پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3883 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

المدعي العام : إيقاف انييلي عامين ونصف.. ويوفنتوس مباراتين بدون جمهور

انیلی دو سال و نیم موقوفی و دوبازی یووه بدون جمعیت

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

آندرا آنیلی به سمت ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی رسید .

پس از حدود یک دهه که این سمت به رومینگه واگذار شده بود ، از این پس آنیلی ریاست این اتحادیه را برعهده خواهد داشت .

من یه توضیح در مورد این ECA بدم؟

ECA سال 2008 با 137 عضو تشکیل شد برای حمایت از منافع و حقوق باشگاه های اروپایی در برابر امثال فیفا و یوفا و الان 220 عضو داره!

تا الان دستاوردای مهمی داشته مثه اینها یا مثه مذاکرۀ موفقیت آمیز رومنیگه و آنیلی با یوفا بر سر 4 سهمیه ای شدن 4 لیگ برتر اروپا در ل.ق یا افزایش درآمد باشگاه ها از یوفا.

بطور خلاصه انتخاب آنیلی به سمت ریاست دستاورد بزرگی برای یووه و فوتبال ایتالیاست!

560.jpg

میگن یکی از سیاستهای اصلی آنیلی در مقام ریاست اجرای یه سیستم فیرپلی مالی موثر در برابر امثال PSG ـه.

رومنیگه و آنیلی، یوفا رو تهدید به خروج از ل.ق و ساختن یه سوپرلیگ کردن مگه اینکه خواسته هاشون اجرایی بشه.

نزدیک یه سال درگیری داشتن و در نهایت برنده شدن و حالا ECA دو نماینده تو هیئت مدیرۀ یوفا داره که یکیشون آنیلی ـه.

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
به نظر رسمي شده .
يك سال محروميت براي آندرا آنيلي به علت فروش بليط به اولتراها ...
٣٠٠ هزار يورو نيز حريمه براي شخص آنيلي و نه باشگاه ...
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

حتما فرجام خواهی میکنه ، حالا جانشین انیلی کیه ؟!

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

والا نمی دونم منبع این خبر طرفداری کجاست؟

https://goo.gl/V9PGgm

اگه به این متنی که طرفداری نوشته باشه علنا خودشونو سبک کردن با این محرومیت برای آنیلی. همه کار می تونه بکنه فقط جلسات فدراسیون باید یه نفر دیگه رو بفرسته!!!

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
انیلی رییس می مونه فقط یه سال نماینده باید بفرست فدراسیون. تمام جرما هم رد شده الا دادن بلیط رایگان به التراها
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جالبه ....واقققعا برام جالبه ...

چطوری یک گروه بسیار قوی در پست مدیریتی یوونتوس میاد و اییییییییین همه بازیکن رو مفتی میگیره دیگه امره چان بازیکن کمی نیست تو ااین هیاهوی بازار اوردن هافبکی ک 5 سال تامینت میکنه و اینده داره رو مفتی بگیری در حالی ک کوتینیو  ک احتمالا تداخل پستی با مسی داره رو با 160 تا یخوای بازم ندن 

واقعا ماروتا و گروهش کارشونو بلدن واقعا مربی ها میان و میرن اما واقعا بستن تیم کار هر کسی نیست دیدین رئال یه مهاجم نوک نداره تاکییییید میکنم رئال با اون همه ثرمایه و سبب شده که نتونه امسال نتیجه بگیره .....پر مهره ترین تیم اروپاییم  ....واقعا اگر اگر اگر فروش بیخود و بیجهت برخی بازیکنا نبود ما الان هم قهرمان سی ال بودیم هم  قوی ترین 

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه ایراد بزرگی که مفتی گرفتن بازیکنای با استعداد داره اینه که، تا بازیکن مستعد پیشرفت میکنه کبکش یاد هندوستان میکنه، یعنی بعد پیشرفتش اون بازیکن برای مثلاً پیشرفت بیشتر تصمیم میگیره از تیم جدا شه، نمونشم زیاده 

حالا مقایسه کنید با خرید 90 میلیونی ماروتا که هیگواین بود، اصلاً هیچ حاشیه ایی هست راجب خروجش؟ کاری به کیفیتش ندارم ولی با همین کیفیت اگر 5 سال جوون تر بود و ماروتا مفتی میگرفت کلی شایعه راجب خروجش بود 

مفتی گرفتن به شرطی خوبه که فقط ترکیب با خرید بزرگ بازیکن های مطرح شه نه اینکه تیم پر شه از این مدل بازیکن ها

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

زیاده عرضی نیست... فقط خواستم یادآوری کنم بعضی دوستان پافشاری مدیرای لیورپول تو نفروختن کوتینیو رو ستایش می کردن و سیاست یووه تو فروختن بازیکن ناراضی رو ملامت!

نه لیورپول از نگه داشتن کوتینیو سودی کرد، نه خودش فصل خوبی داشت نه یه قرون قیمتش گرون شد!

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

همونطور که می دونید لوتیو کسی که فدراسیون قبلی اعلم کرد و اینا ! 

دیروز یه جلسه تو فدراسیون بین باشگاه ها بوده و در مورد رئیس فدراسیون هم حرف زدن. یووه تمام قدرتش گذاشته که گزینه ی لوتیو نشه. دور قبل هم همین بود و تنها تیمی که جلوی لوتیو وایساد یووه بود. رم ممتنع 

لوتیو هم یووه رو مسخره می کنه

ماروتا هم می ره که بزنش می گیرنش. می گن مشت رو پرت کرده :worship:  :2laugh:  :fp:

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

فکر نمیکنم در این فروم کسی بیشتر از من طرفداری تیم مدیریتی فعلی رو کرده باشه. تا جایی که شده سعی کردم بی غرض و مرض حرف بزنم در موردشون و وقتایی هم که آماج حملات تند بودن جزو معدود کسانی بودم که پشت این تیم ایستادم و ازشون حمایت کردم. این چندروزِ بعد از تحقیر تاریخی در تورین، تلنگری بود بهم که ذره ای بیشتر به عملکرد مدیرانمون فکر کنم. حاصل شد خلاصه ای که در ادامه میخوانید:

طبق گزارشی که خود باشگاه در وبسایتش گذاشته، در فصل 16-17 تقریبا در تمامی زمینه ها پیشرفتهای مالی فوق العاده ای داشتیم. از turnover تقریبا قابل قبولمون در درآمدزایی از فروش محصولات باشگاه (%17) که بگذریم، به نظرم در زمینه درآمد حاصل از اسپانسرینگ به شدت ضعیف عمل کردیم (%40 در دوفصل!). توضیح اینکه turnover اشاره داره به درآمدزایی حاصل از فروش در یک دوره زمانی مشخص (دراینجا یک سال، فصل 16-17). باید در زمینه جذب اسپانسر خیلی بهتر عمل کنیم. به طور مثال رئال بیشتر از 60 اسپانسر داره که بیشترین سهم رو در درآمدزاییش دارن، درحالی که تعداد اسپانسرای ما نصف رئاله! مهمترین مساله میزان بدهیمونه (که فکر میکنم مهمترین تاثیر رو در توانایی خرج کردنمون میذاره). چیزی که من برداشت کردم از گزارش مالی دو باشگاه، مادریدی ها با سرعتی بسیار کمتر از ما مشغول صاف کردن بدهیهاشونن (%4~ درمقابل %18.5) درحالیکه تفاوت معناداری بین بدهی دوباشگاه نیست (162 میلیون یووه در برابر 128 میلیون رئال). خب همینجا یک سوال برای من هوادار پیش میاد: اگر ما دنبال صاف کردن سریعتر بدهیهامون هستیم، (با عرض معذرت از محضر فمینیست ها) راه انداختن تیم بانوان چه صیغه ای بود این وسط؟ هیچ اطلاعاتی هم از سرمایه گذاری و سود یا زیان این تیم در گزارش سالانه مالی باشگاه نیست!

بحث دیگه، سرمایه گذاری های باشگاهه: 150 میلیون یورو + 90 میلیون دیگه (که مشخص نیست چقدراز این 90 تا از جیب باشگاه رفته) صرف "ورزشگاه و مراکز خرید اطراف ورزشگاه" شده. چرا؟ چقدر از این سرمایه گذاری به جیب باشگاه برمیگرده؟ آیا ضروری بود این سرمایه گذاری با توجه به اینکه زمین این همه سازه هم برامون نیست و اجاره ایه؟ این مورد رو باید دقیقتر بررسی کنم، اما اینطور که از نگاه سرسری دستگیرم شد، بیشتر سرمایه گذاری های باشگاه در زمینه های جانبی مثل خرید حق تصویر بازیکنا، تجهیزات پزشکی، توسعه J Village، کتابخانه یوونتوس (!!) و ازین دست موارده که واقعا در حال حاضر گره ای از مشکل اصلی باشگاه باز نمیکنه. یه چیزی هم که برام جالب بود پیش بینی افزایش بدهی باشگاه در فصل جاری (17-18) بود که گفته شده ناشی از سرمایه گذاری در پنجره ترانسفر تابستونه. درواقع تیمی ضعیف تر (یا بهتر بگم نامتوازن تر) ساختیم و تهش بدهکار هم شدیم.

جمع بندی اینکه باشگاه در زمینه درآمدزایی به شدت عقبه (بخشیش برمیگرده به ساختار وقوانین درپیت ایتالیا) و از درآمد حاصله هم در بخشهایی که از نظر منِ هوادار در اولویته سرمایه گذاری نمیکنه. تلاشمو میکنم که گزارش مالی این دوباشگاه رو با دقت بیشتری بخونم و خلاصه شو تو یه پست دیگه بذارم، چون به نظرم با این کار ارزیابی عملکرد تیم مدیریت فعلی به شکل دقیق تری میتونه انجام بشه. قصدم اصلا تبرئه الگری نیست ولی ته دلم میگه که افتضاح این فصل بیشتر به خاطر بلندپروازی های نابجای این تیم اتفاق افتاده تا تیم فنی باشگاه (البته حساب جناب مکس جداست!).

+ اینم لینکای گزارشات مالی مورد اشاره ست (برای اهل دلش!): یووه، رئال

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^^ عالی بود . من خودم حال ندارم صورت مالی های فارسی رو بخونم چه برسه به انگلیسی :1:

فقط یه نکته : تمام زمین های اجاره ای اجاره 99 ساله است

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من یه موردی در مورد تیم زنان بگم. اون باقی اطلاعات عالیه البته زمینا نهایتا برای یووست و نوید گفت اجاره 99 سالست و فکر کنم نهایتا تو قرداد یووه باید بخرشون و مبلغ زیادی هم می شه. اونطور که فکر می کنم. شاید اشتباهه حرفم.  

اما بحث تیم فوتبال زنان که به نظرم شاید 20-30 میلیون دلار نقد خرجش شده باشه و کلی بدهی به باشگاه آورده باشه

دوستان احتمالا یادتون رفته باشگاه یوونتوس ایتالیاست. نه یوونتوس ایران. تو مقاله ای خونده بودم وضعیت مدنی زنان تو ایتالیا در ناحیه یورو قابل قبول نیست از نظر ویژگی هایی که باید برای زنان ایجاد کرد. یکیش همین امر تیم بانوانه. که مسلما حتی ورزشگاه هم می خواد. طبق اون مقاله وظیفه ی باشگاهاست کمک به این مسائل. تیم های پایه. مدرسه که جزو همین خرج های امسالمونم هست. اینا خدمات یووه به کشورشه. وضعیت اسپانیا و ایتالیا خیلی متفاوته. ایتالیا یه کشوری با یه اهدافی و اسپانیا یه کشوری با یه اهدافی. مدیرهای ایتالیا واقعا به ملیت اهمیت می دن. پس این یه امر مهم بوده. حالا یووه تیم زنان با قدرت بسته یه بحث دیگست باید دید چی دیدن که این کار رو کردن. مسلما این امر تو جامعه ی  مدنی ایتالیا از شش تا به رئال زدن مهم تره (که البته بردن رئالم مهمه واقعا چون ایتالیا ها اون استحاکمم از دست دادن)  ایتالیا یه کشور درگیر مسائل فرهنگی و اقتصادیه. همین الان ممکنه دوباره برلوسکونی 85 ساله رای بیاره اونجا. شرایط متفاوته.  مسلما یووه که از قدیم به نوعی کمک آتزوری بوده هم در پرورش و خرید بازیکن ایتالیایی و هم در کارآفرینی و کارای مدنی همین رویه رو ادامه می ده و تو این کار همیشه افراطم داشتیم ولی خواستم بگم احتمالا برای مدیرا زدن 6 تا به رئال با خرج 400 میلیون یورو اولویت اول نیست. تیم اول ویترین یووست و باید بهترش کنن اما خب کارای جنبی مهمه. الان قصد درست کردن تیم بسکتبال رو هم دارن. این توسعه های موازی رو لطفا نادیده نگیرید و از دید مردم مثلا تورین بهش نگاه کنید. بارسا و رئال هم این نوع عملکرد داشتن. بارسا که رسما ارتش کاتالان به شمار می یاد و همه هزینه ها هم برای بارساست. یه ایالت تغذیه اش می کنن.

مهم ترین برنامه مدیرا اینکه جو تورین به نفع یووه تغییر کنه. واقعا تورین باید بوی یووه بده بیشتر نه تورینو 

به نظر من نقص مدیریت ما اسپانسرینگ. خیلی دیگه تو ضعف هستیم. اگه قرار اکسور پول نده چرا قرداد جیپ رو قبول کردیم. اگه قراره بهتر بشیم زودتر کلک جیپ بکنن :nish:  :nish:  :nish:

مهم ترین حقی هم بهشون می دم ایتالیاست. شما فکر کن گالیانی لوتیو اونجا سناتور شدن. کی تو اون کشور می خواد پیشرفت کنه :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  یه چیزایی شبیه ایرانه :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

• Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

@mee present حرف میزنی احساس میکنم سخنگوی رسمی باشگاه داره مواضع رسمی یوونتوس رو اعلان میکنه  :1:

ممنون برا اطلاعات  :53:

• mory, eⁿzº, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

یکی از خریدای چلسی گرون قیمت ترین خرید تاریخ بریتانیا شد با 57 هزار یورو! جایی که چهارمین لیگِ برترو داره (ایتالیا = 7)، حالا ما ایتالیا رو میگیریم 100!

بعبارتی اگه تموم 21 بازیکن تیم بانوان یووه *، ~ 2 برابر گرونترین بازیکن تاریخ فوتبال بریتانیا باشن => 21 × 100000 = 2 میلیون و 100 هزار یورو!

درحالیکه طبق گفتۀ سایت یووه، 12 بازیکن بیشتر خریداری نشده و بقیه از تیمای پایه که قبل از 2017-18 هم وجود داشتن، آورده شدن...

مثن تو انگلیس زنا ماکسیمُم سالی 40 هزار یورو میگیرن ولی تو ایتالیا بجای حقوق فقط چیزی بنام خرجی دارن :fp:

روزی 60 یورو اونم برای ماکس 5 روز در هفته + 77.5 یورو بونوس به ازای هر بازی => سالی 18120 یورو!

البته استثنایی مثه الکس مورگان هست که 2.5 میلیون میگیره، اونم 2.3 اش رو اسپانسرا میدن یا مارتا که 5 بار بازیکن سال فیفا شده، 275 هزار یورو میگرفت!

حتی اگه 21 بازیکنو ضربدر حقوقِ انگلیس کنیم، میشه 840 هزار یورو = ~ بودجۀ سالیانۀ تیم خوبِ فیورنتینا (در آلمان = بهترین لیگ، حدود 2 میلیون هست)...

===> 840 هزار یورو حقوق + 2 میلیون و 100 هزار یورو پول ترنسفر = ~ 3 میلیون در حالتِ ماکسیمُم!

حالا شاید خرید امتیاز Cuneo و... خرج بیشتری بُرده باشه که اونم بعید میدونم قابل توجه بوده باشه، وگرنه همه جا بحثش بود!

20-30 میلیونی که محمد ازش حرف میزنه بنظرم خیلی بعید میاد. ارزش کُل سهام یووه 633 میلیون بیشتر نیس...

آخرش نفهمیدیم درآمد بادآوردۀ لیگ قهرمانان و سود درآمد فصل پیش خرج چی شد! :22:

بهتره بهای بیشتری به تیم اصلی داده بشه چون برگردونِ رونالدو کافی بود تا ارزش سهام یووه 7.9 % اُفت کنه و به کمترین میزان در 8 ماه اخیر برسه، قطعاً رو بانوانم تاثیر میذاره...

* با اینکه دردی از مای هوادار دوا نمیکنه ولی تجربۀ کاملاً موفقیت آمیزی بوده؛ تموم 17 بازیشونو بردن و 5 بازی جلوتر به UWCL صعود کردن + تو 1/4 نهایی کوپا هم هستن...

فکر کنم زودتر از مردامون قهرمان چمپیونز لیگ بشن :1:  ببخشید پابرهنه پریدم و زیاد حرف زدم :2: :53:

• Juventus FC, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مرسی از اطلاعات جالبی که دادید :53: 

در مورد تفاوت در میزان جذب اسپانسرینگ یووه، رئال و منچستر لازمه این مورد رو  بیشتر بهش توجه کنید:

+تعداد فالوئرهای رئال مادرید تو اینستاگرام:56/8 میلیون نفر

+تعداد فالوئرهای بارسلونا تو اینستاگرام:55/8 میلیون نفر

+تعداد فالوئرهای منچستر یونایتد تو اینستاگرام:21/3 میلیون نفر

+تعداد فالوئرهای psg تو اینستاگرام:12/1 میلیون نفر

+تعداد فالوئرهای بایرن تو اینستاگرام:12/1 میلیون نفر

.

.

+تعداد فالوئرهای یووه تو اینستاگرام:9/2 میلیون نفر :fp: 

جذابیت تیم ها و تعداد طرفدارانشون و حتی میزان پراکندگی طرفداراشون قطعا مهم ترین عامل در جذب اسپانسرها تو تیمه. قطعا تیم های اقتصادی تو برندهای بزرگ دنیا هستن که این آمار رو آنالیز می کنن و می سنجن که هر تیم مثلا تو شرق آسیا چقدر طرفدار داره و ارزش داره اسپانسرش باشی یا نه . حتی شما بهترین تیم اقتصادی رو هم داشته باشید نمی تونید شق القمر کنید. باید بپذیریم که طرفدار تیم و لیگی هستیم که دیگه تو بورس نیست و جذابیتی برای مردم نداره (میلان 4/1 و اینتر 1.8 میلیون طرفدار :fp: ) و منطقیه که درآمد اسپانسرینگ همه تیمای ایتالیایی با فاصله زیاد از تیمای اسپانیایی و انگلیسی کمتر باشه

+ تو فیس   بوک هم همین منوال برقراره

+شاید هدف از ایجاد تیم بانوان هم بالا بردن برند تو نظر خانم ها باشه. هرچند فوتبال بین بانوان ورزش پرطرفداری نیست :1: ولی یکی دو میلیون هوادار پر و پا قرص هم برامون ایجاد کنه کافیه

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
اگه کمتر خرج بانوان شده که بهتر. هزینه ای نبردن پس.ولی باز به نظرم برقراری امکانتشون هزینه داشت ولی اگه به چند میلین دلارم ختم شده باشه که البته مثه اینکه به یه میلیونم نرسیده کافیه. البته یکی دو تا بازیکن از لیگ برتر گرفتن قطعا حقوق به اونا می دن. مخصوصا یکیشون که از لیور اومده
وارد بازی سهامم نشین. سهام بالا پایین می شه. الان امازون ببینید. یه دفعه سهامش افت کرد به خاطر حرف های ترامپ.
بحث من در مورد اسپانسرینگ متوجه جیپ هستش. سرمایه گذاری کمی شده.
فراز با پول چمپ مخارج رو دادن دیگه. چون امسال چند تا کار جدیدم مثه اینکه انجام دادن. قسط هیگی رو داشتن و غیره. قطعا خرج شده
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

آنیلی حواست باشه شاید فصل بعد جیجی بوفونی نباشه که هر بازی دو سه تا توپ رو از روی خط دروازه دربیاره تا  تو و اون ماروتا پز تیمی که ساختید رو بدین ...

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

آنیلی حواست باشه شاید فصل بعد جیجی بوفونی نباشه که هر بازی دو سه تا توپ رو از روی خط دروازه دربیاره تا  تو و اون ماروتا پز تیمی که ساختید رو بدین ...

باریکلا پسر عجب حرفی :53:  :yes1:

:pep:  همین قیافرو میگی؟؟ انچنان پزی هم نمیده!! :2laugh:

• Orphée, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
همه میدونن سال ديگه همه جا از Var استفاده ميشه امسال ديگه خار مادر نادوری رو انحام دادن چقدر ب فکر جیبشونن...... مونچی صداش در اومده باید مدیران همیشه سایلنت یووه هم صداشون در بیاد.... دلیلی نداره دنیا داره ب سمت نامردي و پول ميره این وسط خوبا همیشه متضرر ميشن.... آخه لیورپول تیمه؟؟ رراحت میتونستیم فینال باشیم
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی