پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی اول مرحله ی گروهی : مکزیک - ایتالیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
57 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

تصویر

Mexico v.s Italy

یکشنبه - 26 خرداد ساعت 23:30 به وقت تهران

seyyed amirreza

seyyed amirreza

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 210 ارسال
جنتا عکس از دوتیم ایتالیا و مکزیک.

[img width=480 height=270]http://upload7.ir/images/10952831119963204704.jpg[/img]

[img width=480 height=364]http://upload7.ir/images/56979138984062028209.jpg[/img]

تصویر

...

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

[img width=480 height=270]http://upload.tehran98.com/img1/qmwsnvl2z9fnz17lvp0a.jpg[/img]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- گفتم یه مروری داشته باشم به عنوان پیش بازی دیدار ایتالیا - مکزیک . :1:

تصویر # تصویر

Italy - Mexico

یکشنبه - 16 ژوئن - 26 خرداد - ساعت 16 به وقت محلی
ورزشگاه ریودوژانیرو - برزیل
داور : انریکه اوسس - متولد شیلی

در آمار بازی های رودررو مکزیک وضعیت خوبی ندارد ! دو تیم تا به حال ( در تمام رقابت ها ) 11 بار با یکدیگر روبرو شدند که حاصل این دیدارها ، 6 برد برای ایتالیا ، 4 مساوی و یک برد برای مکزیک بوده است . در مجموع این 11 دیدار هم ، ایتالیا 26 گل وارد دروازه مکزیک کرده است و در مقابل 9 گل نیز دریافت کرده است .

پراندلی ، سرمربی ایتالیا : " ما اولین بازی خود را در برابر مکزیک انجام خواهیم داد . در برابر تیمی قدرتمند که ترکیب پذیری بسیار بالایی با سرعت و تکنیک دارند . در تمام تیم مکزیک کیفیت بالایی وجود دارد مخصوصا در خط حمله این تیم . "

خوزه مانوئل دلا توره ، مربی مکزیک : " شما ممکن است بگوید که ایتالیا ، برزیل و یا اسپانیا شانس قهرمانی دارند اما باید بگویم که فوتبال روز دنیا مدام به روز می شود و تفاوت بسیار زیادی بین تیم های ملی وجود ندارد . "

+ از القاب تیم ملی مکزیک می توان به Los Ratones Verdes و El Tri اشاره کرد . Los Ratones Verdes به معنی موش های سبز است . :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
# کاپیتان دلپیرو در گفتگو با اسکای ::: " حضور ایتالیا در این جام ، اتفاقی است که در گذشته نیز افتاده است . تمام تیم های حاضر در این رقابت ، شانس قهرمانی دارند . نباید فراموش کنیم که تیم فعلی ایتالیا ، نایب قهرمان یورو 2012 است و این تیم باید از تمام فرصت هایش برای رشد و پیشرفت استفاده کند . زمانی که بازی های مشخصی را در برخی سطوح دارید ، عزم راسخ و تمرکز نکته اصلی است . " [spoiler=ادامه پست ( مربوط به تاپیک نیست )] " قطعا خوشحال می شوم که به ایتالیا برگردم . در مورد مقصد آتی من اکنون نمی توانم چیزی بگویم ، ولی به زودی در این باره مطلع خواهید شد ! " ( :39: )[/spoiler]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
این ترکیب پیش بینی شده ی مکزیک رو الان دیدم: Mexico: Corona; Meza, Rodriguez, Moreno, Salcido; Zavala, Torredo; Aquino, Giovani dos Santos, Guardado; Hernandez هر چند اون 8 بازیکن اولی رو نمیشناسم، ولی اون 3 تای آخری اینقدر خطرناک هستن که با دیدن اسمشون بشه فهمید مکزیک تیم دست و پابسته ای نیست. با تغییرات زیادی که پراندلی میخواد امشب اعمال کنه، شب سخت تری هم میتونه برای ایتالیا باشه. انتظار زیادی ندارم از این تیم (مخصوصاً با توجه به دو تا بازی افتضاح اخیر!) فقط امیدوارم مثل دوره ی قبل افتضاح به بار نیاد. تو این جام امیدوارم پراندلی همونقدری که داره برای جا دادن آباته و مونتولیوو (و ال شاراوی) توی ترکیبش تلاش میکنه، یکم سعی کنه استفاده از چرچی و دیامانتی رو هم امتحان کنه. + شب بزرگی هم برای پیرلو هست، صد تایی شدن و شاید یکی از آخرین تورنمنت هاش با آتزوری که امیدوارم به خوشی تموم بشه..

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال
نمیدونم چرا حس میکنم پراندلی نمیخواد ایتالی بیش از حد یوونتوسی باشه ! بیش از حد داره به میلانی ها میدون میده ! همین دشیلیو و حتی مونتولیو بازیکن هایی در حد ترکیب اصلی تیم نیستن ! لااقل انتخاب های خیلی بهتری داریم که میشه از اونها استفاده کرد ! پ . ن : نیمکت نشین کردن بونوچی خریت محضه ! یعنی اینقدر خریته که حد نداره ! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

پ . ن : نیمکت نشین کردن بونوچی خریت محضه ! یعنی اینقدر خریته که حد نداره ! :1:

من حدس میزنم شاهکاری که بونوچ سر گل دوم هائیتی از خودش نشون داد تو نیمکت نشین شدنش بی تاثیر نبوده...یه لحظه یاد و خاطره مدافعان وطنی رو برامون زنده کرد... :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
البته پراندلی یک جورایی حق هم داره . چون استفاده زیاد از یوونتوسی ها باعث میشه تحت فشار قرار بگیره . ولی باید همون کاری رو انجام بده که دل بوسکه سالهاست انجام میده و اکثر ترکیبش رو از بارسا میگیره + چند تا رئالی . تا حدود زیادی هم سبک بازی بارسا رو پیاده میکنه

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظر من بهترين سيستم براي اتزوري ٤-٣-٢-١ ـه بوفون كيليني بونوچي. بارزالي ابانه پيرلو. ده روسي ماركيزيو الشراووي. جووينكو جيلاردينو :hug:
Spoiler

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

به نظر من بهترين سيستم براي اتزوري ٤-٣-٢-١ ـه

بوفون
كيليني بونوچي. بارزالي ابانه

پيرلو. ده روسي
ماركيزيو

الشراووي. جووينكو
جيلاردينو :hug:

Spoiler

ترکیبت رو منم دوست دارم ، فقط به جای جیلا ، سوپر ماریو باشه :222:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
احتمالی :

[img width=480 height=319]http://www.shiaupload.ir/images/05440426904058184045.png[/img]

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که عاشق پراندلی هستم واووو چقدر حال میکنم به جاکرینی این همه اعتقاد داره فکر کنم تو دنیا فقط منو پراندلی این همه جاکه رو قبول داریم نمیدونم چرا بونوچ رو نیمکت نشین کرده این بازی فکر کنم خیلی فصل بهتری رو نسیت به کیلینی داشت ایتالیا الان مهمترین ضعفی که داره دفاع های کناری هستن واقعا در حد اتزوری نیستن این بازیکن ها و در اینده هم بازیکن خاصی نیست بتونه تو این پست بازی کنه کی هستش که اتزوری با مکزیک بازی کنه و یاد الکس دلپیرو نیفته :hc:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
تو ترکیب احتمالی جاک و دوسانتوس چرا به صورت ویژه :1: بهشون پرداخته :39:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

من حدس میزنم شاهکاری که بونوچ سر گل دوم هائیتی از خودش نشون داد تو نیمکت نشین شدنش بی تاثیر نبوده...یه لحظه یاد و خاطره مدافعان وطنی رو برامون زنده کرد... :1:

اگه قرار باشه پراندلی بخواد بخاطر یه اشتباه در یه بازی دوستانه بی اهمیت یکی از بهترین هاش رو نیمکت نشین کنه باید ده شیلیو کلا بخاطر اون دوتا اشتباه منجر به گلی که مقابل برزیل داشت اصلا فوتبال ملی رو میبوسید میگذاشت کنار ! :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

ترکیبت رو منم دوست دارم ، فقط به جای جیلا ، سوپر ماریو باشه :222:

با این اخلاق سوپر ماریوت ( :1:) فکر نکنم در حد میلان هم هم باشه چه برسه به آتزوری!

به امید برد و فراموشی دو تساوی تلخ مقابل چک و هایتی :Facepalm:!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اگه قرار باشه پراندلی بخواد بخاطر یه اشتباه در یه بازی دوستانه بی اهمیت یکی از بهترین هاش رو نیمکت نشین کنه باید ده شیلیو کلا بخاطر اون دوتا اشتباه منجر به گلی که مقابل برزیل داشت اصلا فوتبال ملی رو میبوسید میگذاشت کنار ! :1:

شک نکن اگه بازیکنی بود که میتونست جایگاه دی شیلیو رو تهدید کنه اونم الان فیکس آتزوری نبود...
در ثانی من نگفتم بازی دوستانه برابر هائیتی آخرین بازی ملی بونوچ میشه...با توجه به چینش خط
دفاعی تیم نظر من اینه که بازی ضعیفش و آمادگی بدنی پایینش تو بازی برابر هائیتی پراندلی رو به
این نتیجه رسونده که از زوج بارزالی و کیه لینی تو قلب دفاع استفاده کنه...

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
[center][img width=480 height=285]http://ceni.freeiz.com/up/78688fb6a550.jpg[/img][center]

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
چه گلی میزنه آندره آآآآآآآآآآآآ!!! دمش گرم! استاد مسلم ضربات ایستگاهی! البته بعد از آقامون الکس:ایکس

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
این داوره کارتاش رو گم کرده فکر کنم :1: آتزوری را چه شده است :np: ، این تیمی که الآن میبینم هنوز جای کار داره ، این آتزوری آتزوری تشنه ی 2012 نیست ، نمیدونم بازیکنا زیاد جدی نگرفتن یا چی ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی