پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو پلوزو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
109 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

یک خبر جالب هم امروز منتشر شد ، ناپولی چند ساعت قبل از اینکه کار انتقال پلوسو به یوونتوس نهایی بشه ، پیشنهادی 7 میلیون یورویی ارائه داده که خود پلوسو اون رو رد کرده ؛ گفته میشه که پلوسو بامداد فردا یا روز چهارشنبه برای تست پزشکی وارد تورین میشه .

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

^^
کلا منظورم روی خساست های مالی باشگاه بود

مثل اینکه حواستون نیست سال دیگه باید فیرپلی مالی اجرا بشه.....

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^ یعنی 5 تا با 8 تا انقدر فرق داره ؟ بعد وقتی 10 12 تا واسه ایسلای مصدوم میدن که الان هم معلوم نیست بره یا بمونه هواسشون به فیرپلی نبود ؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
طبق ادعای اسکای اسپورت 24 ، پلوزو فردا تو تورین حاضر میشه تا تست های پزشکی خودش رو تو کلینیک فورنوکا بگذرونه.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
خرید خوبیه ! شما نگاه کنید این خرید اصلا و ابدا خرید اصلی نیست . بلکه یه جانشن و نیمکت نشینه اونم فقط برای یک نیم فصل . فکر کنم تو نیم فصل دوم اگه همه چی عادی پیش بره پلوزو بالای 5 تا بازی نیم تونه بکنه . جای آساموآ که خوب دی چلیه هم هست و چون سطح بازیشون یه جورایی شبیه به همه سخت بشه تصور کرد پلوزو کلا دی چلیه رو نیمکت کنه ! تو دفاع هم اگه کیلینی بگرده باید تو خوابِ خوابش ببینه که بتونه فیکس بازی کنه :1: در ضمن پلوزو کسیه که قبلا با کونته کار کرده و هر دو طرف به هم آشنایی دارن . پس چه کسی از پلوزو بهتر برای کمک کردن به تیم برای یک نیم فصل ؟! بازیکنی که وقتی 2 ماه بعد نشست رو نیمکت عمرا نمی تونه شاکی بشه چون خودش می دونه در مقابل آساموآ و کیلینی هیچی نیست :1: امیدوارم همین نیم فصل تو تیممون موفق باشه ! دیگه از استیگاریبیا که نمی تونه بدتر باشه :1: در ضمن یادمون نره پلوزو ایتالیایی هست :65: :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
شاید مثل جاکرینی اوج گرفت و یه باره پراندلی دعوتش کرد برای تیم ملی . یا مثل بارتزالی شد و تو این سن یکی از بهترین مدافعین اروپا. شاید هم چند تا سوتی بده و یکی دو گل هم به خاطرش بخوریم و آخر فصل جدا بشه . مثل بوریلو و بنتنر نیست که مطمئن باشیم به دردمون نمیخوره . اینم از اون دست بازیکن های ایتالیایی هست که گذرشون به یووه خورده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب پلوسو هم رسما به یوونتوس پیوست. لطفا تاپیکشو به انجمن بازیکنان منتقل کنید.

[img width=480 height=201]http://img4up.com/up2/09723237672781385097.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تصویر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
محمد ، این شماره رو واقعا انتخاب کرده یا تو دوست داری 13 بپوشه؟ :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

محمد ، این شماره رو واقعا انتخاب کرده یا تو دوست داری 13 بپوشه؟ :1:

تو سایت ها زده بودن 13 رو ور می داره

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- خب اولین مصاحبه پلوسو رو می گذاریم :1: - من از آتالانتا تشکر می کنم ، به خاطر همه چیز هایی که در این چند سال به من داد. - حالا خوشحالم چون یکی از مهم ترین فرصت های زندگی ام را به دست آوردم و به بهترین شکل از آن استفاده خواهم کرد. - و البته ترک باشگاهی که در آن خوشحال بودم بسیار ناراحت کننده بود !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

Download

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا فیزیکه فوق العاده ای داره. امیدوارم کونته ازش یه بارتزالی بسازه :cry2:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

السیو تاکیناردی :

" پلوزو نمادی از بازیکنانی هست که کونته به اون ها علاقه ی زیادی داره ؛ اون بازیکنیه که میتونه در چندین پست بازی کنه ، پلوزو یک بازیکن با استعداد و البته سخت کوش هست که میتونه هم در دفاع مرکزی و هم در دفاع چپ یک ذخیره ی فوق العاده باشه ، اون میتونه جای خالی آسامواه رو هم پر کنه اما بنظر من کونته از اون در دفاع استفاده خواهد کرد چونکه اون از نظر فیزیکی فوق العاده ست و در نبردهای تک به تک هم عملکرد خیلی خوبی داره ؛ پلوزو خرید خوبی هست چونکه اون از برگامو به یوونتوس منتقل شده ، در برگامو سخت کوشی و اتحاد تیمی موج میزنه البته باید دید آیا منتقل شدن به یک تیم بزرگ برای اون سخت خواهد بود یا خیر هر چند که من مطمئن هستم که کونته از اون یک بازیکن فوق العاده میسازه "

+ پلوزو بدلیل علاقه ای که به الساندرو نستا داره ، پیراهن شماره ی 13 رو انتخاب کرده

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
:1: :1: :1:
تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پلوسو :
- سال 2013 نمی توانست بهتر از این شروع بشود ! من خیلی خوشحالم !
- من از این لحظات لذت می برم و امیدوارم که ادامه داشته باشد. این ماه بهترین ماه دوران بازیکنــی من ـه.
- یوونتوس رویایی بود که به حقیقت پیوست !
- من می دانم که کونته از من چه چیز را انتظار داد. در فوتبال امروز این مهم است که بدانی چطور در چند جا بازی کنی !
- از تمام هوادارانی که برای من آرزوی موفقیت کردند نیز تشکر می کنم.

- اینم معارفه ــش ! :1:

تصویرتصویرتصویرتصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- امروز تولدش ـه ! :derp: :fts:
Spoiler

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
با اینکه اولین بازیش بد موقعی بود و عملکرده خوبی نداشت ولی به نظرم در آینده خیلی به کارمون میاد تولدت مبارک :گل:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
با اینکه توی این بازی گل زد ولی بیخیالیش موقع بازی کردن بد توی ذوق می زد. یه صحنه بود که نزدیک منطقه کرنر حریف توپ زیر پاش قل خورد و رفت سمت بازیکن لاتزیو. اینم خیلی عجیب بیخیال توپ شد و میخواست کلا برگرده که فکر کنم یهو نگاهش به نگاه کونته افتاد و حساب کار دستش اومد و دوباره دوید دنبال توپ و تا اوت توپ و بازیکن حریف رو همراهی کرد :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
جون مادرت از یووه برو فقط برو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی