پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2944 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 6200 ارسال
  • Locationساری

قطعا فوتبال ایتالیا قوی بشه یوونتوس قوی تر میشه و پول و بازیکن بیشتری ب سمت این لیگ میان و سال های بعد اینتر و میلان و امصالهم میفهمن و درک میکنن ک این انیلی و یووه بود ک اونها رو برگردوند و حد اقل کمکشون کرد ......ولی موراتی؟؟؟ عجیبه ..... اخراج ماروتا بازم عجیب و مرموزه 

• eⁿzº, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

6mxy_7_4.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• مدیر موقت
  • 1801 ارسال

پاراتیچی:

"تا این لحظه من پشت صحنه کارهایی را مدیریت می‌کردم. اکنون شرایط کمی فرق کرده است و تمام تلاشم این است که یوونتوس با به قدرتمندترین تیم ممکن تبدیل کنم. من این جایزه را به شخصی که از دلایل رشد من بود تقدیم می‌کنم، او در جای پدر من قرار دارد، دکتر ماروتا:1:.

ظاهرن جای ماروتا رو قراره پر کنه

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• اعضا
  • 2209 ارسال
  • LocationRasht

این 2 تیکه از مصاحبۀ آنیلی رو خیلی دوس داشتم... قسمت دوم رو اصن ندیدم جایی بذارن! وقتی ازش در مورد علامت 36 اسکودتو در استادیوم یوونتوس سوال شد :

« یووه به قوانین احترام نمیذاره؟ در اشتباهید! در 2006 با بازی در سری بی اینکارو کردیم. ولی در استادیوم خودم، در خونۀ خودم، هر اون چیزی که دلم بخواد رو نمایش میدم...

del_piero_nedved_serie_b_juventus_226816

[رو به ندود] پاول در 2006-07 کجا بازی کردی؟ [ندود:] اگه درست یادم باشه :1: ، در سری بی! [آنیلی:] خوبه و نتیجه ش چی شد؟ قهرمانی یوونتوس حتی در سری بی... »

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

- « من ، مهدی کروبی فرزند احمد ، خفه نمیشوم! » -

DiQjtSCW0AE_Toi4.jpg

farzad-t

farzad-t

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 139 ارسال

جورجو ریچی، مدیر درآمدهای باشگاه یوونتوس، معتقد است پیروی از لیگ‌های موفقی چون لالیگا و برگزاری یکی از بازی‌های فصل در خارج از کشور، گزینه‌ای خوب و قابل بررسی است.

برنامه‌ریزی برای برگزاری بازی بارسلونا - خیرونا در میامی آمریکا، خشم بسیاری را در اسپانیا برانگیخته و معترضین به دنبال قوانینی برای جلوگیری از این اتفاق هستند.

با این وجود یوونتوس مایل است سری آ را به سوی اتخاذ راهبردی مشابه سوق دهد.

ریچی در گفتگو با بی‌بی‌سی ورزشی: جهانی‌تر کردن لیگ سری آ موضوع مهمی است. یکی از راه‌های تحقق این هدف، برگزاری یکی از 38 بازی تیم در خارج از کشور است. اگر از منظر استراتژی های تجاری به لیگ‌های موفق‌تری چون NBA و NFL نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که آن‌ها یک یا دو بازی از هر فصل را در خارج از کشور، مثلا انگلیس یا هر کشور دیگری در اروپا برگزار می‌نمایند.

او معتقد است نکته مهم برقراری تعادل بین اهداف تجاری و در عین حال از دست ندادن ماهیت بومی باشگاه است.

• حامد, GioVanni Agnelli, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2052 ارسال

روزنامه Il Corriere di Torino 

همه شواهد خبر از زمستاني آرام و به دور از هياهو و جنجال در ماركت بانوي پير مي‌دهد و مي‌توان با قاطعيتي مدعي شد كه هيچ انقلابي در ماه ژانويه در يوونتوس رخ نخواهد داد و ستاره‌اي سرشناس به جمع  بيانكونري‌ها اضافه نخواهد شد.  

با اين حال فابيو پاراتيچي چندان بيكار ننشسته و گزينه‌هاي متعددي را با تيم كاري خود زير نظر گرفته است. ماتياس ده‌ليخت مدافع 19 ساله آژاكس و خواكيم آندرسن مدافع 22 ساله و دانماركي سامپدوريا محمتل‌ترين گزينه‌هاي پاراتيچي در حال حاضر است و به نظر مي‌رسد او به توافقاتي غير رسمي با مدير برنامه‌هاي اين بازيكنان دست يافته است.

در هر حال قدرت‌نمايي يوونتوس در بازار نقل و انتقالات را به احتمال فراوان تنها بايد در تابستان 2019 جستجو كرد.

t1j_adfzaj2w2qynpalwfhlsbr2z9nxcxjl0.jpg

• amirali2001, Jack Sparrow, juveh و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی