پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریچموند بواکیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
74 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

اقا ببخشید این " 18 - ریچموند بوآچی (ساسولو) " یعنی چی :2: لقبشه :1: ؟

تیم Sassuolo که بواکی فصل پیش توی سری ب عضوش بود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تیم Sassuolo که بواکی فصل پیش توی سری ب عضوش بود

:np:

منظورم این بود که چرا برش نداشتن :3: ( کنایه بود :1: )

اخه صفحه قبل خودم گفته بودم به تیم اصلی برگشته ولی گویا موقع جا به جا کردنش به این نکته توجه نکردن که من ذکرش کردم yes1

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
این که ایجنتش اومده گفته تا چند روز با یووه خواهد بود و بعد تصمیم خواهیم گرفت :Facepalm: سرکاری نباشه :2: :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اولین تمرین ـش با یووه :

تصویر تصویر

Spoiler

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تو فیفا یه هیولایی میشه این بازیکن. ایموبیله، بواکی (؟) و بونپرتی سه بازیکن تهاجمی نانتس کانتی هستند که به لیگ برتر اومده با مربیگری من :1:

پست های کمال مثل یک ویروس به جان فروم افتاده و حتی به رضا هم سرایت کرده! :Facepalm:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
شما هر چي ميخواي بنويسيد، من در هر حال ميگم بواكيه! :1:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

تو فیفا یه هیولایی میشه این بازیکن. ایموبیله، بواکی (؟) و بونپرتی سه بازیکن تهاجمی نانتس کانتی هستند که به لیگ برتر اومده با مربیگری من :1:

تو فيفا كه شوتاش كرك و پر ريزونه، نميدونم واقعيت هم همينطوره يا نه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من از اسکای گوش دادم تلفظ صحیحش بواکی هست :mad:

تو اسکای ما میگن بواچی... :1:...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در زبان فانته، که زبان رسمی کشورهای غنا، ساحل عاج و بنین هست و حدود 11 میلیون نفر هم به این زبان تکلم میکنن، اسم این دوستمون بوآچی تلفظ میشه! :1:

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال

در زبان فانته، که زبان رسمی کشورهای غنا، ساحل عاج و بنین هست و حدود 11 میلیون نفر هم به این زبان تکلم میکنن، اسم این دوستمون بوآچی تلفظ میشه! :1:

اما مردمی هستند به نام قوم پارس.که قدمتی چند هزار ساله دارن و در حال حاضر جمعیشون بیشتر از 70 میلیون نفر هست که همگی این بازیکن سیه چرده و تیز پا رو بواکی تلفظ میکنن. :1:

Spoiler

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
بوآچی یا بوآکی یا بواکیه چه فرقی میکنه حالا یاد یه خاطره ای افتادم :nish: ثبت احوال بودم یه بابایی اومده بود واسه پسرس شناسنامه بگیره گفت اسمشو بزارید فرانک(!) (فک کنم عشق فرانکی بود!) کارمند ثبت احوال گفت بابا نمیشه از چارت اسامی مجاز ما خارجه این اسم. آقا طرف گیر داده بود دعوا و داد و بیداد که اصلاً پسر خودمه میخوام اسمشو بزارم پرچین! قیچی! قابلمه! به تو چه! :2: ربط نداشت؟ :Facepalm: خلاصه... ما که هرچی دقیق و صحیح تلفظ کنیم فایده ای نداره، تو اولین گزارش مهم تلوزیونی استاد خیابانی میاد میگه "بوکی" همونم باب میشه و دیگه کاریشم نمیشه کرد! والاه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

آنکس که بداند و بداند که بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند

آنکس که بداند و نداند که بداند
آگاه نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

:1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تو اسکای ما میگن بواچی... :1:...

اسکای شما خوب نیست :1:

درستش بواکی هست حالا هرچی دوست دارید بگید اما بواکی :np:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
آقا صداش کنید سینا قال قضیه رو بکنید :1: اصلا مگه اینهمه خیابانی و سرهنگ علی فر تر زدن تو تلفظ نام بازیکنا کسی چیزی بهشون میگه؟!بذارید بازیا شروع شه گزارشگرای الجزیره و اسکای و ... هرچی گفتن ما هم بگیم ، نخواستین نگین ، یعنی اونایی که هنوز به داویدز میگن اون یارو عینکیه عجب بازی ای داره :Facepalm: نمیتونن فوتبال دوست باشن؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
با اجازه دوستان اهل فَن :1: .. بواکی اسم درسـت این بازیکن هست .. تلفظش چه تو انگلیسی و چه تو ایتالیایی همینه و اصلا حرف " چ " بکار برده نمیشه .. @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دوستان همونطور که میبینید برخی از بازیکنان یوونتوس اسمشون رو با تلفظ محلی خودشون تو انجمن نوشته میشه و برخی هاشون هم با تلفظ عامیانه که همه حداقل یک بار شنیدیم ( البته منظورم از تلفظ عامیانه ، تلفظی نیست که گزارشگران شبکه های ایران برای اسم بازیکنان یوونتوس به کار میبرن :Facepalm: ) مثلا ندود رو نوشته شده در انجمن ندوید و تبس یا توس نوشته شده توز به نظرم بحث تلفظ رو تموم بکنیم خیلی بهتره ، الان 3 صفحه رفتیم جلو و 90 درصدش صحبت در مورد اسمش بوده :1: حالا امیر گذاشته بواچی ، اشتباه نیست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
پس فردا بازیکن بزرگی شد اسمش بد در رفت تقصیر شماهاست از ما گفتن بود بواکی

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه به شما باشه که "گونسالو ایگوائین" رو هم میگید "گونزالو هیگوین" :fp: عرف این بوده که اسم طرف هرچی تو زبون کشور خودش تلفظ میشه ، همون نوشته میشه تو تاپیکش ، اگه "بواچی" باشه پس درسته

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

عرف این بوده که اسم طرف هرچی تو زبون کشور خودش تلفظ میشه ، همون نوشته میشه تو تاپیکش ، اگه "بواچی" باشه پس درسته

پس طبق عرفی که بصیر گفته ( که من ازش خبر نداشتم :Facepalm: ) این اسم درسته ، حالا هرکی رفت غنا یا یک غنایی رو میشناسه اگر اسمش چیز دیگه ای تلفظ میشه بگه تا شاید اسمشو درست کردن :nish:

این رو هم اضافه بکنم من خودم شخصا هرجا برم به این بازیکن میگم بواکی ، اخه خداوکیلی بواچی یه طوریه :دی

این کلمه ی "بواچی " در زبان محلی ما این معنی رو میده " بابا چی میگی ؟"

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من زیاد رو بحث تلفظ اسامی تعصب و ...ندارم ولی چیزی که از زامبرانو گزارشگر رسمی JUVENTUS TV شنیدم
بواچی بوده...البته ممکنه اونم اسمش رو اشتباه تلفظ بکنه و زیادی ایتالیاییش کرده باشه... ولی اگه شما رو بواکی تاکید
دارید ما هم میگیم بواکی... :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی