پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنجلو اوگبونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

آنجلو اوبینزه اوگبونا

Name : Angelo Obinze Ogbonna

Date of birth: 23.05.1988

Place of birth: Cassino

Height: 1,91

Nationality: Italy - Nigeria

Position: Defence - Centre Back

Foot: left

بازی های باشگاهی :::

- آنجلو 23 می 1988 در کاسینو ایتالیا به دنیا آمد . پدر و مادر او اهل نیجریه بودند اما از سال 1983 ساکن ایتالیا شده بودند . حدود سال 2002 بود که توسط استعداد یاب های تورینو شناسایی شد و دیری نپایید که به عضویت این تیم در آمد . تا سال 2006 در آکادمی تورینو مشغول بازی بود و در فصل 2006 - 2007 بود که او به تیم بزرگسالان تورینو منتقل شد . اولین بازی خود برای تورینو در 11 فوریه 2007 انجام داد . البته او نیز مانند دیگر جوانان ایتالیایی ، حداقل یک فصل را به صورت قرضی در تیمی دیگر بازی کرد . او فصل 2007 - 2008 را در سری C و در تیم کروتونه سپری کرد . فصل 2008 - 2009 او در تورینو ذخیره بازیکنانی همچون ناتالی بود اما قبل از اینکه تورینو به سری B سقوط کند ، او توانسته بود بازیکن فیکس تیم بشود . 2 فوریه 2012 بود که او قرارداد خود را با تورینو تا سال 2016 تمدید کرد . او در 142 بازی با پیراهن تورینو ، یک گل نیز به ثمر رساند .

بازی های ملی ::

- اوگبونا ، پس از بازی های خوبی که به نمایش گذاشت ؛ به تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیا دعوت شد . سرانجام آنجلو در 12 آگوست 2009 اولین بازی ملی خودش که در برابر روسیه بود را انجام داد . با اینکه او در سری B مشغول بازی بود اما در 4 ژوین 2011 بود که پراندلی او را به تیم ملی بزرگسالان ایتالیا دعوت کرد . بعد از سال 2007 ، او اولین بازیکن تورینو بود که به تیم ملی دعوت می شد . بعد از مصدومیت های متعددی که برای مدافعان ایتالیایی ایجاد می شد ، پراندلی بار دیگر او را به تیم ملی فرا خواند و سرانجام در 11 نوامبر 2011 او اولین بازی ملی خود را برای این تیم انجام داد . هم چنین او در یورو 2012 حضور داشت و موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی به همراه تیم ملی ایتالیا شد .

+ اخیرا شایعات و زمزه هایی مبنی بر پیوستن او به یوونتوس وجود دارد . یوونتوس نیز در این اواخر به شدت دنبال او بوده است اما موفق به خرید او نشده است . شایعات اخیر حاکی از به توافق رسیدن اوبونا با یوونتوس و پیوستن او به تیم اول تورین ، یوونتوس ، است .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی بازیکن فوق العاده ایه. خیلی امید دارم که جا پای بزرگان ایتالیا بزاره. یک فصل زیر دست کونته کار کنه بی شک دفاع چپ ثابت تیم ملی ایتالیا در جام جهانی خواهد شد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
میگم اگر نظرسنجیه پس نظرسنجیش کجاست :fts:

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
این که بازیکن خوبی هست درست.اما ما قوی ترین منطقه مون خط دفاعی هست.هزینه ی خرید اوگبونا می تونست صرف خرید یه مهاجم بشه.احتمالا نیمکت نشین بشه.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
البته ممکنه این قضیه اوگبونا یه سیاست باشه مثلا یوونتوس با اوگبونا و تورینو به توافق برسه بعد سر مذاکره با یه تیم دیگه که دنبال اوگبوناست مثلا میلان یا ناپولی بگه اگه اوگبونا رو میخواید فلان بازیکن رو بدین و .... البته میتونه جنبه ی قرضی هم داشته باشه مثلا یوونتوس بخرتش بعد به فیورنتینا قرض بده تا یووتیچ رو بگیره اومدنش فقط میتونه دلایل بالا رو داشته باشه وگرنه باید نیمکت نشین شه! هر چند فکر نکنم بیاد! راستی تلفظ درستش اوگبونا نیست؟

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
چرا همش میگید نیمکت نشین میشه.فصل بعد تیم با 4 مدافع بازی میکنه .اوگبونا میره سمت چپ کیلینی وبونوچی مرکز وبارزاگلی هم سمت راست. ازین بابت مطمئنم مگر اینکه بارزاگلی به فراخور با کاسرس یا لیختشتاینر که من اعتقاد دارم فروخته میشه تعویض بشه.دچلیه هم که فروخته میشه.دیگه مارونه هم که نیست وفقط پلوسو هست که باید مشخص بشه که میخوان بخرنش یا نه که با وجود آساموا دلیلی نداره او رو بخریم.یعنی کلا 6 نفر به اضافه ی اساموا که میتونه تو سمت چپ دفاع هم بکار گرفته بشه.خیلی چیز عجیبی با خرید اوگبونا اتفاق نمیفته.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آقا تا الان همه اشتباه میکردیم ، G در اسم اوگبونا خونده میشه. اسم صحیحش آنجلو اوگبوناست.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
نظر سنجی هم به تاپیک اضافه شد...شرکت کنید... :1:

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 ارسال

آقا تا الان همه اشتباه میکردیم ، G در اسم اوگبونا خونده میشه. اسم صحیحش آنجلو اوگبوناست.

اینو که بچه 2 ساله هم میدونه :3:

آنجلو اوگبونا یک خرید مازاد بر نیاز باشگاه :np:
3 تا دفاع کامل داریم که کیلینی رو مجبور کردن بره گوش چپ بازی کنه
حالا من نمی دونم این اوگبونا دقیقا قراره تو چه پستی بازی کنه!!!

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا اصلا اوگبانا خریداری شده تا رویِ نیمکت بشینه ! اشکالی داره مگه ؟! :1: 1 فصل بود هی میگفتیم آقا ما نیمکتمون قوی نیست و تیمی که می خواد قهرمان بمونه باید نیمکتش هم قوی کنه حالا که تیم داره تو این راه قدم بر میداره همه میگن واسه چی داریم اوگبانا رو می خریم ما که بازیکن داریم :np: اوگبانا رو کنار بزارید کدوم یک از بازیکن های نیمکت ما توانایی بازی تو دفاع وسط به خوبی 3 بازیکن اصلی الانمون یعنی بارزالی , کیلینی و بونوچی رو دارن ؟! حتما پلوسو آره ؟! خرید اوگبانا از نظر من خیلی خوبه چون خط دفامون تو نیمکت هم فوق العاده قوی میکنه !! چرا همش بازیکن های دسته 2 واسه نیمکت بخریم ؟! بزار یه بازیکن رو واسه نیمکت بخریم که اگه پاش کشید 90 دقیقه تو زمین باشه و خیال ما هم از درخشش راحت باشه .... واقعا نمی تونم درک کنم چرا برخی مخالف خرید اوگبانا هستن :1: یک مدافع ایتالیایی و مستعد که توانایی بازی تو 2 تا پست مهم رو داره . این اوگبانا از نظر من اگه روش حساب باز بشه تا 2 سال دیگه می تونه بشه دفاع فیکس تیم ملی اونم کنار بونوچی !! شما رو نمی دونم اما من ترجیح می دم اوگبانا رو رو نیمکت تیمم ببینم تا رانوکیا رو :1: اینو بگم تمام حرف های بالا برای زمانی هستش که اوگبانا واسه نیمکت خریداری بشه ! چیزی که خودم بعید می دونم و اعتقاد دارم اوگبانا بازی های زیادی رو این فصل فیکس بازی خواهد کرد :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

آقا اصلا اوگبانا خریداری شده تا رویِ نیمکت بشینه ! اشکالی داره مگه ؟! :1: 1 فصل بود هی میگفتیم آقا ما نیمکتمون قوی نیست و تیمی که می خواد قهرمان بمونه باید نیمکتش هم قوی کنه حالا که تیم داره تو این راه قدم بر میداره همه میگن واسه چی داریم اوگبانا رو می خریم ما که بازیکن داریم :np: اوگبانا رو کنار بزارید کدوم یک از بازیکن های نیمکت ما توانایی بازی تو دفاع وسط به خوبی 3 بازیکن اصلی الانمون یعنی بارزالی , کیلینی و بونوچی رو دارن ؟! حتما پلوسو آره ؟! خرید اوگبانا از نظر من خیلی خوبه چون خط دفامون تو نیمکت هم فوق العاده قوی میکنه !! چرا همش بازیکن های دسته 2 واسه نیمکت بخریم ؟! بزار یه بازیکن رو واسه نیمکت بخریم که اگه پاش کشید 90 دقیقه تو زمین باشه و خیال ما هم از درخشش راحت باشه ....

واقعا نمی تونم درک کنم چرا برخی مخالف خرید اوگبانا هستن :1:یک مدافع ایتالیایی و مستعد که توانایی بازی تو 2 تا پست مهم رو داره . این اوگبانا از نظر من اگه روش حساب باز بشه تا 2 سال دیگه می تونه بشه دفاع فیکس تیم ملی اونم کنار بونوچی !! شما رو نمی دونم اما من ترجیح می دم اوگبانا رو رو نیمکت تیمم ببینم تا رانوکیا رو :1:

حسین تمامی حرفات درست خرید خوبی هم هست اما منطقی نیست

این خرید وقتی منطقی هست که خط حمله همون هم عالی شده باشه و خرید های خوبی در خط حمله کرده باشیم

وقتی پول نداریم دیگه خرید ستاره در دفاع اشتباه هست

این 8 میلیون رو می زاشتن رو 22 میلیون که می خواستن بدن فیورنتینا می شد 30 میلیون می تونستند یووتچیچ رو بخرن

در هر صورت خرید منطقی نبود

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
ممد حالا چون خط حملمون ظعیفِ دلیل نمیشه که بقیه پست ها رو ول کنیم فقط بچسبیم به خط حمله که !! ما اگه می خواییم هر سال مدعی باشیم باید هر سال باید تو همه ی پست ها تقویت بشیم . خرید اوگبانا هم تقویت کردن خط دفاعِ که از نظر من کاملا منطقیه چون حظور اوگبانا رو لیست تیم خط دفاع فوق العاده ی ما رو 1 Level می بره بالاتر . به خط حمله " باید " برسیم اما نباید بقیه خطوط هم فراموش کنیم . اینکه الان فقط به فکر حمله باشیم یه اشتباهِ بزرگه . واسه همین کسایی مثل اوگبانا و دیامانتی از نظر من خوبه که خریداری بشن . چون برای موفقیت " تیم " باید تقویت بشه ,,,,

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 ارسال
شک ندارم که بهترین خرید فصل هست. با توجه به اینکه کیه لینی همش مصدوم میشه این میتونه بهترین جایگزین براش باشه . و مطمئنا با مرور زمان به ترکیب اصلی راه پیدا میکنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظر منم یه خرید فوق العاده هست . دیگه لازم نیست این همه نگران خستگی مدافعینمون باشیم . ممکنه دوباره پیش بیاد اول هفته با اینتر یا میلان و ... وسط هفته هم بازی سنگین تو لیگ قهرمانان . اون موقع ارزش واقعی این خرید رو می فهمیم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تو نظر سنجی نوشته شده "اوگبونا" و تو اولین پست اوبونا !!! :1: شک ندارم که میتونه تو یوونتوس به یکی از خوبا تبدیل بشه .. شاید کونته رو هم مجبور کرد که بخاطرش دفاع رو 4 نفره کنه .. :3:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
بله با پست های دوستان قانع شدم :troll: کیلینی خیلی مصدوم میشه بارزالی داره پیر میشه البته حداقل یه 2 سال دیگه رو فرم هست ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه فقط نمیدونم چرا ما که کاسرس رو داریم اوگبونا رو میخریم! اگبونا از کاسرس بهتره؟ :cry2: البته خوبه قیمتش ها: نصف ایموبیله + 8 میلیون :2qcmh45:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- به نظر خودم برگدوندن مازی و سورنسن می تونست مفید تر از دادن پول و مالکیت ایموبیله باشه . :1: اما خب بازم در خرید اوگبونا هیچ ضرری برای یووه نیست و یکی از بهترین مدافعان فعلی و سال های آینده جهان رو می خرن . :1: البته زمزمه هایی مبنی بر اینکه به جای ایموبیله ، مالکیت گابیادینی ( :cry2: ) رو بدن هست ! :mad:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ ظاهرا کایرو دیروز در حالی که همه پیش بینی می کردند که کار انتقال اوگبونا به یووه نهایی بشه،قیمت اوگبونا رو بالا برده.... کایرو بر خلاف توافقات قبلی اعلام کرده قیمت اوگبونا 20 میلیون یوروئه!!! و یووه هم در جواب اعلام کرده این بازیکن بیشتر از 10 میلیون یورو نمی ارزه و همه چیز بهم خورده...کلا همه میخوان از ما بِکَنن.. :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تصمیم گرفته بودم تو این تاپیک کلا پست ندم ، اما نمیتونم خوشحالی خودم رو از بهم خوردن این انتقال پنهون کنم . :دی پول داشت رسما میرفت تو سطل آشغال ! جای این خرج های الکی باید یه دفاع چپ کلاسیک بگیرن ! بعد از زامبی یه دفاع چپ درست و حسابی حسرتمون شده . تاپیک رو ببندین شاد شیم دیگه . :دی

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب حالا این پولی که می خواستید بدید به این ادم خوار :)) بزارید تو پیشنهاد یووتیچ ،یویو رو بخرید :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی