پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-تریستینا(هفته بيست نهم سري B ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
24 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دوشنبه 28 اسفندماه 1385 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
هفته بيست نهم سري B ايتاليا
یوونتوس-تریستینا (ورزشگاه المپیک تورین)
داور این بازی پولو سیلویو مازولنی

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
لیست کامل بازیهای هفته بیست نهم
جمعه ساعت 23:30 به و وقت تهران Bologna-Mantova
شنبه ساعت 17:30
Brescia-Rimini
Albinoleffe-Verona
Cesena-Genoa
Crotone-Napoli
Lecce-Modena
Piacenza-Frosinone
Spezia-Arezzo
Treviso-Bari
Vicenza-Pescara
دوشنبه ساعت 23:30 Juventus-Triestina

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بالای جدول سری بی
Juventus 52
Napoli 49
Genoa 46
Bologna 45
Piacenza 44
Rimini 43
Mantova 43
جودل گلزنان برتر

A Del Piero 15
C Bellucci 12
N Papa Waigo 12
E Calaio' 10
M Adailton 9
J Jeda 9
D Trezeguet 9
8 Nedved P

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بايد اين بازي رو ببريم ، از تريستينا شناختي ندارم ولي وقتي توي زمين خودش شکستش داديم توي زمين خودمون فکر نکنم کار سختي پيش رو داشته باشيم به اميد برد با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
تیم خوبیه اما ناگهانی افت کرد و رفت پایین به امید برد یووه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
امار نشون میده که تریستینا خیلی بازیهای داخل خانه و بیرون خانه برایش تفافت ندارد تریستینا در رده دهم جدول با 9برد 10 مساوی و 8 شکست دارد با 24 گل زده و 25 گل خورده در بیرون از خانه 3 برد 7تساوی 2 شکست داشته 9 گل زده و 10 گل خورده و امار نشون در بیرون از خانه کم گل میزنه کم گل میخوره و زیاد مساوی میکنه البته در بازیهای بیرون از خانه فقط دو باخت دارد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
پس باید بگیم سومین باخت خودش رو هم میگیره . اما جدا نیم خوبیه و نباید دست کم بگیریمیش

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اگه قرار باشه یووه همچنان غیرقابل پیش بینی باشه من فکر کنم با نتیجه ضعیف ببریم!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اونطوري که دشام ميگفت ، ستارگان يووه با تمام وجود بازي نمي کنن ، يعني از روي بي ميلي بازي ميکنن ولي به نظر من ندود و آلکس و بوفون اصلا اينطوري نيستن ، بقيه رو نميدونم با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من حساس نبودن بازی ها موجب کم کاری ستارگان است مخصوصا کامرونزی که اصلا در شرایط خوبی نیست

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
کامورانزی بازیکن خوبیه ولی قدرت رقابت با بهتر از خودشو نداره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
بچه ها ناپولی تا دقیقه 25 2 بر 0 عقبه . حالا اگه ناپولی شکست بخوره یوونتوس با خیالی راحت تر به فکر له کردن تریستینا خواهد بود

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
سلام بچه ها ترو قرآن مجید یه کانال بگید که من بتونم این بازی هارو ببینم بدجور موندم تو خماری بازی های یووه از وقتی رفته سری بی اگه میشه فرکانس کانال رو هم بگید خواهش کردم بعدش امیدوار باشین ولی حتم هم داشته باشید که یووه این بازی رو می بره!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
ناپولی 2 بر 1 شکست خورد و حالا یوون با خیال راحت به مصاف حریفش میره

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
لیست نتایج
Bologna - Mantova 1-1
Albinoleffe - Verona 1-1
Brescia - Rimini 0-2
Cesena - Genoa 2-1
Crotone - Napoli 2-1
Lecce - Modena 1-0
Piacenza - Frosinone 3-0
Spezia - Arezzo 3-1
Treviso - Bari 0-0
Vicenza - Pescara 1-0
صدر جدول

Juventus 52
Napoli 49
Piacenza 47
Rimini 46
Bologna 46
Genoa 46
Mantova 44

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديديه دشام در آستانه ديدار يووه در روز دوشنبه تاكيد كرد كه يووه در اين ديدار بازي هجومي خود را ادامه خواهد داد .وي گفت:در تمرينات امروز و روز هاي گذشته بر تاكتيك هاي هجومي متمركز شديم و در ديدار آتي يووه تمام حمله خواهد شد.دشام در برابر تريستينا در غياب ترزگه از دل پيرو و بوجنوف استفاده خواهد كرد وي معتقد است در بازي گذشته اين زوچ بسيار عالي و هماهنگ ظاهر شدند اميدوار است در بازي هاي آينده نيز در غياب ترزگه بتوانند با گل هاي خود جاي مهاجم شايسته فرانسوي يووه را پر كنند.زالايتا نيز مهره قابل قبولي است مي تواند جانشین يكي از مهاجمان در نيمه دوم باشد. مربي بيانكونري ها مي افزايد مصدوميت دل پيرو و كامورانزي جزي است و اين دو را در روز دوشنبه در تركيب خواهد داشت.ضمن اينكه ترزگه نيز كه با محروميت مواجه شده با اين دو در سالن به تمرينات خود ادامه ميدهد تا آمادگي خود را از دست ندهد. ======================================== با تشكر از طناز احدي

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

سلام بچه ها ترو قرآن مجید یه کانال بگید که من بتونم این بازی هارو ببینم بدجور موندم تو خماری بازی های یووه از وقتی رفته سری بی اگه میشه فرکانس کانال رو هم بگید خواهش کردم بعدش امیدوار باشین ولی حتم هم داشته باشید که یووه این بازی رو می بره!!!!!!

هفته بيست نهم سري B ايتاليا
دوشنبه 28 اسفندماه 1385 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
یوونتوس-تریستینا (ورزشگاه المپیک تورین)
الجزیره السپورت1 و شبکه های Rai Africa و Rai Asia
دوستان عزیز که در دیدن بازیها به وسیله شبکه Rai Africa و Rai Asia مشکل دارند بگویند من به صورت پیغام خصوصی راهنمایش میکنم

برای اطلاعات بیشتر به http://forum.juventu....php?topic=89.0 یه سری بزن

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
جای تعجب دارد اینجا فورم یوونتوس هست و این تاپیک مسابقات یوونتوس هست و حدود 300 کاربر نمیدونم چرا در این فورم از همه چیز بحث میشود جز یوونتوس و به جای بحث در مورد تیم فعلی از بازیکنانی که میخواهند بیاند یوونتوس بحث میشود که حدود 75/ شایعه هست بحث میشود و فقط هنگام بازی هست که تاپیک فعال میشود و بعد از ده دقیقه پس از پایان بازی تاپیک دیگه غیره فعال میشود در این در حالی است که پس از بازی ناگفته های زیادی است که باید گفته شود و این کار یک نفر نیست بلکه نیاز به یک حرکت دسته جمعی دارد این در حالی است که هفته های اول تاپیک مسابقات یووه خیلی فعال بود و مدیران خیلی تلاش میکردند و پستهای مفید زیادی دیده میشود به نظر من این فورم دو قسمت  اصلی دارد به نام اخبار یوونتوس که دوستان عزیز در این قسمت خیلی فعال هستند و به راحتی میشه از اخرین اخبار تیم با خبر شد  ولی در قسمت مسابقات یووه فورم اون فعالیت لازم را ندارد در حالی ما بیشتر از اینها پتانسیل داریم در ضمن من نمیخواهم بگویم دیگر قسمتها خوب نیستند یا لازم نیستند ولی به این دو قسمت باید توجه بیشتر شود به نظر من اقا حسین باید در انتخاب کاربرهای برتر ماه باید به پستهای مفید کاربران در این تاپیک توجه بیشتر بکند تا این تاپیک فعالیت بیشتری داشته باشد به خاطر این تاپیک یکی از ستونهای اصلی فورم هست امار فورم در بازی قبل یعنی یوونتوس و ترویـــــزو در هفته بيست هشتم سري B ايتاليا خیلی جالب بود 18 پست و 92بازدید که 6 پست من زدم و بیش از 15 مورد بازدید من خودم به تاپیک رفتم و به راحتی میشه گفت 50 بازدید برای سه چهار نفر بوده است تا اینجا هم این تاپیک حدود 70 بازدید داشته که شما اگر انو با تاپیک های چه بازیکنی یا تاپیک پرسپولیس مقایسه کنید همه چیز را میفهمید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
من برای همین تاپیک سری ب رو درست کردم درسته دیره و اتفاقا همین جای تعجب داره یوونتوس تو سری ب هست اما یک تاپیک برای سری ب درست نشده اون تاپیک برای بحث درباره یوونتوس و حریفانش هست . مثلا من دیروز خواستم نتیجه بازی ناپولی رو بزنم . موندم تو کجا بزنم . آخرش هم مجبور شدم تو همین تاپیک بزنم و یه جوری به بازی یووه ربطش بدم . من امیدوارم از این به بعد بحث ها درباره بازی یووه و حریفانش به تاپیک سری ب منتقل بشه با آرزوی موفقیت یوونتوس

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

من برای همین تاپیک سری ب رو درست کردم
درسته دیره و اتفاقا همین جای تعجب داره
یوونتوس تو سری ب هست اما یک تاپیک برای سری ب درست نشده
اون تاپیک برای بحث درباره یوونتوس و حریفانش هست .
مثلا من دیروز خواستم نتیجه بازی ناپولی رو بزنم .
موندم تو کجا بزنم . آخرش هم مجبور شدم تو همین تاپیک بزنم
و یه جوری به بازی یووه ربطش بدم .
من امیدوارم از این به بعد بحث ها درباره بازی یووه و حریفانش به تاپیک سری ب منتقل بشه

با آرزوی موفقیت یوونتوس

تاپیک سری بی خیلی زودتر باید ایجاد میشود
و در مورد بحث در مورد یوونتوس این تاپیک مخصوص خودش را داشته و دارد ولی در مورد دیگر تیمهای سری بی که شما تاپیک سری بی را ایجاد کردید
اعلام نتایج در همین تاپیک به نظر من درست هست چون ما بخواهیم در مورد این چیزها یک تاپیک جدا بزنیم باعث پخش شدن اطلاعات در قسمتهای مختلف میشود و باعث دسترسی کمتر و کندتر به اطلاعات میشود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی