پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم مدیریت فروم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1303 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

<<<

اگه
منظورت منم ! که باید بگم من از خیلی وقت پیش ( بیش از چند ماه- نه حالا ) 5 تا یوزر داشتم ! با سه تاش برا شوخی با بچه ها تو چت باکس پیام میدادم ! که هر 3 رو امیر پاک کرد دیشب ! ( با تشکر از امیر عزیز بابت رسیدگی 24 ساعته به مسائل فروم و کاربرا :53: )   میمونه 2 تای دیگه ... دیروز از چت باکس بن شد اکانت اصلیم منم با یه اکانت 4 امی برای اولین بار اومدم تو چت باکس پیام دادم ... هواسم نبود به لاگین و لاگ آوت کردن 2-3 تا پست هم باهاش دادم ! حالا اگه اون 2-3 تا پست خیلی براتون مشکل ایجاد کرده پاکش کنید نیاز نیست ذهنه خسته ی خودتون رو درگیر کنید ...

• Orphée, Principino, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

سلام و عرض خسته نباشید

ساعت فروم مثل اینکه بهم ریخته. لطف کنید درستش کنید :53:

• Signora Omicidi, sia10, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^

زحمت بکشید برید تو تنظیماتتون همون بالاش ، تیک رو بردارید گزینه My timezone is currently in DST رو تیک کنید ...

ساعت رو روی Kabul :1: +4.30 قرار بدید :دی

• Orphée, Signora Omicidi, sia10 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

درست شد سهیل جان. خدا خیرت بده :دی

• Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
تيتر فروم نيوز:
::چه بر سر پست مديريت خارج از فوتبال و پاتوق آمد؟::
گزارش ها حاكي از آن است كه اين پست خالي است ولي آيا حقيقت دارد؟

:1:

جدا از شوخي؛ چي شد هنوز زهرا هست؟ اگه نيست ميدونم پيدا كردن جانشين براي زهرا سخته (روزنامه ها با بوفون مقايسه اش كردن) ولي يه كاري بكنيد توي تابستون بده خارج از فوتبال انقدر سوت و كور باشه. اصن تابستونه و خارج از فوتبال!

فقط لطفا هركي اومد لقب "زهراي بعدي" رو نديد زير فشار له نشه :1:
  • Bianconero Amore, Orphée, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

:24:  :2laugh:  زهرای بعدی رو خوب اومدی 

عارش داره غیر مستیم اعلام آمادگی میکنه :nish:  ، الان که زهرا هست خداروشکر  :worship:  :worship:  :worship: اما اگه یه کارآموز مثل همین عارش وردست زهرا قرار بگیره هم فکر بدی نیست ...

ولی جدا نگاه میکنم به پست های زهرا تو خارج از فوتبال هیچ کس توانایی جانشینش رو نداره  :33:  :68:

من خواستم تورنومنت برگذار کنیم ، از همین بازی های مولتی پلیر و ...اما یه بخشیش هم برمیگرده به استقبال کاربرا و خواست مدریت فروم که تو هر بحثی هر کدوم یه درصد سهم دارند .... 

• Orphée, Signora Omicidi, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
مدتی قبل طی صحبتی که با پویای عزیز (pouya) داشتیم قرار شد یک سری از کارهای مربوط به دو بخش پاتوق و خارج از فوتبال رو تقبل کنه و انجام بده.

توی این مدت هم برنامه های خوبی اجرا کرد و واقعا عملکرد عالی ای داشت.دیروز هم صحبتی با هم داشتیم و پویا ی عزیز منت گذاشت سر ما و قبول زحمت کرد که به عنوان مدیر خارج از فوتبال و پاتوق فعالیتش رو ادامه بده.از امروز پویا مدیر جدید خارج از فوتبال و پاتوق هست

به پویا تبریک میگم و امیدوارم تو کارش موفق باشه.
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

تبریک پویا جون ایشالا موفق باشی همینجوری ادامه بده خارج از فوتبال رنگ خوبی به خودش بگیره :8:  :53:

• mory, Signora Omicidi, sia10 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

تسلیت منو هم پذیرا باش :nish: :fp:

• Signora Omicidi, sia10, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
تبريك به پويا بهترين انتخاب بود به نظر من. ما پشتتيم :1:
  • mory, Signora Omicidi, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

تا خون در رگ ماست پویا مدیر ماست :1:

به افتخار ترقی و پیشرفت پویا جون همه شکلک مورد علاقشو بزارن :1: :1: :1: :1:

تبریک اقا پویا :1: :1:

• mory, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- یکی از بهترین های فروم هست پویا و قطعا یکی از باتجربه ها.

شاید توی این فروم پویا شخصیت قدیمی و سابقه داری نباشه ولی فکر می کنم همه متوجه شدند که حداقل توی فروم نویسی سابقه طویلی داره و با توجه به سبک فعالیتی که داره میتونه توی کارش موفق بشه.

براش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزهای خوبی رو در پیش داشته باشه  :53:

• Orphée, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- يكي از با اخلاق ترين و بهترين مديران فروم يعني محمد مرحبا به خاطر مشغله هاي زيادي كه توي زندگيش داره درخواست جدايي از تيم مديريت رو داد و علي رغم ميل باطني بعد از صحبت هاي فراوان با اين درخواست موافقت شد.

محمد قطعا از بهترين هاي كادر مديريتي بود و اميدوارم دوباره بعد از خلوت شدنش با حضوري فعال در فروم ببينيمش.

شخصا از زحمات فراواني كه طي اين مدت براي فروم كشيد تشكر ميكنم و آرزوي موفقيت دارم براش :53:

• Orphée, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تو این چند ماهه قبل دفاع ارشدم واقعا فرصت حضور تو فروم رو نداشتم و خودم هم از وضعیت پیش اومده راضی نبودم...

قویا هم به اون جمله معروف اگر نمیتونی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی معتقدم...در هر صورت تو این مدتی که در خدمت

حسین و دیگر مدیران و کاربرای عزیز فروم بودم سعی کردم تمام تلاشم رو بکنم.. البته خودم که به هیچ وجه راضی نبودم

که بیشترش به خاطر شرایط زندگیم بود...بعد از این هم اگر بتونم قطعا به عنوان یک هوادار یووه در کنارتون خواهم بود

حالا شاید با دوزی کم تر..در آخر هم اگر از دوستان کسی تو این مدت خدای نکرده بدی از ما دید یا دل کسی رو ناخواسته

شکستیم حلالمون کنه... :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

محمد عزیز یکی از خوبها و در عین حال بی ادعاهای  این فروم بوده و امیدوارم این مشغولیتها باعث جدایی همیشگیش از اینجا نشه .

از زحماتی که در طول حضورش به عنوان مدیر کشیده سپاسگزاری میکنم و براش آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- خب، از امروز يكي از بچه هاي با اخلاق و خوب فروم به عنوان مدير انجمن فوتبال جهان انتخاب شد كه كسي نيز جز نويد.

براي نويد آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم توي اين عنوان جديد بتونه روزهاي خوبي رو سپري كنه.

:53: :53:

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

:1: :1: 55780103051009330660.jpg :1: :1:

• Bianconero Amore, mory, Soheil Bianconeri و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

تبریک به نوید  :53:  :8:  امیدوارم از این صندلی ریاست لذت ببری تا حد امکان :2:  :fp:

یک سوال بپرسم عایا آب دهان به سویم پرتاب نمیکنید خدای ناکرده؟ :2:

الان کار نوید چیه دقیقا من نفهمیدم انجمن فوتبال جهان ینی چی چه کاربردی میتونه داشته باشه :fp:  :2:

• Bianconero Amore, El rey leon, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

^^^

- مدير خارج از فوتبال و يا تاريخ چه كاربردي دارند ؟ اينم همونه.

متاسفانه براي مدت هاي زيادي براي اين انجمن مدير نداشتيم، انجمني كه به واسطه گسترده بودن مباحث فوتباليش ميتونه خيلي فعال باشه ولي اينطور نبود. اميدوارم حالا با انتخاب نويد اون انجمن به رونق سابق خودش برگرده.

• El rey leon, Soheil Bianconeri, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تبریک به نوید عزیز  :53: