پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و هفتم سری آ- یوونتوس 1-1 کالیاری | جشن اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
142 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و هفتم سری آ

تصویر

یوونتوس - کالیاری

زمان : شنبه ، 21 اردیبهشت ماه 1392 ، ساعت 20:30 به وقت ایران

مکان : یوونتوس آرنا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فصل پیش هم هفته ی سی و هفتم مقابل کالیاری 2-0 بردیم و قهرمان شدیم. :1: :یووه: و این فصل هم جشن قهرمانی رو مقابل کالیاری برگزار میکنیم. :یووه:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
توی این بازی چندیدن برابر اینکه بخوام جام قهرمانی رو ببینیم دوست دارم الکس رو تو روزشگاه ببینم دلم خیلی براش تنگ شده :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من تو ساعت بازی شک دارم. یه جا خوندم بازی ساعت 4 عصر هست به وقت محلی که میشه ساعت 6:30 به وقت ایران. یه جا دیگه هم خوندم ساعت 6 عصر که میشه ساعت 8:30 به وقت ایران. کسی اطلاع دقیقی داره؟

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
پخش زنده از شبکه ورزش ساعت 23:15 اگر ساعت بازی عوض بشه شاید نشون ندن.فبلش فینال حذفی سیتی نشون میده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به خاطر اینکه آخر همین بازی،جام رو میدن ساعت بازی عوض شده.

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

من تو ساعت بازی شک دارم. یه جا خوندم بازی ساعت 4 عصر هست به وقت محلی که میشه ساعت 6:30 به وقت ایران. یه جا دیگه هم خوندم ساعت 6 عصر که میشه ساعت 8:30 به وقت ایران. کسی اطلاع دقیقی داره؟

http://football-ital...week-37-changes
اینجا که گفته بازی ساعت 17 ست یعنی میشه 7:30 بعد از ظهر به وقت ایران .
ویرایش : البته این ساعتی که گفته بر حسب UK ـه نه زمان محلی ایتالیا ! فکر میکنم بازی همون 18 به وقت محلی و 20:30 به وقت تهران باشه .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بین عــُـلـَـما اختلاف افتاده :1: از ساعت 5:30 به پیشواز بازی باید تا اگر هلال بازی رویت شد،از قافله جا نمونید :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اولین LINE بستن روی این بازی اومد که کمی زود هست برای تصمیم گیری - روز شنبه مطمئنا 4 LINE دیگه باز میشه. هنوز ترکیب مشخص نیست Juventus -1.5 (-112) Cagliari +1.5 (-103)

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بازی راس ساعت 20.30 دقیقه به وقت ایران شروع میشه...خِلاص... :1:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
جیان پالو کاروالس به عنوان داور این مسابقه انتخاب شده.ویاتزی و روبینو هم کمک داورهای این دیدار هستند.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

شنبه 21/02/1392 ساعت : 20:45
فينال جام حذفي انگليس : منچسترسيتي - ويگان
زنده از شبکه ورزش

شنبه 21/02/1392 ساعت : 23:15
هفته 37 سري آ : يوونتوس - کالياري
زنده از شبکه ورزش

حالا با این تغییری که تو برنامه بازی پیش اومده امکانش هست بازم بازی یووه رو پخش کنن یا همون بازی سیتی پخش میشه؟

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
قبل بازی جایزه بهترین بازیکن سال هم قراره به ویدال داده بشه.

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
دوستان متخصص اگه لطف کنن مصاحبه آنتونیو کنته رو بذارن چاکرشونم هستیم :nish: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونته -ما می خواهیم که همچنان تلاش کنیم و تمام کارهایی که تا به الان انجام دادیم رو بازهم ادامه دهیم و هدف ما به پایان بردن لیگ با بهترین نتیجه ممکن هست -می خواهیم به یک رکورد بسیار مهم برسیم که آن باعث ایجاد انگیزه ی مضاعفی در ما خواهد شد -اگر ما بتوانیم در این بازی هم برنده شویم، مطمئنا برای ما رضایت بخش خواهد بود -فصل گذشته ما مراسم بسیار زیبایی رو داشتیم و حالا من از هواداران درخواست دارم که در پایان بازی برای هجوم آوردن به درون زمین اصرار نکنن -ما می خواهیم که در برابر هواداران خود جشن قهرمانی رو برگزار کنیم و می خواهیم همگی در کنار هم به بهترین شکل ممکن جشن بگیریم نفرات دعوت شده توسط کونته : Buffon, Chiellini, Caceres, Marchisio, Vucinic, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Barzagli, Anelka, Bonucci, Padoin, Vidal, Giaccherini, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Matri, Isla, Rubinho, Marrone

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر یووه 2 بازی آخرش رو ببره : - بیشترین امتیاز تاریخ یووه در یک فصل (رکورد 91 امتیاز کاپلو) - بیشترین پیروزی متوالی تاریخ یووه ( رکورد 10 پیروزی متوالی شکسته میشه) - بیشترین تعداد پیروزی در یک فصل تاریخ یووه (رکورد 28 مربوط به سال 1950) - بیشترین اختلاف قهرمانی تاریخ یووه (رکورد 10 امتیاز اختلاف لیپی سال 95) - تنها تیمی در تاریخ سری آ که تمام تیم های لیگ رو حداقل یک بار شکست داده (در صورت پیروزی بیرون از خانه مقابل سمپدوریا)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
علت دعوت نکردن از آسامواه چیه ؟ مشکلی براش پیش اومده ؟

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
ترکیب احتمالی هر دو تیم:

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم توتو اسپرت تیتر زده : "قبل از شروع بازی کالیاری،بوفون جام را بالا خواهد برد." ! یعنی قبل از اینکه بازی شروع بشه مراسم اهدای جام دارند ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

میگم توتو اسپرت تیتر زده : "قبل از شروع بازی کالیاری،بوفون جام را بالا خواهد برد." ! یعنی قبل از اینکه بازی شروع بشه مراسم اهدای جام دارند ؟

منم یه کم گیج شدم سپهر...ولی ظاهرا مراسم همون بعد بازی و راس ساعت 20 به وقت ایتالیا شروع میشه...فقط باید حواسمون باشه رکب نخوریم... :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی