پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن اسکودتوی 31 | به میزبانی Juventus.iR

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
240 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

انتظار داشتم فردا که میام به فروم این تاپیک حداقل 3 صفحه جلو رفته باشه ! ولی ظاهرا امسال کسی دل و دماغ جشن نداره :1: البته ما که مشتاقانه به این ضیافت تمام یوونتوسی میایم :1: ، یکم در مورد این جشن توضیح میدید ؟ اینکه قراره اتفاقی بیفته ؟ سوپرازی هست نیست ، یا قراره مثل جشن پارسال باشه ؟

مهم حضور توی جشنه ! اینجا که به زمانش خودش شلوغ می شه ! راستی با ممد حسین منتظرت هستیما ! امسال هم سعی می کنم برنامه های جالب تری داشته باشیم !

خب من که ثبت نام کردم . ی مشکل کوچیکی برام پیش اومده که شاید نتونم بیام . اگه مشکل حل بشه و خدا هم بخواد 100 درصد میام .

دستت درد نکنه ! ولی واقعا تلاشت رو بکن بیای ! منتظرت هستم

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
دوستان عزیز منم میخوام ثبت نام کنم ! :1: از طریق اینترنت نمیشه پول رو واریز کرد ؟! اگه میشه یکی به من توضیح میده ! :np:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
---------

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دوستان عزیز منم میخوام ثبت نام کنم ! :1: از طریق اینترنت نمیشه پول رو واریز کرد ؟! اگه میشه یکی به من توضیح میده ! :np:

شما از هر طریقی که دوست دارید پول رو واریز کنید !!!

تا الان ثبت نامی ها 35 نفر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حسین،طوری نشود طوری شود که من فکر کنم طوری شده... :fts: آقا پر نشه جا... :1:

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
یه سوالی داشتم ، بعد ثبت نام چه جوری میشه فهمید که اطلاعات ما به دستتون رسید یا نه؟ من امروز ظهر پولوریختم، اطلاعاتم هم فرستادم ، ولی چیزی واسم نیومد که بفهمم به دستتون رسیده یا نه، پارسال بعد ثبت نام یه میل میزدین ولی امسال میلی نیومد واسم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یه سوالی داشتم ، بعد ثبت نام چه جوری میشه فهمید که اطلاعات ما به دستتون رسید یا نه؟ من امروز ظهر پولوریختم، اطلاعاتم هم فرستادم ، ولی چیزی واسم نیومد که بفهمم به دستتون رسیده یا نه، پارسال بعد ثبت نام یه میل میزدین ولی امسال میلی نیومد واسم!

دوست عزیز توی سایت که ثبت می کنید حتما به دست ما می رسه و مشکلی نداره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چند نفر قابلیت پذیرایی دارید؟ تا کی وقت هست؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من فقط تو کف نرخ هستم :1: با تورم ۳۲.۵% که بانک مرکزی اعلام کرده، نسبت به پارسال باید رشد ۶ هزار تومنی رو شاهد میبودیم و ورودی میشد ۲۱ تومن... وزیر اقتصاد باید بشه حسین :1:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
امیر داداش از یه کرم نجات پیدا کردی حتما نذر بده :2: :)): مهدی هم بی زحمت کمکش کن :1: ------------------------------------ فقط بی زحمت این آدرسشو از ترمینال جنوب و ترمینال آرژانتین به دقیقه برا دوستان شرح بدین تا یکم از دوری یا نزدیکی مسیر آگاهی پیدا کنیم :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

امیر داداش از یه کرم نجات پیدا کردی حتما نذر بده :2: :)):
مهدی هم بی زحمت کمکش کن :1:
------------------------------------
فقط بی زحمت این آدرسشو از ترمینال جنوب و ترمینال آرژانتین به دقیقه برا دوستان شرح بدین تا یکم از دوری یا نزدیکی مسیر آگاهی پیدا کنیم :1:

یه کلیه نذر کرده بودم. :1:

برسونمت عمو :1:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

برسونمت عمو :1:

سه نفریما :1:
من سپهر محمد حسین رسیدیم ترمینال منتظرتیم :2qcmh45:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

چند نفر قابلیت پذیرایی دارید؟

تا کی وقت هست؟

تا حدود 100 نفر می تونیم ! وقت هم شاید تا شب جشن شاید هم تا دو سه روز دیگه ! نمی دونم چه زمانی پر می شه

من فقط تو کف نرخ هستم :1:

با تورم ۳۲.۵% که بانک مرکزی اعلام کرده، نسبت به پارسال باید رشد ۶ هزار تومنی رو شاهد میبودیم و ورودی میشد ۲۱ تومن... وزیر اقتصاد باید بشه حسین :1:

تازه بهتون قول می دم پذیرایی بهتر هم باشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
حسین جان ساعت جشن از ساعت چنده تا چند ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین جان ساعت جشن از ساعت چنده تا چند ؟

عزیزم 4:30 تا 6:30

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من با چوب بیسبال میام .
Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسن از من مظلوم تر گیر نیوردی ؟ :1: والا جوامع عقب افتاده تاریخ هم برای مهمونشون احترام قائل هستن و به رسم مهمان نوازی کاری به مهمون ندارن . یا مثل جوامع اهل تسنن که اگه دشمنشون بیاد خونشون مهمونی کاری ندارن باهاش . بعد تو هنوز من نیومده خط و نشون میکشی پشیمونم کنی :1: اینطوری باشه منم نامه تایید حمل سلاح سرد دارم :lol: با خودم میارم :1:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
منم امروز واریز کردم ! :1: این اولین میتینگیه که میام و مطمئنم خوش میگذره !

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
ثبت نام بنده هم تکمیل شد... :1: امیدوارم خوش بگذره. :hug: باید یه تشکر ویژه هم داشته باشم از حسین عزیز بابت زحماتی که برای ما یوونتوسیها میکشه. :thankyou: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه: :یووه:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داشتم اسامی ثبت نام کنندگان رو می دیدم ولی نامی از بچه های خودمون توی فوروم ندیدم ! البته به جز چند نفر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی