پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و چهارم سری آ- تورینو 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
110 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و چهارم سری آ

تصویر

تورینو - یوونتوس

زمان : یکشنبه ، 8 اردیبهشت ماه 1392 ، ساعت 17:30 به وقت ایران

مکان :ورزشگاه المپیک تورین

آنونس بازی

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
يكشنبه 8 ارديبهشت ميشه :3:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دوباره برمیگردیم جایی که الکس توش فوق العاده بود.عاشقه این ورزشگاهم درحالیکه سالهای خوبی توش نداشتیم :hc:

mehdialaei27

mehdialaei27

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 158 ارسال
dobare mibarimeshon. bazam torino bianconeri mishe. :Juveflag: :juvefan2: :flag3: :scarflong:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

میریم واسه ی برگزاری جشن قهرمانی توی تورین :hp: :hylove: :confeti: :blissysmile: :up:

:scarf: :juventus: :scarf: زنده باد بیانکونری کبیر :scarf: :juventus: :scarf:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به استادیوم منحوس المپیک تورین میریم ، آخرین باری که در این استادیوم بازی کردیم با ناپولی بود که 2-2 مساوی کردیم ، آخرین باری که در این استادیوم دربی تورینو رو انجام دادیم ، به میزبانی تورینو بود که با سانتر زیبای ندود ، کیلینی با سر دروازه تورینو رو باز کرد ، این دربی اون سال قبل از بازی حساس با چلسی در تورین بود که 3 روز بعد با چلسی در همین استادیوم بازی کردیم و بازی و با شاگردان هیدینک 2-2 کردیم و حذف شدیم ! این هفته ناپولی با پسکارا بازی داره پس اصلا نباید به اون بازی نگاه کرد و امید داشت ناپولی یه روز زودتر از یووه بازی میکنه اونا شنبه شب ظاهرا مهمان پسکارا خواهند بود ! من خبر مصدومیت و محرومیتی نشنیدم و احتمال قوی با همون ترکیبی که 2 هفته هست داریم بازی میکنیم بازی خواهیم کرد ، بردن تورینو سخت نیست ولی دربی و حساسیت خودش و داره تورینو از جمله تیم هایی که داره برای بقا میجنگه و حتی یک امتیاز هم میتونته براشون خوب باشه اونا 16 ام هستند نیاز مبرم به امتیاز ندارند ولی از دست دادن 3 امتیاز ممکن خیلی براشون گرون تموم بشه گرفتن 1 امتیاز از تیم مدعی . صدرنشین همشهری شاید کار بسیار بزرگی میتونه باشه که تورینو بخواهد انجام بده.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آساموا :

- ما ابتدا به پیروزی در برابر تورینو می اندیشیم و سپس به فتح اسکودتو فکر خواهیم کرد . دربی تورین دیدار سختی خواهد بود و برای موفقیت در آن نیازمند حداکثر تمرکز و دقت هستیم . قهرمانی در نزدیکی ماست و ما هر هفته و هر بازی به آن نزدیک تر می شویم ولی در حال حاضر نباید تمام افکار ما را مشغول به خود کند !

+ آساموا در برابر تیم سابق خود !!! :1:

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- مائورو برگونتزی به عنوان داور این دیدار انتخاب شد ! دو دیدار قبلی ـی که برای یووه سوت زده پیروزی های 2-0 در برابر بلونیا و 2-1 در برابر کیه وو بود . در مجموع 17 بازی ـی که برای یووه سوت زده ۱۲ پیروزی ، 3 تساوی و 2 شکست برای یووه به دست اومده . + نیکولتی و گریلی کمک داوران و ویازی داور چهارم این دیدار هستن .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
يکشنبه 08/02/1392 ساعت : 17:30 هفته 34 سري آ : تورينو - يوونتوس زنده از شبکه ورزش گزارشگر:مثل بازی رفت سرهنگ :1:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
ترکیب احتمالی دو تیم:

Torino: Gillet; Rodriguez, Glik, D'Ambrosio, Ogbonna; Gazzi, Stevanovic, Cerci, Santana; Barreto, Meggiorini

Juventus: Buffon; Bonucci, Barzagli, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah; Marchisio; Vucinic

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كونته دربي هميشه يك بازي مهم هست، بخصوص بين 2 تيمي كه بازي هجومي انجام ميدهند بر اساس تملك توپ و خلاقيت اين نشان دهنده اين هستش كه بر روي كاغذ هيچ قدرت داشتن ارزشي ندارد، و رويدادهاي خاص و اتفاقات در اين باره وجود دارد كه ميتونه تعيين كننده باشه دربي هرگز نميتونه مثله بازي هاي ديگه باشه بازي و رقابتي شگفت انگيزه . ديدن تورينو در يك وضعيت قدرتمند فوق العادست، حتي اگه جدول اين رو نشون بده كه اونها براي بقا ميجنگن. اما ما ميدونيم كه با يك تيم عالي روبرو خواهيم شد و بايد كاملا تمركز داشته باشيم ما آماده مقابله با تورينو هستيم، اون ها بسيار با انگيزه خواهند بود و ما آماده ايم كه تحت هر شرايط با اون ها مبارزه كنيم. من فكر ميكنم كه يوونتوس و تورينو ميتونن به اهداف خودشون در اين فصل برسن طبيعي هست كه هدف ما بردن اسكودتو هست و تورينو هم در تلاش هست تا جز 20 تيم باقي بمونه، به نظرم اون ها لياقت اين رو دارن من به تورينو و هواداراش احترام ميذارم، من براي سالهاي زيادي اونجا خونه داشتم و زندگي كردم و بنابراين خودم رو يك توريني ميدانم اين اسكودتو بسيار فوق العاده هست، زيرا در ايتاليا تكرار قهرماني اصلا آسون نيست، به خصوص كه شما در ابتداي كار باشيد اگه ما به عنوان قهرماني برسيم، فقط اون رو با جنگندگي،عطش-عزم و ثباتي كه داشتيم به دست آورديم .. همه چيزهايي كه ثابت كرديم كه بيشتر از بقيه تيم ها داريم اين درست نيست كه اكنون درباره نقل و انتقالات حرف بزنيم، البته همه سوالات مربوط بايد از ماروتا پرسيده بشه ! :1: سري آ همچنان يكي از ليگ هاي سخت دنياست، حتي اگه بگيم كه بازيكن هاي درجه يك راهي ايتاليا نميشوند. اين طبيعي هست كه بازيكنان جوان و تاپ به جايي برن كه دستمزدهاي بالا و عجيب و غريب پرداخت ميشه، اين در حالي هست كه تيم هاي ايتاليايي قادر نيستن قراردادي بالاي 10 ميليون براي يك فصل ببندن باخت بارسا مقابل بايرن ؟ ژرمن ها ثابت كردن كه بسيار قوي هستند. اگرچه اين بازي ارتباطي به ما ندارد و نبايد به دنبال بهانه اي باشيم، ما بايد هميشه بالاترين رو هدف خود قرار بديم زيرا ما يوونتوسيم . من امسال فهميدم كه هنوز هم بايد پيشرفت كنيم

bayernmorteza

bayernmorteza

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 64 ارسال
دربی هست و حال و حوای خودش رو داره ولی به نظرم بازی متوسطی خواهد بود و یووه بدون کشیدن سختی میتونه با کنترل میانه میدان بازی رو ببره

فکر کنم ویدال گل بزنه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اسامی بازیکنان دعوت شده برای دربی فردا
1Buffon 3 Chiellini 4 Caceres 6 Pogba 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 13 Peluso 15 Barzagli 17 Bendtner 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 34 Rubinho 39 Marrone

جووینکو بجای مارکیزیو احتمالا رابط خط حمله خواهد بود

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- لیست بازیکنان دعوت شده :

Buffon, Storari, Rubinho; Chiellini, Caceres, De Ceglie, Peluso, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Pogba, Marchisio, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Giaccherini, Marrone, Vucinic Giovinco, Bendtner, Quagliarella, Matri

- آنلکا ( :Facepalm: ) ، ایزلا و په په غایب هستن . ایزلا در تمرینات دچار مشکل در ماهیچه اش شده .

+ امید حوصله ویرایش نداشتم . :Facepalm: هر پستی رو بخوام بدم همزمان یکی دیگه همین رو میده . اون از ظهر مصاحبه کونته اینم از این . :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
:دی

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چرا نباید بتونم این دربی رو ببینم ? :cry2: یکی یه پیشنهاد به من بده ؟ :cry2: =-=-=-=- فصل 2002-2003 هفته دهم 17 نوامبر 2003 تورینو 0-4 یوونتوس ترکیب یوونتوس : Buffon, Thuram (Pessotto 90+1), Ferrara C., Montero, Birindelli, Camoranesi, Tacchinardi, Davids, Nedved Baiocco 90), Di Vaio (Zalayeta 75), Del Piero Allenatore: Lippi ترکیب تورو :Vergassola, Castellini, Magallanes (Maspero 60), Lucarelli C. (Osmanovski 60), Ferrante .Bucci, Garzya, Fattori, Mezzano, De Ascentis (Balzaretti 86), Conticchio Allenatore: Ulivieri گلزنان : Del Piero 6, Di Vaio 33, Nedved 52, Davids 89 داور : De Santis پنالتی از دست داده شده : Ferrante 73 (Torino اطلاعات دیگر : اسپانسر ورزشی (لباس های تیم ) لوتو و اسپانسر رسمی فست وب .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
- برای من هنوزم دربی، مهم تر از بازی با میلان، اینتر و ... هست. برد توی دربی به هر قیمتی هم که شده باید برای یووه باشه. هیجان و حساسیت این بازی برای من به قدری زیادی هست که هر بازیکنی ستاره یووه در این بازی میشه تبدیل به یکی از بازیکن های محبوب من هم میشه، پس :

[img width=480 height=287]http://www.shiaupload.ir/images/72977005422369486684.jpg[/img]

به افتخار مارسکای کبیر که گاوهای وحشی رو رام کرد

تصویر

تصویر

تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم:

TORINO (4-2-4): Gillet; Masiello, Ogbonna, Glik, D’Ambrosio; Gazzi, Basha; Santana, Barreto, Meggiorini, Cerci

JUVENTUS (3-5-1-1): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah; Marchisio; Vucinic

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
ونتورا ( مربی تورینو ) : - بعد از همه این‌ها ، فصل گذشته ما موفق شدیم به سری‌ A برگردیم و یووه نیز سری‌ A را فتح کرد ، پس قطعا فصل مثبتی برای شهر تورین بوده است . - اما این فصل آن‌ها مجدد اسکودتو را فتح کرده اند و ما به دنبال حاشیه امنیتی برای فرار از شکست و سقوط هستیم . - این یک دربی است که معانی زیادی برای هواداران دو تیم دارد . ۴۰ امتیاز فاصله میان دو تیم وجود دارد . - اما همیشه تیم بهتر پیروز دربی نیست ، اگر ۱۰ بازی مقابل یووه انجام دهیم و یووه ۹ بازی را پیروز می‌شود ، اما این تنها یک ۹۰ دقیقه است که در فوتبال هر اتفاقی می‌تواند بیفتد . چرچی ( بازیکن تورینو ) : - رمان این بازی فوق العاده است . اگر این بازی برای یوونتوس مهم است ، برای ما بسیار مهم تر است . - ما به شدت به این بازی متمرکز هستیم و می توانیم وارد کتاب های تاریخ بشویم . اگر چه می دانیم برای شکست دادن یوونتوس نیازمند عملکرد بهتری نسبت به همیشه هستیم . - ( در جواب اینکه دوست داری کدام بازیکن یوونتوس از بازی حذف شود ؟ ) واضح است که می گویم پیرلو یا بوفون اما من ویدال را انتخاب می کنم . او یک هافبک کامل است و مرا تحت تاثیر خود قرار داده است !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیبدونم گفتین یا نه اما تورینو نه تنها 18 سال که نتونسته دربی رو ببره بلکه از سال 2002 هم نتونسته به یووه گل بزنه . اخرین گل تورینو باعث تساوی 2-2 بازی شد. امروز همچنین در تورین هواداران 2 تیم به صورت نمادین دو ماراوتون برگزار کردن که مسیر از هر 2 استادیوم دو تیم عبور میکرد . این حرکت رو سال هاست تیفوس های اتلتیکو و رئال قبل از دربی انجام میدن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی