پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا آنلکا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
187 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نیکولاس سباستین آنلکا ( Nicolas Anelka) متولد۱۴ مارس ۱۹۷۹ است
این بازیکن فرانسوی قدی 185 cm دارد و این فصل را در شانگهای شنهوآ چین سپری کرد

وی فوتبال خود را در جوانان Trappes Saint-Quentin و سپس Clairefontaine اغاز کرد
سپس در سال 1996 به تیم جوانان پاریس سن ژرمن پیوست ودر 25 بازی 18 گل برای تیم جوانان پاریس ژرمن به ثمر رساند
عملکرد مطلوبش باعث شد سال بعد به تیم اصلی پاریس سن ژرمن اضافه شود

تصویر

وی در دوران حرفه ای خود در تیم های متعددی بازی کرده است
تیم های که در ان ها سابقه بازی دارد:
پاریس سن ژرمن 1 گل(10 بازی)
ارسنال 23 گل(65 بازی)
رئال 31 گل(43 بازی)
اریس سن ژرمن 10 گل(39)
لیورپول 4 گل(20)
سیتی 37 گل(89)
فنرباغچه 14 گل(39)
بولتون 21 گل(53)
چلسی 39 گل(125)
شانگهای 3 گل(24)

تصویر

http://footballspeak.com/image.axd?picture=2011%2F11%2F6.jpg

نیکولاس در ۷۵ بازی ملی خود برای تیم ملی فرانسه ۱۴ گل به ثمر رسانده‌است.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfybzh7ekwlfbNDG6cqbtmLS-QA0ViEpKQ6PLFnnEaoeMxX7BU

نیکولا در سال 2004 به اسلام گروید و از آن زمان به بعد اسمش را از نیکولا به بلال عبدالسلام تغییر داد، و در زمان جام جهانی به حج مشرف شد. اندکی در مورد مسلمانی او: نیکولا آنلکا، ستاره و اسطوره فوتبال فرانسه در روزهایی که فوتبال جهان در تب و تاب جام جهانی بود، بدون هیچ ابایی اجازه داد که مطبوعات فرانسه عکسش را در لباس احرام با این حرف جالبش چاپ کنند: "برای من در دست گرفتن جام جهانی هیچ ارزشی ندارد، بلکه نگه داشتن دین اسلام است که از همه دنیا برام مهم تر است." او همچنین می گوید:" اسلام باعث شده است که درون و بیرون زمین آرام تر و با ثبات باشم و مى تواند در روزهاى سخت کمکم کند. همیشه چه درباره فوتبال و چه درباره چیزهاى دیگر به خودم مى گویم پشت هر اتفاقى یک دلیلى هست. تو هم نمى توانى بعضى چیزها را عوض کنى باید آنها را بپذیرى. زندگى پر از بالا و پایین است و نمى شود آدم همیشه راضى و خوشحال باشد. این دین، ثبات و آرامش را به من ارزانى داشته. کمکم مى کند تا بدانم کى هستم و کجا هستم." وی در مصاحبه با مجله ورزشی " 2 4 4 " در خصوص مسلمان شدن خود گفت: اسلام کامل ترین دین میان ادیان الهی است که راه درست زندگی راه نشان می دهد و من به آن احساس نزدیکی می کنم. بلال اظهار داشت: من یک فوتبالیست مسلمان هستم و اسلام جزئی از زندگی خصوصی من محسوب می شود. او در ادامه ابرازداشت: مسلمان شدن من یک موضوعی خصوصی است و من عادت ندارم در این باره زیاد صحبت کنم. به گفته وی در اسلام ارزش های والای معنوی وجود دارند که نه تنها هیچ گونه تضادی با اعتقادات درونی و عقاید آدمی ندارند بلکه با پیروی از آنها زندگی انسان آسان تر می شود. او همچنین در خصوص روزه داری در ماه مبارک رمضان گفت: من احترام زیادی برای ماه رمان قائل هستم و روزه داری هیچ اثر منفی در فعالیت های من نداشته و سعی می کنم همچون سایر مسلمانان جهان تمامی آداب مربوط به این ماه را به جا بیاورم.

به گزارش رسانه های ایتالیا و فرانسه به زودی با یووه قراداد 6 ماه خواهد بست

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
با ورودش من حس بدی بهم منتقل میشه :np: من حضورش هر چند مثبت رو یه فحش تلقی میکنم به خودم و همه ی هواداران :np: تــُـــف تو ذاتت فوتبال که هیچ جوره یه سری از اتفاقاتت رو نمیشه هضم کرد :np:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اول فکر میکردم خیلی داغونه ولی یه سرچ که زدم ، دیدم تیم های زیادی دنبالش بودن ، مخصوصا پی اس جی که باهاشون تمرین هم کرد. فکر میکنم هیچی نداشته باشه تجربه بالایی داره فکر میکنم اگر لیساندرو هم جذب بشه ، میشه خرید آنلکا رو هضم کرد :sad1:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو 23 بازی که برای شانگهای کرده فقط و فقط 3 گل زده !!!

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اول از همه بگم هیچ کس روی اسمش و لقبش Le chauve حساب باز نکنه! چون من هیچ رقمه نام کاربریمو عوض نمیکنم :fts: اسمش هم ارزونی خودتون :2: به هیج وجه از ورود مهاجم بالای 30 سال استقبال نمیکنم.حتی اگر اون مهاجم بهترین مهاجم بالای 30 سال جهان باشه(ابراهیم هویج خودمون :1: ) :111: :111: ما خودمون ترزگه و آلکس داشتیم :cry2:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یعنی قراره از این به بعد "بلال" تو خط حملمون باشه؟! :np: :1: شاید اگه چند سال زودتر می اومد موافقان زیادی داشت این انتقال اما هیچ جوره نمیشه حضور یه بازیکن 33 ساله که توی لیگ چین طی 23 بازی فقط 3 گل زده رو توی یوونتوس قبول کرد، توی سری آ یی که قدرتمندترین سیستم های دفاعی اروپا رو داره. فقط باید حسرت خورد که کاپیتان دلپیرو برای سیدنی بازی میکنه و ترزگه برای ریورپلاته و یووونتوس تلاش میکنه که آنلکا رو قرضی به تورین بیاره. وقتی یه تیم قدر داشت ههای خودش رو نمیدونه اینجوری میشه عاقبت کار...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
الان ديگه حق داريم كه فحش ها رو نثار آنيلي و دم و دستگاهش كنيم؟!؟ بالفرض اينكه اومد يووه و حسابي درخشيد! با چه معيار و طرز تفكري انگشت روي اين بازيكن گذاشتي و به تيم اورديش؟ نه خداييش! كي فكرشو ميكرد همچين بازيكني راهي تورين بشه؟ با همين سه چهار تا فوروارد نصفه و نيمه هم ميشه تا آخر فصل دووم اورد و قهرمان شد ديگه حرفم نمياد!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وای این اگه گل بزنه اصل خنده است تو ورزشگاه گوینده اسمش رو داد می ره بلال ؟؟؟؟؟تماشاگرا :انلکا بلال؟؟؟؟انلکا بلال؟؟؟؟؟انلکا :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: خوب این که :derp: اقای ماروتاست این هم :megusta: انلکا است :fp: :1: پس فردا هنگام امضا قرارداد اقایون :derp: و :megusta: کنار همدیگر 100-+6

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
تصویر
اعتنق أنيلكا الإسلام وأختار لنفسه اسم عبد السلام بلال
Abdul-Salam Bilal

دوستش:فرانك بلال ريبيري

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

[img height=288 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/38754756799214098371.jpg[/img]

خدایی اسم ِ سنگ ِ پای ِ قزوین بَد دَر رفته ، زین پس به جای ِ سنگ پای ِ قزوین ، سنگ ِ پای ِ آندره آ و دوستان میگیم :1: نُچ نُچ نُچ ، آله پیره ، جیزه ! دیگه گل های ِ "alla Del piero" نمیتونه بزنه ، ضربات ِ آزاد هم که خدا بیامرزه ...
انصافاً این ها با شرم کردن آشنایی دارن؟! آله رو به بهونه سن ِ بالا خیلی محترمانه بیرون کردن ، اونوقت میرین این یارو رو میارن؟! اون تورینی ها که سیب زمینی هستن !

پ.ن: ممد کراسیچ[مارکیزیو:|] لکه ننگ ِ زدن ِ این تاپیک رو همیشه همراه خودت داری ! :fp:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
روی عکس سوال قشنگی پرسیده ! چرا این (انلکا) اره اون (اله) نه ؟ :39:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
این عمو آنلکا بلاله با اون فرانک بلال ریبری سال 2009 یه مورد مشکل اخلاقی مشترک داشتن که یه حاج خانومی ازشون شکایت کرده بود که پرونده سال 2011 مختومه اعلام شد و ای دوتا بلال هم تبرئه شدن. کلاً از لحاظ شخصیت و اخلاق نمیشه 2زار روش حساب کرد

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1475 ارسال
اینو چیکارش کنم؟ از هرکی متنفر بودم اومد یووه: زبینا، صالح حمیدزیچ، بوریلو. این یکی هم انگار :fp: * از لوپز-دروگبا رسیدیم به بوریلو-آنلکا. واقعاً که فوتبال خود زندگیه. ** هنوز امیدوارم این خبر دروغ باشه. حاضرم همین خط حمله ی فعلی رو با کمال میل تا آخر فصل تحمل کنم.

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
ماروتا و گالیانی تو خریت از هم سبقت میگیرن!!! الان چندتا سایت خبری نوشتن: باشگاه میلان واسه به خدمت گرفتن نیکلا آنلکا خیلی جدی اقدام کرده گالیانی( :derp: ) تو میتونی...

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تنها خاطره ای که از این آقا دارم ضربه آرنجش به پهلوی بازیکنی بود که از شدت درد نتونست بازی رو ادامه بده و گریه کنان از زمین خارج شد و آخرین بازیشو توی لیگ قهرمانان انجام داد ؛ تیمش هم اون بازی حذف شد :cry2: آقای آنلکا تو از اون روز تبدیل به منفورترین بازیکن شدی برام .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

این عمو آنلکا بلاله با اون فرانک بلال ریبری سال 2009 یه مورد مشکل اخلاقی مشترک داشتن
که یه حاج خانومی ازشون شکایت کرده بود که پرونده سال 2011 مختومه اعلام شد و ای دوتا بلال هم تبرئه شدن.
کلاً از لحاظ شخصیت و اخلاق نمیشه 2زار روش حساب کرد

البته اون آنلکا نبود ، بلکه بنزما بود که هردوشونم یعنی ریبری و بنزما اون زمان معروف بودن به یاغی های بی اخلاق فرانسه :3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آنلكا خیلی هم خوب هست :fts: جدی ميگم ! فصل بعد که مهاجم داریم ، الانم یکی رو اضافه کردن ، مشکل چيه ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من هم حضور انلکا رو مثبت میبینم میتونیم از تجربش استفاده کنیم روی ضربات ایستگاهی و پنالتیها هم واقعا خوب کار میکنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
چقدر شلوغش میکنید شش ماهه اومده اونم قرضی و با 600 هزارتا با حق تمدید یک ساله!!! یعنی مفت و مجانی تابستون یورنته به حمله اضافه میشه و دیگه به آنلکا نیازی نداریم این یک انتقال فوق العاده مثبت و کم هزینه هست دروگبا حداقل 10 م یورو برای یک و نیم فصل هزینه داشت و هرگز شرایط آنلکا رو قبول نمیکرد که با حق تمدید یک ساله به تورین بیاد آنلکا مجبوره خودش رو نشون بده و بیشترین تلاشش رو بکنه البته انگیزه هم داره چون میدونه اگه خوب باشه شاید باهاش,تمدید کنن وگرنه باید با 600 هزارتا از فوتبال اروپا برگرده چین!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی