پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1650 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
درود؛
در این تاپیک در مورد مسائل جاری فروم صحبت خواهیم کرد. مسائلی مثل تعویض قالب، ایرادات فنی فروم و مسائلی از این دست که مستقیماً مربوط به فروم باشه.
این تاپیک به دلیل ماهیتش، قوانین خاصی داره که در ذیل ذکر خواهد شد؛ اما قبل از شرح قوانین، این نکته رو اضافه کنم که حق هرگونه انتقاد برای کاربران، کما فی السابق برقرار هست. اما کاربران محترم، این نکته رو حتماً در نظر داشته باشن که انتقاد یا پیشنهاد مربوط به هر انجمن، باید در اتاق مدیریت همون انجمن ارسال بشه. اگر هم هر گونه انتقادی به رفتار،گفتار و عملکرد تیم مدیریت فروم وارد هست، باز هم تاپیک مجزا وجود داره.

تاپیک تیم مدیریت فروم برای انتقاد و پیشنهاد در مورد عملکرد مدیران => تیم مدیریت فروم

تاپیک اتاق مدیریت انجمن های فوتبالی برای انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن های فوتبالی => اتاق مدیریت انجمن های عمومی یوونتوس

تاپیک اتاق مدیریت انجمن تاریخ یوونتوس برای انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن تاریخ => اتاق مديريت انجمن تاريخ

تاپیک اتاق مدیریت خارج از فوتبال و پاتوق برای انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن های خارج از فوتبال و پاتوق => اتاق مدیریت خازج از فوتبال و پاتوق

تاپیک اتاق مدیریت فوتبال جهان برای انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن فوتبال جهان => اتاق مدیریت فوتبال جهان

و اما قوانین تاپیک :
Spoiler

• tecra, ace of glass, محمد جمالی و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 ارسال
اولیش اینکه دکمه thank u روی آیکنش رفته و این خیلی روی اعصابه! :123: دومیش هم اینکه تو منوی بالا وقتی گزینه ها ابشاری باز میشن پشتش بک گراند نداره و خوندن گزینه ها سخته حتما باید نشانگر موس رو روش ببری تا بشه خوندش! فعلا همین بسه تا بعد :wink2:
  • ace of glass و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه موردی توی فروم های دیگه هست که اینجا هم وجودش لازمه.توی بحث ها معمولا وقتی پستی رو خطاب به کسی میخوای بدی باید اسمش رو دوباره بنویسی ولی توی بعضی از فروم ها امکانی وجود داره که با کلیک روی اسم طرف بجای لینک شدن به پروفایل شخصیش، کدی که نشان دهنده ی اسمش با حروف رنگی و بولد شده هست توی ارسال میاد. رضا رو پیدا کردین این مورد رو میتونه درست کنه
  • محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
با تشکر از دوست خوبمون PAOLO منم یه نکته ای که به ذهنم میرسه رو میگم. توی اکثر فرومها وقتی روی هدر فروم که الان عکس بازیکنای یوونتوس هست کلیک میکنی میره توی صفحه ی اول یا صفحه اصلی فروم. این حرکت هم اگر اوکی بشه برای افرادی مثل من که دچار از هم گسستگیه سلولهای تهتانی هستیم رفتن به صفحه اصلی خیلی راحت میشه. :1: :Facepalm: مرسی... :thankyou:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

^ رضا حالا که اینقدر فعالی :1: این چت باکس نمیشه مثل قبل خودکار آپدیت بشه؟

این چتباکس نمیشه، این جزیی از پرتاله که قابلیت این رو داره هرجای گذاشته بشه و خیلی راحت ساخته میشه. اون چتباکسی که قبلا داشتیم یه سیستم دیگه بود که میشه نصبش کرد ولی نمی دونم میونه اش با پرتال و قالب فروم چطوری باشه !

دومیش هم اینکه تو منوی بالا وقتی گزینه ها ابشاری باز میشن پشتش بک گراند نداره و خوندن گزینه ها سخته حتما باید نشانگر موس رو روش ببری تا بشه خوندش!

این هم درست کردم.

توی اکثر فرومها وقتی روی هدر فروم که الان عکس بازیکنای یوونتوس هست کلیک میکنی میره توی صفحه ی اول یا صفحه اصلی فروم.
این حرکت هم اگر اوکی بشه برای افرادی مثل من که دچار از هم گسستگیه سلولهای تهتانی هستیم رفتن به صفحه اصلی خیلی راحت میشه. :1: :Facepalm:
مرسی... :thankyou:

اگر روی لوگوی یووه کلیک کنی میره صفحه ی اول.

یه موردی توی فروم های دیگه هست که اینجا هم وجودش لازمه.توی بحث ها معمولا وقتی پستی رو خطاب به کسی میخوای بدی باید اسمش رو دوباره بنویسی ولی توی بعضی از فروم ها امکانی وجود داره که با کلیک روی اسم طرف بجای لینک شدن به پروفایل شخصیش، کدی که نشان دهنده ی اسمش با حروف رنگی و بولد شده هست توی ارسال میاد.

با همچین کاربری چیزی ندیدم. یه سیستم یوزر تگ داره SMF که الان نصب کردم ولی زیاد جالب نیست. بزرگترین ایرادش اینه که فقط نام کاربری اصلی رو می شناسه. یعنی 327 رو نمی شناسه، نام کاربری اصلی یعنی reza رو می شناسه. و بعد تازه کدش هم خود آدم باید بنویسه ! :1: دکمه نداره نمی دونم چرا. کدش User مثل Img عمل می کنه. یعنی اگر بنویسید [user ]moha684[/user] (بدون فاصله ای که من دادم) میشه [user]moha684[/user]. میشه به این طریق هم ازش استفاده کرد : [use r=moha684]محمد[/user] که میشه : [user=moha684]محمد[/user]

حالا باز نگاه می کنم، ولی خوب همون نقل قول کردن راحت تر نیست ؟ :39:

+
یه سری از ایرادات این قالب SquareEra برطرف کردم، فونتش رو هم بزرگ کردم. (خوبه دیگه ؟ :111: )

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خب رضا اصن هدف این چیزی که گفتم اینه که توجه اون شخصی رو که مورد خطاب قرار گرفته جلب کنه.خیلی اوقات پیش میاد اصن طرف مورد خطاب نقل قول رو نمیبینه و بحث ناقص میمونه. اون اسمی هم که میاد توی ادیتور دقیقا همون اسم کاربری طرف هست.لینک هم نیست اصلا و صرفا یه اسم کاربری با حروف رنگی و بولد شده هست. جزئیاتو توی پ.خ بهت میگم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- توی قالب SquareEra ، وقتی موس رو می بری رو گزینه مشخصات ؛ پنجره ای که 3 تا گزینه داشت باز نمی شه . :1: مجبور شدم برای وارد شدن به اون بخش های تنظیمات قالب رو عوض کنم . + حالا که تاپیک انتقادات و پیشنهادات به آرشیو رفت ، اسم اصلی دسته بندی این انجمن ( توی صفحه اصلی انجمن ) رو هم عوض کنین . :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نقشه ی فروم، نصفه آپدیت شد. به دلیل امکان وجود تغییرات در انجمن های خارج از فوتبال و پاتوق، بقیه ی آپدیت میمونه برای بعد از تغییرات. امیدوارم نقصی نداشته باشه.

_reza_

_reza_

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 22 ارسال
آقا من یه سوال دارم چطوری میشه امضام رو ببرم وسط کادر؟ :hc:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

آقا من یه سوال دارم
چطوری میشه امضام رو ببرم وسط کادر؟ :hc:

URL ــه عکست رو توی این کد قرار بده:

[center][img][/img][/center]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- توی قالب SquareEra ، وقتی موس رو می بری رو گزینه مشخصات ؛ پنجره ای که 3 تا گزینه داشت باز نمی شه . :1: مجبور شدم برای وارد شدن به اون بخش های تنظیمات قالب رو عوض کنم .

آقا رضا ، رسیدگی . :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ما که هرچی میگیم انگار داریم با دیوار حرف می زنیم . :np: هرچی درخواست و مشکل مطرح می کنیم انگار نه انگار . حداقل این دفهه رو توجه کنید . 6 روز دیگه بازی سوپرکاپ ایتالیاست . میشه تاپیک بازی رو بزنید ؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

- ما که هرچی میگیم انگار داریم با دیوار حرف می زنیم . :np: هرچی درخواست و مشکل مطرح می کنیم انگار نه انگار . حداقل این دفهه رو توجه کنید .

6 روز دیگه بازی سوپرکاپ ایتالیاست . میشه تاپیک بازی رو بزنید ؟

تقصیر ِ منه . :دی دارم یه عکس ِ دست و پا شکسته میسازم واسه تاپیک و معطل ِ این بودن بچه ها . :دی دارم تمومش می کنم !

( هر کی ندونه فکر می کنه چه تحفه ای دارم میسازم ! :Facepalm: )

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

6 روز دیگه بازی سوپرکاپ ایتالیاست . میشه تاپیک بازی رو بزنید ؟

من خیلی وقت پیش این رو گفتم ، ولی دوستان گفتن قراره یک فکری در این مورد بکنن ولی خب فکر کنم بیفته برا بعد از بازی :1:

من خودم شخصا خیلی از اخباری که میبینم در این مورد رو اصلا نمیدونم کجا بذارم و بی خیالشون میشم :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
1- هرگونه ارسال غیر مرتبط با عنوان و مضمون تاپیک (مانند ارسال درباره ی انجمن های دارای تاپیک مدیریتی مجزا) ممنوع است.

بحث مربوط به تاپیک بازی ها، در اتاق مدیریت انجمن های عمومی یوونتوس

از این پست به بعد، پست های غیر مرتبط پاک میشن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
طبق قانونی که امیر الان تو بخش تغییر نام کاربردی زده طبق بند هفتم :

7- بعد از مرتبه ی چهارم، فاصله ی زمانی تا تغییر بعدی نُه ماه خواهد بود.

یعنی من میتونم الان یوزر کاربریم رو عوض بکنم ؟ چون بیش از یک سال گذشته که من نام کاربریم رو تغییر دادم

الان واقعا قانون اینطوریه یا من اشتباه متوجه شدم ؟
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مجتبی الان همه چیز صفر شده .. انگار تو تا حالا عوض نکردی اصلا :1:
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
من اساس با تغییر نام کاربری مخالفم . اما خب عده ای از کاربرا دوست دارن اینکار رو بکنن و به نظرم بایدبه خواسته شون احترام بزاریم الانم به نظرم کار خوبی شده که واسه این کار قانون گذاشته شده و من کاملا ازش حمایت میکنم اما به نظرم بهتر بود که بجای این نوع قانون که چند ماه به چند ماه بین نام کاربری فاصله بیوفته میشد یه قانون کلی تر گذاشت مثلا هرکسی در طول دوران عضویت خودش مجاز به 3 بار (یا کمتر یا بیشتر ) تغییر نام کاربری خودش است اینجوری هرکسی حساب کار خودش رو میکرد و کمتر عوض میکرد نامش رو یک مشکل دیگه هم وجود داره اونم اینه که بخاطر بعضی مناسبت ها (مثلا قهرمانی یووه)یه عده از کاربران دوست دارن نام کاربری خودشون رو به طور موقت عوض کنن . اون موقع تکلیف چیه ؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

مثلا هرکسی در طول دوران عضویت خودش مجاز به 3 بار (یا کمتر یا بیشتر ) تغییر نام کاربری خودش است

من یه پیش نویس تهیه کردم که این مورد توش بود. یعنی بعد از بار چهارم، تغییر نام کاربری ممکن نبود. ولی با صحبت هایی که انجام شد، قانون آخر شد نه ماه به نه ماه.

یک مشکل دیگه هم وجود داره اونم اینه که بخاطر بعضی مناسبت ها (مثلا قهرمانی یووه)یه عده از کاربران دوست دارن نام کاربری خودشون رو به طور موقت عوض کنن . اون موقع تکلیف چیه ؟؟

این که کسی بخواد با یک قهرمانی یوزر خاصی بذاره رو شخصاً نمیپسندم و فکر میکنم جالب نیست تغییر موقتی نام کاربری.

ویرایش : یک بار عرض کردم که روی نظم تاپیک ها به شدت حساسم. خواهش میکنم پست نامربوط در هیچ انجمنی ارسال نکنید.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
No premission to delete the Thank You from this post!

این یعنی چی ؟ چرا نمیشه تشکر رو حذف کرد ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی