پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دومنـیکو براردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
249 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]
Domenico Berardi

تصویر

Date of Birth : 1 August 1994

Height: 183 cm

Place of Birth: Cariati Marina, Cosenza

تصویر Nationality: Italy

Position: Forward, Winger, Secondary striker

Current team: US Sassuolo

دومنیکو برردی مهاجم 18 ساله تیم "ساسولو" که در 1 آگوست 1994 در کاریاتی مارینا به دنیا آمد و از او به عنوان یکی از استعدادهای آینده فوتبال نام برده می شود .

برردی از سال 2011 در تیم ساسولو بازی می کند و تا 30 ژوئن 2015 هم با این تیم قرار داد دارد و مبلغ قرارداد او 7000,000 می باشد. البته در قرارداد این بازیکن ذکر شده است که در صورت پیشنهاد قابل توجه می تواند با توافق باشگاه ساسولو به باشگاه دیگر منتقل شود .

دومنیکو سابقه زیادی در فوتبال ندارد اما با این حال توانسته یک قهرمانی در سری B با تیم ساسولو در فصل قبل مسابقات کسب کند و بدین ترتیب مجوز حضور در سری A باشگاه های ایتالیا را بدست آورد . برردی تا بحال در 37 بازی برای ساسولو به میدان رفته که موفق به زدن 11 گل شده .

ضمن ینکه برردی عضو تیم زیر 19 سال ایتالیا هم است .

از ویژگی های بارز او در میدان می توان به سرعت و قدرت دیریبلینگ بالای او و توانایی استفاده از هر 2 پا اشاره کرد. ضمن اینکه برردی شوت های زیبا و ضربات کاشته های خوبی می زند و در بازی دید بالایی دارد .

همانطور که پیش بینی می شود تیم های زیادی به دنبال این بازیکن جوان هستند که مهمترین آنها یوونتوس-منچستر یونایتد-رم-ناپولی و اینتر هستند .

اما بر اساس اخبار باشگاه یوونتوس با این بازیکن جوان به توافق نهایی رسیده اما بر اساس توافقات, برردی برای یک فصل دیگر هم در ساسولو خواهد ماند و بعد از آن راهی یوونتوس می شود .
  • abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
عاليه :victory2: يه استعداد ناب(كشتم خودمو با اين دو كلمه :Facepalm:) اميدوارم بش ميدون داده بشه و اميد وارم مثل جووينكو نشه خييييلي خوشحالم :victory2: :victory2: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :victory2: :victory2: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :victory2: :victory2:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
دوباره این هم فردا از یه تیم دیگه سر در نیاره!ز :Facepalm: :Facepalm: :np: :np: :np: :np:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يه نكته ي خيلي جالب كه من نميدونستم اينه كه فرگوسن شخصا به شدت دنبالش بوده اگه كليپي ازش دارين بزارين! :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با تشکر از سهیل بابت تاپیک . @};- گفتم یه آماری درباره براردی بدم . راستی ، برردی درسته یا براردی ؟! :1: براردی در این فصل 37 بازی در سری B انجام داد و 11 گل به ثمر رساند . در کوپا هم دو بازی انجام داد که گلی به ثمر نرسوند . 3 بازی ملی هم در این فصل انجام داد که 1 گل هم به چک زد . در مجموع 42 بازی ، 5 کارت زرد و یک کارت قرمز هم دریافت کرد . پست اصلیش ، وینگر راسته اما مهاجم نوک و وینگر چپ هم بازی می کنه . در این فصل هم 5 بار به عنوان مهاجم نوک بازی کرد . دو هفته هم به خاطر مصدومیت و یک هفته هم به خاطر محرومیت از بازی کردن محروم بود .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

يه نكته ي خيلي جالب كه من نميدونستم اينه كه فرگوسن شخصا به شدت دنبالش بوده

اگه كليپي ازش دارين بزارين! :rose:

کلیپش رو سه ماه پیش من گذاشتم

http://bianconeri.ir...topic=100.22155

الان فگر کنم لینکاش حذف شده باید همون موقع میدیدی

سهیل چجوری میگی براردی اومده؟ گندش در نیاد ؟ :1:
قطعی قطعی ؟
تست پزشکی نداده که :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
سید من از تست صحبت کردم مگه ؟؟
نخوندی ؟؟؟؟ گفتم توافق کرده و حتی فصل بعد هم تو تیم ساسولو هست ..
http://www.football-...losest-berardi’

اسمش هم برردی هست :62: :P:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

سید من از تست صحبت کردم مگه ؟؟
نخوندی ؟؟؟؟ گفتم توافق کرده و حتی فصل بعد هم تو تیم ساسولو هست ..
http://www.football-...losest-berardi’

اسمش هم برردی هست :62: :P:

اولا من نبودم فیاض بود که گفت تست. :1: هنوز که به یووه نیومده ، پس بهتره توی قسمت نظرسنجی باشه . اگر هم می خواهید توی همین انجمن بازیکنان قرضی باشه ، حداقل اسم تیمش رو جلوش اضافه کنید مثل بقیه . :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
هول نکن سیـد .. امیر به من گفت بساز .. بعدم خودش جاش رو درست میکنه

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
با گلی که دیروز به رم زد 6 گله شد و از نظر تعداد گل های زده به توز رسید و از هیگواین هم جلو زد :1: تا الان 8 بازی تو سری آ انجام داده ، 6 گل زده و 3 پاس گل داده و از نظر آماری واقعاً عملکردش فوق العاده بوده . تا الان میشه گفت تنها بازیکن جوونمون هست که تونسته درخشش خودش رو در سطح اول فوتبال اروپا هم حفظ کنه . ایموبیله، بواکی و ... هر کدوم به نوعی بعد از انتقال به لیگ های سطح اول با افت رو به رو شدن ولی براردی حداقل از نظر آماری نسبت به فصل قبل پیشرفت هم کرده . در ضمن براردی با 19 سال سن از ایموبیله و گابیادینی و زازا و ... جوون تر هم هست . اگه این روندش ادامه داشته باشه قطعاً آخر فصل این شانس رو داره که به یووه بیاد ( البته شایعاتی پیرامون انتقالش به یووه در ژانویه هم به گوش میرسه ! ) ، پستی هم که بازی میکنه دقیقاً همون چیزیه که ما بهش نیاز داریم . داشتن یه وینگر ِ چپ پا برای کونته یه نعمت بزرگ میتونه باشه .

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
البته 4 گل از 6 گلش پنالتی بوده. ولی خوب درخششش در حدی بوده که بتونه به یووه بیاد. به نظرم اگر نیم فصل بیاد شانس حضورش در جام جهانی دو برابر میشه.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
توی ترانسفر مارکت به همراه لوکا مارونه با قیمت 6 میلیون یورو مشترکا نفرات دوم لیست گرانترین بازیکن های ساسولو به شمار میرن.البته نفر اول هم رتو زیگلر خودمون هست. همینطور از لحاظ میانگین ریتینگ هم از نظر سایت whoscored با ریت 7.26 نفر دوم تیمش هست.نفر سوم هم مارونه قرار گرفته با ریت 7.09 در کل ساسولو با حضور برردی،مارونه، زیگلر، سیمونه زازا و یه هافبک سیاه پوست به اسم چیبساه یجورایی حیاط خلوت یوونتوس محسوب میشه:3:

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
لازم به ذکر است :1: ابتدای فصل مارونه و براردی مصدوم بودند این چند بازیه آخر با اومدن لوکا مارونه و اضافه شدن براردی یه جورایی ساسوله جون گرفته و خودشو از پایین جدول جدا کرده

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مصاحبه مدیر ساسوئولو در مورد احتمال یوونتوسی شدن براردی در فصل 2014/2015 :

" روابط ما با یووه عالیست "

" توافقی که بتواند هم ما و هم آن ها را راضی و خرسند کند سخت نخواهد بود "

" در کل من فکر می کنم او کل این فصل را با ما بماند و این برای او هم خوب باشد.او یک استعداد فوق العاده است،او در حالی که هنوز 20 سالش نشده می تواند با توانایی هایش نتیجه یک دیدار را تغییر داده و رقم بزند "

" عملکرد براردی برای ما مهم است اما عملکرد سایر بازیکنانمان نظیر مارونه و زازا که آن ها هم با یووه در مالکیت مشترک هستند برای ما مهم است "

" لوکا با مصدومیت به ما ملحق شد و برای بهبود شرایطش به اندکی زمان نیاز داشت اما سیمونه در رقابت ها خوب کار کرده است "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با هت تریک کردن در مقابل سمپ ، عنوان جوان ترین بازیکنی که در سری آ هت تریک کرده رو به دست آورد . :1: ( 18 سال ) - آمارش فوق العاده ـست . 7 گل در 9 مسابقه . بالاترین و بهترنی آمار در گلزنی در سری آ . بالاتر از پاتو ( 7 گل در 13 بازی ) و دلیپرو ( 7 گل در 19 بازی ) ... !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

- فرانچسکو مایانلی ، کاپیتان ِ ساسولو ، در آخرین مصاحبه اش درباره براردی صحبت می کند . او به اسکای اسپورت گفت :

" من همیشه می گویم که براردی هنوز برای ِ پیوستن به یووه آماده نیست . او تمامی ِ استعداد های لازم را دارد اما او به زمان ِ بیشتری نیاز دارد تا بیشتر از پیش پیشرفت کند و به بلوغ برسد . برای اکنون ، او می تواند هدایت کننده ِ تیم ما باشد . "

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال
من هم همین نظر دارم. باید یکسال دیگه در سری ا بازی کنه تا معلوم بشه عیارش چنده. با یک فصل و ده بازی خوب ماهیت بازیکن معلوم نمیشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
داره میلانو به آتیش میکشه. دقیقا هم سطح پوگبا استعداد داره. امیدوارم همینطور که به پوگبا میدون دادیم به اینم میدون بدیم. ای کاش میشد همین نیم فصل برش گردونیم که دیگه نیازی به خرید وینگر نباشه.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
هتریک کرد و 10 گله شد :8::1: رقیب توز واسه آقای گلی ـه :1:
  • juve's fan از این پست تشکر کرده است

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

kamyar zz5

kamyar zz5

تازه به ما ملحق شده

• اعضا