پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث پیرامون جام کنفدراسیون ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
109 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی وقته روز شماری میکنم برای اینکه بازیها شروع بشه . فکر کنم آخرین بازی که برزیل و ژاپن به طور رسمی انجام دادن برزیل 4-0 ژاپن رو شکست داد . ژاپن با اینکه یکی از قدرت های آسیا هست و شاید اولین قدرت آسیا ولی فکر می کنم بازم 3 یا 4 تا رو بخورن :1: ژاپن شاید بتونه از ایتالیا امتیاز بگیره :Facepalm: :1: و مکزیک رو ببره ولی صعودش واقعا بعیده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
- با اينكه ترافيك شديدي در طول روز دارم و كلا وقت آزاد زيادي هم ندارم ولي واقعا قصد دارم واسه اين بازي ها وقت بزارم و دوست دارم ازشون لذت ببرم ! قهرمانان قاره هاي مختلف دور هم جمع شدند و قبل از شروع جام جهاني اين بزرگ ترين و مهم ترين رويداد ملي هست كه برگزار ميشه. به ايتاليا اميدوارم و البته اروگوئه. ترجيح ميدم يكي از اين دو تيم قهرمان اين دوره بشند.

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال
امیدوارم که ایتالیا مثل همیشه قدرت اصلیشو اینجا و توی این میدون نه چندان مهم رو نکنه و مثل 2006 و یورو یه دفعه با قدرتش همه رو شکه کنه(و صد البته دوباره آلمانو ببره :fts: ) ولی با این حال از یه طرفم دوست ندارم مثل چند بازی اخیر روبروی برزیل تحقیر آمیز کار کنه(البته به استثنای بازی دوستانه ی چند ماه پیش)

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال
هیچ چیزی قبل جام جهانی آرامش بخش تر از این نیست که ، بتونی برزیل و اسپانیا رو مغلوب کنی .. :rose: یه حسی بهم میگه ژاپن ، میتونه به عنوان یه تیم مدعی خودشو مطرح کنه..امشب منتظر یه شکست برای برزیل هستم. :1:

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 ارسال
بازی برزیل ژاپن بازی زیبایی باشه فک کنم چون هر ۲ تا تیم نسبت به گذشته تغیراتی کردن ژاپن دیگه اون تیم گذشته نیست بیشتر بازیکناش تو اروپا بازی میکنن و برزیل هم دیگه اون برزیل قدرتمند گذشته نیست ؛ مربی ژاپن هم خیلی امیدوار هست به این بازی و تو مصاحبش گفته بود که واسه قهرمانی بازی میکنن‏!‏ اسکولاری هم گفته که چون تو کشور خودمون بازی میکنیم تحت فشار هستیم و حضور تماشاگرامون میتونه خیلی تأثیر گذار باشه ‏ ؛
ترکیب احتمالی برزیل:‏.ژولیو سزار -دنی آلوز-تیاگو سیلوا-داوید لوئیز-پائولینیو-مارسلو-فرد- اسکار-نیمار-گوستاوو-هالک‏. ترکیب احتمالی ژاپن: کاواشیما‏‏ _هوندا‏(ز
سکا مسکو‏)‏‏_
ناگاتومو‏(ا
ینتر‏)‏‏‏_‏
اوچیدا‏(ش
الکه‏)‏‏_
اوکازاکی‏(ا
شتوتگارت‏)‏‏_کاگاوا (منچستر‏)‏ _ کونو‏_
یوشیدا‏_
هاسبه‏_میدا‏_ا
ندو‏(‏ اسماشون خیلی سخت بودن فک کنم چن تاشون رو اشتبا نوشتم :Facepalm:‏ )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
- قدرت بدنی و تکنیک بالای بازیکنان برزیل به نظم تیمی ژاپن چربش داشت و باعث بهم ریختگی ژاپنی ها شده بود. مالکیت توپ و بازی با حوصله ای که انجام دادند دور از انتظار من بود چون معمولا بززیلی ها عجول فوتبال بازی می کردند. اما گل زود هنگامی که نیمار زد کلا جریان بازی رو خیلی زود به نفع برزیل کرد و باعث شد که از نظر روحی توازن بازی بهم بریزه. چیزی که در جریان بازی چند بار دیدم و واقعا هم حرکت های اضافی بود سانترهای بازیکن های برزیل به روی دروازه ژاپن بود که کاملا بیهوده و بی هدف ارسال میشد و هیچ نتیجه ای رو هم نداشت، در حالی که هر موقع از عمق حمله می کردند خطرساز می شدند. در کل نیمه دوم هم اگه قرار باشه به همین منوال پیش بره شانس برزیل برای گل های بعدی کم نیست، مگر اینکه ژاپن تمرکز خودش رو بدست بیاره و بتونه اونها رو تحت فشار بزاره.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خب پیش بینی میشد که ژاپن نتونه بازی خوبی ارائه بده و اسیر برزیل باشه . البته حرکات ترکیبی ژاپن هم خیلی زیاد بود ولی اکثرا بی نتیجه میموندن . خیلی پاس های بازیکن های ژاپن رو برزیلی ها به درستی قطع می کردن ، انگار کاملا دست ژاپنی رو خونده بودن و میدونستن قراره کجا پاس برسه ! ژاپن اصلا موقعیت خاصی رو نتونست ایجاد کنه . فقط 2 تا شوت نصف و نیمه ! نیمه دوم به نظرم ژاپن 2 گل دیگه هم میخوره و نتیجه 3-0 میشه

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال
:1: خب طبق معمول پیش بینی من به شکل معجزه آسایی برعکس شد :دیــ یعنی متنفرم از گل زود هنگام.. نیمه اول بازی رو دیدم فقط ! اگــه گل دقیقه سه نیمار نبود..برزیل نیمه اول نمیتونست کاری بکنه.. پ ن : ایتالیا بیاد این برزیل رو توی خاک خودش ببره، این طلم بشکنه قبل جام جهانی، تیمشون خیلی بی تجربه هستش و هیچ شباهتی به برزیل چند سال پیش نداره. :hc:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
این نیمار هم انصافا خوش تکنیک هستش ، این برزیل هموشون خوش تکنیک و دریبل زنن ، مخصوصا مدافع هاشون :1: مدافعاشون برای خودشون یه پا مهاجمن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
قبل از بازی :1:

ژاپن با اینکه یکی از قدرت های آسیا هست و شاید اولین قدرت آسیا ولی فکر می کنم بازم 3 یا 4 تا رو بخورن :1:

بعد از پایان نیمه اول :1:

نیمه دوم به نظرم ژاپن 2 گل دیگه هم میخوره و نتیجه 3-0 میشه

باز محمد (مارکیزیو) بیا بگو عباس هر نتیجه ای رو پیش بینی کنه بر عکس میشه :1:
----------
با این بازی ژاپن و برزیل کلا 10 بار با هم بازی کردن که 8 برد برای برزیل و 2 تساوی نتیجش بوده .

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
بازی با مکزیک همیشه منو یاد اون بازی سال 2002 میندازه. :hc: یادش بخیر تراپاتونی به الکس بازی نمیداد و ایتالیا 2-1 عقب بود بعد وقتی الکس رو آورد یه گل زد و بازی مساوی شد. :hc: :hc: :hc: یادش بخیر خونه رو گذاشته بودیم رو سرمون، اون لحظه دوست داشتم خرخره ی تراپاتونی رو بجوم... خیلی ازش بدم میومد که به الکس اعتقاد نداشت.

ALEX107

ALEX107

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 292 ارسال
داداش 2-1 عقب نبود 1-0 عقب بود ولی آره یادش بخیر

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
این هالک چه غولی هست ، شوت هاشم وحشتناک هست، به شدت منتظر بازی ایتالیا با برزیل هستم ، بوفون :hug: جولوی همه ی برزیلیها که اکثرا خیلی خوب شوت میزنن قرار میگیره و این خیلی هیجان انگیزه

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
نیمار جوجه خروس :دی ال شراوی باز امشب رو از دست داد بخاطر مصدومیت جزئی :cry2: به شدت میترسم ایتالیا بخواد مسخره بازی در بیاره وبی هدف بازی کنه :waiting: :waiting: ای کاش مثله بازی با برزیل و المان بازی کنیم واسه هر توپ یه برنامه داشتیم امیدوارم :rose: دعا کنین شب خوب پیرلو باشه تا با یه پاس خفن بالوتلی رو تو تک به تک قرار بده و.. :troll: :troll: البته جامی که المان توش نباشه حال نمیده :victory2: :victory2: من میگم المانی ها تو زمینه باشگاهی زدن اسپانیا رو ترکوندن بهتره اخرین تیر رو تو فینال زیر 21 ساله ها واینجا ما به اسپانیا بزنیم :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
این سایت ورزش 3 لیگ فانتزی گذاشته(یک تیم تشکیل میدید از بازیکنای حاضر تو جام کنفدراسیون ها ، بعد با توجه به عمکرد بازیکنا تو بازی های واقعی شما امتیاز میگیرید) برای جام کنفدراسیون ها ، خیلی جالب هست ، پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید، اسم تیم من هم :1: italyjuventusهست

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
پیــــرلو : - من در فرم خوبی قرار دارم و برای این رقابت ها کاملا حاضر هستم . - صدمین بازی ملی خود را جشن خواهم گرفت . - هدف ما در این جام این است که تا جای ممکن بالا برویم و جام را فتح کنیم . - از اینکه مربی تیم مقابل برای من احترام قائل است احساس خوشحالی می کنم . - اما باید به او بگویم که من به اینکه در بازی مارک بشوم عادت دارم . ( :1: ) - بازیکنان زیادی وجود دارد که می توانند به جای من بازی کنند . - مانند وراتی و یا فلورنزی . اما اینکه چه کسی بازی کند را پراندلی انتخاب خواهد کرد .

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 ارسال
اسپانیا :hug: _ اروگوئه‏ ‏‏ ورزشگاه آرنا پرنامبوکو ترکیب احتمالی اسپانیا: والدز -آربلوآ-پیکه-راموس-آلبا-ژاوی-بوسکتس-اینیستا-پدرو-ویا-ماتا ‏*‏ البته دیروز تو خبرا بود که ویا مصدوم شده و در برابر اروگوئه به جای ویا دل بوسکه میخواد از سولدادو استفاده کنه امیدوارم که ویا به بازی برسه‏!‏ کاسیاس هم همون طور که انتظار میرفت تو ترکیب اصلی نیست چون از ژانویه به بعد تو ترکیب رئال بازی نکرده و گزینه اصلی سنگربانی اسپانیا والدز هستش. ترکیب احتمالی اروگوئه: موسلرا‏_م.پریرا‏_ا.پریرا‏_لوگانو‏_گودین‏_کاسرس‏_پرز‏_گارگانو‏_کاوانی‏_فورلان‏_سوآرز ترکیب اروگوئه هم همون طور که انتظار میرفت کاملأ هجومی هست حضور کاوانی که این فصل یکی از بهترین گلزن های اروپا بوده در برابر اسپانیا میتونه جذابیت بازی رو دو چندان کنه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
انتظار این بازی رو نداشتم از اروگوئه . فکر می کردم بعد از شاهکار های جام جهانی و کوپا آمه ریکا تیم تابارز به اون بلوغ رسیده که حداقل یه مساوی از اسپانیا بگیره ، نه اینکه تا دقیقه ی 70 یه موقعیت گل هم نداشته باشه ! اسپانیا خیلی قوی و مسلط بازی می کنه و اروگوئه رو محو کرده ! شوت پشت محوطه در دستور کارشون هست و موفق هم هستن . سولدادو هم هر لحظه بوی گل میده . واقعا اسپانیا قوی ئه . 20 دقیقه ی آخر بازی رو هم ندبدم چون شبکه ی 3 رفت اذان و فکر کنم بعدش برنامه های مربوط داشته باشن . هر چند چیزی رو هم از دست نمیدم !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یکی میشه رو نقشه به من نشون بده هائیتی کجاست ؟ :1: یعنی نیوزلند که تو جام جهانی ایتالیا رو متوقف کرد نتونست به عنوان نماینده ناکجا اباد بیاد تو کنفدراسیون ها ؟ :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

یکی میشه رو نقشه به من نشون بده هائیتی کجاست ؟ :1: یعنی نیوزلند که تو جام جهانی ایتالیا رو متوقف کرد نتونست به عنوان نماینده ناکجا اباد بیاد تو کنفدراسیون ها ؟ :1:

هاييتي نه، تاهيتي
هاييتي تو كاراييب ـه و جزء امريكاشمالي به حساب مياد
تاهيتي توي اقيانوسيه اس :wink2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی