پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته یازدهم سری آ - یوونتوس 1-3 اینتر (یادبود گائتانو شیره آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
245 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

هفته یازدهم سری آ

تصویر

یوونتوس - اینتر

زمان : شنبه ، 13 آبان ماه 1391 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

[spoiler=یادبود گائناتو شیره آ]تصویر

Gaetano Scirea

گائتانو شیر آ متولد 1963 در Cernusco در ایتالیاست .
شیره آ فوتبال خودش رو با آتالانتا شروع کرد، و در سال 1974 بعد از 2 فصل بازی درخشان ، آمبرتو و جیانی آنیلی به سرعت او را راهی تورین کردند و فصل جدیدی در زندگی این اسطوره فنی/اخلاقی در یوونتوس رقم زدند .
در 14 سال بازیگری شیره آ برای بانوی پیر فوتبال اروپا ، او مجموعاً 552 بار پیراهن راه راه یووه را بر تن کد و 32 گل نیز بثمر رسانید !
هم زمان با پیوستن او به یووه ، بلافاصله به تیم ملی هم دعوت شد و 12 سال با اقتدار برای لاجوردی پوشان ایتالیا ایفای نقش کرد .

شیره آ یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال و گاهی به عنوان بهترین لیبرو و سویپر تاریخ فوتبال بحساب میاید .مدافع بزرگی با تمامی افتخارات ممکن، و در کنار آن روحیه اخلاقی بزرگ منشانه و جوانمرد.هیچ افتخاری در دوره ی او وجود نداشت که بدست نیاورده باشه !

[img width=480 height=484]http://s2.picofile.com/file/7193877090/Gaetano_Scirea.jpg[/img]

دوران سیاه و سفید

یووه که به تازگی ساندرو سالوادوره یکی از بزرگ ترین مدافعین خودش رو از دست داده بود، حالا با خرید شیره آ خلاء این مدافع بزرگ را پر کرد. شیره آ در کنار مدافعین بزرگی مثل کوکوردو، جنتیله، مورینی و اسپینویزی قرار گرفت و یووه با این نفرات از نظر دفاعی به یک تیم فوق العاده مخصوصاً از لحاظ ساختار دفاعی تبدیل شد . تیمی که شاید بحق قویترین کمربند خط دفاعی تاریخ فوتبال را دارا بود .

شرآ خیلی زود به مرد پر اوازه خط دفاعی یووه تبدیل شد . یووه با اون به شانزدهمین قهرمانی خود در سری آ رسید . 3 سال بعد از پیوستنش به یووه ، او 2 قهرمانی سری آ در کارنامه داشت . در همین سالها یوونتوس قهرمانی یوفا را هم بدست آورد .
گائتانو به سرعت در راه اسطوره شدن قدم بر میداشت، محبوبیت بی حد این بازیکن در بین بازیکنان و اهالی فوتبال ایتالیا، شیره آ را تبدیل به یک چهره ملی کرده بود. در سال 1982 اتفاق بزرگی افتاد و شیره آ یکی از مردان این اتفاق بزرگ بود . یوونتوس بیستمین قهرمانی خودش در سری آ رو جشن گرفت و 2 ستاره روی پیراهن این تیم نقش بست.آمبرتو آنیلی در حالی که چشمانش از اشک پر بود گفت "این 2 ستاره فقط نشان از 20 قهرمانی نیست، نشان از قدرت و ابهت یوونتوس هست و این بازیکنان در تاریخ یووه جاودانه خواهند شد"
در همین سال یووه هم کوپا ایتالیا و هم جام در جام اروپا رو که با شکست 2-1 پورتو تصاحب کرد .شیره آ بعد از این بازی گفت "این آغاز یک یوونتوس بزرگ است" !
یوونتوس و شیره آ از قهرمانی خسته نشدند، یک قهرمانی دیگر در سری آ، 2 ستاره یووه رو مستحکم تر کرد ...

با رفتن جوزپه فورینو مدافع افسانه ای یوونتوس، شیره آ رسما به مرد اول خط دفاعی تیم تبدیل شد و تمامی نگاه ها به سمتش جلب شد. شیره آ که کاپیتان یوونتوس شده بود به عنوان یک مدافع پا به سن گذاشته و با تجربه موفق شد به همراه یوونتوس کار بزرگی رو انجام بده، یوونتوس برای اولین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. هر چند این قهرمانی با کشته شدن 39 تیفوسی یووه و زخمی شدن هزاران دیگر به دست اومد و از شادی بازیکنان و باشگاه یووه کم کرد. اما یووه متوقف شدنی نبود ! در همین سال در توکیو آرژانتینیوس جونیورز رو یووه شکست داد و جام بین قاره ای را نیز بکارنامه خود اضافه کرد .

شرآ در 35 سالگی در یوونتوس با فوتبال خداحافظی کرد ! او در تمام 552 بازی که برای یووه به میدان رفت حتی یکبار هم کارت قرمز دیافت نکرد ! با توجه به سبک و سیاق فوتبال در آن دهه از فوتبال و البته ساختار کلاسیک دفاعی فوتبال ایتالیا ، همچین چیزی فراتر از غیر ممکن بود !
شیره آ چه در یووه چه در تیم ملی، هرگز اخراج نشد،هرگز در دوران ورزشش محروم نشد و به عنوان یکی از با اخلاق ترین بازیکنان تاریخ ایتالیا شناخته میشه چون حتی بعد از بازنشتگی از فوتبال در بازی های خیریه و فعالیت های بشر دوستانه زیادی شرکت می کرد.شیره آ هیچوقت وارد جنجال نشد، هیچوقت تیتر جنجالی علیه اش نوشته نشد و رسانه ها هیچوقت نتونست تیتر عجیبی برای او پیدا کنند !

[img width=450 height=600]http://s2.picofile.com/file/7193886341/8818_1209463272262_1099125872_658488_112260_n.jpg[/img]

شیرآ ، مرد افتخارات

7 قهرمانی لیگ،2 سوپر کاپ،1 قهرمانی اروپا، یک یوفا،1 سوپر کاپ، 1 اینترتوتو، 1 جام در جام بدست آورد تا به همراه آنتونیو کابرینی, سرجیو بریو, استفانو تاکونی و دنی بلیند یکی از 5 بازیکن تاریخ فوتبال باشه که تمامی افتخارات باشگاهی ممکن رو کسب کردند.
با تیم ملی 78 بازی ملی داشت و در جام جهانی 82 قهرمان جهان شد. شماره ی 6 تیم ملی ایتالیا به افتخار شیره آ بازنشسته شده.
وقتی قهرمان جهان شد ایتالیا در سال 82 مربی ایتالیا انزو بیرزت گفت : یک نماد برای همه ی ابعاد فوتبال ! تکنیک، استایل و رفتار.

از لحاظ سبک بازی شیره آ بی مانند بود، یکی از مشهور ترین لحظات شیره آ، حرکت سریع شیره آ روی گل دوم فینال جام جهانیه که از زمین خودی شروع می کنه و یه جورایی کل تیم ایتالیا رو رهبری می کنه با پاس های کوتاهش تا به گل می رسند.

[img width=480 height=322]http://s2.picofile.com/file/7193898816/29330.jpg[/img]

سخن بزرگان درباره شیرآ

دینو زوف :

شیره آ ؟ یک مرد استثنایی و یک فوتبالیست استثنایی، مثلا برای کلاس بالا چه در زمین چه در خارج از زمین.یادم میاد در جا جهانی اسپانیا تاردلی از استرس نمی تونست بخوابه، تاردلی به اتاق من و شیره آ میومد و بهش می گفت : سوئیس! چون اعتقاد داشت آرامش بخش ترین اتاق هتله ! واقعا هیچ کلمه ای نیست که بزرگی او رو بشه باهاش توصیف کرد.شیره آ اگر فرصتی برای مربی شدن پیدا می کرد یکی از بهترین مربی های تاریخ می شد.چون عاشق یاد دادن بود...مطمئنم ازون مربی هایی نمی شد که همش روی صفحه ی اول روزنامه ها باشند.جانشینش ؟ تا دیروز مالدینی بود.امروز رو نمی دونم.

فرانکو کازیو :

وقتی به تورین اومد خیلی جوون بود، من اون رو دیدم که چطور رشد کرد و مرحله به مرحله پیش رفت : یک ستاره، یک نامزد،یک شوهر،یک پدر مثال زدنی.اون کمی خجالتی بود و گاهی بیش از حد خوب ! بهش می گفتم کمی خشن تر و با شدت بیشتر بازی کن مقابل حریفت ولی هربار جواب می داد : نمی تونم ! این رو همیشه با لبخند می گفت.هیچوقت ندیدم توی بازی عصبانی بشه، حتی 1 بار. همیشه در دعوا ها عادت داشت بگه : ارزشش رو نداره...بیخیال.. .وقتی از یووه رفتم هنوز ارتباطم رو باهاش حفظ کردم چون غیرممکنه بشه او رو دوست نداشت، یا ازش چیز بدی پیدا کرد.

مارکو تاردلی :

هرچند شاید یکی از بزرگترین بازیکن های تاریخ بود، ولی فروتن تر از این ها بود که قبول کنه یا حتی حاضر باشه راجبش حرف بزنه.شاید سکوت و سربزیری او باعث شد واقعا شناخته نشه، ولی با حتی با این وجود تونست اعتبار خودش رو چه در برابر طرفداران یوونتوس چه دنیای فوتبال حفظ کنه.یادم میاد یه بار با ما توی ساحل قایم موشک بازی کرد !! خیلی عجیب بود برای فوتبالیست حرفه ای سری آ ولی عجیب تر این بود که من واقعا لذت بردم ازون تجربه.هیچوقت به این سادگی شاد نبودم.فقط کافیه بگم خصوصیات اخلاقی مانند او امروز وجود خارجی ندارد.

استفانو تاکونی:

با گئتانو من فقط شادی تقسیم کردم.ما هرچیزی که ممکن بود رو بردیم.فکر میکنم افتخار بزرگیه که تونستم با گئتانو این صفحات تاریخ رو رقم بزنم و دوست او هم باشم.ما نزدیک هم زندگی می کردیم توی تورین، من همیشه می رفتم دنبال او و می رسوندمش به تمرینات.یکبار (و تنها یک بار) یادم رفت و او رو جا گذاشتم، دیر اومد سر تمرینات، اومد پیش من و بهم گفت : براوو،براوو ! و بعد لبخندی زد و توی نگاهش می تونستی ببینی که به دل نگرفته.شیره آ وقتی من نیمکت نشین شده بودم خیلی من رو دلداری می داد و می گفت صبور باش و تلاش کن، تو می تونی جایگاهت رو پس بگیری، فقط صبر کن. و مثل همیشه، حق با اون بود !

الساندرو دلپیرو :

یک قهرمان واقعی ! اسوه جوانمردی و اخلاق با شخصیتی بی نظیر . مدافعی قدرتمند ، رهبری با ابهت و بازیکنی بی مثال که فقط افسوس میخورم که نتوانستم با اون هم بازی باشم . از اینکه من برای گرامیداشت یاد او انتخاب میشوم به خود میبالم و امیدوارم روزی از من هم بمانند بزرگی چون شیرآ یاد کنند . افسوس که او را زود از دست دادیم . او بهترین مدافع تاریخ فوتبال است .

7 قهرمانی سری آ : 1974-75, 1976-77, 1977-78, 1980-81, 1981-82, 1983- 83, 1985-86
2 قهرمانی در جام حدفی ایتالیا : 1978-79, 1982-93
1 قهرمانی در یوفا : 1976-77
1 قهرمانی در جام در جام : 1983-84
1 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا : 1984-85
1 قهرمانی در سوپر کاپ اروپا : 1984
1 قهرمانی در جام باشگاه های جهان : 1985
1 قهرمانی جام جهانی : 1982
مقام چهارم در جام جهانی : 1978
مقام چهارم در جام ملت های اروپا : 1980

باتشکر از نوشته های سینا.[/spoiler]

[spoiler=لاین آپ دو تیم][img width=480 height=528]http://albiazzurro.persiangig.com/image/General Game Stats Chart/Juventus%201-3%20Inter%20%281%29.jpg[/img][/spoiler]

[spoiler=آمار بازی][img width=480 height=201]http://albiazzurro.persiangig.com/image/General Game Stats Chart/Juventus%201-3%20Inter%20%282%29.jpg[/img][/spoiler]

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
سری آ بازی های رسمی

158 بازی 218

75 برد یوونتوس 98

39 تساوی 53

44 برد اینتر 67

228 گل زده یوونتوس 312

187 گل زده اینتر 271
====================
بازی های انجام شده در خانهُ یوونتوس

تعداد : 79

برد یوونتوس : 55 ، آخرین برد یوونتوس ( 25/03/2012 ، اینتر 0 - 2 یوونتوس )

تساوی : 14 ، آخرین تساوی ( 18/04/2009 ، اینتر 1 - 1 یوونتوس )

برد اینتر :
10 ، آخرین برد اینتر (20/04/2005 ، اینتر 1 - 0 یوونتوس )

گل زده ُ یوونتوس :
142

گل زده ُ اینتر : 61
=====================
بیشترین حضور در این بازی : بونیپرتی (14)

بیشترین گل زده در این بازی : * الساندرو دل پیرو * (9)

==============================================
10 بازی گذشته ُ دو تیم

اینتر 1 - 2 یوونتوس

اینتر 1 - 0 یوونتوس

یوونتوس 1 - 1 اینتر

یوونتوس 2 - 1 اینتر

اینتر 2 - 1 یوونتوس

اینتر 2 - 0 یوونتوس

اینتر 0 - 0 یوونتوس

یوونتوس 1 - 0 اینتر

اینتر 1 - 2 یوونتوس

یوونتوس 2 - 0 اینتر

میلاد بوفون

میلاد بوفون

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
بانوی پیر تولدت مبارک .نوبی هم باشه نوبت دربی ایتالیا ست به امید پیروزی :rose:

aria_intermilan

aria_intermilan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
قول میدم بازنده نیستیم . برای فتح تورین میایم . البته یووه خیلی تیم بزرگیه و براش احترام زیادی قائلم . خیلی بازیکناشم دوست دارم ولی استرا وارد می شود ........

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
^^
نمونه هایی از " احترام زیادی " که برای یوونتوس قائل هستید :

جام های شما ؟؟ برین خدا رو شکر کنید فقط 2 تا قهرمانی های فاسدتون رو ازتون گرفتن . کلا قهرمانی هاتون باید بازبینی بشه . ترجیح میدم دسته دوم بریم ولی اینجوری قهرمان نشیم . نمی خوام نفی کنم که یووه واقعا تیم بزرگیه . بازیکنایی داره که خودم همیشه عاشقشون بودم . قسم می خورم من دلپیرو رو کمتر از زانتی دوست ندارم . یا بوفون پیرلو کوا و در گذشته زامبروتا ...... ولی .... نمیدونم چی بگم به هر صورت واسه آدم سوال پیش میاد که چرا ؟؟؟؟
بابا خوبه بعد 3 سال اومدین اونم تو گروه به این سادگب حتی تیم دانمارکی رو هم نمیتونین ببرین . میلان تو اروپا خوب نتیجه گرفته ؟؟؟ خیلی جون عمش . تو گروه به اون سادگی 4 امتیاز گرفته صدرنشین 9 امتیاز

ما چند وقته قهرمان نشدیم ؟ بابا خوبه بعد از 6 فصل پنجم و ششم و هفتم شدن یه فصل قهرمان شدین شما. راستی واسه خودتون سوال نیست چرا تو اروپا اسنقدر بد نتیجه می گیرین ؟؟؟ خوب اونجا داوراش رو نمیشه خرید . یه نکته . اگه دقت کرده باشین هر تیمی تو کشور های صاحب فوتبال بیشترین قهرمانی رو تو کشورش داره تو اروپا هم بهترین نماینده اون کشوره . مثلا رئال تو اسپانیا اوله تو اروپا هم همین طور یا مثلا بایرن .
ولی خیلی جالبه یووه تو ایتالیا با اختلاف اوله ولی تو اروپا سوم . میلان 7 تا اینتر 3 تا یووه 2 تا . این خودش واقعا دلیل واضحی هست .
میگن آدمی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده هرگز

من واقعا نمیدونم اینجور قهرمان شدن چه لذتی براتون داره . اون از بازی با فیورنتینا . اینم از این بازی . خب یه تیم چه جوری میتونه شما رو ببره ؟ دلتونم خوشه کلی بازیه نباختین خب مگه ممکنه بشه داور رو برد ؟ این بار دیگه سری ب نمیرید کلا منحل میشید

=======

کوتاه بخوام نظرم رو در مورد این بازی بگم اینه که اصلاً باور ندارم ناتزیوناله زورش برسه حتی یوونتوس رو تحت فشار بزاره . نه صرفاً بخاطر تفاوت سبک و کیفیت 2 تیم که بازی سال گذشته دو تیم و جو وحشتناک یوونتوس آرنا ثابت کرد دیگه یوونتوس به گورستان آبی و مشکی پوش های سرزمین مُد تبدیل شده ...

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
دمت گرم چه اعتماد به نفس بیش از حدی داری!! :nish: :nish:
منم قول میدم شما قهرمان لیگ اروپا میشید :)) :)) :))
5 تا بازی خارج از خونه رو بردید.فکرکردین خبریه :2qcmh45:

یوونتوس 19 بازی پارسال و 5 بازی امسال.مجموعا 24 بازیه خارج از خونه نباخته.که از بهترین رکوردهای لیگ های داخلی حساب میشه :nish:
تصویر

این بازی هم که میزبانیم.دیگه خودت حساب کن :laughing:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
- با استراحتی که بازیکنان مهم و کلیدی تیم داشتند + انگیزه بالا و البته جو وحشتناک یوونتوس آرنا، خیلی سخت میشه متصور شد که اینتر نوار پیروزی که پیش کش، نوار شکست ناپذیریش رو حتی حفظ کنه. بدون شک نقطه قوت اینتر در خط حمله ش هست که بازیکنان کارآمدی رو داره ولی یووه سابقا نشون داده که راه مقابله و خنثی کردن هر بازیکنی رو بلده. از بازی خارج کردن پالاسیو و کاسانو رسما اینتر رو فلج میکنه و دیگه هیچ خطری نخواهند داشت. در این بای علاوه بر برگشت ویدال، مارکیزیو و کیه لینی به ترکیب، آساموآ دوباره به سمت چپ میره و احتمالا هم لیختشتاینر به جای خودش برمیگرده. ضمن اینکه جوونیکو - ووچینیچ هم خط حمله رو تشکیل میدند. اینتر رو تیم ضعیفی نمیدونم ولی بعید میدونم توان این رو داشته باشند که جلوی یووه ایستادگی کنند. 5 بازی اخیر دو تیم در سری آ : هفته دهم : اینتر میلان 3-2 سمپدوریا یوونتوس 2-1 بولونیا هفته نهم : کاتانیا 0-1 یوونتوس بولونیا 1-3 اینتر میلان هفته هشتم : یوونتوس 2-0 ناپولی اینتر میلان 2-0 کاتانیا هفته هفتم : سیه نا 1-2 یوونتوس میلان 0-1 اینتر میلان هفته ششم : یوونتوس 4-1 رم اینتر میلان 2-1 فیورنتینا دو تیم با 5 پیروزی پیاپی پا به این دیدار میزارند ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
قول میدم اینتر حتی نتونه به نزدیکیای محوطه یووه نزدیک بشه . بازی کاملا یه طرفست . فقط خدا میتونه به داد اینتر برسه تو تورین

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
بچه ها اینجوری نیست اینتر از وقتی استراماچیونی رو روی نیمکت میبینه متحول شده...
بازی سختی رو داریم ولی خب من میگم بازی رو میبریم...
:nish:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

قول میدم بازنده نیستیم . برای فتح تورین میایم . البته یووه خیلی تیم بزرگیه و براش احترام زیادی قائلم . خیلی بازیکناشم دوست دارم ولی استرا وارد می شود ........

البته فتح " تورین " به این سادگی که فکر میکنی نیست :3: اون میلانه که به راحتی فتح میشه حرفت کاملاٌ درسته یوونتوس تیم بزرگی هست و همیشه خواهد بود و سایه اش بالا سر تیم های ایتالیایی خصوصاٌ تیم های شهر میلان تا ابد خواهد بود

استراما وارد می شود و با سرافکندگی از " تورین " خارج خواهد شد .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
+ اینقدر دست کم نگیرید ، کاری ندارم اسم حریف بعدی ما چیه ولی تیمی که 8 پیروزی پیاپی داره -- حالا جلوی هر تیمی -- نمیتونه تیم بدی باشه ، لااقل از لحاظ ذهنی تیم اماده ای هستن ، خصوصا اینکه واژه دربی ایتالیا خودش یه انگیزه مضاعف میتونه باشه ! بازی این دو تیم هم هیچ وقت نتیجه اش از قبل مشخص نبوده و ربطی به جایگاه و وضعیت تیم حریف نداره ، همونطوری که ما با تیمی که تا گردن در گِل فرو رفته بود تونستیم بهترین اینتر تاریخ رو شکست بدیم ، شاید اونها هم بتونن با یه مربی جوان و یه تیم با انگیزه یووه رو با مشکل روبرو کنن ! + این اینتر شباهت زیادی با ناپولی داره به نظرم ! یه تیم بازیکن محور که اساس بازیش رو ضد حملات شکل میدن ، بازی های قبلی مثل ما 3-5-2 بازی میکردن البته با رویکرد کاملا متفاوت ، استراماچیونی مثل اکثر مربیان ایتالیایی مالکیت توپ براش ارزش زیادی نداره پس میشه بیشبینی کرد که احتمالا در بازی شنبه شب مالک مطلق توپ یووه باشه ولی ایجاد موقعیت روی دروازه اینتر با این شیوه ای که بازی میکنه یه مقدار مشکله ، اونها سه هافبک دفاعی تخریبی رو جلوی خط دفاع خودشون دارن و در زمان حمله فقط یکی از بال های تیمشون جلو میره ، یعنی غیر از اون سه هافبک دفاعی یک نفر از بین زانتی و ناگاموتو هم عقب میمونه ! که البته در بیشتر مواقع اون بازیکن زانتی هستش چون 41 درصد حملات ایتر از سمت چپ پایه ریزی میشه یعنی سمتی که ناگاموتو بازی میکنه ، اون سه هافبک دفاعی اینتر هم قطع به یقین گارگانو ، کامبیاسو و گوارین هستن ! پس میشه گفت وقتی که ما سوار بازی هستیم احتمالا با 8 نفر به صورت فشرده دفاع خواهند کرد + در اکثر بازی های بزرگی که یوونتوس کونته انجام داده معمولا وقتی که تیم حالت تهاجمی به خودش میگیره 4 بازیکن عقب زمین میمونن تا بتونن ضد حملات احتمالی رو خنثی کنن ، اما اینتر معمولا وقتی به نیمه زمین حریف میاد به علاوه دو مهاجمی که معمولا دارن ناگاموتو و یک نفر از اون یه هافبک دفاعی که گوارین باشه یه نیمه زمین حریف میان ، پس لازمه یووه به غیر از اون چهار نفری که معمولا میمونن برای جلوگیری از ضد حملات یک نفر از بین لیخت و اساموآ هم برگشت داشته باشن ، چون مهاجمان اینتر خیلی اماده و فرصت طلب هستن و خیلی هم اماده خیلی راحت از موقعیت های مرده میتونن گل بسازنن ! + مدافعان اینتر مدافعان باهوشی نیستن و استراماچیونی ضعف تاکتیکی دفاع خودش رو با تعدد نفرات جبران میکنه اونها حتی از رویاروی حرکات ترکیبی ساده چند نفره تیم مقابل هم عاجز میشن گاهی اوقات و میشه باز کرد دفاع اینتر رو ، خصوصا جووینکو میتونه خیلی کمک کنه چون هم رانوکیا هم ژوان هر دو مدافع های کندی هم محسوب میشن و سبا میتونه پشت سر اونها صاحب توپ بشه ، همینطور سمت چپ خط دفاعی اونها هم ضعف داره و ناگاموتو اکثر اوقات اون منطقه رو خالی میذاره ولی نفوذ لیخت از سمت راست میتونه به همون اندازه خطرناک باشه ! + البته در بازی هوایی معمولا تیم پیروز هستن و احتمال کمی وجود داره که روی ضربات ایستگاهی به گل برسیم مگر اینکه اتفاقی بیفته ، برای همین هم کلا به بازی کردن بنتنر خوشبین نیستم حتی به عنوان بازیکن ذخیره و کوالیارلا رو در صورت لزوم به سایر مهاجمان نیمکت نشین تیم ترجیح میدم ! + این نکته رو هم لازم دیدم بگم که من برخلاف دوست اینتریمون ، ذره ای برای این تیم احترام قائل نیستم و امیدوام هر چه زودتر در اروپا حذف بشه و در لیگ هم به سرنوشت تیم همشهریش دچار بشه ، لازم به ذکرِ دقیقا همین ارزو ها رو هم برای میلان دارم ، در مجموع حاضر نیستم هیچکدوم از این تیم های ایتالیایی به ذره ای موفقیت برسن !

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
یه فرنچ من دیگه تو یووه ستاره شد. اعتماد به نفس ، دید خوب ، قامت بلند و کشیده و عضلات مجزایی که فقط در بدن سیاه پوست ها دیده میشه از پوگبا ستاره ای ساخته که شایسته حضور در تورین هست و آلترناتیو خوبی برای خط هافبک به حساب میاد. هر چی از آغاز فصل بیشتر میگذره و بازیکن ها بیشتر فرصت نمایش پیدا میکنن به مربیان و البته هواداران کیفیت بازیکن ها نشون داده میشه و در این راه شاهد فراز و نشیب های بازیکن ها هستیم ستاره ای مثل آساموا که در اول فصل نمایش خیره کننده ای داشت الان تبدیل به بازیکن معمولی شده که دستش به راحتی خونده میشه و دیگه قدرت نفوذ از سمت چپ زمین و دور زدن مدافع روبروش رو نداره و کیفیت کارش از تقابل با ایوانوویچ قابل مشاهده بود. درسته که در حال حاضر آساموا چند لول از دچلیه بالاتره اما هیچ کدوم چیز زیادی رو به تیم اضافه نمیکنن و ضعف تیم در سمت چپ هنوز پابرجاست هر چند که این فضا در زمین خودی توسط کیلینی و در نیمه زمین توسط مارکیزیو پوشش داده میشه اما هنوز در این سمت زمین ما مشکل داریم. اما از جاکرینی به عنوان بازیکن تاثیر گذار نامبرده شد که از نظر من یه بحث خنده دار بود. جاکرینی در بازی که هافبک های کناریش (پیرلو - پوگبا) داشتن خوب بازی میکردن بارها و بارها توپ رو از دست داد و قادر به حمل توپ در زمین بارانی نبود و به عقیده من همراه با دچلیه ضعیف ترین بازیکنان یووه هستن هر چند که پادوین هم از قاعده مستثنا نیست . در یووه هم چنان ما نبود مهاجم رو داریم میبینیم و زجر میکشیم هر چند که سایر بازیکنان جور عدم گلزنی خط آتش تیم رو میکشن اما باید یادمون باشه که وظیفه مهاجم گلزنیه و یه مهاجم خوب مهاجمیه که گل بزنه نه این که فاکتورهای خوب دیگه ای داشته باشه. کونته داره عالی کار میکنه و نتیجه میگیره اما تیم دو تا رویکرد متفاوت داره و کمی آزار دهنده به نظر میرسه ما در مصاف با تیم های کوچیک هنوز مشکل داریم، هرچند که میبریم. اما تیم وقتی گل میزنه و جلو میفته دیگه بازی رو ول میکنه و انگار همه چیز به پایان رسیده و همین کار دستمون میده. اما وجهه دیگه تیم تقابل با تیم های بزرگ یا به ظاهر بزرگ ِ که یووه شایسته نامش بازی میکنه و در این فصل رم و ناپولی رو با حاشیه سازی هایی که علیه یووه درست کرده بودن تحقیر کرد. اما میرسیم به ناتزیوناله که خودشون رو رقیب میدونن و هنوز با جامهای ما خوشحالی میکنن، فقط میشه از شخصیت تیمی گفت و یاد آور شد که یووه با دل نری هم به ناتزیوناله نمی باخت الان که فلسفه چیز دیگریست..... استرا اومده تا یه نسخه دیگه از کونته باشه اما قافل از این که استاد همیشه چند پله جلوتر از شاگردش ِ . در این بازی یووه باید مراقب کاسانو باشه و مدافعین نباید آنتونیو رو رها کنن. (البته نه مثل سورنسن که چسبیده بود به بنتدنر :smile: ) + دوست دارم هرچه زودتر کونته به کنار زمین بیاد و رهبری تیم رو اونطور که میخواد به دست بگیره، من هنوز منتظر تغییر تاکتیک های فوق العادش هستم. + شانس تیم رو برای پیروزی در این دیدار حتی از بازی با بولونیا هم بیشتر میدونم چون ما مرد نبرد تو میدونیم. + تولد یووه مبارک @};-

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
گائتانو شیر آ متولد 1963 در Cernusco در ایتالیاست .

سال 1974 بعد از 2 فصل بازی درخشان :hmm:
------------------------------------------------------------------
25 May 1953 yes1

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
طبق گفته ُ اسکای اسپورت " ماسیمو تالیاوِنتو" نسبت به بقیه شانس بیشتری برای قضاوت این دیدار دارد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کنفرانس خبری این بازی هم برگزار نمیشه. مثل اینکه کونته می خواد تیم آرامش داشته باشه و حاشیه های حول تیم رو کم کنه. + در پیت ترین دروازه بان های سری آ جلوی یووه میشند فوق ستاره، دروازه بان اینتر که هندنویچه، یکی از بهترین های 2 سال اخیر سری آ. فکر کنم باز مصیبتی داشته باشیم تا توپی تو گل بره :sigh:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بعضي از گلهايي كه اينتر اين فصل خورده رو كه دقت كردم به نظرم اومد بهترين كار حركات تركيبي جلو دفاع اينتر و پاسكاري و يك دو پشت محوطه جريمه هست اينجوري راحتر بين دفاع اينتر شكاف ايجاد ميشه و جا ميمونن كه احتمالا بخاطر سرعت پايين دفاعهاشون هستش ..

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بدون شرح .....

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-اسم تاپیک این بازی توی یوونتوز [Serie A] JUVENTUS vs Calciopoli :)) :)) -ترکیب پیشنهادی من :1: : Buffon Barzagli - Bonucci - Chiellini Lichtsteiner - Vidal - Pirlo - Marchisio - Asamoah Bendtner - Quagliarella +ترکیب اینتر که توسط گازتا پیش بینی شده! Handanovic Silvestre Samuel Ranocchia Zanetti Guarin Gargano Cambiasso Nagatomo Cassano Milito +نتیجه هم 3-0 میشه :1: !

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
Spoiler

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پائولو تالیاونتو 40 ساله از ترنی قد :192 از 2007 داور بین المللی این فصل 4 بازی قضاوت کرده 113 بار سوت زده 3 پنالتی گرفته 23 کارت زرد و یک کارت قرمز مبانگین : 5.79 تالیاونتو داور بازی جنجالی فصل قبل میلان یووه بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی