پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی رده بندی : ایتالیا - اروگوئه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
52 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

دیدار رده بندی جام کنفدراسیون های 2013

یکشنبه 9 تیر 1392

ساعت 20.30 به وقت ایران

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
یعنی اینا رو باید شلال کنیم خدایی !!! اصلا هم اعصاب ندارم :زاری:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
بصیر واقعا فکر کردی تیمتون که گزیده لیگ ایتالیا هست از تیم ایتالیا که مثلا منتخب ایتالیایی ها (تیم اول و دوم) هست میبره!؟شما فقط یک نفر از تیم اول دارید(کاسرس). باید شعر اروگوئه قهرمان میشه اگر جدول رده بندی برعکس بشه بخونی :2: ولی جدا از شوخی اگر یکم تو گروه بندی ها عدالت داشتیم!(اونور ژاپن یا مکزیک به جای تاییتی یا نیجریه بودن) و برزیل و اسپانیا خوش شانسی و کمک داور(برزیل) نداشتن احتمال داشت جای بازی فینال و رده بنده عوض بشه یه خوبی هم داره بازی زود تموم میشه مجبور نیستیم تا 4-5 صبح بیدار باشیم :1: پیش بینی من اینه که اونا که کمتر بازی کردند بازی میکنند(مارکتی,جیلا,ال شراوی,دیامانتی و ...).در واقع بعیده بوفون و پیرلو بازی کنند. yes1

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سیا ، من فقط میخوام تورو با "سوارز - کاوانی - فورلان" آشنا کنم و بس :1: بازی دوستانه تو ایتالیا که 1-0 باختین رو یادت نرفته که چند ماه قبل ؟ :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
بازیکن ها که گفتی تک تک خوبند ولی تیمی خوب نیستند.همون امیدت به ترکیه باشه بهتره.ترکیه تیم خوبیه :1:
ایتالیا بازی های دوستانه جدی نمیگیره.اگر میگرفت که کرواسی 4 !! رنکینگ نبود ایتالیا 8!!!

آیا میدانستید اگر ایتالیا ,برزیل واسپانیا در جریان بازی میبرد هم اکنون تیم دوم رنکینگ فیفا بود!بردی که بر اساس جریان بازی خیلی دور از دسترس نبود :زاری: (البته اگر برزیل میبردیم بازی اسپانیا یا در کار نبود یا در فینال بود :2: )

ایتالیا 1283 امتیاز آلمان 1273 اسپانیا 1501 :sad1:
http://www.fifa.com/...able/index.html

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
- بعید میدونم بازی دیشب ایتالیا در نظر پراندلی بازی خوبی باشه، پس احتمال اینکه دوباره برگردیم به دفاع 4 نفره سوراخ سوراخ شده اصلا کم نیست ! :np:
ولی ترکیبی که ترجیح میدم بازی کنیم :

بوفون
کیه لیتی بونوچی اوگبونا
جاکرینی مارکیزیو پیرلو دروسی ماجو
دیامانتی
جیلاردینو

حقیقتا نه حوصله مونتولیوو رو دارم و نه آکوئیلانی، هر چند شک ندارم این دو دوباره بازی می کنند !
ماجو و کاندورا دوندگی ـه خیلی زیادی داشتند در بازی مقابل اسپانیا و اگه یک نفرشون فعلا بازی کنه بهتره و بعدا میشه از اون یکی به عنوان یار تعویضی استفاده کرد، چنین شرایطی برای جاکرینی هم صدق میکنه و احتمال اینکه حتی بازی نکنه هم هست !
این ترکیب رو در شریطی انتخاب کردم که بارتزالی به این بازی نرسه، در صورتی که رسید باید در ترکیب قرار بگیره ولی اگه نرسید امیدوارم دوباره ار دروسی در خط دفاعی استفاده نکنه، البته دروسی به عنوان مدافع واقعا فوق العاده ست ولی باعث میشه که ایتالیا خط هافبک رو از دست بده و با توجه به خط هافبک قدرتمند و خط حمله خطرناک اروگوئه، از دست دادن وسط زمین یعنی یک باخت وحشتناک !
البته خدا رو شکر پراندلی به چنین چیزهایی اعتقاد نداره به کل ...

در صورتی که بارتزالی به بازی نرسید انتخاب اول من اوگبوناست و بعد هم آستوری.
ضمن اینکه دوست دارم از چرچی هم استفاده بشه در صورت ممکن، همینطور الشراوی، بازی قبلی برای بار صدم ثابت کرد که جووینکو یک مهاجم نوک نیست و نمیتونه باشه، حداقل شاید امتحان کردن الشراوی برای اون پست بهتر باشه.

ویرایش : از بالا اطلاع دادند که اوگبونا نرفته برزیل، پس همون آستوری در ترکیب قرار بگیره بهتره ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا این پراندلی چی تو آکوئیلانی و مونتولیوو دیده؟ خوب فیلمه اون چیزی که دیده بده ما هم ببینیم شاید واقعا اینها فوق العاده هستن ما نمیبینیم :np: از یه جهت فینالیست نشدنمون به نفعمون شد و اونم اینکه یک بازی تدارکاتی خوب دیگه با یک تیم متفاوت خواهیم داشت. اگر میرفتیم فینال یه بازی تکراری میشد ولی الان میتونیم با اروگوئه هم بازی کنیم و تیممون رو در مقابل یه سبک بازی متفاوت محک بزنیم. پ.ن: بهمن اوگبونا دعوت نشده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
- یک نکته دیگه رو هم بگم و تمام، از طرف من دیگه این جام تموم شده ست و این بازی فاقد هر گونه ارزش ـه، هر کی برد نوش جونش، امیدوارم پراندلی با رفیق های عزیزش مثل مونتولیوو و آکوئیلانی روزهای خوبی رو سپری کنه ...

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
کجا تموم شده بهمن!؟ تیم سوم 3 میلیون یورو میگیره,تیم چهارم 2.5 میلیون یورو.فکر کنم هزینه هتل و جابه جایی هم بامیزبانه.این پول تو سطح ملی خیلی پول کمی نیست.اگر فدراسیون همرو بالا نکشه !نصف بیشترش باید پاداش بازیکنان و کادر فنی باشه :1:

تازه جوایزی مثل Golden Shoe هم هست که احتمالا به فرد میرسه,به علاوه FIFA Fair Play Award که اونم برای برزیل کنار گذاشته بودن ولی با بازی های خشن ,زوری دادن به تاییتی!!معلوم نیست چرا این جایزه رو هنوز مسابقات تموم نشده دادن به اینا!؟ اگر گل زیاد خوردن فیر پلی هست تو آسیا و اقیانوسیه کلی نامزد داریم که از تیم های معمولی زیر 5 تا نمیخورند(ماکائو-لائوس-تیمور شرقی-نپال-گوام و...) :1:
همچنینGolden Glove که بازم حق جی جی هست.اگر عدالت باشه بوفون بیشترین سیو داشته ,8 تا گل خورده که 2 تاش پنالتی-3 تا آفساید و 2 تاش هم ضربه آزاد بوده.فقط یک گل از فرد در جریان بازی خورده.بوفون در بهترین کیفیتش نبوده ولی بازم از امثال کاسیاس و والدز و موسلرا و سزار بهتر بوده.
Golden Ball هم احتمالا میدن به نیمار :Facepalm: ولی این جایزه شایسته کسی نیست جز پدیده مسابقات جاکرینی! :nish: کسی که اگر کمی خوش شانس تر بود الان 3 گله بود(تیرک اسپانیا و ژاپن).فکر کنم روی 2 تا گل ایتالیا هم تاثیر داشت.بازی آخر هم گل میزنه. yes1 :2:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پیرلو ، بارزالی ، دروسی ، مارکیزیو و کیلینی به خاطر مصدومیت این بازی رو از دست دادن . :poker:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسمی: Uruguay: Muslera; Caceres, Godin, Lugano, Maxi Pereira; Cristian Rodriguez, Gargano, Arevalo Rios; Forlan; Suarez, Cavani Italy: Buffon; Maggio, Chiellini, Astori, De Sciglio; Candreva, De Rossi, Montolivo; Diamanti; El Shaarawy, Gilardino

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با اشتباه موسلرا گل زدیم. دیامانتی سانتر کرد (ضربه ی خطایی رو که کاسرس اشتباه کرد و به ایتالیا رسید)، خورد به تیر، خورد به موسلرا، افتاد جلوی پای آستوری و دروازه ی خالی رو باز کرد.

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
چه وضعی افتادیم استوری گل زد :fts: :fts: الان ایتالیا میره تو لاک دفاعی :mad: :mad:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازيو از كجا ميبينيد!؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من از لینک میبینم نیک عزیز :rose:

http://www.sportlemo...528-600481.html

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
trt1 ترکیه داره بازی رو آزاد پخش می کنه!!!! :wink2:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اتفاقات بازی: گل رو روی هوش و تلاش دیامانتی زدیم که از کاسرسی که توپ رو داشت، توپ گیری کرد و بعد یه خطا گرفت. سانتر کرد، خورد به تیر و بعد به موسلرا و آستوری دروازه رو باز کرد. صحنه مشکوک به آفساید بود، همچنین مشکوک به این هم بود که توپ مستقیماً بعد از خوردن به موسلرا توی گل رفته باشه و نه بعد از ضربه ی آستوری که کیفیت تصویر پایین بود چند بار هم قطع شد من متوجه نشدم. یکی اینو توضیح بده بی زحمت! کیه لینی یه هندبال واضح کرد تو محوطه خودمون که داور با وجود داشتن دید کافی خطا ندونستش و اشتباه کرد. تو این سیستم بزم داریم زیادی فضا میدیم به تیم حریف، اروگوئه 9 تا شوت زد، یکی خارج از چهارچوب، 2 تا توسط مدافعین بلاک شد و 6 تا در چهارچوب بود! بوفون 3 تا سیو خوب داشت، یه ایستگاهی از فورلان گرفت با وجود نداشتن دید کافی تونست توپ رو جمع کنه و ریباند نداد این بار، یه شوت از سوارز گرفت که از زاویه نسبتاً بسته زده شد و داشت عین گل دوم ایکاردی به یووه میرفت تو گل و سیو سومش هم تو موقعیت نسبتاً تک به تک از پریرا بود. اُمیدوارم کاپیتانو یه کلین شیت در بیاره از این بازی. (اگه آستوری ـه LOL بذاره! بوفون آخرای نیمه یه پاس بهش داد تنها کاری که برای استپ کردنش کرد این بود پاشو 2 سانتی متر جابجا کنه! شانس آورد که ماجو بود و جمعش کرد.)

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
تو همه ی سایت ها گل به نام دیامانتی ثبت شده.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ همه سایتا غلط کردن :1: گل باید یا گل به خودی موسلرا ثبت بشه یا گل آستوری. توپ به تیر خورده، اصلاً در مسیر دروازه نبوده! ویرایش: گل، گلِ آستوری بود! اسکای الان صحنه رو با کمک کامپیوتر بازسازی کرد، کامل از خط رد نشده بود..

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
گل خوردیم!!!! :np: کاوانی بازم به آقام گل زد!!! :sad1: خیالتون راحت شد کلین شیت آقا رو خراب کردید!!! :زاری: :زاری:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی