پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریچموند بواکیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
74 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

Richmond Yiadom Boakye

ریچموند اییادوم بوآچی ( buuah-chee) در تاریخ 28 ژانویه 1993 در آگوگو غنا متولد شد.

ریچموند جوان، فوتبال باشگاهی خود را در تیم های پایه ی «بِچِم یونایتد» غنا آغاز کرد و در سال 2009 پس از بازی در تورنومنتی دوستانه در ویچنتزای ایتالیا، مورد توجه سران باشگاه جنوآ قرار گرفت.
بوآچی اولین بازی رسمی خود را در سری آ در تاریخ 3 آپریل 2010 و در مقابل لیورنو انجام داد. وی در دقیقه ی 13 بازی به جای داوید سوازو وارد بازی شد و موفق به گلزنی گردید. هرچند این بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت.
در ژوئن 2011 این بازیکن به طور قرضی به ساسولو در سری ب منتقل شد. این انتقال سرآغاز دوران درخشان بوآچی بود. وی در 34 بازی رسمی برای ساسولو به میدان رفت و برای 12 بار، با لباس ساسولو موفق به گلزنی شد. در پایان فصل، تیم ساسولو فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سمپدوریا از صعود به سری آ بازماند ولی بوآچی برای خود اسم و رسمی دست و پا کرد.
عملکرد وی در ساسولو باعث شد سران بیانکونری در پایان فصل 2012-2011 به فکر جذب این بازیکن بیفتند و برای خرید این بازیکن اقدام کنند. مسئولین جنوآ نیمی از مالکیت وی را در اختیار یوونتوس قرار دادند و بنا بر این شد که بوآچی یک فصل دیگر نیز در ساسولو بازی کند.بوآکی در 32 بازی فصل گذشته، 11 بار برای ساسولو گلزنی کرد.
با پایان فصل 13-12، وی در اختیار باشگاه یوونتوس قرار دارد؛ هرچند به احتمال فراوان، یک فصل دیگر را در ساسولو سپری خواهد کرد.

بوآچی همچنین در تاریخ 15 آگوست 2012 اولین بازی ملی خود را در برابر تیم ملی چین انجام داد و در همان بازی نیز در دقیقه 80 تنها گل غنا که باعث تساوی بازی شد را نیز به ثمر رساند.
وی 7 بازی ملی و 2 گل را در کارنامه ی خود دارد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
از همین حالا باید منتظر حضور کارشناسان علوم تلفظ باشیم :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
کاری ندارم به اینکه اسمش بواکی ئه ( که هست :دی ) ، اما تاریخ تولدش رو از وقتی اومد یووه یادمه که 365 روز دقیقا ازم بزرگ تره و یعنی متولد 28 ژانویه ست . :دی در حقیقت اگه باز مثل بقیه هی این تیم و اون تیم نره ، با بازی هایی که پیش فصل قبل دیدم ازش ، میتونه تو یووه بدرخشه .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نام خانوادگیش، بوآچی هست! :1: کسی هم دست به اسم تاپیک بزنه، با من طرفه. :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- لوانته ، بواچی ( یا بواکی :1: ) رو زیر نظر داره و احتمالا به صورت قرضی راهی این تیم بشه . + یه سوال ، اسم تیمش ساسوئولو هست یا ساسولو ؟ :1: انگلیسی نوشته میشه SASSUOLO .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر حرف ماروتا درست باشه که میخوایم یه مهاجم بفروشیم و یه مهاجم جوون رو نگه داریم. خوب در شرایط فعلی فقط بواچی مونده که ارزش نگه داشتن داره. بقیه رو که یا قرضی یا نصف مالکیت دادیم رفت. پس میشه نتیجه گرفت بواچی جایی نمیره ولی از اونور اگر یک درصد هم میخواستن بواچی رو نگه دارن همراه تیم به آمریکا میرفت.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
یووه در تلاش برای فروش دو مهاجم خودش می باشد چون به زودی بواچی به یووه ملحق خواهد شد. نهم آگوست بواچی به اردوی یوونتوس ملحق می شود. کنته در صدد ارزیابی این بازیکن برای پیوستن به تیم اصلی یووه و به عنوان مهاجم پنجم است.

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

بواکی در تست پزشکی یووه . :worship:

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
- آنجلو السیو گفته از سال پیش که در بازی های پیش فصل یووه شرکت کرد نظر کونته رو به خودش جلب کرده بود ولی به علت تراکم خط حمله یک جور ستاره سوزی بود نگه داشتن بواچی؛ ولی این فصل یکی از اهداف ما برای خط حمله بواچی هست و معتقدیم که انتظارات رو برآورده خواهد کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اقا رسما به تیم اصلی اضافه شده ، بهتره تاپیکش رو به بازیکنان یوونتوس اضافه کنید و از اینجا خارج بشه :3: شماره 18 رو هم قراره بپوشه

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
چه خوش استیله :1: الان اومدنش تو تیم اصلی قطعیه؟ :flower:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

چه خوش استیله :1:
الان اومدنش تو تیم اصلی قطعیه؟ :flower:

اره قطعیه. من اتفاقا 2 روز پیش از رسانه های غنا شنیده بودم ولی خب اصلا نمیدونم چرا نگفتم :np: ، ولی همین چند ساعت پیش دیگه رسمی شد. قراره یکی از بازیکنان تیم اصلی باشه در بازی های فصل 14-2013

کلا این و پوگبا امسال دیدن دارن :3:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
واقعا ادم خوش بختیه چون اسیر دلقک بازی های ماورتا نشد امیدوارم نیمکت نشینه خوبی باشی چون به جووینکو که امیدی نیست

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
از اومدنش شدیدا استقبال میکنم :1: از این که کنته به جوونا اعتماد نمیکنه مقداری ناراحت بودم (بخشیش اقتضای شرایط بود :np: ) اما امیدی هست که اعتمادی دیده بشه :3:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر برامون یه پا زالایتا هم بشه کافیه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
خب اون ایموبله که خیلی بیشتر گل زده بود حدودا 22 زده بود . اون تو سری آ شد این :1: . یا او گابیادینی که تو بازی ملی کولاک کرده بود . اینو کاش میزاشتن ساسوله بمونه گابیا رو میاوردن بعد اگه دیدن خوب بود اینم میاوردن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اقا ببخشید این " 18 - ریچموند بوآچی (ساسولو) " یعنی چی :2: لقبشه :1: ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو فیفا یه هیولایی میشه این بازیکن. ایموبیله، بواکی (؟) و بونپرتی سه بازیکن تهاجمی نانتس کانتی هستند که به لیگ برتر اومده با مربیگری من :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من از اسکای گوش دادم تلفظ صحیحش بواکی هست :mad:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من بسیار بسیار ایشون رو دوست میدارم . :دی از سال ِ قبل که اومد یووه و ( منبع ِ من خبرش رو زده بود :222: ) میدونستم چه بازیکن ِ عزیزی هستن ایشون . :دی واسه همین دنبال می کردم بازی های پیش فصل رو و بسیار روی ایشون زوم کرده بودم . :دی شکی ندارم که یکی از بهترین های فصل ِ بعد ِ ما هستن و حقیقتا کاری می کنن که کونته یه سیستم ِ 3 مهاجمه با حضور ِ ایشون ترتیب بدن . :دی اما با این میرکو که من دیدم و اسم ِ توز ، کار ِ این عزیز ِ جان سخت هست برای حضور در ترکیب ِ اصلی و البته خیلی راحت میتونن کنار بزنن شیر شاه رو . :دی پس یه سیستم ِ 3 مهاجمه رو میشه با حضورشون داشت واقعا ، چون میرکو و توز به نیمکت نمیرسن ، مخصوصا میرکو که بدون ِ شک " آس " خط ِ حمله ی ما واسه فصل ِ بعد هست ! حالا صحبت در مورد ِ میرکو رو می بریم جای ِ دیگه ، اما بواکی بسیار ِ بازیکن ِ خوبی هست و منتظر ِ درخششون هستم . :دی + عنوان ِ پستم رو اگه اصلاح نمی کردم ، عذاب ِ وجدان می گرفتم . :دی هم از لحاظ ِ اسم ِ خودشون و البته پاک کردن ِ اسم ِ تیم ِ سابق. :دی ویرایش : :2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی