پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برترین بازیکن یوونتوس × 2013-2012

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
24 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

نظرسنجی انتخاب برترین بازیکن یوونتوس در فروم Bianconeri.iR

طبق سنت فصل های گذشته، با پایان فصل فوتبالی 2013-2012، نظرسنجی انتخاب برترین بازیکن یوونتوس در فروم Bianconeri.iR برگزار میشود.
با توجه به نظرسنجی های انجام شده در هر خط، گزینه های نهایی به ترتیب زیر، به مرحله ی پایانی راه یافتند:

1-کاپیتان جان لوئیجی بوفون

2- برترین مدافعین طبق انتخاب کاربران : آندره آ بارتزالی ، لئوناردو بونوچی

3- برترین هافبک ها طبق انتخاب کاربران : آرتورو ویدال ، آندره آ پیرلو ، پل پوگبا
توضیح: طبق اعلام قبلی بنا بود از هر خط فقط 2 بازیکن حضور داشته باشند اما به دلیل تساوی آرای آندره آ پیرلو و پل پوگبا، هر دو نفر به مرحله ی پایانی راه یافتند.

4- برترین مهاجمین طبق انتخاب کاربران : میرکو ووچینیچ ، فابیو کوالیارلا

تصویر

[img width=480 height=270]http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/87/01/96/1870196_w1.jpg[/img]

جان لوئیجی بوفون

تعداد بازی در سری آ : 32 بازی
تعداد گل خورده در سری آ : 19 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 10 بازی
تعداد گل خورده در لیگ قهرمانان اروپا : 8 گل

تعداد بازی در سوپر کاپ ایتالیا : 1 بازی
تعداد گل خورده در سوپر کاپ ایتالیا : 2 گل

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 1 بازی
تعداد گل خورده در کوپا ایتالیا : 0 گل

مجموع تعداد بازی : 44 بازی
مجموع گل خورده : 29 گل

تصویر

تصویر

آندره آ بارتزالی

تعداد بازی در سری آ : 34 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 0 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 9 بازی
تعداد گل زده در لیگ قهرمانان اروپا : 0 گل

تعداد گل زده در سوپر کاپ ایتالیا : 0 گل

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 4 بازی
تعداد گل زده در کوپا ایتالیا : 0 گل

مجموع تعداد بازی : 48 بازی
مجموع گل زده : 0 گل

تصویر

[img width=480 height=282]http://focuscalcio.it/wp-content/uploads/2013/04/bonucci.jpg[/img]

لئوناردو بونوچی

تعداد بازی در سری آ : 33 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 0 گل

تعداد گل زده در لیگ قهرمانان اروپا : 1 گل

مجموع تعداد بازی : 48 بازی
مجموع گل زده : 1 گل

تصویر

[img width=480 height=320]http://www.talksport.com/fs/img/blog/201304/rs-630x420/29-517e84235653f-0330-arturo-vidal.jpg[/img]

آرتورو ویدال

تعداد بازی در سری آ : 31 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 10 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 9 بازی
تعداد گل زده در لیگ قهرمانان اروپا : 3 گل

تعداد گل زده در سوپر کاپ ایتالیا : 1 گل

تعداد گل زده در کوپا ایتالیا : 1 گل

مجموع تعداد بازی : 45 بازی
مجموع گل زده : 15 گل

تصویر

[img width=480 height=319]http://sevendesktop.com/wp-content/uploads/2013/03/Juventus-Andrea-Pirlo-2013-wallpaper.jpg[/img]

آندره آ پیرلو

تعداد بازی در سری آ : 32 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 5 گل

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 5 بازی

مجموع تعداد بازی : 45 بازی
مجموع گل زده : 5 گل

تصویر

[img width=480 height=333]http://www.bettingexpert.com/assets/images/sports/football/Italy/PaulPogbaJuve.jpg[/img]

پل پوگبا

تعداد بازی در سری آ : 27 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 5 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 8 بازی

تعداد بازی در سوپر کاپ ایتالیا : 0 بازی

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 2 بازی

مجموع تعداد بازی : 37 بازی
مجموع گل زده : 5 گل

تصویر

[img width=480 height=360]http://images.football365.com/13/03/800x600/Mirko-Vucinic-Juventus-2013_2916398.jpg[/img]

میرکو ووچینیچ

تعداد بازی در سری آ : 31 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 10 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 8 بازی
تعداد گل زده در لیگ قهرمانان اروپا : 2 گل

تعداد گل زده در سوپر کاپ ایتالیا : 1 گل

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 3 بازی
تعداد گل زده در کوپا ایتالیا : 1 گل

مجموع تعداد بازی : 43 بازی
مجموع گل زده : 14 گل

تصویر

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/07/C_3_Media_1604407_immagine_ts673_400.jpg[/img]

فابیو کوالیارلا

تعداد بازی در سری آ : 27 بازی
تعداد گل رده در سری آ : 9 گل

تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا : 7 بازی
تعداد گل زده در لیگ قهرمانان اروپا : 4 گل

تعداد بازی در سوپر کاپ ایتالیا : 0 بازی

تعداد بازی در کوپا ایتالیا : 1 بازی

مجموع تعداد بازی : 35 بازی
مجموع گل زده : 13 گل

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با توجه به اینکه پیرلو پیرترین بازیکن خط هافبک بود و بیشترین بازی رو هم انجام داد و البته دلایل دیگر به پیرلو رای دادم . :1: شاید اگر به پیرلو رای نمی دادم به ویدال یا بارتزالی رای می دادم اما تاثیر بازی پیرلو توی تیم به حدی بود که در نبودش به سختی می تونستیم ببریم یا حتی مساوی بگیریم ! خودم هم حتی بین پیرلو و ویدال مردد بودم اما وقتی دیدم که ویدال مقطعی افت داشت و شاید بشه گفت عامل شکسته شدن رکورد نباختن های یوونتوس ویدال بود ( به خاطر سوتی هاش در بازی اینتر ) به پیرلو رای دادم . پیرلو اگرچه در مقطعی افت داشت اما باز هم توی همین دوران افتش تیم رو می چرخوند ! واقعا نمی دونم چرا بازی پیرلو دیده نمیشه ؟ :1: به نظرم رای ها به پوگبا هم کمی احساسی باشه . چون واقعا تاثیری به اندازه MVP یا بارزالی توی تیم نداشت ! درسته که توی دو سه بازی فوق العاده بود و در بقیه بازی های فرا تر از حد خودش ، اما هنوز زوده که اینقدر پوگبا رو بزرگش کنیم و انتظارات رو ازش بالا ببریم . :1: + با تشکر از امیرحسین . @};-

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
من نظرم روی بوفون هست واقعا توی رهبری خط دفاعی بی نظیر هستش! هر وقت که توی تیم نیست دفاع سردرگم هستش! البته نمیشه از بارتزالی و ویدال گذشت اما واقعا برترین بازیکن این فصل بوفون بوده.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
با اینکه بوفون بارتزالی و ویدال این فصل عالی بود ولی من به بونوچی رای دادم واقعا این فصل بهترین بازی های ممکن رو برا یووه انجام داد بازیکنی که اوایل قصل پیش اون همه سوتی میداد الان به جرات به یکی از بهترین های اروپا بدل شده و حتی کیلینی و بارتزالی رو هم پشت سر گذاشته

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
من هم به بــــونــــوچ رای دادم.بدون شک یه پیشرفت استثنایی داشت و بهترین بازیکنمون بود و همچنین با ثبات ترین :rainbow:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اون یه نفر که به ووچینیچ رای داده بیاد دفاع کنه؟! :nish:

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

اون یه نفر که به ووچینیچ رای داده بیاد دفاع کنه؟! :nish:

من رای دادم..
باور کن میخواستم به ویدال رای بدم..
ولی گفتم به این مفلوک رای بدم.. :1:
و اینکه احتمالا پژمان خان هم از فروم بیرونمون میکنه :2qcmh45:
بالاخره دوسال توی رم بازی کرده! رای نیاره زشته.. :1:
__
ولی ستاره این فصل یووه به نظر منم ویدال بوده. :rose:
ولی بوفون هم نقش خیلی مهمی توی هر تیمی باشه داره ! :hug:
بونوچی خیلی پیشرفت کرده و واقعا ترسم از دفاع آتزوری بر طرف شده.. :thankyou:
پوگبا زیاد بازی ازش ندیدم.. :cry2:
پیرلو محوری هست..ولی بهترین نیست به نظرم.. :3:
و در آخر کوا نظری ندارم در مورد ایشون :rainbow:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
نفرات زیادی هستن که شایستگی انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن فصل یووه رو از دید من داشته و دارن...بازیکنانی مثل بونوچی و بوفون و ...در هر صورت با توجه به روند تاثیر گذاری تو بازی های این فصلمون و از همه مهتر به دلیل ثبات نسبی تو کیفیت بازی،انتخاب من ویداله...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نظرم ویدال و کاوانی امسال دو کاندید بازیکن فصل سری آ هستند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال
- به نظرم ویدال این فصل یکی از برترین های سری آ بود و البته لیگ قهرمانان اروپا. بازی هایی که انجام داد + گل هایی که به ثمر رسوند واقعا فوق العاده بودند و معتقدم بهترین بازیکن این فصل یووه بود. هر چند که بونوچی و پیرلو رو هم پسندیدم، پیرلو علی رغم ضعف نسبی که داشت باز هم پیرلو بود و فوق العاده تاثیرگذار.

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
من ویدال رو انتخاب میکنم چون واقعا با غیرت بازی میکنه ! :worship: گل های مهمی زده و تاثیر زیادی داشته تو قهرمانیمون !!

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يكي از فانتزي هام اينه كه ويدال تو نظرسنجي بهتر بازيكن نشه!!!:)) ولي واقعا حقش هست كه بهترين بازيكن بشه هرچند من به بارتزالي راي دادم چون تو كل فصل عالي بود و به نظرم بهترين مدافع جهانه :worship: ولي ويدال بازي هاي بدم داشت

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اینم نظرسنجی یووه ورد :

# بهترین بازیکن فصل 2012 - 2013 ؟

1- ویدال @ 61.20 درصد .
2- بارتزالی @ 23.05 درصد .
3- پوگبا @ 4.92 درصد .
4- بونوچی @ 3.28 درصد .
5- پیرلو @ 2.46 درصد ( پیرلو کمتر از بونوچی ؟! :np: :1: )
6- بوفون @ 1.56 درصد .
7- کوالیارلا @ 1.07 درصد .
8- ماتری @ 1.07 درصد .
9- ووچینیچ @ 0.74 درصد .
10- کیلینی @ 0.66 درصد .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه دست راست تون رو افقی بگیرین و سپس دو انگشت از راست ، دو انگشت از چپ رو جمع کنید به وسط دست تون ، صرفن همون میدل فینگر میمونه ایستاده ، چیزی شبیه آمار نظرسنجی بالا و رای هایی که به ویدال داده شده ، این میدل فینگر با این درازیش تقدیم به رومنیگه و بکن بائر عزیز و دوست داشتنی :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظر من ویدال تو این فصل در کل بهترین بازیکن یوونتوس بود .. تقریبا تو اکثر بازی ها ه روند خوبی رو داشت و کمتر شاهد افتش بودیم .. حتی تو بازی جلو بایرن که یوونتس از نظر تیمی و فردی بهم ریخته بود از اصل خودش فاصله داشت, بازم ویدال نسبتا خوب بود و کلاس بالای خودش رو نشون داد .. کلا بازیکنی هست که ریلکس بازی میکنه و کم پیش میاد که تو کل بازی بد باشه .. اگه یه نیمه خراب کار کنه نیمه دوم متحول میشه و به خوبی جبران میکنه .. ضمن اینکه تو اواخر فصل گل های حساس و مهمی واسه یوونتوس زد و نذاشت که یووه خطر ناپولی رو احساس کنه .. اما به نظرم بعد ویدال بونوچی یکی از بهترین ها بود که تونست تو خط دفاع پیشرفت زیادی داشته باشه و با حضور ثابتی که داشت برخلاف فصل قبل که پاشنه تاشیل یووه بود به نقطه قوت یوونتوس تبدیل بشه .. @};-

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بدون شک ارتورو ویدال . یه حسی تو این بازیکن هست ، عین دهه نودی ها میمونه :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ویدالِ اوایل ِ فصل رو به یاد بیارید ، میبینید که حتی در حد ِ بازی های فصل ِ قبلش هم بازی نمی کرد توی سری آ و این مسئله فکر می کنم تا نیم فصل هم ادامه داشت و من حداقل این دید رو داشتم که ویدال انگیزه ی سری آ رو نداره ، در حالی که توی همون چمپیونز لیگ که به موازات ِ بازی های سری آ بود ، ویدال در حد ِ هافبک های بزرگ ِ دهه ی 90 بازی می کرد . ویدال ِ نیم فصل ِ اول توی چمپیونز لیگ یه فوق ستاره با قیمت ِ نا معین بود ، اما توی سری آ نه ! بازی های نیم فصل ِ دوم و پشت ِ سر گذاشتن ِ اون دوران ِ فرسایشی لیگ برای یووه ، با یه استارت ِ عجیب از ویدال همراه بود ، طوری که تونست توی بازی های آخر تک ستاره ی تیم باشه . بازی ِ فوق العاده ش هم جلوی بایرن در بازی ِ رفت هم از ذهن ِ کمتر هوادارای خارج میشه . ویدالی که اون شب نشون داد یوونتوسی بودن فقط و فقط به سابقه نیست و یه بازیکنی که هنوز 100 بازی برای یووه نکرده ، نعصبی داره و طوری بازی می کنه که انگار از بچه گی بیانکونری بوده . رای ِ من با این حال ویدال هست و نتونستم خودم رو قانع کنم که رای ِ سال ِ قبل ِ خودم ، یعنی آندره آ بارتزالی رو تکرار کنم !

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

:worship: :worship: :worship: ویدال :worship: :worship: :worship:

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
انتخاب یک بازیکن از بین این همه بازیکن خوب یک مقدار سخته. من پیرلو و بیشتر از اون بوفون رو از ارکان قهرمانیمون میدونم. همه بازیکنان نقش زیادی در موفقیتهای تیم داشتند، اما با این همه نمیشه از خلاقیت ویدال گذشت که تقریبا توی همه ی بازیهای یووه یه وزنه در میانه ی میدان بود. من هم برای همین دلیل که تقریبا در تمام طول فصل یه بازیکن تاثیر گذار بود به کینگ آرتورو رای دادم... :rose:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این نظرسنجی یه مشکلی داره و اونهم اینه که سهمیه ی مهاجمین نباید دو نفر میبود.در حالتیکه ما با پنج هافبک بازی میکنیم(با احتساب دو وینگر) و سطح هافبکهامون هم خیلی بالاتر از مهاجمینمون هست عادلانه نیست که از بین مهاجمین ضعیفمون دو نفر توی این نظرسنجی باشن.
به نظرم درست نبود که اسامی رو از نتایج نظرسنجی تاپیک های خطوط تیم تعیین کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما من بهترین بازیکن این فصل رو فارغ از اسامی ای که توی نظرسنجی هست لیختشتاینر میدونم.

تمام این بازیکنایی که تو نظرسنجی هستن به استثنای بارتزالی توی مقاطع مختلفی از فصل افت های شدید داشتن.
- میرکو و کوا که کلا جاشون توی این نظرسنجی نیست.
- پیرلو اواخر فصل و تقریبا قبل از بازی با بایرن شروع به یه افت شدید کرد و تا آخر فصل هم نتونست عملکرد همیشگیش رو نشون بده.
- ویدال با اینکه عملکردش توی مقاطعی در حد بهترین های جهان بود ولی توی دوره های مختلف بازیهای واقعا ضعیفی داشت.دقیقا یادم میاد توی بعضی از بازیها لحظه شماری میکردم واسه تعویضش.
- پوگبا هرچند خوب بود ولی فکر میکنم یک مقدار زود هست که که بخوایم به عنوان بهترین بازیکن تیم انتخابش کنیم.فکر میکنم آرای پوگبا مقداری احساسی بودن.
- بونوچی به همراه بارتزالی از کم اشتباه ترین ها و بهترین های فصل بودن ولی بونوچی اوایل فصل اشتباهاتی داشت.مخصوصا گل هایی که بخاطر قرار گرفتن در مسیر شوت ها خوردیم.

اما از بین بازیکنای تیم تنها کسی که یک فصل کامل بدون اشتباه بود لیختشتاینر بود و البته موضوع فقط به بی اشتباه بودن ختم نمیشه.

- توی حمله یکی از بهترین آپشن های تیم کونته نفوذ از جناح راست توسط لیخت بود که هر وقت این بازیکن توی زمین نبود عملا سمت راستمون فلج بود و بار هجومیش به صفر میل میکرد.ضمن اینکه از کل بار هجومی تیم هم درصد زیادی کاسته میشد و این موضوع رو واقعا هروقت لیخت توی زمین نبود بطور واضح دیدم.

- از لحاظ تاکتیک پذیری استفان بهترین بازیکن تیم بود.زمان دفاع توی دفاع حضور داشت و زمان حمله مهمترین عنصر هجومی سمت راست زمین بود.همیشه دقیقا جایی که باید میبود حاضر میشد و انصافا معدود دفعاتی رو هم به یاد ندارم که استفان توی دفاع یا حمله جا بمونه که این موضوع رو مدیون دوندگی بی امان و خستگی ناپذیری واقعا عجیبش هست.

- بهترین هماهنگی توی تیم رو استفان با بازیکنای کناریش داشت،همکاریهاش از دفاع با بارتزالی شروع میشد و با ویدال ادامه پیدا میکرد و در نهایت توی حمله بهترین هماهنگی رو با ووچینیچ داشت و از پایه های اساسی شکل گرفتن کار گروهی توی تیم بود.
همینطور یکی از مقاصد اصلی پاسهای بلند پیرلو بود همیشه.

- یکی از نقص های 2-5-3 اینه که توی کناره ها تنها یک بازیکن حاضر هست و برتری عددی تیم از بین میره ولی با وجود لیخت به هیچ عنوان هیچگونه خلا ای رو توی سمت راست از لحاظ کمبود نفر احساس نکردیم.همین ضعف توی سمت چپ جایی که آساموا بود به کرات دیده شد و میدیدیم فشار حریف اجازه نمیده آساموا زیاد فرصت نفوذ رو پیدا کنه

-یکی از معدود بازیکنای تیم بود که در تمام موارد در تقابل با بازیکنای مقابلش پیروز مطلق بوده.تنها استثنا ریبری بود.

هرچند استفان مشکلاتی مثل سانترهای ضعیف و نداشتن تکنیک بالا رو داره ولی از نظر من در مجموع کل بازیهای فصل بهترین میانگین اثربخشی توی تیم رو داشت.

ضمن اینکه شدیدا این بازیکن برای من محبوبه و نوع دویدنش منو عجیب به یاد ندود کبیر میندازه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی