پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و یکم سری آ یوونتوس 2-1 پسکارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
121 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

هفته سی و یکم سری آ

تصویر

یوونتوس - پسکارا

زمان :شنبه،17 فرودین ماه 1392 ، ساعت 20:30 به وقت ایران

مکان :ورزشگاه یوونتوس

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مصاف یوونتوس و پسکارا مصاف صدرنشین و قعر نشین ! ما اول هستیم و پسکارا 20 ام ! با توجه به بازی با بازی برگشت با بایرن من ترجیح میدم همه استراحت بکنند از بوفون بگیر تا ووچینیچ و الباقی ! تنها ویدال و لیخت فیکس بازی کنند ، هرکسی براش در زمین جایگزینی هست باید از نیمکت بازی و دونبال بکنه ، پسکارا داره هر هفته 3 4 تا میخوره وقتی در زمین خودشون 5 تا میخورند پس بردنشون اصلا سخت نیست ! این بازی و اگر بدون مربی و با ارنج یلخی هم بریم تو زمین احتمالا برد زیاده !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
- برد پرگل در اين بازي + استراحت دادن به بازيكنان كليدي ميتونه خيلي تاثير گذار باشه توي روحيه و آمادگي براي بازي 4 شنبه. دوست دارم يك كونته پر حرارت و بازيكناني خشمگين رو در زمين ببينم. ضمن اينكه تحت هيچ شرايطي نبايد سري آ رو دست كم بگيريم، اينكه در بازي رفت N تا گل زديم اصلا دليل خوبي نيست كه اينبار هم تكرارش كنيم، يك غفلت ميتونه پايان بدي داشته باشه.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اگر یادتون باشه دور رفت این تیم رو 6 - 1 زدیم ولی دو بازی قبل از بازی با پسکارا بعد از 49 بازی به اینتر باختیم ! بعد از باخت به اینتر ، برد 4 - 0 مقابل نورتخلند و برد 6 - 1 مقابل پسکارا رو به دست آوردیم و دو بازی بعد هم چلسی رو 3 - 0 بردیم . به نظرم قضیه سیلی اینتر ، این دفعه توسط بایرن اجرا میشه و بازهم باید منتظر یک بازی پرگل باشیم ! از این تیم عصبانی ، حداقل 3 گل برمی آد ! البته به این هم توجه کنیم که آخر فصل ـه و تیم های پایین جدول از همه تیم ها خطرناک تر هستن و ممکنه با اتوبوس فجیحی روبرو بشیم که بیشتر باعث خسته شدن بازیکن ها و آماده نشدن برای بازی با بایرن میشه . + این دفعه کمال نمی تونه اعتراض کنه :1: بازی بایرن سه شنبه بود و برای بازی با پسکارا تیم فرصت ریکاوری داره ! از اون طرف بازی برگشت با بایرن هم چهارشنبه است و بازهم تیم فرصت بیشتری برای ریکاوری داره ! :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
هم کیه لینی و هم بارتزالی محروم هستن برای این بازی. پسکارا از لحاط دفاعی فاجعه ست، اما تو فاز حمله تیم خیلی خوبیه، یکی از تیم هایی هست که برای بوفون بیشترین زحمت رو ایجاد کرد تو بازی رفت. حالا 2 تا از مدافع های اصلیمون هم نیستنن، با توجه به شکست بد جلوی بایرن، خدا به خیر بگذرونه.. :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

هم کیه لینی و هم بارتزالی محروم هستن برای این بازی. پسکارا از لحاط دفاعی فاجعه ست، اما تو فاز حمله تیم خیلی خوبیه، یکی از تیم هایی هست که برای بوفون بیشترین زحمت رو ایجاد کرد تو بازی رفت. حالا 2 تا از مدافع های اصلیمون هم نیستنن، با توجه به شکست بد جلوی بایرن، خدا به خیر بگذرونه.. :1:

گفته میشه کونته از بونوچی به جای بارتزایی ، از مارونه در پست بونوچی و از پلوسو به جای کیلینی استفاده بکنه . در خط هافبک هم چون ویدال و لیخ برای بازی چهارشنبه محروم هستن ، هر دو تا فیکس بازی خواهند کرد .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تمرینات یوونتوس در کمپ تمرینی وینوو تورین، بعد از شکست مقابل بایرن و برای آماده سازی دیدار شنبه شب مقابل پسکارا با بازگشت مارتین کاسرس و مائوریسیو ایسلا از بند مصدومیت پیگیری شد:

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر http://upload.tehran...h220r_thumb.jpg http://upload.tehran...63l7d_thumb.jpg http://upload.tehran...glorr_thumb.jpg http://upload.tehran...ugmrz_thumb.jpg http://upload.tehran...x60qq_thumb.jpg http://upload.tehran...mq6p5_thumb.jpg http://upload.tehran...jjk8k_thumb.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من دیشب با خودم فکر کردم حالا کونته به بازیکنان یه روز استراحت داده و از پنجشنبه تمرینات شروع میشه ، حالا میبینم رفتن سره تمرین ! اینا دیگه چقدر بیکارند ! :1: من فکر کنم با توجه به اینکه کونته رفته بود بازی تورینو و ناپولی و از نزدیک ببینه و اینقدر زود تیم و برای مصاف با پسکارا فراخونده پس سری آ رو چسبیده و بیخیال CL شده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
^^^^ - آماتور گونه ترین نوع تفکر همین تفکر توئه سپهر ! تیم های بزرگ و مردان بزرگ هیچ وقت بابت یک باخت به بهونه خستگی نمیشینن گوشه خونه ! اینکه تیم از فردای بازی تمرینات خودش رو آغاز کرده حرفه ای ترین کار ممکن هست، اینکه به بازیکن ها استراحت میداد به جز افت روحیه، فکر کردن به باخت و مسائل اعصاب خورد کن چیز دیگه ای نداشت و حتی یک درصد هم از خستگی رفع نمیشد. من این کار کونته رو ستایش میکنم @};-

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من میتونم به شکل دیگه ای برداشت کنم این مسئله رو سپهر ! اینکه پسکارا ضعیفترین تیم این این فصله با اختلاف که شکی توش نیست ، حتی تیم سوم یووه هم میتونه از پس این تیم بر بیاد ، بازی حساسی هم نیست که نیاز به انالیز و به کار گرفتن تاکتیک های متنوع باشه ، تا روز بازی هم 4 روز فرصت هست ، میشه اینطور فکر کرد که کونته داره از همین الان خودش رو برای بازی برگشت بایرن اماده میکنه ، حتی در مصاحبه بعد از بازی هم یووه رو حذف شده ندونسته کونته ! من مطمئنم حتی اگر بازی اخر ما در لیگ قهرمانان این فصل باشه برنامه ویژه ای براش داریم !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
امیدوارم کونته بیاد توی این بازی تغییر تاکتیک احتمالی و مورد نیاز برای بازی با بایرن رو امتحان کنه ... باید به پیرلو هم استراحت بده .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
تو این بازی احتمال می ره کیلینی بارزالی مارکیزیو استراحت کنند (البته خوب 2 تاشون محروم هستن) زوج خط حمله وچینیچ و ماتری پیش بینی شده برای سمت راست هم پادوین بازی می کنه پیرلو هم به دیلی امادگی زیادش در بازی با بایرن این با هم فیکس هست

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پنالتی گیر ترین داور سری آ برای قضاوت این دیدار انتخاب شد! :1: سباستیانو پروتز در سری آ مجموعاً 4 بار برای یوونتوس سوت زده که حاصلش 2 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست بوده. در این فصل از سری آ، 12 بازی رو قضاوت کرده و 9 پنالتی گرفته! :1: بیشتر از هر داور دیگه ای، میانگین 0.75 پنالتی در هر بازی رو داره. از 4 بازی هم که تو سری آ برای یووه سوت زده، یدونه ش مربوط میشه به فصل پیش تو بازی با سیه نا که یه هند واضح رو توی محوطه ی جریمه ی سیه نا نگرفت و جنجال به پا کرد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تو تمرین امروز یووه کاسرس وضعیت خوبی داشت و باز هم با کلاه مخصوص مشغول تمرین بود پاول ندود هم امروز شاهد تمرین یوونتوسی ها بود و تو وینوو حاضر بود پوگبا امروز جز بهترین ها بود و احتمال داده میشه که مقابل پسکارا به میدان بره بازم پیش بینی میشه که به علت محرومیت لختشتاینر و ویدال تو بازی مقابل بایرن هر دو شون مقابل پسکارا کامل بازی کنن با توجه به آمادگی پوگبا احتمال داده میشه از بین پیرلو و یا مارکیزیو یک نفر استراحت کنه تا آمادگی بیشتری برای بازی با بایرن داشته باشه .. آساموا هم جز آماده ها بوده میرکو ووچینیچ هم کا گویا آنفولانزا گرفته بود کاملا خوب شده و شاید بازی کنه .. البته احتمال حضور آنلکا هم داده شده

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
کونته بازی با پسکارا به جیجی استراحت میده و استوراری تو دروازه می ایسته. گویا بوفون از بازی با اینتر یه آنفلونزاری خفیف داشته. مشکل جدی نیست و جیجی برای بازی با بایرن آماده میشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كونته - استوراري فردا درون دروازه قرار خواهد گرفت. بوفون بعد از بازي اينتر دچار بيماري شد و اين مشكل بعد از بازي با بايرن مونيخ دوباره ديده شد. - بعد از بوفون يك دروازه بان بسيار خوب وجود خواهد داشت كسي كه در هر تيم ديگري در سري آ انتخاب اول خواهد بود - من امروز تنها درباره بازي پسكارا صحبت خواهم كرد. اين يك بازي هست كه به ما اجازه اين را ميدهد كه آجري ديگر را براي برنده شدن اسكودتو بگذاريم - ما فاصله خوبي با رقباي خود داريم اما ما باز هم بايد تمركز داشته باشيم و ادامه بديم تا زماني كه محاسبات رياضي و امتيازات به ما بگويد كه ما قهرمانيم - تنها برنده شدن در ديدار فردا مهم نيست ولی برنده شدن اسكودتو در دومين فصل متوالي فوق العادست، اين بسيار شگفت انگيز خواهد بود - فکر نمیکنم که کسی وقتی که داشتم تصمیمات را اتخاذ میکردم می آمد و به من می گفت که خسته هستم، چون در این صورت این یک گل به خودی می شد و به این معنی تعبیر می شد که آن ها برای بازی چهارشنبه مقابل بایرن هم خسته هستند . - ما بايد نگاه واقع بينانه داشته باشيم. در 17،18 ماه گذشته يوونتوس موفق به كسب اسكودتو،سوپر كاپ شده و ما در اين فصل هم در صدر جدول قرار داريم و توانستيم به نيمه نهايي كوپا ايتاليا برسيم و در حال حاضر هم در يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان قرار داريم - ما دو فصل را در مكان هفتم جدول به پايان رسانديم - ما نبايد هرگز آن را فراموش كنييم - خودم، باشگاه، بازيكنان و به ويژه طرفدارانمان. آنها بايد درك كنند كه چه چيز فوق العاده اي در حال اتفاق افتادن است. بردن اصلا آسان نيست -آساموا و مارونه قطعا بازي خواهند كرد. آساموا بعد از جام ملت هاي آفريقا دوران سختي را پشت سر گذاشت، اما من ميدانستم كه اينطور مي شود. اگر زمان به عقب باز ميگشت من مي خواستم كه او را 7 يا 10 روز قبل از تعطيلات در اختيار داشته باشم.

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
اسامی نفرات دعوت شده برای بازی با پسکارا: 1 Buffon 6 Pogba 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 13 Peluso 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 36 Rugani 39 Marrone

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اگه دقت کنید آنلکا رو توی این لیست نمیبینید. آنلکا به علت رسیدگی به یه مسئله ی خانوادگی تمرینات یووه رو ترک کرد و حضور نداره در این بازی. بد بخت یه بار شانس بازی داشت که خانواده ش ازش گرفتن :1:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر یوونتوسس به پیرلو یک دقیقه هم بازی بده به نظرم یعنی بی خیال بازی با بایرن شده من پیش بینیم از ترکیب اینه : استوراری پلوسو بونوچی مارونه لختشتاینر ویدال پوگبا جیاکرینی آسامووا جووینکو کواریارلا حنی کم عقیده دارم به پوگبا هم باید استراحت بده

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
ترکیب احتمالی هر دو تیم:

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی