پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پسکارا-یوونتوس(هفته سی دوم سري B ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
26 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 11 فروردین ماه 1385 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته سی دوم سري B ايتاليا
پسکارا-یوونتوس(ورزشگاه ادریا تیکو)
http://img.majidonli...ra-juventus.jpg
داور این بازی اوسکار جیراردی هست
تصویر

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
يووه هميشه ثابت كرده تو خونه حريف خيلي بد بازي ميكنه همونطور كه تو پيش بيني زده بودم يووه 2-1 ميبازه البته من دوست ندارم ببازه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اصلا فکر نمی کنم اینجور اتفاقی دیگه بیوفته عزیزم درسته این بلا قبلا سر ما اومده اما دیگه چنین اتفاقی نخواهد افتاد و در نهایت بدشانسی و بد بازی کردن تساوی نصیب ما خواهد شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20984 ارسال
من هم احتمال میدم اما ضعیفه برای این احتمال میدم چون 7 تا بازیکنمون تو تیمهای ملی هستند بعد هم چون یه وقفه افتاده تو بازیها و یوونتوس هم تو اوج بود امکان داره افت کنه . دلیل بعدیم هم اینه که تو زمین حریف هستیم . اما یووه همیشه یووه است و همیشه قدرتمند

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
این چندمین بازی که به تعویق میفته؟ واقعا عجیبه سری ب خیلی بی برنامه است! متاسفم به امید موفقیت یووه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20984 ارسال
خب نگاه کن تو همه جای دنیا این بی برنامگی ها امکان داره پیش بیاد . این هم لیگ دسته دو یا همون سری ب ایتالیاست . نگاه ها بهش کمه . حالا خیال نکن همیشه اینقدر به سری ب توجه دارن نه این صدقه سر یوونتوسه . وگرنه سال بعد مثل سابق کم سو میشه لیگ ======= ======== ======== ======== =========

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي اميدوارم اين دفعه خفن ببريمشون. تيم يكي به آخر جدول كه تا هفته‌ي پيش وضعش اين بوده: بازي:28 برد:4 باخت:9 تساوي:15 زده:21 خورده:32 اين تيم رو بردن كاري نداره...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نتيجه قبلي:
يووه 2 - 0 پسكارا

گلزنان بازي قبلي:
پاول ندود)2گل)

بهترين گلزنان دو تيم
يووه:دل پيرو با 15 گل
پسكارا:مارتيني با 4 گل زده

رتبه در جدول
يووه:1
پسكارا:21

توضيحاتي چند در مورد پسكارا:
تصویر
اسم باشگاه : پسکارا
تاریخ تاسیس : 1936
القاب :Delfini (Dolphins); Biancoazzuri (White-Light Blues)
استادیوم : آدریاتیکو . پسکارا . ایتالیا
طرفیت : 19,500 نفر
رییس باشگاه : دانته پاتما
مدیر باشگاه : لوئیجی ده روسا

معرفي ياران پسكارا:
Goalkeeper
24 Michele Tardioli
25 Ciro Polito
28 Remo Amadio
Defenders
3 Alessandro Zoppetti
4 Daniele Delli Carri
5 Damian Joel Giménez
13 Nicola Mora
16 Antonio Aquilanti
18 Natale Gonnella
19 Axel Vicentini
23 Stefano Olivieri
26 Massimo De Martis
32 Stefano Di Berardino
Midfielders
7 Filippo Antonelli
8 Andrea De Falco
10 Marco Rigoni
11 Damiano Moscardi
14 Carmine Gautieri
20 Romeo Papini
21 Andrea Luci
29 Simone Felci
33 Giovanni Scappaticci
82 Giorgio La Vista
Strikers
- Daniele Vantaggiato
17 Marco Martini
22 Nello Russo
27 Luca Paponetti
30 Marco Di Matteo

آخرين نتيجه:
پسكارا 0 - 1 ويچنزا
يوونتوس 5 - 1 تريستينا

پيش بيني از سوي كامپيوتر ها روي كاغذ:
پيروزي 4 بر 1 براي يوونتوس.(بنقل از گل)

به اميد پيروزي يووه منتظر پست هاي بعدي باشيد...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گل هاي بازي: دقيقه اتفاق 17 گل اول بازي توسط ندود 57 گل دوم بازي توسط ندود   تعويض: دل پيرو - بوژينف بريندلي - زبينا ندود - گوزمن پاپيني - فرانته مارتيني - گائوتيري گونلا - اليويه ري   كارت زرد فالكو از پسكارا زانتي از يووه   بهترين بازيكن زمين:پاول ندود با نمره‌ي 5/7 بهترين يار تعويضي:اليويه ري با نمره‌ي 6   با تشكر از سايت گل

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بخاطر اين وقفه هايي که بين مسابقات ميوفته ممکنه يووه لطمه بخوره البته چون توي يووه بازيکنان بزرگي حضور دارن اين لطمه به مراتب کمتر هست اميدوارم پسکارا را در زمي خودش شکست بديم با تشکر

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
و یووه ای که ثابت کرده تو زمین حریف بد بازی میکنه امیدوارم که بتونه خوب بازی کنه و با یک نتیجه ی خوب در جلسه ی آخر محرومیت ترزگل بازی رو به نفع خودش تموم کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب من به شخصه مطمئنم يووه پيروز اين ديداره... يوونتوس تا بحال در مقابل تيم هاي ته جدولي نتيجه‌ي ضعيف نداشته و باخت و تساويش مقابل تيم هاي دوم تا ششم و تا حدود 14 ام جدول رفته... ولي پسكارا تيم 21 جدوله و سقوطش به سري C و حتي C2 هم مقدوره... ما نبايد بترسيم. يووه قهرمانه... به اميد برد... Cin Cin...Forza Juve

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دوستان عزيز كسي خبري از چگونگي پخش اين بازي داره؟؟؟
اگه هست لطفا بگيد كه بدونيم...
ممنون
____________________________________________________________________________________________________________

يووه هميشه ثابت كرده تو خونه حريف خيلي بد بازي ميكنه همونطور كه تو پيش بيني زده بودم يووه 2-1 ميبازه البته من دوست ندارم ببازه

تو خونه‌ي هر حريفي بد نبازيديم...
بازي تو خونه‌ي تيم يكي به آخر جدول مشكلي نداره...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ورزشگاه ادريا تيكو:

http://t2.images.live.com/images/thumbnail.aspx?q=1099377808245&id=ce9ff7a988b53030cd1659fc2071d12f

اميدوارم يووه تو اين ورزشگاه با اقتدار ببره...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين آمار از سايت طرفداران يووه گرفتم و براي من سند كردنش به ميل من و به نظرم رسيد خوبه كه براي شما بزارمش و ببينيدش:

از راست به چپ:
رديف اول رو نمي تونم ترجمه كنم.
رديف دوم تعداد گلهاي دريافت شده است.
رديف سوم تعداد گلهاي زده است.
رديف چهارم تعدا بازي ها در فصل براي يووه است.
رديف پنجم اسمه و رديف ششم هم شماره لباس...

تصویر

بطور كلي 5 بازيكن رو مي شه فيكس ترين ها نام برد كه بالزارتي و دل پيرو و كامو و پارو و بوفون هستن...

نكته:آمار براي كل فصل يعني بازي هاي سري ب و حذفي و غيره است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بچه ها واقعا بازی حساسی هست چهل روز و نه بازي مهم و حساس براي يووه و بازيكنانش طبق برنامه اعلام شده يوونتوس بايد طي اين 40 روز 9 بازي برگزاركند كه تقريبا به فاصله 5 روز يك بازي خواهد داشت. برنامه هاي بازي هاي يووه: Pescara-Juvents شنبه یازده فروردین Juventus-Albinoleffe جمعه هفده فروردین Juventus-Napoli سه شنبه بیست و یکم فروردین Lecce-Juventus شنبه بیست و پنجم فروردین Juventus-Rimini سه شنبه بیست و هشتم فروردین Juventus-Genoa شنبه 1 اردیبهشت Verona-Juventus شنبه هشتم اردیبهشت Frosinone-Juventus سه شنبه یازده اردیبهشت Cesena-Juventus شنبه پانزده اردیبهشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20984 ارسال
واقعا من از دیدن چنین برنامه ای تعجب کردم . خیلی فشرده هست . یوونتوس - ناپولی و یوونتوس لچه دقیقا به فاصله 4 روز برگزار میشه . حالا بقیه به کنار . جدا خیلی سخته و امیدوارم یوونتوس در این 9 بازی حداقل 7 بازی رو ببره .

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
چه برنامه ي فشرده ايه!!!!! :o :o من برق از كلم پريد اين چه جورشه!!!! :-X منم اميدوارم كه بيشترش رو ببريم و اصلاً نباريم :-\

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
غير از پسكارا ، چسنا ، فورسينونه و البينولف بقيه‌ي بازي ها خيلي احتاط احتياج دارن و اميدوارم برامون خطر ساز نشن. اين چهار بازي رو مي بريم ولي بقيه سخت هستن و بايد روشون كار بشه. در ضمن فاصله‌ي زماني بازي هاي بعدي پوست از سرمون مي كنه. ____________________________________________________________________________________________________________ بازي پسكارا و يووه از كدوم شبكه ها پخش مي شه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20984 ارسال
ترکیب یوونتوس به عقیده من بوفون کیه لینی . بومسانگ . بیریندلی . زبینا ندود . زانتی . پارو . مارکیونی الکس . زالایتا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی