پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در این تاپیک انتقادات و پیشنهادات خودتون رو راجع به مجله ی فورتزا بیانکونری مطرح کنید.ضمنا دوستانی هم که مایل به همکاری با سید امیر هستند،همینجا اعلام کنند. به امید این که با همکاری تک تک شماها،آخر هر فصل یه آرشیو بسیار عالی از خلاصه ی اتفاقات هر بازی یوونتوس به شکلی زیبا و در خور شأن بانوی پیر بزرگ اروپا داشته باشیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مگه یه مجله با همین نام تحت لیسانس بصیر نداشتیم؟ :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

مگه یه مجله با همین نام تحت لیسانس بصیر نداشتیم؟ :1:

داشتیم ، اما اون دیگه نابود شد :1: پروژه اش شکست خورد. این هم کلا جاش با جای مجله قبلی فرق میکنه ، اون یه بخش جدا داره برای خودش ولی این مجله تو بخش مسابقات قرار داره. این اصلا با اون قابل مقایسه نیست ، مثل مورچه در برابر فیل :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هنوز مجله رو نخوندم که نظر بدم . ولی کاش میتونستید همون رو ادامه بدید . خیلی بهتر بود.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- برای بخش تحلیل مجله شماره 2 ( بازی یوونتوس - میلان ) یک نفر رو لازم داریم که تحلیل کوتاهی از بازی امشب بنویسه ! :1: هیچ کس قبول نمی کنه ، کسی نیست دیگه ؟ حیرون این بخشــم :Facepalm: :1: هرکی میخواد پ خ بزنه لطفا :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بیایید خب اینجا بگید مشکلات مجله چیه :1: یعنی شماره یک هیچ مشکلی نداشت ؟ طوری نیست ، این شماره مشکل داره حتما ! :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
یه چیزی در مورد ِ این شماره بگم من . :1: سید به من پیام داد که میخوام پستی که دادی رو توی مجله بذارم ، من هم گفتم بذار . :1: اینی که من نوشتم حقیقتا یه تحلیل ِ فنی به حساب نمیاد و فقط یه دیدگاه ِ شخصی ئه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
واقعا عالی و کار قابل تحسینی هست ! دستتون درد نکنه و همه چیز خوبه ! برای شروع و همچنین پشتکارتون خیلی خوبه ! :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- آقا یه مشکلی که برام پیش اومده اینه که همونطور در جریان هستید من عازم غرب کشورم ، مجله بازی با لاتزیو با تاخیر چند روزه آماده خواهد شد ! :Facepalm: :1: با عرض پوزش :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- فصل پیش این تاپیک حمایت شد و راه افتاد اما من هرچی زور زدم کسی نیومد حتی بگه اصلا برای چی داری این مجله رو می سازی ! :1: کاربرها بی اهمیت بودن نسبت به این موضوع . فقط یک نفر اومد گفت فونت مجله رو درست کن و اینا . :1: خوب آدم بی خیال این کارها میشه . اما این فصل با توجه به حضور چند تا کاربر جدید و فعال مثل آرش ، علی ، فیاض و ... و حمایت و کمک کاربرهای قدیمی حس می کنم میشه مجله خوبی رو راه انداخت ! حالا اگر مایلید که این کار انجام بشه یا نظر و ایده جدیدی دارید بیایید و لطفا بگید . پ ن : اگر یکی از مدیران یه نظرسنجی راجع به ادامه کار این مجله بذارن خیلی خوب میشه . @};-

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
داشتم چند تا شماره فورزا بيانكونري رو مرور ميكردم.

يه چند تا پيشنهاد دارم

بهتر نيست به جاي اينكه پي دي اف باشه، فقط متن و عكس باشه و مستقيما بزاريمش توي پست؟ اينطوري بازديد كننده بالا ميره yes1

يه كار جالب هم ميشه كرد. يه اكانت بسازيم به نام "فورتزا بيانكونري" و پست ها رو با اون اكانت بزاريم.

اسمش هم يكم طولاني نيست؟ اگه قرار باشه مجله با فرم جديدي دوباره شروع به كار كنه، ميشه يه اسم جديد و قشنگتر و بهتر انتخاب كرد. خودمم يه پيشنهاد ميدم؛ مثلا "سياه و سفيد"!

البته پيشنهاده فقط!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

داشتم چند تا شماره فورزا بيانكونري رو مرور ميكردم.

يه چند تا پيشنهاد دارم

بهتر نيست به جاي اينكه پي دي اف باشه، فقط متن و عكس باشه و مستقيما بزاريمش توي پست؟ اينطوري بازديد كننده بالا ميره yes1

يه كار جالب هم ميشه كرد. يه اكانت بسازيم به نام "فورتزا بيانكونري" و پست ها رو با اون اكانت بزاريم.

اسمش هم يكم طولاني نيست؟ اگه قرار باشه مجله با فرم جديدي دوباره شروع به كار كنه، ميشه يه اسم جديد و قشنگتر و بهتر انتخاب كرد. خودمم يه پيشنهاد ميدم؛ مثلا "سياه و سفيد"!

البته پيشنهاده فقط!

ممنون از توجهت آرش . :flower:

1- بدی عکس گذاشتن توی نت اینه که بعد از مدتی اکسپایر میشن و از بین میرن . تازه طراحی و صفحه آرایی که توی ورد و فوتوشاپ میشه انجام داد توی ویرایشگر فروم نمیشه .

2- مخالفتی ندارم با این موضوع و باید با مدیران هماهنگ بشه .

3- اینم بچه ها باید نظر بدن . :flower: هرچند که بچه های اینجا خیلی بی حال تر از این حرف ها هستن و کاری به این کارها ندارن . :1: بیایید نظر بدید .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- آقا بالاخره ادامه بدیم یا نه ؟! :Facepalm: قرار بود برای پیش فصل یه شماره بدیم بیرون که دیدیم استقبال نمیشه ! چه کار کنیم ؟ ادامه بدیم یا بره آرشیو ؟! :np:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يعني واقعا اين مجله انقدر بده كه ارزش نظر دادن هم نداره؟ مجله به اين مفيدي! :1: بياين بگين مشكل از كجاست حداقل زحمات سيد امير و بقيه بچه ها هدر نره! :hanghead:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با دیوار حرف می زدیم حداقل صدای خودمون رو انعکاس می داد ! :np: کاربرها که دیگه ماشالله ... آرشیو کنید لطفا .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی