پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله نیمه نهایی : ایتالیا - اسپانیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
137 پاسخ برای این موضوع

ALEX107

ALEX107

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 292 ارسال
البته بچه ها نسبت به پراندلی کم لطفی میکنن اون روحیه هجومی تیم رو بالا برده درسته که زیاد گل خوردیم اما ایتالیا همیشه خودش رو تو بازیهای بزرگ نشون داده با برزیل که همیشه بازی ما پرگل بوده به غیر از سال 94 که به خاطر کاتاناچیو اریگو ساچی 0-0 شد تو بقیه بازیها همیشه پرگل بوده 3-2 سال 82 و 4-1 سال 70 و 3-3 سال 97 و 3-0 سال 2009 پس ایراد رو از پراندلی ندونید با ژاپن هم که تیم کلا ژاپن رو دست کم گرفته بودن البته بیشتر اشتباهات فردی بوده تا تاکتیکی کدوم یک از ما از بارزالی یه همچین اشتباهاتی رو دیده بودیم ...یادمون نره که با برزیل 4تا از بازیکنای اصلیمون رو نداشتیم دوتا از خوبای فوتبال ایتالیا تو جوانان بودن اینسینیه و وراتی و پاتزینی هم که خوب بود اخر فصل مصدوم شد و اسوالدو هم به خاطر تنبیه انضباطی نیست...چرا دوس نداریم تیممون هجومی باشه من خودم یه زمانی دوست داشتم یوونتوس و ایتالیا 1-0 ببرن اما 4-2 نبرن اما الان باید خودمون بیشتر گل بزنیم و رو دفاع هم کار کنیم تیم آلمان از سال 96 تا 2006 یه افت شدید داشت اما الان ببینید که چه تیمی شده چون اون بازی ماشینی همیشگیشون رو گذاشتن کنار پس امیدوار باشیم به این ایتالیا ....فورزا ایتالیا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

هاوارد وب داور این بازی انتخاب شد.

هی میگم میخوان اسپانیا و برزیل رو ببرین فینال میگید نه.

کلا انتخاب وب تایید کننده ی حرف من بود.

منظر گل های افساید و خطاهای من دراوردی بازیکنان هالییودی اسپانیا و گرفتنش خطا توسط وب باشید و 100 البته منتظر باشید کل درگیری هایی 50 ، 50 رو به نفع اسپانیا سوت بزنن

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

هی میگم میخوان اسپانیا و برزیل رو ببرین فینال میگید نه.

کلا انتخاب وب تایید کننده ی حرف من بود.

منظر گل های افساید و خطاهای من دراوردی بازیکنان هالییودی اسپانیا و گرفتنش خطا توسط وب باشید و 100 البته منتظر باشید کل درگیری هایی 50 ، 50 رو به نفع اسپانیا سوت بزنن

وب داور خوبیه...تنها اشتباه تاثیرگذارش تو بازی های بین المللی** تا جایی که من یادم میاد همون خطای وحشتناک دی یونگ رو ژابی آلونسو تو فینال جام جهانی قبل بود که در کمال تعجب اخراجش نکرد...

** تو لیگ برتر اشتباه تاثیر گذار زیاد داشته...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

وب داور خوبیه...تنها اشتباه تاثیرگذارش تو بازی های بین المللی تا جایی که من یادم میاد همون خطای وحشتناک دی یونگ رو ژابی آلونسو تو فینال جام جهانی قبل بود که در کمال تعجب اخراجش نکرد...

محمد هنوز جمله ی " جنایت هاوارد وب و کمک هایش بر علیه ایتالیا ، مقال تیم کرواسی" رو یادم نرفته . همون بازی که حق ایتالیا رو به عینه خوردن.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- به نقل از گازتا ، ممکن ـه ایتالیا توی این بازی احتمالا از سیستم 3-4-2-1 استفاده بکنه ! :1:

بوفون

کیلینی - بونوچی - بارزالی

پیرلو
دروسی
جاکرینی ماجو

مارکیزیو کاندروا
جیلاردینو

+ مارکیزیو هم در مصاحبه اش از جیلاردینو حمایت کرده و اطمینان داده که جیلا خوب کار خواهد کرد . :1:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

آخ جون دوباره کالچوپولی جدید :2:

اینبار قضیه پولشوییه و تحقیقات داره درباره 40 تا تیم انجام میشه .

فرمولش امتحان شده: کالچوپولی=قهرمانی جام جهانی، کالچو اسکومسه=فینال یورو2012 ، کونتراتو پولی=؟
اگه اینبار هم جواب بده اسپانیا رو بردیم :222: ولی مشکل اینه که هر بار کمتر جواب داده: قهرمانی...نایب قهرمانی ... و حالا؟

* این ایتالیاییها چقدر وقت شناسن.

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
^ متاسفانه یکسال زود شروع کردن :2qcmh45: زمان بندیشون رو خوب رعایت نکردن ... البته میشه امیدوار بود بررسی پرونده ها یکسال طول بکشه و احکام نهایی 1 سال بعد حدودا همین موقع اعلام بشه :2qcmh45: اون موقع میشه امیدوار بود یه چیزی از این تیم ملی در بیاد :2qcmh45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
- بعد از سرقت از بازیکن های اسپانیا در هتل محل اقامتشون، حالا پیدا شدن یک روسپی در هتل اسپانیا هم سوژه روزنامه ها شده. ظاهرا خیالشون بابت برد مقابل ایتالیا راحته، مشغول تفریحات متفرقه شدند ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^ خیلی خوشحالم که اسپانیا، ایتالیا رو دست کم گرفته...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امروز تو جمع بچه های جشن گفتم ؛ خیلی امیدوارم مشابه نیمه نهایی پارسال روبروی آلمان که با یه لشکر مصدوم و با امید نا امید به میدون رفتیم ، اسپانیا رو هم نقره داغ کنیم ، خیلی امیدوارم!!! مخصوصا الان که اسپانیا مغرور شده و البته دیگه اون انسجام پارسالش رو نداره ، فقط خدا کنه کاپیتان بوفون ؛ روزش باشه...

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بعد از باخت تو فینال یورو و شکست میلان ایتالیا مقابل بارسلونا اسپانیا و بعد از اون شکست بد مقابل برزیل اصلا دوست ندارم یه شکست دیگه فرداشب مقابل اسپانیا داشته باشیم! فرداشب برا ما ایتالیایی ها و کل فوتبال خیلی مهمه هردوتیم میخوان ثابت کنن که دورانشون تموم نشده و حرف اول رو میزنن! ان شاالله که ایتالیا با یه برد خوب شب جمعه ما رو شیرین کنه. :hc:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
- در آخرین تمرین های آتزوری ظاهرا پراندلی باز دست به خود شیرینی شده و مارکیزیو رو نیمکت نشین کرده و از مونتولیوو استفاده کرده ! :np: پیرلو، کاندورا، دروسی و جاکرینی هم دیگر هافبک های تیم هستند و جیلاردینو تک مهاجم تیمه. چیزی که کاملا واضح هست اینه که با 3 دفاع بازی میکنیم و البته مهاجم تیم جیلاردینو هست، ولی آرایش خط هافبک واقعا پیچیده شده. نیمکت نشین کردن مارکیزیو و بازی دادن به بازیکنی مثل مونتولیوو فقط از پراندلی بر میاد ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با 3 دفاع بازی کردن جلوی اسپانیا یعنی خودکشی ...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^^^^ احسان توی بازی قبلی با اسپانیا ما 4 دفاعه بازی کردیم.تحقیر هم شدیم. این ترکیب 3 نفره نیست.زمان دفاع عملا پنج نفره هست.جای نگرانی بابت خط دفاع نیست. نگرانی من بابت خط میانیه.مونتولیوو ای که به مارکیزیو ترجیح داده شده تحرک و توان دفاعی مورد نیاز برای مقابله با هافبک های اسپانیا رو نداره.واقعا اشتباه بزرگیه اگه مونتولیوو رو بجای مارکیزیو تو ترکیب اصلی بزاره. متاسفانه در کمال ناراحتی احتمالا بازی رو نمیتونم ببینم :20:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازی قبلی داستانش فرق می کرد، اونجا ما یه تیم خسته و بی رمق بودیم که نزدیک 40 دقیقه رو هم 10 نفره بازی کردیم، اون تیم یه تیم بی دفاع بود که 4_0 باخت، بازی مرحله گروهی با همین تیم 1_1 مساوی کرده بودیم ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بوفون:

- اسپانیا چندین سال است که بهترین تیم دنیاست، اما ما می خواهیم خاطره ی خوبی از خود بر جا بگذاریم.
- فینال یورو 2012 نشان دهنده ی ارزش های واقعی ما نبود. ما واقعاً انگیزه ی بالایی داریم تا نشان دهیم که فاصله ی بین دو تیم به اندازه ی نتیجه ای که در کیف رقم خورد، نیست.
- آیا ما به دنبال انتقام هستیم؟ خیر.
- فکر می کنم که تاکنون جام کنفدراسیون های خوبی داشته ام، با وجود اشتباهاتی که در نیمه ی دوم بازی مقابل برزیل داشتم.
- می توانستم بهتر عمل کنم، اما قبل از آن اشتباهات کار های خوبی انجام دادم. البته من امیدوارم که در مقابل اسپانیا بهتر از آن هم عمل کنم.

بازی قبلی داستانش فرق می کرد، اونجا ما یه تیم خسته و بی رمق بودیم که نزدیک 40 دقیقه رو هم 10 نفره بازی کردیم، اون تیم یه تیم بی دفاع بود که 4_0 باخت، بازی مرحله گروهی با همین تیم 1_1 مساوی کرده بودیم ...

بازی مرحله ی گروهی با دفاع 3 نفره بازی کردیم احسان. در کل مهم تر از سیستم فلسفه ی بازی تیم هست که میتونه باعث تغییر نتیجه بشه.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

بازی گروهی هم 3 دفاعه بودیم.
فکر میکنم استحکام دفاعی این ترکیب 3 نفره حداقل برای ما که دو فصل رو با این ترکیب قهرمان ایتالیا شدیم عیان کرده باشه.

یعنی تنها تصمیم خوبی که پراندلی توی این تورنومنت گرفته برگردوندن خط دفاعی تیم به ساختار دفاعی یووه هست.

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

تصویر

# این ترکیب نسبت به ترکیب های قبلی ، یه پیشرفت به حساب میاد . اما هنوز هم به نظرم کلا بهتره مارکیزیو رو بازی نده ! دیامانتی در این پست به مراتب بهتر عمل میکنه .

# اگر با این ترکیب بازی رو شروع کنیم ، 7 یوونتوسی از ابتدا در ترکیب بودن و میلان هیچ سهمی در این ترکیب نداشته ! :poker:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
دیشب خواب دیدم 11-2 باختیم :| به غیر از بوفون سه نفر دیگه هم با لباس دروازه بانی داشتن بازی می کردن که گل دوم رو یکی از اونا زد :)) فقط بوفون و دروسی آشنا بودن :))

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
^
خواب زن چپه :1:

_

^^^^
احسان توی بازی قبلی با اسپانیا ما 4 دفاعه بازی کردیم.تحقیر هم شدیم.

این ترکیب 3 نفره نیست.زمان دفاع عملا پنج نفره هست.جای نگرانی بابت خط دفاع نیست.
نگرانی من بابت خط میانیه.مونتولیوو ای که به مارکیزیو ترجیح داده شده تحرک و توان دفاعی مورد نیاز برای مقابله با هافبک های اسپانیا رو نداره.واقعا اشتباه بزرگیه اگه مونتولیوو رو بجای مارکیزیو تو ترکیب اصلی بزاره.

متاسفانه در کمال ناراحتی احتمالا بازی رو نمیتونم ببینم :20:

خب همین یعنی تایید حرف من که ما به خط دفاعیمون نباختیم و به خستگی و 10 نفره شد نباختیم، حتما یادت هست که نیمه دوم هافبکهامون حتی رمق نداشتن وارد زمین تیم مقابل بشن.

سازمان دفاعی تیم مشکل داره، ما با 6 هافبک میتونیم وسط زمین رو در اختیار داشته باشیم و این فقط در اختیار داشتن توپه، ما وقتی توپ رو از دست میدیم عملا برنامه مشخصی واسه دفاع وجود نداره و هافبک هامون سر در گم بازی می کنن بازی از دستمون خارج میشه و خیلی راحت حریف میتونه به دروازه مون نزدیک بشه و علارغم هافبکهای متعددی که داریم مهاجمین حریف خیلی راحت میتونن به دروازه مون نزدیک بشن و حتی موقعیتهای تک به تک زیادی بدست بیارن، توی همین بزای با برزیل بارها دیدیم که وقتی مهاجم های حریف به دروازه مون نزدیک میشن نهایتا 3 تا مدافع رو در مقابل خودشون می بینن و بقیه بازیکن ها پشت توپ حضور دارن خیلی راحت میتونن دروازه رو تهدید کنن، پراندلی روی فاز حجومی تیم تمرکز کرده و پیشرفت هم داشته ولی فاز دفاعی تیم رو انگار فراموش کرده و هیچ برنامه و تاکتیک مشخصی واسه مواقعی که توپ رو از دست میده و تحت فشار حریفه وجود نداره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی