پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی سوم مرحله ی گروهی : برزیل - ایتالیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
121 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هر مدل که پست بهمن رو میخونم جایی نمی بینم که بهمن گفته باشه مونتولیوو آشغاله . یا اینکه بگه این بازیکن ها احمق هستن فکر می کنم با دقت بیشتر پست بهمن رو میخوندی این سوء تفاهم پیش نمیومد

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال
یه سوال ، هم پست های جاکرینی !! توی لیگ کیا هستن که دعوت نشدن؟! مهاجم کامل نداریم مث بالوتلی ، بالوتلی یه خط بیاد عقب تر؟! :39: چون بالوتلی علاوه بر داخل محوطه ، بیرون محوطه هم تاثیر بسیار خوبی داره، دوندگی ، قدرت بدنی + تکنیک قابل قبول :| __ یه جورایی ، بیاد جای جاکرینی ، بعدش یکی دیگه بره جای خودش ، مثلا جیلاردینیو :| اگــه میخواد با همین سیستم بازی کنه پراندلی ، من ترجیح میدم مهاجم نوک ، بالوتلی نباشه، :rose:

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال

هم پست های جاکرینی !!
توی لیگ کیا هستن که دعوت نشدن؟!
مهاجم کامل نداریم مث بالوتلی ، بالوتلی یه خط بیاد عقب تر؟!

مشکل سیستم هست بالوتلی مهاجمی نیست که بخواد به صورت تک نوک وایسته اینجوری توسط چند نفر مارک میشه و نمیتونه کاری بکنه ومجبوره بیاد عقب توپ گیری کنه اگه الشراوی مصدومیتش کامل برطرف بشه میتونه کنارش زوج خط حمله رو تشکیل بدن و پشت سر اونا مارکیزیو یا مونتولییو به عنوان هافبک هجومی اونا رو تغذیه کنه اگرچه اگه جوزپه روسی بود خیلی خوب بود :waiting: :waiting:

فعلا باید این سیستم عوض بشه هرچی سریع تر جاکرینی هم به خاطر قدرت بدنی پایینش نمیتونه اونجور که باید از مدافعان رد بشه

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

مشکل سیستم هست بالوتلی مهاجمی نیست که بخواد به صورت تک نوک وایسته اینجوری توسط چند نفر مارک میشه و نمیتونه کاری بکنه ومجبوره بیاد عقب توپ گیری کنه اگه الشراوی مصدومیتش کامل برطرف بشه میتونه کنارش زوج خط حمله رو تشکیل بدن و پشت سر اونا مارکیزیو یا مونتولییو به عنوان هافبک هجومی اونا رو تغذیه کنه اگرچه اگه جوزپه روسی بود خیلی خوب بود :waiting: :waiting:

فعلا باید این سیستم عوض بشه هرچی سریع تر جاکرینی هم به خاطر قدرت بدنی پایینش نمیتونه اونجور که باید از مدافعان رد بشه

نه اصن ، منظور این نیست چرا میاد عقب تر ،
کل یه جورایی دوست دارم ماریو عقب تر باشه..
توانایی فنیش میره بالاتر به نظرم..
البته نبود دنیله ای که 50 % هم نیست ، توی این بازی ، ضرر نزنه بهمون!خیلی خوبه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- دوست عزیز، فکر کنم عباس به خوبی جوابت رو داد، چون من نه به مونتولیوو و نه به هیچ کدوم یک از بازیکن های آتزوری توهینی نکردم، اگه درست می خوندی بهتر بود. بگذریم کلا ! **** برام خیلی جالبه که از جاکرینی انتقاد میشه ولی در هر دو بازی گذشته از بهترین های تیم بوده، در بازی اول که اون پاس گل سرنوشت ساز رو داد و در بازی دوم هم که عملکردش کاملا مشخص بود و اون گل دوم روحیه بخش روی حرکت فوق العاده جاکرینی به ثمر رسید. مشخصا بازیکن فوق العاده ای نیست که بشه همیشه روش حساب کرد و شخصا شانس زیادی براش قائل نیستم در برابر داوید لوییز و تیاگو سیلوا، اما عملکردش طوری بوده که واقعا سخت میشه به نیمکت نشین کردنش فکر کرد. ضمن اینکه وضعیت الشراوی هم مشخص نیست و البته شدیدا مخالف زوج الشراوی - بالوتلی هستم. به نظرم سیستم که ایتالیا در دقایق پایانی بازی با ژاپن بازی میکرد خوب بود، جاکرینی که تعویض شد، جووینکو به عنوان مهاجم نوک بازی میکرد و بالوتلی نقش مهاجم کاذب رو داشت، اینجوری باعث میشد که بالوتلی اسیر مدافعین حریف نباشه و البته روی حرکت های سرعتی جووینکو هم بشه حساب کرد. بالوتلی هر چقدر از دایره مدافعین حریف دورتر باشه بیشتر موثر بازی میکنه، چون قدرت حفظ توپ بالایی داره و البته شوتزن خوبی هست، ولی وقتی که مهاجم نوک تیم هست مدام در حال درگیری با مدافعین حری ـه و فرصت شوتزنی آنچنانی هم نصیبش نمیشه. واقعا این بازی ذهنم رو مشغول کرده، خیلی کنجکاوم که بدونم پراندلی آیا به تغییر سیستم فکر میکنه یا نه ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پیرلو به علت مصدومیت در تمرینات آتزوری احتمال داره که این بازی رو از دست بده...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خستگی بیشتر بش میخوره.فک کن پیرلو و دروسی نباشن :زاری:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

پیرلو به علت مصدومیت در تمرینات آتزوری احتمال داره که این بازی رو از دست بده...

از دست می ده ! ولی امیدورام واسه نیمه نهایی برسوننش !

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

برام خیلی جالبه که از جاکرینی انتقاد میشه ولی در هر دو بازی گذشته از بهترین های تیم بوده، در بازی اول که اون پاس گل سرنوشت ساز رو داد و در بازی دوم هم که عملکردش کاملا مشخص بود و اون گل دوم روحیه بخش روی حرکت فوق العاده جاکرینی به ثمر رسید. مشخصا بازیکن فوق العاده ای نیست که بشه همیشه روش حساب کرد و شخصا شانس زیادی براش قائل نیستم در برابر داوید لوییز و تیاگو سیلوا، اما عملکردش طوری بوده که واقعا سخت میشه به نیمکت نشین کردنش فکر کرد. ضمن اینکه وضعیت الشراوی هم مشخص نیست و البته شدیدا مخالف زوج الشراوی - بالوتلی هستم.
به نظرم سیستم که ایتالیا در دقایق پایانی بازی با ژاپن بازی میکرد خوب بود، جاکرینی که تعویض شد، جووینکو به عنوان مهاجم نوک بازی میکرد و بالوتلی نقش مهاجم کاذب رو داشت، اینجوری باعث میشد که بالوتلی اسیر مدافعین حریف نباشه و البته روی حرکت های سرعتی جووینکو هم بشه حساب کرد.
بالوتلی هر چقدر از دایره مدافعین حریف دورتر باشه بیشتر موثر بازی میکنه، چون قدرت حفظ توپ بالایی داره و البته شوتزن خوبی هست، ولی وقتی که مهاجم نوک تیم هست مدام در حال درگیری با مدافعین حری ـه و فرصت شوتزنی آنچنانی هم نصیبش نمیشه.

واقعا این بازی ذهنم رو مشغول کرده، خیلی کنجکاوم که بدونم پراندلی آیا به تغییر سیستم فکر میکنه یا نه ...

بهمن ؟!من یه سوال پرسیدم ، :cry2:
بعدشم برای بازی برزیل با ایتالیا اون صحبت رو کردم :rose:، والا توی نبود بازیکن تاپ ، جاکرینی تمام تلاششو داره میکنه ، ولی خب ، توقع رو باید اورد پایین ، نمیشه از کسی که حداکثرش 15 میگیره ، توقع 20 داشت.. :thankyou:
_
دوستان ، کیه لینی توانایی مارک کردن شدید ، توی پست غیر تخصصیش رو داره یا نه؟! :39:
اقراره دنیله نباشه ، جورجو میتونه بیاد هافبک دفاعی و نیمار رو مارک کنه ، یه جورایی ( نابودش کنه ؟)؟ :lol:
و اینکه ، میترسم !!!!!بارتزالی ، آماده نیست ، نیمار و هالک هـــــــم :|||| :20:
نمیخوام بعد از شکست سنگین به اسپانیا باز به برزیلی ببازیم ، که بردنشون برامون خیلی سخت شده :|| :np:

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال

- دوست عزیز، فکر کنم عباس به خوبی جوابت رو داد، چون من نه به مونتولیوو و نه به هیچ کدوم یک از بازیکن های آتزوری توهینی نکردم، اگه درست می خوندی بهتر بود.

ببین به مونتولیوو توهین کردی پیرلو مصدوم شد :1:

شوخی کردم :1: لحن عادی من همینه یه مقداری خیلی زیادی هم شوخ هستم :1:

اکی مشکل حل شد اشتباه از من بود

در مرود مصدومیت پیرلو بگم که خوشبتختانه مارکیزیو میتوننه بر جای اصلیش مونتولییو بره جایی که پیرلو قرار بود در سیستم جدید بازی کنه درسته کیفیت پیرلو رو نداره ولی خب میتونه تا 70 درصد کار های پیرلو رو بکنه :nish: ای از پیرلو جای مونتو هم مارکیزیو بیاد میمونه یه دروسی :waiting: :waiting: هافبک درست درمون کی رو داریم ؟ اکیولانی هست ولی ... :fts: اینو نمیدونم :1: شما اگه ایده خوبی دارین بگین :1: خط حمله هم الان که فکر میکنم بهتره جوونیکو بیاد ولی یادمون نره اگه بخواد بره نوک وایسته مثله بازی با ژاپن نفس نیمتونه بکشه دو تا خرس قطبی به نام های سیلوا و لوییز خفش میکنن :cry2: یه نفر باشه یکم غول تر باشه :1:
حالا بزارین سیستم جدید بیاد اونقت میبیینیم چه خاکی باید تو سرمون کنیم :1:

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
بونوچی دعوت شده؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- دکتر تیم گفته که پیرلو قطعا به این بازی نمی رسه و برنامه ش رو طوری تنظیم کردند که برای نیمه نهایی آماده بازی باشه. با وجود غیبت دروسی و پیرلو که اعتقاد دارم تنها هافبک های خوب ایتالیا در 2 دیدار قبلی بودند خیلی کارمون سخت میشه مقابل برزیل. با این اوصاف مونتولیوو باید به جای پیرلو بازی کنه و مارکیزیو دوباره به ترکیب اضافه میشه، اما از بین کاندورا و آکوئیلانی امیدوارم کاندروا رو انتخاب کنه. ضمن اینکه دوست دارم دیامانتی رو هم در ترکیب اصلی قرار بده، بازیکنی که با تکنیک خودش میتونه نقش یک مزاجم رو برای خط دفاعی برزیل ایفا کنه و البته در نبود پیرلو ضربه ایستگاهی ها رو بزنه.

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

در نبود پیرلو ضربه ایستگاهی ها رو بزنه.

فک کنم اه دل ماریو بالوتلی ، دامن پیرلو رو گرفت.
این بچه چقد التماس میکرد ، بزاره یه ایستگاهی بزنه :|| :1:

ALEX107

ALEX107

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 292 ارسال
به نظر من بچه ها دارن الکی به ده شیلیو و اباته گیر میدن به نظر شما کیو بازی بده به جای این دو بازیکن ؟ یا به مونتولیوو گیر میدن مشکل ما اینه که یه بازی رو در نظر میگیریم نه میانگین بازیهای فرد رو ...کاش امشب زوج جیلا و ماریو رو امتحان کنه و اکویلانی رو بازی نده و کاندروا تو زمین باشه اینجور نیازی نیست که سمت راست اباته هی بیاد جلو و پشتش خالی باشه چون کاندروا تو لاتزیو به عنوان هافبک راست خوب کار کرد تو طول فصل .....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- وقتی که نگاه کلی به تیم میندازیم می تونیم ایراد اصلی رو از سیستم ببینیم که توی عملکرد افراد تاثیر گذاشته، به عنوان مثال مونتولیوو بازی رو به عنوان هافبک متمایل به سمت چپ شروع میکنه ولی رفته رفته میاد وسط و دقیقا جلوی پیرلو قرار میگیره ! و این یعنی اختلال در کار پیرلو، پیرلو عادت داره که توپ رو بهش بدند و اون بازیسازی کنه ولی وقتی چنین حالتی پیش میاد کلا خودش هم سردرگم میشه و نمی دونه که کجا باید جاگیری کنه، جناب مونتولیوو هم توپ رو میگیرند، یکی دو تا پاس به اطراف میدند و صرفا بازی پیرلو خراب میشه. نمیشه هم ایرادی به مونتولیوو گرفت چون خصوصیت بازیش با چیزی که ازش انتظار میره تفاوت داره. و یا دیشیلیو و آباته باید از دفاع حرکت کنند و تا خط حمله بیان جلو بلکه بالوتلی و یا جاکرینی ازشون حمایت کنند ! و وقتی که میان جلو دیگه کسی پشت سرشون نیست که جاشون رو پر کنه و به راحتی فضای خالی ـه زیادی رو ایتالیا به حریف میده و مورد هجوم واقع میشه. اگه قرار باشه به همین منوال دو بازی گذشته بازی کنیم و همچنان خط هافبک تیم ازهم گسیخته و بی نظم باشه، قطعا شاید پرگل نبازیم، اما "تحقیر" میشیم !

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
به نظر من با بودن پیرلو به مونتولیوو نباید بازی داه بشه ، مونتولیوو تو پست به کار گرفته شده کیفیت عال رو نداره ، و جاک هم میتونه یه ذخیره ی خوب باشه ، این بازی با نبودن پیرلو و بازی کردن مونتولیوو تو پست اصلیش باعث میشه بازدهی خط هافبک بالاتر بره ، و اگه مارکیزیو رو یه خط عقب تر بیاره بهتر هم میشه بارزالی هم به نظر افت کرده و فکر میکنم مقطعی باشه ، و موندم که اقای پراندلی چه اصراری داره از استفاده کردن از بارزای در حالی که بونوچی اماده رو ایتالیا داره اومدن الشعراوی هم فاز تهاجمی تیم رو به مراتب بالاتر میبره و همچنین تیم رو منسجم تر خواهد کرد به دلیل این که الشعراوی از لحاظ تاکتیکی هم خیلی خوب هستش

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی آتزوری :

Buffon; Abate, Bonucci, Chiellini, De Sciglio; Aquilani, Montolivo, Marchisio; Diamanti, Balotelli, Candreva

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- از اردوی ایتالیا خبر می رسه که پراندلی در آخرین تمزین تیم از زوج بالوتلی - جیلاردینو استفاده کرده و خواسته که تست کنه این دو رو. خط هافبک رو هم مونتولیوو، مارکیزیو، آکوئیلانی و جاکرینی تشکیل دادند که جاکرینی به عنوان هافبک - مهاجم بازی میکنه. ترکیب خط دفاعی هم مثل گذشته ست. از اون سمت هم ظاهرا اسکولاری کاملا بازی رو جدی گرفته و با بهترین و آماده ترین های خودش به بازی میاد، قبلا هم گفتم، برزیل اصلا دوست نداره تو زمین خودش و جلوی چشم هوادارانش نتیجه ای به جز برد به دست بیاره خصوصا مقابل ایتالیا که رقیب دیرینه ش هست. ضمن اینکه هر دو تیم "باید" برای صدرنشینی مبارزه کنند، چون در این صورت در مرحله بعد به اسپانیا نمی خورند. پ.ن : ترکیبی که محمد هم گذاشته رو توی گزارش تمرین ها دیدم، شخصا ترجیح میدم این ترکیب به بازی گرفته بشه، ولی بازی کردن با 1 مهاجم ؟! :np:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

دروسی چرا نیست ؟

داشتم پیش بازی سایت گل رو می خوندم دیدم دو کارته هست و محروم برای این بازی :1: :1: :1:

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 ارسال
فقط امید وارم ابرو ریزی نشه :Facepalm: :worship:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی