پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موضوعات مالی کانون

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
99 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
به دلیل اینکه نمی خواستیم تاپیک بهترین با بحث هایی که در مورد مسائل و موارد مالی شده بود منحرف بشه این تاپیک رو ایجاد کردیم و تمامی بحث هایی که بچه ها کرده بودند را اینجا منتقل کردیم

من از همه شما ممنون هستم
اما من در یک تاپیک دیگه هم عرض کردم ما سر همین 8500 که از بچه ها می گرفتم خیلی از بچه ها و به خصوص چند تا از بچه های همین فوروم یا برای من اس ام اس می زدند و یا ایمیل که اقا تو داری با این سایت و کانون زندگی خودت رو اداره می کنی و پول فراوانی به جیب می زنی و ....

حالا اصلا دلم می خواهد یک حساب سرانگشتی بکنیم تا همه در هزینه هایی که برای سایت و کانون شده قرار بگیردند و هر کسی با هر کدام از هزینه هایی که شده مشکلی داشت و در واقع اعتراض داشت یا قبول نداشت بدون تعارف اعلام کنه تا توضیح بدهم براش

اول در امدهایی که داشتیم رو با هم برررسی می کنیم

1-خوب کانون 180 تا عضو داره که 160 نفر از انها رسمی هستند و 8500 تومان پول دادند و 20 نفری بعدی افتخاری هستند

که این میشه چیزی در حدود یک میلیون و سیصد و شصت هزار تومان

2-اسپانسر گرفتیم حدود 8 ماه پیش به اسم دایکست الومینا که 225 هزار تومان بهمون کمک کرد برای سه ماه

3-اقای ایزدی و خانم شرفی دو تا از هواداران یوونتوس حدود 90 هزار تومان کمک کردند بهمون

4-سود فروش از محصولات و سی دی های یوونتوس هم توی چند ماه گذشته چیزی حدود 130 هزار تومان بوده

خوب این بود کل درامد های کانون و سایت که مجموع می شه یک میلیون و هشتصد و پنج هزار تومان

که خوب در نگاه اول درامد خوبی بوده حالا هزینه هایی که شده رو با هم حساب می کنیم

1-برگزار1ی جشن قهرمانی یوونتوس بود که در هتل کوثر برگزار شد و 900 هزار تومان هزینه داشت

2-صدور کارت و پست برای دوستان عزیز چاپ تقدیر نامه برای همه میشه چیزی در حدود چهارصد و چهل و هشت هزار تومان

3-برگزاری 15 میتینگ بوده که هر میتینگ حداقل در حدود 23 هزار تومان هزینه داشته که میشه سیصد و چهل و پنج هزار تومان

4-چاپ سر رسید برای سال گذشته بود که به اعضایی که اون موقع عضو کانون بودند اهدا شد حدود 110 هزار تومان هزینه داشت

5-هزینه های تیم فوتبال یوونتوس بود که در جام رمضان حضور داشت که سه جلسه تمرین داشتیم و ورودی مسابقات بود که روی هم می شد 150 هزار تومان که 50 هزار تومان انها بچه هایی که عضو کانون بودند کمک کردند پس میشه 100 هزار تومان هزینه

6-جریمه اماکن بود که حدود 600 هزار تومان از درامد کانون رو مصرف کرد ( البته به جز پول دادگاه و وکیلی که گرفتیم برای این کار )

7-برای 30 عضو اول سی دی افتخارات یوونتوس که از طرف باشگاه برای من ارسال شده بود را فرستادم که هر کدام حدود 1200 تومان هزینه داشت 36 هزار تومان

8-هزینه تبلیغات توی یک سال گذشته بود که در حدود 145 هزار تومان

و این ها فقط چیزهای بزرگی بود که من توی 1 سال و اندی گذشته خرج کرده بودم و خیلی از خرجهای ریز و خرده هم داشت که اصلا به انها اشاره نکردم

خوب هزینه های ما طبق موارد بالا چیزی در حدود دو میلیون و ششصد و هشتاد و چهار هزار تومان میشه که اگه از مبلغ در امد کم کنیم میشه هشتصد و هفتاد و نه هزار تومان ما ضرر داشتیم البته این رو اصلا برای این نگفتم که بخواهم سر کسی منت گذاشته باشم و طلبکار باشم نه اصلا من یوونتوس بخشی از زندگیم هست و دلم می خواست اونجوری که شایسته اسم و نام یوونتوس و طرفداراش هست هزینه کرده باشم

خیلی از دوستان عزیز این سایت هم که در جریان تمامی خرج های ریز و درشت سایت و کانون بودند گفتند خوب با این شرایط بی خیال بشیم خیلی بهتره اما من محاله این کار رو بی خیال بشوم چون پای اعتبار یوونتوس و یوونتوسی توی ایران این وسط هست

حالا اگه کسی باز هم مشکلی داره با این هزینه ها و در امد ها اصلا بدون هیچ تعارفی مطرح کنه تا به نتیجه برسیم شاید من اشتباه بکنم
در ضمن پول ده نفر از کسانی رو هم که عضو کانون شده اند را مانی عزیز قبول کرد و پرداخت کرد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
حالا ارسال های دوستان عزیز

juventus1985====
حسین جان من خودم به شخصه به صداقت شما شک ندارم و اصلا حرفهای بهضی ها که خودت گفتی اصلا ارزش ندارد
و اگر قرار باشد کمک مالی انجام دهیم به خودمان کمک میکنیم و برای گسترش کانون خودمان و اینم بدون شک از طرف باشگاه بی پاسخ نخواهد بود

B a H M a N ====

بدون تعارف میگم از اینکه چنین کسی رهبری یوونتوسی ها رو تو ایران داره
افتخار می کنم . کم نیست دم این قدر رو از جیب خودش بده و بقیه بهش تهمت
بزنند و بازهم کارش رو ادامه بده و هیچی نگه .
این بی نظیره . اینهمه تلاش و خرج کردن برای یوونتوسی ها بی نظیره .
لطفا یک حساب باز کنید که کمک های خودمون رو بفرستیم

SHAKTAK =====

عزيزم ببخشيد اينجوري مي گم ولي غلط مي كنند و چيز هاي اضافي تر از وجودشون مي خورن.
======================================================
من به شخصه مي گم هر كس مشكلي داره عضو نمونه و بره به سلامت.من خودم 8500 بهش مي دم كه بره.
بعد هم من گفتم هر كس مي خواد و هر كس كه راضيه از مبلغ كم تا زياد.
مثلا من خودم نمي تونم بيش از 2000 تومن در ماه بدم ولي همين 2000 تا با مال ديگران كار رو راحت تر مي كنه.
در ضمن اگه هرگونه كمك غير مالي هم باشه مي كنم.
من خودم يه گروه نيمه تبليغاتي دارم كه با كمك اونا در حال تبليغ گروه هستم.
در ضمن گفته بودم اگه حسين بخواد تو قسمت اصلي سايت هم بهش كمك مي كنم.
توي مناطق شهرك غرب تهران،سعادت آباد،صادقيه،مرزداران،بهار،كلاك(كرج) هم تبليغات و هم معرفي سايت مي كنم و در ضمن بعنوان مثال آرمين رو به تيم يوونتوس فرستادم.
آهنگ هاي يووه رو هم ساختم و دارم تلاش مي كنم قبل از 12/فروردين/1386 با كمك مجيد و حسين و قاسم و نويد و سلمان(كه بيشترين زحمت رو تو اين قسمت كشيده) و البت كمال تحويل بدم به شما و يووه اي هاي ديگه.
ولي باز با اين كار ها فكر مي كنم خيلي كم كار كردم و هنوز جا داره كه ادامه بدم.
براي همين مي گم حسين اگه مي خواي كاري بكني حتما به من بگو خودم انجام مي دم.
كسي هم اگه به حسين اعتراضي داره به من بگه تا روشنش كنم.

B a H M a N ====
من با این لحن حرف زدن با حسین صالحی مخالفم
واقعا جای شرم داره . نمی گم این آقا فرشته هست
یا مثل پیامبر و اینا پاک اما حد اقل برای یوونتوسی ها
کم نزاشته و حتی بیشتر هم گذاشته .
و در حق هیچ یوونتوسی ظلم نکرده و نخواهد کرد .

SHAKTAK =====
بهر حال اونايي كه مدعي هستند از حسين بهتر مي تونن يوونتوس ايران رو بچرخونن برن خودشون سايت بزنن و بشن مالكين يوونتوس تو ايران.
خرجشم با خودشون تا ببينم مي تونن از حسين بزنن بالا يا نه.
انصاف هم خوب چيزيه...

gigi_jon ====
منم كاملاَ موافقم
يه حساب باز كنيد تا همه در حد توانشون كمك كنن

SHAKTAK =====

قطعا از بي اطلاعي شونه و عده اي هم از اينكه مي بينن ما مثل چند تا برادر كنار هميم حسودي مي كنن و نمي ذارن درست پيش بريم.
بيخيال اونا ما كه خودمون مي دونيم چه گلايي هستيم!!!

بهتره بجاي كوبوندن اون بي لياقت ها به فكر انتخاب بالياقت ترين ها باشيم.
مثل حسين و ماني

B a H M a N ====
یه چیزی هم بگم برای این پول ریختنا
به نظر من اگه یه نفر ماهیانه 2000 تومن هم بده اما ادامش بده
بهتر از اینه که 20000 تومن بده و دیگه نده .
مهم تداوم این کاره .

Reza =====
ولی خداییش کدوم یکی از این سایت های تیم دیگه از حد سایت بودن و فروم بودن خارج شد و به صورت باشگاه هواداران در اومد؟!
کدومشون این همه خدمات(چه پولی چه رایگان) ارائه داد به هواداراش؟!
کدومش ماهانه جایزه می ده به هوادار برتر اون ماه؟!!؟

تلاش های حسین بی نظیره.

SHAKTAK ====
ولي خارج از شوخي اينجوري كه يه عده با حسين راحت باشيم و يه عده حسين رو اذيت كنند كارمون نمي شه.
حسين ما با هاتيم اگه كاري داشتي حتما بهمون بگو و فكرت راحت باشه.
=========================================
در مورد پول هم هرجور بريزي خوبه چه يهو چه تدريجي ولي بريزي....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان واقعا جالب بود ، خوشحالم بالاخره يک رزومه به بچه ها گفتي تا دوستان بدونن انجام همچين کاري کار ساده اي نيست حالا حسين از نظر ماليش گفت ، بقيه چيزها احساسي و اجتماعيش که ديگه به جاي خودش به نظر من اگر از اون بيست نفر هم پول گرفته ميشد ديگه ضرر هم نميدادي با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
خب ما باید چیکار کنیم ؟؟؟ باید یه حسابی باز کنید که پول بریزیم . نه ؟

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
حسین آقا این کارا لازم نبود همه شما رو قبول دارند و میدونن که شما داری به عشق یووه کار میکنی. همیشه تو همه جا چند نفری هستند که از روی ندونستن حرف هایی میزنن شما خودت رو ناراحت نکن.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
ماييم مو اين آقا حسين عزيز هركي ناراحتش كنه انگار تمام يوونتوسي ها رو ناراحت كرده و واقعا از ته دل ميگم خسته نباشي

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یه حساب مخصوص کانون باز کیند که اعضا اگر خواستند در حد توان کمک کنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
اقا حسین نگاه کنید همه از شما میخوان که حساب باز کنید هر کسی هم خواست حرفی بزنه به استناد گفته های ما ها دیگه نمی تونه چیزی بگه . مسلما هیچ کس بدش نمیاد کانون پول داشته باشه چون وقتی کانون پول داره خیلی کارا میشه کرد و خیلی از تسهیلات رو میشه زود تر به بچه ها داد

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
حسين جان با باز كردنه يه حساب شايد بچه ها بتونن يه بخشي از اين بار سنگين كه شما داري حملش مي كني رو به دوش بگيرن! من خودم مي دونم با باز شدنه يه حساب بچه ها كم نمي ذارن

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
خرج خیلی بالا بوده ولی باز حسین خوب دووم اورده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حسين لطف كن روي همه‌ي ما (و من كمترين) حساب كن و اگه كمكي خواستي چه مالي و چه غير مالي به ما بگو... من تاوقتي ايرانم به يوونتوس دات آي آر متعلقم و براش كار مي كنم...

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
من اصلاً اهل تملق و چاپلوسی نیستم ولی واقعاً کارت خیلی سخته حسین جان
جدا از همه ی این خدماتی که گفتی من فکر میکنم اداره ی همین سایت خودش کار خیلی سختی هست
چون هزینه که فقط شامل صرف کردن پول نمیشه
همین وقتی که تو برای این سایت میذاری از همه بیشتر ارزش داره
من نمیدونم اون چند نفری که میگی چه جوری حساب کردن که این حرف رو به تو زدن ، چون با یه حساب سر انگشتی هم میشه فهمید که این پولها پاسخگوی این همه خدمات نیست

منم با این حرف میثم موافقم

حسین آقا این کارا لازم نبود همه شما رو قبول دارند و میدونن که شما داری به عشق یووه کار میکنی. همیشه تو همه جا چند نفری هستند که از روی ندونستن حرف هایی میزنن شما خودت رو ناراحت نکن.

کسی که این کار رو میکنه باید عاشق باشه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
واقعا از تمامی دوستان عزیزی که لطف دارند صمیمانه ممنون هستم واقعا نمی دونم چرا دوستانی که اون اظهار نظرات عجیب رو می کردند حالا هیچی نمی گند و خبری ازشون نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
کدوم اظهار نظر عجیب ؟؟؟ حساب باز کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر شما عجیبه جدا ؟ بابا بزرگترین باشگاه های جهان هم میان حساب باز می کنند که هوادارا پول بریزن که همین پولا باری خودشون خرج بشه در کنار پول هایی که خود باشگاه از خودش برای هوادارا خرج میکنه حالا ما ... عیب نیست که . گدایی هم نیست . اجباری هم نیست . هر کی دوست داشت . نه خود شما اقای صالحی و نه کس دیگه ای نمیاد یقه ی من رو بگیره بگه بهمن پول بده . یا چرا نمیدی ؟

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
بهمن جان تو منظور حسین رو متوجه نشدی ! منظور حسین از اظهار نظر های عجیب ، SMS هایی هست که راجع به درآمد کانون به حسین زده شده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
آها ببخشید من ای کیوم نکشید ;D خب معلومه دیگه کسی که میبینه حرفش نا حق بوده دیگه اینجا چیزی نمی تونه بگه .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... من برای اولین بار تو این تایپیک اومدم . راستش خیلی دلم گرفت وقتی دیدم کسانی حسین عزیز روکه این همه زحمت واسه اطلاعات دهی ، تشکیل کانون هواداران و سرپرستی و ساماندهی اون انجام میده رو رنجوندن . به نشونه همدردی ، نشون دادن ناراحتی و مخالفتم با این گونه رفتارها به عنوان یک عضو کانون هواداران و یه شیفته تموم عیار یوونتوس عزیزم ( گرچه می دونم ناقابل ، نا چیز و حتی حقیرانه هست ) به صورت نمادین از اولین هفته سال 1386 ، هفته ای 10000 ریال به کانون هوادارن به صورت منظم پرداخت می کنم . Only Juventus بزرگ و Only طرفداراش به خصوص دوستای خوبم تو کانون هواداران .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
من در این جا وظیفه خودم می دونم از حامد عزیز که سر قول خودش بود تشکر ویژه ای کنم و امیدوارم بتوانیم در سال 86 کارهای جدید تر و برنامه های گذشته خود را به صورت منظم پیگیری کنیم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
متشكر از حامد عزيز.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

یه حساب مخصوص کانون باز کیند که اعضا اگر
خواستند در حد توان کمک کنند

اقا حسین نگاه کنید
همه از شما میخوان که حساب باز کنید
هر کسی هم خواست حرفی بزنه به
استناد گفته های ما ها دیگه نمی تونه
چیزی بگه .
مسلما هیچ کس بدش نمیاد کانون
پول داشته باشه چون وقتی کانون پول
داره خیلی کارا میشه کرد و خیلی از
تسهیلات رو میشه زود تر به بچه ها داد

حسين جان با باز كردنه يه حساب شايد بچه ها بتونن يه بخشي از اين بار سنگين كه شما داري حملش مي كني رو به دوش بگيرن!
من خودم مي دونم با باز شدنه يه حساب بچه ها كم نمي ذارن

حسين لطف كن روي همه‌ي ما (و من كمترين) حساب كن و اگه كمكي خواستي چه مالي و چه غير مالي به ما بگو...
من تاوقتي ايرانم به يوونتوس دات آي آر متعلقم و براش كار مي كنم...

یک نفر از بچه های کانون که نمی دونم کی هست امروز 15000 تومان کمک کرد و به حساب واریز کرده بود و با اس ام اس به من اطلاع داد هر چی هم تلاش کردم نتوانستم بفهمم کی هست از همین جا صمیمانه ازش ممنون هستم مررسی عزیز

***************************************************************************************************************************

باز هم از تمامی دوستان عزیز تشکر و قدر دانی می کنم

این هم شماره حساب کانون که همان شماره حساب قدیمی هست و هر کدام از دوستان دوست داشتند کمک کنند و اصلا هیچ اجباری در کار نیست

0200072662006 مهر کارت بانک کشاورزی و

0200901633002 کارت بانک پارسیان

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی