پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مودنا-يوونتوس(هفته بيست پنجم سري B ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
30 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دوشنبه 7 اسفند ماه 1385 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
هفته بيست پنجم سري B ايتاليا
مودنا-یوونتوس(ورزشگاه البرتو برجلیا)
(به خاطر اینکه ججم فورم بالا نرود بعد از هر بازی عکسها حذف میشود)
داور اين بازي لوکا مارلي

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
حالا اين بازي بايد نشان بدهيم كه اين پيروزي 5-0 برابر كروتونه اتفاقي نبوده و دهن تمامي منتقدين رو ببنديم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با اين روحيه مودنا رو لح خواهيم كرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تيم هيجدهم سري B كه تا به حال از 23 بازي 21 امتياز گرفته 12 گل زده و 24 گل خورده داره هفته گذشته در زمين جنوا 1-0 شكست خورده نتيجه مسابقه رفت : 4-0 به سود يوونتوس در خانه بهترين گلزن تيم : پيناردي ، اسفورتزيني ، كولاكونه و جيليولي هريك با 2 گل زده رتبه نام تيم امتياز بازي برد تساوي باخت گل زده گل خورده تفاضل گل ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 18 مـــودنــــا 21 23 5 6 12 12 24 12 -

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
آمار و ارقام میگه یوونتوس با یه پیروزی پر گل زمین رو ترک میکنه ( که امیدوارم همینطوری هم بشه ) ولی نباید گول این آمار و ارقام رو خورد چون فوتبال ریاضی نیست اتفاقاً توی این مقطع از فصل باید از همین جور تیمها ترسید چون با جون و دل بازی میکنن و چیزی برای از دست دادن ندارن. در هر حال یوونتوس هم با این پیروزی پر گلی که دیروز به دست آورد سرشار از انگیزه و انرژی شده و امیدوارم با دست پر از این بازی بیرون بیاد.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
آخ نمي دونيد چقدر هوسه يه پيروزيه پر گلو كرده بودم كه بالاخره بهش ديشب رسيديم اميدوارم اين بازيم مثه ديشب و بازيه رفت با يه نتيجه ي پر گل ببريم!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من الان تيم توي شرايط روحي فوق العاده اي هست و به راحتي ميشه هر نتيجه اي رو پيش بيني کرد با تشکر

sahargigi

sahargigi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 20 ارسال
امیدوارم بازی با کروتونه دوباره تکرار بشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما برای هر بازی باید برنامه داشته باشیم و این بازی را اگر ببریم از این شرایط بیرون مایم گرچه با بازی پر گل قبل در بهبود این شرایط خیلی خوب بود یک نکته خیلی در بازی قبل من را ناراحت کرد این بود که حتی یک سوم ورزشگاه هم پر نشده بود این در حالی بود در حدود هفته 15 ورزشگاه المپیک تورین تقریبا پر از تماشاگر میشود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
یوونتوس باید این بازی رو هم ببره تا بازم هوادارا یا تیم آشتی کنن امیدوارم پالادینو برسه و مثل اینکه هم میرسه به نظر من الکس اگر تو این بازی هم گل بزنه فوق العاده میشه کلا باید انتظار یک بازی زیبا رو داشته باشیم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
داشتم امار بازیهای سری بی را نگاه میکردم به چند نکته بر خوردم که گفتم بهتره بگم یووه در 12 بازی خارج خانه 5بازی را برده 6 تا را مساوی کرده و 1باخت هم داشته که امار جالبی نیست یووه 15 گل خورده داشته در حالی که تیم های نوپولی و مانتوا هم 15 گل خورده به ترتیب اول تا سوم هستند یووه با 44 گل زده بهترین خط حمله را داشته و دل پیرو همراه یک بازیکن بولونیا اقای گل هستد مودنا در 11بازی خانه گی 4برد3مساوی 4شکست داشته و بهترین گلزنان یووه دل پیرو (11)ندود(8 )ترزگه( 8 پالادینو(4)بوجینوف(4)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من مودنا خیلی هم دست و پا بسته نیست در هر صورت ما برای صعود بی دغدغه باید 75% از بازی های باقیمانده رو ببریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
به نظر من در پیروزی در این دیدار و صعود به سری آ شکی نیست اما نباید با فاصله کم با دیگر تیم ها به سری آ صعود کنیم بازی های مودنا رو با هم مقایسه می کنیم Triestina 1-0 Modena Modena 1-1 Arezzo Frosinone 0-0 Modena Modena 0-3 AlbinoLeffe Genoa 1-0 Modena در این 5 بازی اخیر مودنا فقط 1 گل زده و فقط یک امتیاز کسب کرده خوب این شرایط بسیار امیدوار کننده است اما نباید مثل ارتزو دست کم بگیریم و مساوی کنیم باهاشون ترکیب ایده ال شما در این بازی چیست؟؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نميدونم کدوم بازيکنان هستند ولي خوب ترکيب ايده آل من اينه ( ولي متاسفانه هيچوقت اجرا نميشه ) بوفون کيه ليني - لگروتاليه - بومسانگ - بالزارتي مارکيوني - ندود - پارو - کامورانزي آلکس - ديويد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کمال جان تو سیستم مورد استفاده ی دشام که با در اکثر بازی ها از دو هافبک کناری یک هافبک وسط و یک هافبک دفاعی استفاده میکنه امکان استفاده از خط هافبک مورد علاقه ی شما نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
اره امیر راست میگه به نظر من این ترکیب خوبه بوفون کیه لینی لگروتالیه بومسانگ بالزارتی ندود زانتی پارو کامورانزی الکس تره زگه ========================== در واقع یه جورایی این ترکیب یووه مقابل مودنا هست .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
گل گفتی بهمن منم تنها مشکلم با دشام عدم استفاده ی صحیح از پاروئه

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

سلام دوستان من
نميدونم کدوم بازيکنان هستند ولي خوب ترکيب ايده آل من اينه ( ولي متاسفانه هيچوقت اجرا نميشه )
بوفون
کيه ليني - لگروتاليه - بومسانگ - بالزارتي
مارکيوني - ندود - پارو - کامورانزي
آلکس - ديويد

باتشکر یادت رفت ;D
اینم مال من:
بوفون
کیلینی-بومسانگ-جانیکدا-بالزارتی
ندود-زانتی-پارو-مارکیونی
الکسی-دیوید

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من با همون ترکیب بهمن موافقم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ترکیب ابتدای فصل یووه بوفون کیلینی-کواچ-بومسونگ-بالزارتی ندود-جانیکدا-زانتی-کامرونزی ترزگه-دل پیرو البته کواچ مصدوم هست و به نظر در غیاب او --بالزرتی-کلینی-بومسونگ-زبینا-- یا از ترکیب ---کلینی-بریندلی-بومسونگ-زبینا(بالزرتی)--- استفاده میکنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی