پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اسپانسرهای یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
اصلا فیات برای همینه . مدیران فیات و در راس اونا لاپو بار ها و بارها گفتند که این مبلغ فقط و فقط یه مبلغ نمادین هست . یوونتوس هر چقدر بخواد فیات برای تامین میکنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
تصویر

جان كلوديو بلانك يكي از مديران بيانكونري ها به همراه سرجيو ماركيونه مدير گروه فياتقرارداد رسمي بين دو طرف را امضا كردند اين قرارداد طبق تفاهم نامه تعيين شده در 28 مارس گذشته كه بين دو طرف به امضا رسيده بود به انجام رسيد.به این ترتيب گروه فيات اسپانسر رسمي يووه با مار ك نيو هلند در فصل هاي آِينده خواهد بود بي شك اين قرارداد باعث بزرگي و خوشحالي باشگاه بزرگ يووه خواهد بود و در آِينده شاهد شكوه بيشتر يووه خواهد ماركيونه در باره توافق جديد با باشگاه يوونتوس گفت:امروز با توافق وارد تاريخ جديدي از باشگاه يووه شديم و در جاده بيانكونري ها وارد شديم ما از همكاري با اين باشگاه بزرگ بسيار خرسنديم و مطمئن هستيم كه يووه از فصل آتي با مارك گروه فيات بر روي پيراهن ورزشي خود در ميادين حاضر خواهد شد ما با اين كار به يووه كمك مي كنيم و در عوض يووه باعث خواهد شد تا مارك ما راميليون ها بيننده و طرفدار بشناسد و مارك فوق ماركي شناخته شده در جهان خواهدشد با كيفيتي عالي كه طرفداران زيادي را به خود اختصاص خواهد داد.بلانك نيز به عنوان مسوولين يوونتوس دراين بخش در اين خصوص گفت:گروه فيات در این بخش حمايت كننده بزرگ ما در فصل آِينده و سال هاي بعد خواهد بود و ما از اين قرارداد بسيار راضي و خندان هستيم و به خوبي مي دانيم كه به اهدافمان نزديك تر مي شويم اين مارك مي تواند ما را به كارهاي آينده برساند.در اين جلسه لوگوي اين قرارداد نيز به نمايش گذاشته شد كه از فصل بعد از شروع مسابقات به نمايش گذاشته خواهدشد و بر روي پيراهن ورزشي بيانكونري ها نقش خواهد بست.مارك نيو هلند با رنگ آبي با زمينه زرد و مارك گروه فيات با رنگ سفيد در زمينه آبي كه مي تواند زيبايي خاصي داشته باشد.طبق اين قرارداد و اين توافق طي سه سال مبلغ 33 ميليون يورو به يووه كمك خواهد شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
واقعا عالی شده . مارک هم بسیار زیباست .
یوونتوس با این مارک به روزهای خوب خودش بر میگرده .
دم مدیران یوونتوس گرم
تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اره خداییش خیلی حال کردیم حالا یوونتوس به صاحب اصلی خودش رسید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمالا لباس آلترناتيو كه الان قرمزه بخاطر هماهنگي با فيات به رنگ زرد و سرمه اي هم بياد.اينو با توجه به تغيير آلترناتيو هاي تيم هاي ديگه حدس زدم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
خواب یا بیداری ؟! شایعاتی درباره فیات شنیده میشه اونم اینکه اگر امسال یوونتوس قهرمان سری آ بشه فیات مبلغ 33 میلیون رو 2 الی 3 برابر میکنه . و البته کمک های دوباره جان الکان که کمتر از 150 میلیون نخواهد بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من که جایی نخوندم بهمن جان البته اگه چیزی باشه باید توی قرارداد باشه و حتما یک چز ثابت هم هست منظورم این هست که می گند مثلا 2 برابر حالا دارم جستجو می کنم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
واي اگه اينطور بشه چي ميشه سال ديگه هر كس رو بخواهيم ميتونيم بگيريم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
امسال هم گفتند که ما هر کی بخوایم میگیریم ولی همچین چیزی رو ندیدم من که بعید بدونم انقدرا هم برای یووه خرج کنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

امسال هم گفتند که ما هر کی بخوایم میگیریم ولی همچین چیزی رو ندیدم
من که بعید بدونم انقدرا هم برای یووه خرج کنند

یوونتوس با توجه به شرایط خودش بسیار عالی خرید کرده .
==================================

من که جایی نخوندم بهمن جان
البته اگه چیزی باشه باید توی قرارداد باشه و حتما یک چز ثابت هم هست منظورم این هست که می گند مثلا 2 برابر
حالا دارم جستجو می کنم

منم از توی اخبار تلویزیون های ایتالیـــــــــایی اینو شنیدم . احتمالا هم همینطور هست
نمیدونم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

امسال هم گفتند که ما هر کی بخوایم میگیریم ولی همچین چیزی رو ندیدم
من که بعید بدونم انقدرا هم برای یووه خرج کنند

به بعضي از بازيكنا دنيا رو هم پول بدي حاضر نيستن توي تيمي بازي كنن كه توي اروپا نيت ضس مقصر تيم مالي يوونتوس نبوده.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اون موقعی که من یووه ای شدم ( sky) اسپانسر بود.............

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

شرکت نفتی Tamoil هم رسما از سال 2005 تا سال 2010 اسپانسر اصلی لباس های ورزشی یووه در کلیه سنین و کلیه رقابت ها خواهد بود و جالبه که این قرارداد با مبلغ 110 میلیون یورو گرون قیمت ترین قرارداد اسپانسرشیپ لباس ورزشی در فوتبال اروپاست !! در صورت توافق طرفین این قرارداد میتونه تا سال 2015 هم تمدید بشه که در این صورت 130 میلیون یورو دیگه عاید یووه میشه !

با تشکر !

با سقوط یوونتوس به سری ب تامویل از یوونتوسی های خواست تا قرارداد رو فسخ کنند اما با دخالت مستقیم آنیلی ها و مدیران یووه قرار به این شد که تامیول یک سال دیگه و اون هم توی سری ب اسپانسر یووه بمونه.چون در صورت فسخ قرارداد با تامیول شرایط یووه خیلی ناجور میشد.الان تامیول جزو هیچ کدوم از اسپانسر های یووه به حساب نمیاد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Fastweb اسپانسر یووه در سال 2003 بود . من کارت های اینترنتش رو دیدم ، میخواستم بدونم کسی اطلاعات دقیقی از این شرکت میتونه در اختیارمون بزاره که بفهمیم عمده فعالیتش چیه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
سرانجام بعد از یک ماه بحث و گفتگو باشگاه یوونتوس و اسپورت فایو ایتالیا قرارداد همکاری خودشون رو امضا کردند . این اسپانسر به مدت 15 سال بای یووه قرارداد داره واول کار هم 75 میلیون به یووه داده و توی ساخت ورزشگاه کمک شایانی خواهد کرد به یوونتوس

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

سرانجام بعد از یک ماه بحث و گفتگو باشگاه یوونتوس و اسپورت فایو ایتالیا قرارداد همکاری خودشون رو امضا کردند . این اسپانسر به مدت 15 سال بای یووه قرارداد داره واول کار هم 75 میلیون به یووه داده و توی ساخت ورزشگاه کمک شایانی خواهد کرد به یوونتوس

پس fiat چیکارست .... مگه فیات اسپانسر نبود ... چه خبره نمی دونم .... ای بابا یکی به من بگه اینجا چه خبره.؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اسپورت فایو هزینه های ساخت استادیوم رو تامین میکنه و بین ۱۰ تا ۱۵ سال بر اساس قرارداد میتونه اسم استادیوم رو هم انتخاب کنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به قول رضا این وضع خیلی ناراحت کننده است! یعنی چی اجازه اسم گذاری استادیوم رو به این شرکت دادن!! مثلاً چقدر اسم استادیوم آرسنال ضایع است!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

یعنی چی اجازه اسم گذاری استادیوم رو به این شرکت دادن!!

مثلاً چقدر اسم استادیوم آرسنال ضایع است!!

مشکل اینه که چاره دیگه ای ندارن!هزینه ساخت یا بازسازی استادیوم واقعا زیاده و اگر باشگاهی بخواد این هزینه رو بپردازه تا سال ها باید به خاطرش ضرر بده!
همین الان با اینکه آرسنالی ها استادیوم رو با کمک اسپانسر ساختن مبلغ خیلی زیادی رو بدهکار هستن!شاید اگر به خاطر هنر بازیکن یابس ونگر نبود الان وضعیت آرسنال خیلی بدتر از این ها بود!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
حالا اسپورت فایو چه شرکتی هست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی