پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله نیمه نهایی : ایتالیا - اسپانیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
137 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها

ایتالیا - اسپانیا

زمان : پنج شنبه، 6 تیر ماه 1392

مکان : ورزشگاه فورتالزا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شنیده ها حاکی از تصمیم پراندلی برای استفاده از سیستم 2-5-3 داره... با همین سیستم در مرحله ی مقدماتی یورو زمین گیرشون کردیم. البته ضعف نفرات داره و احتمالاً باید شاهد حضور جووینکو به عنوان مهاجم کاذب و در نقش سوهان روح باشیم. :|

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظر من ٣-٥-٢ كافي نيست و ابزارش هم نداريم! بايد ٥-٣-٢ بازي كنيم. كيليني و بارزالي و بونوچي وسط، ماجو راست، ديشيليو چپ، هافبك پيرلو و ده روسي و ماركيزيو، الشاراووي (اگه نميرسه جووينكو) هم پشت جيلاردينو بازي كنن به هيچ وقت با نوك بودن جووينكو موافق نيستم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
- با وجود 3 مصدوم یعنی بالوتلی، آباته و مونتولیوو، که البته گفته میشه مونتولیوو به این بازی می رسه (متاسفانه) باید به مصاف اسپانیا بریم.
از اردوی تیم که خبر میرسه پراندلی سیستم 3-5-2 رو استفاده کرده و این ترکیب پیش بینی شده : بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیه لینی - کاندورا - دروسی - پیرلو - مارکیزیو - جاکرینی - جووینکو - جیلاردینو
ترجیح میدم از ابتدا ماجو به جای کاندورا بازی کنه، هر چند کاندروا در بازی قبلی نشون داد در فاز دفاعی هم بازیکن قابلی هست و حرکت های خوبی داشت، از اون سمت هم جاکرینی رو گزینه مناسبی می دونم، هر چند در 3 بازی اخیر به عنوان هافبک-مهاجم و مهاجم کاذب که به زمین رفته بود عالی بود و این تغییر پست امیدوارم باعث کمرنگ شدنش نشه. جووینکو هم به عنوان مهاجم کاذب عملکرد خوبی رو تو یووه نداشته در کل. فکر می کنم پراندلی به این نتیجه رسیده باشه که باید به فکر تغییر سیستم باشه.
ضمن اینکه امیدوارم تحت هیچ شرایطی از مونتولیوو استفاده نکنه، چون شک ندارم که توانایی بالایی برای گند زدن به تیم داره.
پیرلو هم از مصدومیت رهایی پیدا کرده ولی دکتر تیم هنوز OK نهایی رو نداده و گفته آثار مصدومیت رو هنوز داره، پس "شاید" یک پیرلوی نه چندان آماده رو ببینیم.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بهمن ببخش منو بابت این حرفایی که میخوام بزنم... :cry2:...آقا من راضیم جاکرینی نوک بازی کنه این جیلا بازی نکنه... سرعت که یوخدی...پا به توپ هم که نداره...فقط یه جاگیریه اونم جلو تیمی مثل اسپانیا که اصولا توپی دستت نمیاد مگر اینکه خودت اونو بدست بیاری و ایضا برای خودت و هم تیمی هات خلق موقعیت کنی که جیلا توانایی اونم نداره...در حال به نظرم پراندلی ریسک بالایی کرد که فقط 1 مهاجم نوک تاپ(بالوتلی)رو با خودش برد برزیل...حالا باید 90 دقیقه با دیدن زوج جیلا و سبا عذاب بکشیم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
- محمد، می بخشمت ولی بار آخرت باشه :nish: منطقی میگی، جیلاردینو مهاجمی نیست که مثل بالوتلی قدرت حفظ توپ داشته باشه و یا بتونه برای خودش و بقیه ایجاد موقعیت کنه ولی در حال حاضر "تنها" مهاجم کلاسیک تیم هست، این دیگه بی تدبیری ـه پراندلی بوده که فقط 2 مهاجم با خودش به برزیل برده، مثل وضعیتی که تو دفاع چپ داریم و فقط دیشیلیو رو برده. ولی اگه قرار باشه مثلا با زوج جاکرینی - جووینکو (الشراوی) بازی کنیم رسما بدون مهاجم به زمین میریم، جیلاردینو تنها مهاجم تیم کنونی ـه و به نظرم از نظر منطقی هم باید ازش استفاده کنه، وگرنه الکی این بازیکن رو برده برزیل. کلا قبلا هم گفتم، پراندلی لیست عجیبی رو انتخاب کرد، کم و کاستی های زیادی رو داره، البته شاید بازی های تیم زیر 21 ساله ها هم کمی تاثیرگذار بود، وگرنه گابیادینی و وراتی می تونستند توی این لیست باشند.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بهمن ما نیازی به مهاجم نداریم اصلا. احتمالا تنها راه واسه گلزنی ما توی این بازی استفاده از ضد حملات هست و جیلا اصلا به درد این کار نمیخوره. برگشت پراندلی به 2-5-3 رو به فال نیک میگیرم.هرچند با این ابزار حتی این سیستم رو هم نمیشه درست اجرا کرد.یووه قسمت اعظم توان دفاعیش رو مدیون دو وینگرش یعنی لیخ و آساموا هست ولی توی آتزوری احتمالا پیستون ها زمان دفاع میشن پاشنه ی آشیل تیم.امیدوارم حداقل 3 مدافعمون اون هماهنگی همیشگی رو بتونن به نمایش بزارن

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من ترجیح میدادم سبا از بعد دقیقه 60 وارد زمین میشد ولی ظاهرا پراندلی میخواد از ابتدا بازیش بده... میشد به کمک سرعت سبا و اسپانیا جلو کشیده بهشون ضد حمله زد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

بهمن ما نیازی به مهاجم نداریم اصلا.

احتمالا تنها راه واسه گلزنی ما توی این بازی استفاده از ضد حملات هست و جیلا اصلا به درد این کار نمیخوره.

برگشت پراندلی به 2-5-3 رو به فال نیک میگیرم.هرچند با این ابزار حتی این سیستم رو هم نمیشه درست اجرا کرد.یووه قسمت اعظم توان دفاعیش رو مدیون دو وینگرش یعنی لیخ و آساموا هست ولی توی آتزوری احتمالا پیستون ها زمان دفاع میشن پاشنه ی آشیل تیم.امیدوارم حداقل 3 مدافعمون اون هماهنگی همیشگی رو بتونن به نمایش بزارن

- به همین نون و نمکی که باهم خوردیم داری اشتباه می کنی محمد،
ما هر چقدر بی آزارتر باشیم برای خودمون بدتره، حداقل باید یکی دو بازیکن رو اون جلوی تیم داشته باشیم که حداقل همین حضور مبارکشون دفاع اسپانیا رو مشغول نگه داره، وگرنه در غیر این صورت اسپانیا با پاسکاری های خودشون کل خط هافبک و دفاع ما رو نابود می کنند ! یورو 2012 رو به یاد بیار که وقتی ما بی سلاح شدیم و اسپانیا چطور با ما "بازی" کرد !
پس نه، من مخالف اینم که نیازی به مهاجم نداریم، طبعا دوست داشتم که مهاجم تیم بالوتلی باشه ولی حالا که نیست جیلاردینو رو به تمامی گزینه های دیگه ترجیح میدم.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
كاشكي دي ناتاله بود! گلش به اسپانيا! :cry2: چرا دعوت نشد؟ :زاری:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

كاشكي دي ناتاله بود! گلش به اسپانيا! :cry2:

چرا دعوت نشد؟ :زاری:

اینو دیگه باید از پراندلی پرسید...دی ناتاله ای که فصلی فوق العاده رو کما فی السابق سپری کرد جایی
در تیم نداشت اونوقت ال شراوی که یه نیم فصل گل نزد رو آورد برزیل...من معتقدم حتی امثال ماتری یا
اسوالدو هم میتونستن به آتزوری تو این جام کمک کنن...

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
دوست ندارم نا امید باشم ولی اگه قرار باشه ایتالیا مثل 3 بازی اخیر به میدان بره متاسفانه باید بگم در مقابل اسپانیا فاجعه ی بزرگی اتفاق میوفته که امیدوارم این اتفاق رخ نده چون نه من و نه شما دوستان طاقت و اعصاب دیدن چنین فاجعه ای رو ندارین اما اسپانیا مثل برزیل و ژاپن و مکزیک کار نمی کنه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دوست ندارم نا امید باشم ولی اگه قرار باشه ایتالیا مثل 3 بازی اخیر به میدان بره متاسفانه باید بگم در مقابل اسپانیا فاجعه ی بزرگی اتفاق میوفته که امیدوارم این اتفاق رخ نده چون نه من و نه شما دوستان طاقت و اعصاب دیدن چنین فاجعه ای رو ندارین اما اسپانیا مثل برزیل و ژاپن و مکزیک کار نمی کنه

ولی من برعکس فکر نمی کنم اسپانیا کار راحتی برابر آتزوری داشته باشه...بازیکنان آتزوری تو طول تاریخ همواره نشون
دادن که مرد روزهای سختن...ما یا به اینا نمیبازیم یا اگر هم ما رو ببرن با زحمت این کارو میکنن...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من برخلاف خیلی ها که کلا تو اکثر سایت ها نا امیدن .. امید زیادی به ایتالیا دارم .. میدونم حتی بخاطر انتقام هم که شده میان و اسپانیا رو شکست میدن .. به نظرم لازمه که الشراوی از اول تو بازی باشه .. تحرک خط حمله با بودن بالوتلی که بیشتر قدرتی و ایستا هست پایین اومده .. @};-

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

- به همین نون و نمکی که باهم خوردیم داری اشتباه می کنی محمد،
ما هر چقدر بی آزارتر باشیم برای خودمون بدتره، حداقل باید یکی دو بازیکن رو اون جلوی تیم داشته باشیم که حداقل همین حضور مبارکشون دفاع اسپانیا رو مشغول نگه داره، وگرنه در غیر این صورت اسپانیا با پاسکاری های خودشون کل خط هافبک و دفاع ما رو نابود می کنند ! یورو 2012 رو به یاد بیار که وقتی ما بی سلاح شدیم و اسپانیا چطور با ما "بازی" کرد !

بهمن اسپانیا تیمی نیست که به خط هافبکمون اجازه بده بازی خودش رو بکنه.

ما فقط یه مهاجم درست و حسابی داشتیم که اونو هم نداریم تو این بازی و این یعنی شانس برد برامون تا حد خیلی زیادی کمتر میشه.
راه چاره ای جز خراب کردن بازی اسپانیا نداریم و این هم یعنی باید تعداد هافبک هامون رو زیاد کنیم و بازیکنایی که نقش مهاجم رو برامون باید ایفا کنن حتما باید سرعت و تکنیک برای استفاده توی ضدحملات رو داشته باشن و متاسفانه بهترین گزینه موجود سبا هست.

علاقت به جیلا رو میفهمم بهمن ولی جیلاردینو وقتی خوبه که تیم واسه خلق موقعیت مشکلی نداشته باشه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
فقط نبازین من حاضرم جووینکو و اکوییلانی هم بازی کنن.حتی ماجیو :fts:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من کلی اطلاعات درمورد استادیوم به امیر دادم هیچکدوم رو نذاشت :1: تلفظش هم فورتالتزا میشه فک کنم لز نمیشه لتز میشه :65: :1: ورزشگاه Fortaleza اسم کامل : Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo ظرفیت 63,903 طول و عرض 110x75 m چمن طبیعی معماران : José Liberal de Castro Gehard Ernst Borman Reginaldo Mendes Rangel Marcílio Dias de Luna Ivan da Silva Britto مهندس سازه : Hugo Alcântara Mota لقب : Gigante da Boa Vista" غول بوا ویشتا :1:

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

ولی من برعکس فکر نمی کنم اسپانیا کار راحتی برابر آتزوری داشته باشه...بازیکنان آتزوری تو طول تاریخ همواره نشون
دادن که مرد روزهای سختن...ما یا به اینا نمیبازیم یا اگر هم ما رو ببرن با زحمت این کارو میکنن...

خدا از دهنت بشنوه من از خدا می خوام ایتالیا خوب بازی کنه و بتونه اسپانیا رو مغلوب کنه برای ایتالیا و طرفدارانش هم آرزوی موفقیت می کنم خدا کنه این 3 بازی تجربه ی بزرگی برای احیای دوباره ی ایتالیا بشه و بتونه اسپانیا رو مغلوب کنه به هر حال ایتالیا تیم غیر قابل پیش بینی هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

بهمن اسپانیا تیمی نیست که به خط هافبکمون اجازه بده بازی خودش رو بکنه.

ما فقط یه مهاجم درست و حسابی داشتیم که اونو هم نداریم تو این بازی و این یعنی شانس برد برامون تا حد خیلی زیادی کمتر میشه.
راه چاره ای جز خراب کردن بازی اسپانیا نداریم و این هم یعنی باید تعداد هافبک هامون رو زیاد کنیم و بازیکنایی که نقش مهاجم رو برامون باید ایفا کنن حتما باید سرعت و تکنیک برای استفاده توی ضدحملات رو داشته باشن و متاسفانه بهترین گزینه موجود سبا هست.

علاقت به جیلا رو میفهمم بهمن ولی جیلاردینو وقتی خوبه که تیم واسه خلق موقعیت مشکلی نداشته باشه.

- محمد، قبول دارم صحبت هات رو، ولی باور کن من از روی علاقه نمیگم که جیلاردینو باید بازی کنه، صرفا چیزی که هست و داریم رو میگم.
مشکل تیم پراندلی این هست که نظم نداره ، حالا باز اگه برگرده به سیستم 3-5-2 "شاید" بشه امیدوار بود که دوباره اون نظم سابق به خط هافبک برگرده، هر چند به قول تو اسپانیا اجازه خود نمایی رو به خط هافبک ما نمیده، ولی حداقل این اجازه رو به ما میده که امیدوار باشیم ! نه مثل 3 بازی اخیر که بی نظم ترین ایتالیای سالهای اخیر رو دیدیم.
به نظرم ترکیبی که میتونه واسه این بازی جوابگو باشه این هست :

بوفون
کیه لینی بونوچی بارتزالی
دیامانتی مارکیزیو پیرلو دروسی کاندروا (ماجو)
جاکرینی
جیلاردینو

این سیستم رو علم به اینکه جیلاردینو کاملا محو در بازی خواهد بود انتخاب کردم، تقریبا 99% مطمئن هستم که از جیلاردینو نمیشه انتظار حرکتی رو داشت ولی صرفا بخاطر تئوری که دارم و حضور حداقل 2 بازی در خط دفاع اسپانیا، روی این قضیه اصرار دارم.
کاندورا در مقابل برزیل در فاز دفاعی خوب بود، شاید به خوبی ماجو نبود ولی تا حدی جوابگو بود، ضمن اینکه جنگندگی بالایی داشت، دیامانتی هم که از خوب های ایتالیا بود، جنگنده، تکنیکی و باهوش، به نظرم اگه باز هم از این دو بازیکن در کناره ها استفاده کنه ضرر نمی کنه، ولی اگه بخواد با سیستم دفاعی تری وارد زمین بشه باید از ماجو و دیشیلیو در کناره ها بازی بگیره.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- محمد، قبول دارم صحبت هات رو، ولی باور کن من از روی علاقه نمیگم که جیلاردینو باید بازی کنه، صرفا چیزی که هست و داریم رو میگم.
مشکل تیم پراندلی این هست که نظم نداره ، حالا باز اگه برگرده به سیستم 3-5-2 "شاید" بشه امیدوار بود که دوباره اون نظم سابق به خط هافبک برگرده، هر چند به قول تو اسپانیا اجازه خود نمایی رو به خط هافبک ما نمیده، ولی حداقل این اجازه رو به ما میده که امیدوار باشیم ! نه مثل 3 بازی اخیر که بی نظم ترین ایتالیای سالهای اخیر رو دیدیم.
به نظرم ترکیبی که میتونه واسه این بازی جوابگو باشه این هست :

بوفون
کیه لینی بونوچی بارتزالی
دیامانتی مارکیزیو پیرلو دروسی کاندروا (ماجو)
جاکرینی
جیلاردینو

این سیستم رو علم به اینکه جیلاردینو کاملا محو در بازی خواهد بود انتخاب کردم، تقریبا 99% مطمئن هستم که از جیلاردینو نمیشه انتظار حرکتی رو داشت ولی صرفا بخاطر تئوری که دارم و حضور حداقل 2 بازی در خط دفاع اسپانیا، روی این قضیه اصرار دارم.
کاندورا در مقابل برزیل در فاز دفاعی خوب بود، شاید به خوبی ماجو نبود ولی تا حدی جوابگو بود، ضمن اینکه جنگندگی بالایی داشت، دیامانتی هم که از خوب های ایتالیا بود، جنگنده، تکنیکی و باهوش، به نظرم اگه باز هم از این دو بازیکن در کناره ها استفاده کنه ضرر نمی کنه، ولی اگه بخواد با سیستم دفاعی تری وارد زمین بشه باید از ماجو و دیشیلیو در کناره ها بازی بگیره.

بهمن دیامانتی تو اون پست جواب نمیده...دیامانتی بازیکنیه که تمایل داره بیشتر در عرض زمین
بازی کنه و فضا رو برای شوت زنی خودش مهیا کنه...پست رفت و برگشتی برای دیامانتی یه کم
دور از ذهنه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی