پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث پیرامون جام کنفدراسیون ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
109 پاسخ برای این موضوع

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
منم تا دو سه روز پیش فکر میکردم ایتالیا با تیم دیگر گروه 2-2 مساوی کرده یا اسپانیا که قبل از ایتالیا 2-0 همین تیم (هاییتی)برد باید چند روز بعد رسمی باهاش بازی کنه(که خیلی کم پیش میاد دو تیمی که رسمی با هم بازی دارند در فاصله ای کم باهم دوستانه بازی کنند.درحالی که اصلا اینطور نبوده)

نیجریه 6-تاهیتی 1(نه اون تیمی که با ایتالیا 2-2کرد)

واقعا سطح مسابقات آورده پایین.جالبه که در فینال اقیانوسیه New Caledonia برده و نیوزیلند سوم شده
اگر اسپانیا جدی بازی کنه 20 تا هم میزنه!ولی فکر کنم با تیم دوم بازی کنند و حداکثر 10 تا بزنند

بهترین برد تاریخشون در سال 1971 با نتیجه 30 بر 0!!! مقابل جزایر پخت و پز ( Cook Islands) و بدترین باختشون در سال 2004 با نتیجه 10-0 مقابل نیوزیلند
----------
+بهترین بازیکن نمدی اودوآمادی بازیکن 22 سال تیم Varese ایتالیا شد که در این بازی 3 گل زد.در حالی که در 16 بازی در سری بی فقط 2 گل زده.در ضمن این بازیکن قرضیه میلان هست!بعد از پیرلو دومین میلانیه سابق که بهترین بازیکن زمین در چهارمین بازی شد!!

نکته جالبه دیگه اینکه Jonathan Tehau دفاع 25 ساله تاهیتی در دقیقه 54 نتیجه 3-1 کرده و 15 دقیقه بعد( دقیقه 69 )4-1!! احتمالا یکی از سریع ترین گل به حریف و گل به خودی هایی تاریخ باشه.ولی معمولا برعکسش اتفاق افتاده , اول گل به خودی بوده و بعد جبرانش :1:

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
الان میفهمم چرا بعد از گل زدن به ایتالیا جشن های بزرگ میگرفتن :fts: :fts: اخه اینجوری تورس و سولدادو میشن اقای گل :دی شایدم سوارز وکاوانی :زاری: :زاری: ای بابا خیلی مسخره هست چرا باید دو تیم ضعیف تو گروه اسپانیا بیافتن مگه سید بندی نبود ؟ :hanghead: :waiting: :waiting:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
مکزیک فقط از روی یک پنالتی تقدیمی به ایتالیا گل زد و به جز ضربه ای که به تیر زد اصلا موقعیتی نداشت!ولی الان به برزیل خیلی حمله کرده. من خودم بعد از تساوی 1-1 ایتالیا با مکزیک میخواستم بیام بگم این تیمو ایران هم میتونست ببره ولی ایتالیا نتونست. :Facepalm: درسته که مکزیک مثل قبل نیست,برزیل هم خیلی قوی نیست,ولی این قدرت ایتالیا بود که باعث شد فکر کنیم مکزیک خیلی خیلی ضعیفه.مکزیک همیشه منبع استعداد بوده .یادمون نره همین پارسال تیم مکزیک قهرمان المپیک لندن شد.مکزیک هیچ وقت ضعیف نیست.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اینکه مکزیکی ها نسبت به بازی با ایتالیا دارن بهتر کار می کنن شکی نیست ولی بعید نیست 2 تا دیگه بخورن و 3-0 بشه بازی و عملکردشون بد تلقی بشه حتی بدتر از بازی با ایتالیا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خب با توجه به این که امشب اسپانیا با تائیتی بازی داشت و بازم با توجه به اینکه دوزاری اسپانیایی جماعت تو این جور مواقع خیلی سریع میوفته این بندگان خدا رو که قبلا خدا هم اونا رو یه سِت زده بود و راهی این جام شده بودن رو گل بارون کردن....4 تا تورس...5 تا ویا...یکی هم سیلوا...ماشالله بچه ها... دل طرفداران بارسا و رئال رو شاد کردین....

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ احیاناً دقیقه 93 و 55 ثانیه، 5 ثانیه مونده به پایان بازی، کاسیاس فریاد های حماسی "رسپِکت فُر رایوُل" رو سر نداده؟!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تا حالا ندیده بودم کسی زیر 4.5 نمره بگیره .. سایت whoscored به دروازه بان تاهیتی 3.9 داده !!!!!!!!!!! :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
محمد اینقدر ناراحت بودی سیلوا رو هم ویا دیدی!2 تاشو سیلوا زده! جالبه که تورس پنالتی هم خراب کرده بفرما همش به علی دایی وکریم باقری گیر میدادین که به گوام و مالدیو گل میزنند.تورس و ویا باید برای چنین حریفی شکر گزار باشند.تعداد گلی که شاید تو یکسال برای تیم ملیشون میزدن(و جدیدا تو باشگاهشون!)تو یه شب زدن!! گروه اسپانیا نسبت به گروه اول خیلی آسون تره.اروگوئه خیلیی افت کرده ,ضعیف ترین تیم گروه ایتالیا(مکزیک یا ژاپن) هم از پس اروگوئه بر میاد.نیجریه و تاییتی هم درحد جام نیستن(فوتبال آفریقا چند ساله افت کرده) دقیقا همون نتیجه ای شد که گفتم :2qcmh45: بزار خوش باشن.مهم اینه که آخر کی چلوکباب میخوره! :nish:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
یه مشت عقده این اینا :Facepalm:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این کارا عقده ای بازیه! شما تیمتون قوی خیله خب 5 تا بزنین 6 تا بزنین بعد مدارا کنین! نمیخواد برات اثبات قدرت بی حد و حصرتون یه ملت رو سرخورده کنین. فیر پلی فقط این نیست که اگه بازیکن حریف مصدوم بود توپ رو بزنین بیرون یا توپ رو به حریف واگذار کنین، این چیزا هم فیر پلی محسوب میشه، حالم بهم میخوره از این تازه به دوران رسیده های بی جنبه، توی یه تورنمنت معتبر یه تیم ضعیف گیر اوردن 10 تا گل بهش زدن یه ملت رو تحقیر کردن که بگن ما خیلی قدریم.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يه تيم ايتاليايي حالا چه اينتر باشه چه يووه چه پسكارا چه آتزوري، هيچ تو يه بازي رسمي بيشتر از ٦ تا نميزنه حتي اگه بتونه. اونم تازه توي اين تورنومنت به اين مهمي. حالا باز اگه ميزاشتن يه گل هم اونا بزنن و مثلا ١٠-١ ميبردن كارشون قابل توجيح تر بود. هرچند بازم وجه خوبي نداشت!. توي بازي هاي دوستانه و مقدماتي بزنيد به جهنم ولي اينجاهارو آبرو نگه داريد :np:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
من که مشکلی ندارم.اینقدر حساس نباشید.مگر ایران به بحرین 6 تا نزد!؟از ترکیب و درصد مالکیت میشه فهمید به جز تورس و ویا که میخواستن بهترین گل زن تاریخ اسپانیا باشند,بقیه جدی بازی نمیکردند.مشکل اول از استرالیاست که به وطنش(قاره اش)پشت کرد(کار ایران هم سخت کرد) مشکل دوم هم نیوزلند که به این تیم باخت و قهرمان نشد. :1: یادمه بیشترشون سال 2010زمان مساوی با ایتالیا کارمند بانک بودند :2: با توجه به بحران اقتصادی جهان انتظار میرفت بانک ها خلوت باشه,بیشتر تمرین کنند و هماهنگ تر بشند.(اگر بیکار نشده باشند)(البته فکر کنم اقیانوسیه زیاد درگیر بحران اروپا نبود) بیشتر برای سطح مسابقات ناراحتم.اگر استرالیا بود,نماینده آفریقا وآمریکا(مکزیک)در اوج بودن میتونستیم یک جام جهانی کوچک واقعی ببینیم.دو گروه سخت وبازی های جذاب.فعلا که بازی های گروه 1 بدک نبوده.احتمالا بازی های نیمه نهایی جذاب تر هم بشه.ایتالیا- اروگوئه / اسپانیا-برزیل - فینال ایتالیا-برزیل سومی اسپانیا-اروگوئه . ولی بازی تکراری نداشته باشیم بهتره. :wink2:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

يه تيم ايتاليايي حالا چه اينتر باشه چه يووه چه پسكارا چه آتزوري، هيچ تو يه بازي رسمي بيشتر از ٦ تا نميزنه حتي اگه بتونه.

چهارشنبه 10 دسامبر 2003

http://www.worldfoot...piakos-piraeus/

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
تاهیتی کلا به تنهایی 50 درصد کیفیت این بازی هارو اوورد پایین.

به نظر من درسته زدن 10 گل زیاد وجه خوبی نداره ، اونم از تیم اول جهان به تیم n ام جهان. کلا تاهیتی یک تیم بی کیفیت بود و نباید به این بازی ها میومد.

ولی الان یک چیزی دیدم که واقعا خیلی ناراحت شدم :

یادگاری بازیکنان تاهیتی به اسپانیا

[img width=480 height=480]http://upload.tehran98.com/img1/lhl6xnowotqvk91skdk.jpg[/img]

واقعا فوتبال فراتر از یک ورزشه ولی اسپانیایی ها نشون دادن ، فوتبال ، بعنی فوتبال همین!!

من چندساله بازی های اسپانیا رو دنبال می کنم. کثیف تر از این لیگ من ندیدم تو زندگیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا اسپانیایی ها عقده برد دارن. اینو تو فینال یورو فهمیدم. وقتی که ایتالیا بخاطر مصدومیت و تموم شدن تعویضش مجبور شد 10 نفره بازی کنه. از اونور عقده ای ها که 2-0 جلو بودن ، مهاجم آوردن که بیشتر گل بزنن :np: واقعا متاسفم برای فوتبالی که قدرت هاش اینا هستن.

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

والپیپر سایز بزرگ از نیمار

[center][img width=480 height=270]http://iweb.besaba.com/up/a1e9c965314c.jpg[/img][center]

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
وقتی آلبا و بوسکتس رو توی تیم اسپانیا میبینم به حضور بالوتلی توی آتزوری افتخار میکنم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
هیچوقت اون صحنه ی تمسخر ایتالیا توسط کاسیاس ( البته به قول هواداراش معرفتش ) یادم نمیره. وقتی 4-0 عقب بود ایتالیا و رفت اون حرفارو به کمک داور زد. باید انتقامش رو بگیره ایتالیا در این بازی ها

mas951

mas951

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 12 ارسال
امیدوارم به اسپانیا بخوریم تا یه انتقام باحال ازشون بگیریم ، دل همه ایتالیایی ها خنک شه . از وقتی که 4 تا به ما زدن خیلی خودشون رو گرفتن ، اماهمه هم میدونن ایتالیا اونشب اصلا وضعش خوب نبود

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال
دوستان ایتالیا ، همیشه ایتالیا هست ، ولی الان نه ما مهره ای داریم بتونیم ، اسپانیا رو تحقیر کنیم ، نه توانش رو همین.. __ پ ن : به جام جهانی امیدوارم ، خیلی ، کنفدراسیون همیشه یه محک خوب میتونه باشه، و حساب کار دست ایتالیا میاد که همه تیم ها قوی هستن ، :x پ ن : البته بازیکن تهوع آور اسپانیا کم نداره :|||||||| :3: یه زمانی ، رائول و هیرو بازی میکردن :|||| الان هم بوستکس و پدرو :|| + ویا ، __ به رئال علاقه هایی داشته و دارم ، ولی سیاست های غلط این باشگاه توی دهه اخیر باعث بی شخصیت تیم ملیشون هم شده پ ن 2 : Forza Azzuri ، خوشحالم توی کودکیم عاشق تیمی شدم ، بسیار بسیار با شخصیته و قابل احترام.. :hug: :flower:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی