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مافیاست؟

Mafia-Party-Game-663x375.jpg

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
واقعا از همگی عذر میخوام که زمان مدیریتم خواستار مشایعه با این اکانت بودم ؛ چقد مماشات کردم باهات سهیل ؛ محترمانه دوستانه ازت خواستم روتین و‌شایسته رفتار کنی .. مشکلت چیه کلا ؟ الان حس خاصی بهت دست میده فک کردی جوکری ؟ :nish:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- انتقاد امیر عزیز رو به مدیریت کاملا درست میدونم و مسئولیت این "نا امنی" کنونی کاملا متوجه مدیریت هست.

فعلا یک سری تغییرات داده شده و نمیتونه با یوزر جدیدی نفوذ کنه و به مرور راه های عضویت در فروم ترمیم خواهند شد.

فقط اگه بهش دسترسی دارید (که قطعا خیلی هاتون دارید) بهتره بهش بگید که از نظر قانونی نیز در حال پیگیری هستیم.

فکر نمیکنم یک فروم ارزش تشکیل پرونده داشته باشه برای یک شخص ولی این کار رو مراحل ابتدایی ـه خودش هست.

بهرحال بازی کردن با حیثیت یک مجموعه چیزی نیست که بشه به راحتی از کنارش گذشت و قطعا باید جواب پس بده.

من متاسفم بابت این جو بدی که به وجود اومده ولی یادمه وقتی که با یوزر اولش بن شد بسیاری از ما خرده گرفتند،

حداقل خوشحالم که الان چهره واقعی این شخص برای همه رو شده.

• mory, alex 4ever, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

فقط اومدم بگم چقدر قضاوت کردید منو سر این قضیه 
خدا رو شکر توی بار دوم من دیگه دخیل نبودم .

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظر لازمه از هر چند وقت یک بار از مدیریت فروم چه قبلی ها چه فعلی ها تشکر ویژه کنیم . واقعا سخته بدون چشم داشت کاری انجام بدی و حتی توقع هم داشته باشن بابتش 

شخصا هیچ ایرادی به مدیریت فروم وارد نمیدونم . هر چقدر هم حضورشون کمرنگ باشه بازم توقعی نیست . دمتون گرم مسئولیت داشتن تو این شرایط کار بزرگیه

:53:  :53:  :53:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :8:  :8:  :8:

• GioVanni Agnelli, mory, alex 4ever و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا من همیشه قدردان مدیریت اینجا هستم نه اینجا کسی حقوق میگیره و نه کسی بیکاره که اینجا باشه همه ما مشغولیات زندگی خودمدن رو داریم و به خاطر علاقه قلبی که نسبت به یوو داریم میایم اینجا نظراتمون رو به اشتراک میزاریم . بستری فراهم شده که حالا دوسه نفر هم اینجا زحمت می کشن خارج از مشکلات و مشغولیاتشون مرامی اینجا رو مدیریت می کنن. درمورد مسئله پیش امده میدونم منظور بهمن خان با شخص من هست چون من مدت زیادی رو با بهمن موها و سجات درگیر بودم که این دوستمون رو ببخشن و مدام رو میزدم ولی خب شاید خیلیاتون کلا بدونید هدف من اینه بچه ها همیشه فروم باشن و همیشه بحث ها رو داغ نگه میدارم :1: اما خب راجب ایم مسئله حرف دارم
تنها ایراد یا انتقادی که دارم اینه مثلا بیایم پیام خصوصی کسیو حالا چه خوب یا بعد بزاریم تو این تاپیک و به قولی بیخایم کسی که داره خطا می کنه رو برا همه نمایان کنیم به نظرم کار بسیار اشتباهیه به دلایل زیر:
اول اینکه مثلا به منه کاربر عادی هیچ ربطی نداره فلانی که خطا می کنه و داره کارش رو تکرار می کنه پست عمومی گذاشته بشه و من درجریان قرار بگیرم و عمومی کردن این مسئله مثل کار اشتباهی که تو مملکت ما رواج داره مثال اعدام مجرم وسط خیابون جلو دید تمام مردم که عواقب خوبی نداره.
دوم اینکه پیام خصوصی یعنی پیام خصوصی و وقتی تو قوانین فروم ها نوشته میشه حریم خصوصی کاربران یعنی تحت هر شرایطی نباید حریم خصوصی کاربری به روئت گذاشته بشه. مثلا اقای ایکس اگه خطای می کنه اقا مدیرید بن کردن و مسدود کردن کار یک دقیقست و حتی لازم باشه روزی دو سه بار این کار رو انجام بدید اخرش هرچیم باشه خسته میشه و تکرار نمی کنه و اخرش یا اصلاح میشه یا کلا دور اینجا رو خط می کشه و بدونید حتی منی که حامی این دوست بودم در اخر متوجه رفتارش شدم اما به جای حریم خصوصی میبایست کار قانونیتون که انجام میدادین و میدین رو تکرار کنید اما اصلا نیازی به ما کاربر های عادی نیست که توضیح بدین که فلان کاربر چه طور ادمیه و تو پیام خصوصی اینکارا رو می کنه

سوم اینکه نشر پیام خصوصی و بعد اون بحث کردن بیش از حد درباره این نوع کاربر ها بیشتر باعث تشویق اینجور ادم ها میشه و به قولی باد می کنن و فکر می کنن که کسی هستن برا خودشون و هرکاری می تونن بکنن
چهارم اینکه ادامه دادن به این بحث ها چندان خوش آیند نیستن و وقتی این تاپیک مدام تو تاپ تاپیک های بالای فروم باشه احساس هرج مرج رخ میده تو فضای ساکت اینجا

در کل اینا نظرات شخصی من بودن شاید درست هم نباشن و امیدوارم مدیرا عزیز ناراحت نباشن اگه انتقاد تندی کرده باشم

بابت زحمات شما یه خسته نباشید میگم

اقا راستی به خاطر اینکه این پست اسپم نباشه و برگردم رو حالت کلاسیک خودم بزارید یه چیزیو بگم
من الان فهمیدم سجات دیگه مدیر نیست اول اینکه از زحماتش تشکر می کنم خیلی مدیر شنگول و خوبی بود اما خداوکیلی سجات ریختت به مدیریت نمیخورد از همون اول و خوشحالم باز کاربر عادی شدی و میشه جدی بات بحث بکنم
مدیریت اصلا به قیافت نمیخورد تو بیشتر شبیه فروشنده ها هستی همون چیزی که تو خصوصی بهت گفتم :1:
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
ببینید طرف چه قدر دغدغه ی دیده شدن داره که سعی میکنه با هراکانت و روشی وارد شه و پارازیت بندازه. البته شاید این هم سرگرمی این آقاست. و طبیعتا نتیجه ی تربیت و فرهنگ حاکم حکومتی که قرار بود "ما رو به مقام انسانیت برساند" .
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- فقط 2 تا مسئله رو درباره صحبت های افشین خیلی کوتاه بگم و دیگه بحث بسته بشه.

1- شخصا منظورم تو نبودی افشین جان، کلی گفتم و درباره یک جو و محیط خاص صحبت کردم، همونطور که نوید گفت خیلی اون موقع جبهه گرفته شد نسبت به این مسئله.

2- من خودم یکی از افرادی هستم که کاملا مخالف عمومی کردن محتویات پیغام های خصوصی ام، مثلا وقتی که یکی از دوستان پیغام تهدید آمیز شخص مورد نظر رو گذاشت سریعا پاک کردم.

ولی اینکه این دفعه چرا این کار انجام شد صرفا دلیلش نشون دادن چهره واقعی این شخصیت بود، وگرنه برای من هم پیغام فرستاده شده ولی دیگه کافی بود تا همین حد !

در کل دیگه گذشت، فراموش کنیم بهتره.

هر چند طی این مدت پیشنهادات زیادی داشتم از سوی بچه ها که کلا یوزرهای این شخص هم از فروم پاک بشه !

• mory, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
در مورد گذاشتن پیغام خصوصی چون کار من بود پس جوابشم میدم:

پارسال ک این فرد بن شد اکثریت ب مدیریت هجوم آوردین ک چرا این بن شده و بعضا با لحن تندی هم اینکارو کردین! بعدش ایشون میاد پیغام خصوصی بنده رو نصف و نیمه تو پارازیت میذاره یجوری ک من بشم مقصر داستان و ایشون بشن پسر بابا! خب تا جایی هم ب این هدفش رسید پس مجبور بودم برای رفع شبهات کاملشو بذارم ک بقیه قضاوت کنن... مورد بعدی اینه ک این آقا تو تلگرام و غیره میاد بعضی از کاربران فروم رو فریب میده ک اینا با من خصومت شخصی دارن و اینا ک میگن رو من انجام ندادم و حتی قسم میخوره ک من نبودم و ... اینجوری میشه ک دید کاربرارو تغییر میده و نسبت ب ما گارد میگیرن! ما با آدمی طرفیم ک ب هیچی پایبند نیست ! آدم نمیدونه قسم حضرت عباسو قبول کنه یا دم خروس رو! تو همین چند روز پیغام هایی از کاربرا ب من رسیده ک اینو چرا بن کردی اونو چرا بن کردی! و من بهشون توضیح دادم ک مثلا کاربر ابوخالد همون سهیله! حالا مگه زیر بار میرفتن! تا اینکه ایشون خودش اومد اعتراف کرد و پذیرفتن! قرار نیس اینارو تک تک بیام جار بزنم و قرار نیس هر کسی پیغام خصوصی ب من داد بیام بذارم کف فروم! ایشون "هیچ راهی" برای ما نذاشتن... تازه من فقط ب پیغام هایی از این آقا بسنده کردم ک صرفا مقصر بودنشو ب شما نشون بدم! نیومدم فحشای رکیک و زنندشو بذارم!

در آخر همه شما از زاویه خودتون ب قضیه نگاه میکنین و از پشت پرده خبر ندارین سری قبل ک بن شد اومدین توضیح خواستین حالا میگین ب کاربرا ربطی نداره و نباید عمومی بشه! حریم خصوصی کاربر راز مَگوی زندگیش نبود ک نشون دادنش کار زشتی باشه و اتفاقا این باعث میشد ایشون بیشتر تشویق بشه و همچنان اظهار بی گناهی کنه و تو خصوصی فحشاشو بده! ب هر حال اگه بازم فکر میکنین من حرمتی شکستم و کار اشتباهی کردم عذر میخوام اما کاش ب حرمتهایی ک ایشون هم شکستن فکر کنین...
  • GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی