پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی رده بندی : ایتالیا - اروگوئه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
52 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
3 پنالتی گرفت بوفون! sHUT UP & TRUST Gigi!

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
جی جی بمال فک بصیر تمنا رو به خاک :)): ممد آقاتو دریاب که کولاک کرده :cry2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

و بوفون سومین پنالتی هم می گیره! از گارگانو ! شاهکار بوفون !!!!! :hug:

کاش یک دونه از 5 تا رو از اسپانیایی ها می گرفت :hc:

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
سوم شدیم تسلیت :1: حق ما سومی نبود ولی خب فوتبال دیگه امیدوارم پراندلی درس گرفته باشه و جام جهانی نشینه هی سیستم آزمایش کنه :fp: مرسی بوفون :1: آخ اگه اون شب یکی رو میگرفت .... :sigh:

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran

کاش یک دونه از 5 تا رو از اسپانیایی ها می گرفت :hc:

دقیقا منم الان داشتم به دوستهام که میحرفیدم همینو میگفتم! واقعا کاش دو تا از پنالتی های اسپانیا رو میگرفت :sad1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
با اینکه جی جی 3 تا پنالتی هم گرفت اما اصلا پنالتی گیر خوبی نیست توی این مسابقات هم خیلی ضعیف عمل کرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقا ما خیال میکردیم بازی 23:30 :Facepalm: ! از دوستان اگر کسی هایلایت بازی و + پنالتی ها رو کامل داره لینکش و قرار بده ! :rose:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بهترین واکنش بوفون تو این بازی یه دبل سیو بود که از فورلان گرفت عالی واکنش نشون داد رو اون توپ

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دانلود کامل ضربات پنالتی با لینک مستقیم با کیفیت HD:

http://fs2.filegir.c... Italia 2-3.mp4

شبکه ی 3 هم در حال نمایش بازیه.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
امکانش هست از مهار بوفون مقابل فورلان ویدئویی بذارید؟ خلاصه هایی که من دانلود کردم فقط گل ها رو شامل می شد.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

امکانش هست از مهار بوفون مقابل فورلان ویدئویی بذارید؟
خلاصه هایی که من دانلود کردم فقط گل ها رو شامل می شد.

Spoiler

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- این بازی صرفا مهر تائیدی بود روی حماقت پراندلی در بازی مقابل اسپانیا، در حالی که ایتالیای خسته نیاز به بازیکن تازه نفس و جنگنده داشت، تصمیم گرفت که آکوئیلانی رو وارد زمین کنه به عنوان هافبک پشت مهاجم و دیامانتی فقط بازی همبازیانش رو ببینه. اما و اگر همیشه در فوتبال هست ولی شدیدا معتقدم اگه دیامانتی به جای آکوئیلانی وارد زمین میشد ایتالیا به اون شکل بازی رو وا نمیداد. بهرحال این تورنمنت هم تموم شد و فکر میکنم اگه پراندلی سعی کنه بیشتر از "ایتایووه" استفاده کنه موفق میشه، اسکلت اصلی ـه تیم رو یووه میسازه، کاری که دل بوسکه با اسپانیا کرد و الگوی تلفیقی ـه بارسلونا رو به نمایش گذاشت، اما ظاهرا برای پراندلی سخته که این رو قبول کنه. مهار 3 ضربه پنالتی توسط بوفون رو هم به فال نیک میگیرم تا دوباره روحیه ش برگرده و کمی از زیر بار انتقادات بیرون بیاد، قطعا بهترین دروازه بان این رقابت ها بود علی رغم گلهایی که خورد و البته بهترین دروازه بان 2013 تا به الان.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
جاکرینی : - ما به عنوان سومی خود راضی هستیم . برای ما مهم بود که بعد زا باخت در نیمه نهایی ، اروگوئه را ببریم . جام جهانی ؟ قطعا برای بردن آن تلاش خواهیم کرد . بدون هیچ شکی ، این مسابقات بهترین لحظات ورزشی من بوده است .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی