پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پیش فصل 2014-2013 | مسابقات دوستانه، تمرینات حساس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
107 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در این تاپیک، همونطور که از نامش پیداست، در مورد روند آماده سازی یووه در تابستان 2013 صحبت خواهیم کرد.

[img width=480 height=116]http://s2.picofile.com/file/7778916341/Untitled111.jpg[/img]

حضور یووه، میلان و رئال در تورنمنت International Champions Cup

تیم های ایتالیایی یوونتوس، میلان و اینتر در تورمنتی که در تابستان پیش رو در کشور ایالایت متحده ی آمریکا برگزار خواهد شد، به مصاف رقیبان می روند.

این تورنمنت که به مدت دو هفته و در کشور آمریکا برگزار خواهد شد از روز بیست و هفتم جولای تا هفت آگوست ادامه خواهد داشت.

شهر های سان فرانسیسکو، ایندیاناپولیس، لس آنجلس، فونیکس و نیویورک در کشور ایالات متحده ی آمریکا میزبان این تورنمنت خواهند بود.

مرحله ی نیمه نهایی در شهر های نیویورک و لس آنجلس و در روز های سوم و چهارم ماه آگوست برگزار می شود، فینال نیز در روز هفتم آگوست در میامی برگزار خواهد شد.

تیم های چلسی و اورتون از انگلستان، رئال مادرید و والنسیا از اسپانیا و لس آنجلس گالکسی از کشور میزبان، سایر تیم های شرکت کننده در این تورنمنت هستند.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
^^

یه نکته دیگه هم در مورد این تورنمنت اینه که این تورنمنت تو 2 گروه 4 تیمه شروع میشه و به مراحل بالاتر می ره . یه گروه اسمش " شرقی " هستش یه گروه هم " غربی " !! هنوز اعلام نشده که از هر گروه چند تا تیم بالا میان ,,,

این هم لوگویِ این مسابقات :

تصویر

به امید موفقیت یوونتوس تو این رقابت :rose:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

با عرض پوزش از ادمین و بچها نمیدونم جای این پست کجاس گفتم اینجا بزارم بعد اصلاح شه...

تصویر

برنامه بازی های دوستانه هشت جانبه امریکا، یووه اگه تو بازی اول اورتون رو ببره بعدش احتمالاً باید با رئال بازی کنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^

تصویر

برنده ها در دور اول به نیمه نهایی صعود میکنن، برنده ها در نیمه نهایی به فینال میرن و بازنده ها به رده بندی. تیم های بازنده در مرحله ی اول هم دو به دو با هم بازی میکنن و برنده ها برای رسیدن به رتبه ی پنجم مقابل هم بازی میکنن.

عجب سیستم پیچیده ای داره :| :دی

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مصاف این تیمها واقعا از فینال لیگ قهرمانانم میتونه جذاب تر باشه

یوونتوس - رئال مادرید / به خاطر رقابت کلاسیک این دو تیم طی سال های اخیر و برتری مطلق یوونتوس کبیر
چلسی - اینتر / به خاطر حضور مورینیو مقابل یاران سابق خودش
میلان - اینتر / دربی دلامادونینا
یوونتوس - میلان / جنگ همیشگی یووه و میلان، خصوصا بعد از گل مونتاری :1:
یوونتوس - اینتر / دربی ایتالیا
چلسی - رئال مادرید / به خاطر حضور مورینیو مقابل یاران سابق خودش
میلان - رئال مادرید / حضور انجلوتی مقابل یاران سابق خودش

من که مشتاقانه منتظر دیدن این بازی ها هستم

فعلا که فقط یکی از بازی های بالا اوکی شده و احتمالش هست چندتا دیگه اوکی بشه ولی مطمئا همشون اوکی نمیشن متاسفانه :hanghead:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر عکس هاتون ریزه :huhsmileyf:

[img width=480 height=354]http://upload.tehran98.com/img1/vpnnm52264zz2gaq50gf.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا مشکلی که این وسط هست اینه که لوتیو پاشو کرده تو یه کفش که سوپر کاپ باید توی اسیا و چین برگزار بشه ! این یعنی خستگی شدید بازیکنان یووه ! آمریکا کجا و چین کجا ! تازه بازی های ملی هم هست و یووه زیاد ملی پوش داره ! برزیل :1:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
ناپولی و اون دی لورنتیس احمق کم بود این تازه به دوران رسیده هم واسه ما آدم شد :np: بگو بدبخت بیچاره اولو آخرش که می بازی دیگه چین و ژاپن ایتالیا و آمریکا و اوگاندا! چه فرقی واست داره؟! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

حالا مشکلی که این وسط هست اینه که لوتیو پاشو کرده تو یه کفش که سوپر کاپ باید توی اسیا و چین برگزار بشه !

این یعنی خستگی شدید بازیکنان یووه ! آمریکا کجا و چین کجا ! تازه بازی های ملی هم هست و یووه زیاد ملی پوش داره ! برزیل :1:

البته حسین من یه جا خوندم گفته بود واسه ما فرقی نمیکنه بازی کجا برگزار شه.... :1:...

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
یه فصت عالی برای میلان که بتونه خودشو هماهنگ کنه با مربی حدیدش :2: بازی های قشنگیه ارزشش رو داره روش وقت بزارن بخندیم :2: بریم خونه خان دایی کارلتو یه سلام علیکی بکنیم :nish: اقا یه سوال جایزه هم داره ؟ ی فقط واسه کیفیتش شرکت میکنیم ؟ :دی چقدر شبیه تبلیغ تاژ بود :دی جایزه هم داره ؟ : نه نمیدونم من تاژ رو واسه کیفیتش میخرم :دی

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
چقدر دیررررر :np: دو ما دیگه :np: من از بی یووه ای سکته میکنم :np: به قول دوستان یه دوست دختر هم نداریم تو این شرایط سخت درکمون کنه :1: ------ تمام امیدمون اینه که دیگه امسال خرید ها زودتر انجام بشن که بتونیم با این بازی ها که کیفیت نسبتا خوبی داره هماهنگی رو بیشتر کنیم..

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
البته صحبت های لوتیتو واقعاً منطقیه، گفته که برای ما هم فرقی نداره کجا و کی برگزار میشه، فقط باید همون سودی رو که از حضور توی چین و پکن به دست میاریم، توی مکان جدید هم داشته باشیم، همین.

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
یعنی دلم میخواد مثل همیشه یوونتوس بازم رئال رو له کنه رئال که هیچ حرفی برای گفتن جلو یووه نداره

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
یعنی الجزیره و اسکای نشون میدن؟ بازی بازیکنای قدیمی رئال و یووه کیه؟ ندود چه بازی ای می کرد پریشب ، کنته چرا بجای پادوین ازش استفاده نمی کنه؟:) با همین سنشم ده تای امثال ایناست.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یعنی الجزیره و اسکای نشون میدن؟
بازی بازیکنای قدیمی رئال و یووه کیه؟

عجله نکن...حالا کو تا اون موقع...وقتش که رسید تو تاپیک مربوطه بچه ها کانال های پخش کننده بازی ها رو انعکاس میدن.... :3:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
امارات هم داره پیشنهاد خودش رو برای میزبانی سوپر کاپ ارائه میده هرچند که از نظر مالی کمتر از چین هست اما خیلی برای یوونتوس میتونه مفید باشه چونکه بازیکنان یوونتوس چند هفته ای رو باید تو قاره ی آمریکای شمالی و جنوبی سپری کنن و رفتن به چین خیلی برای اون ها سخته ؛ دوشنبه مدیران یوونتوس و لاتزیو در اتحادیه ی فوتبال ایتالیا صحبت هاشون رو میکنن و میزبان رو انتخاب می کنن .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازیکنای یووه اصن هیچ کاری نمی کنن انگار . :دی من از دقیقه ی 15 دیدم ، یه دونه حمله ی درست حسابی نکردن . :دی تصور ِ اینکه یوگویچ و ندود و راوانلی توی ترکیب ِ هجومی و داویدز ( :hc: ) و کانا و مونترو و توریچلی تو ترکیب ِ دفاعی ِ تیم باشن ( به فرض ِ بودن تو زمان ِ اوج ِ هر کدوم ) ، تن ِ هر تیمی رو به لرزه در میاره . وقتی هم تاکونی بخواد توی دروازه باشه . :nish: بازی ِ جالبی هست .

طبیعی هست که به خاطر ِ شرایط ِ فعلی داویدز آماده ترین بازیکن باشه . واقعا هنوز طراوت ِ 2003 رو داره . :hc: خیلی عشقه این آدم . هر وقت حس می کنم میخواد بره سمت ِ ساق ِ حریف ، مو به تنم سیخ میشه . :hc:

پ.ن : بازی 1-0 شد نیمه ی اول ! خیلی عجیب نیمه اول 40 دقیقه بود . :دی راوانلی هم مصدوم شد و برادر خانوم ِ حضرت ِ دل پیرو اومد تو زمین . :دی فعلا که 10 رو ندیدم تن ِ کسی . :nish:

داويدس مگه ١٠ نپوشيده ؟ كنته كجاست ؟

فکر کنم 26 پوشیده . :cry2: با لینک می بینم ، زیاد کیفیتش خوب نیست و درست نمیشه تشخیص داد . جدی داویدز 10 تنش بود ؟ :cry2:

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
داويدس مگه ١٠ نپوشيده ؟ كنته كجاست ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ندود هنوز هم امادست هنوز هم استایل بازیش از خیلی ها قشنگ تر . زیدان هم همه رو یکی یه دور دریبل زد :1: اون شوت فیگو رو تاکونی جوان هم نمیتونست بگیره :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- نه ، داویدز 26 پوشیده ! :1:

[img width=480 height=285]http://upload7.ir/images/67116894432101389788.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی