پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ریمینی(هفته بیست دوم سری B ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
39 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه 28 فروردین ماه 1386 (ساعت 22:30 به وقت تهران )
هفته بیست دوم سری B ایتالیا
یوونتوس -ریمینی(ورزشگاه المپیک تورین)
تصویر
داور این بازی لوکا مارلی
تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بازي رفت كه 1-1 كرديم و نيم فصل رو بد شروع كرديم اما اين دفعه مي خواهيم نيم فصل دوم را توپ شروع كنيم و تلافي ديدار رفت را هم بكنيم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ان شاالله بازي رفت رو تلافي ميكنيم اگه بازي با اسپزيا تاثير رو بازيكن ها نزاره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بازيكنان الان ديگه براي تلافي مساوي وقابل اسپزيا هم كه شده ميياند براي جبران و خوب بازي مي كنند هرچند ريميني هم تيم بالانشين و بسيار خوبي هست

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
درباره ی ریمینی: نام:ریمینی کالچو فوتبال کلاب لقب:بیانکروسو(قرمز و سفیدها) سال تاسیس:1912 ورزشگاه:استادیو رومئو نری ظرفیت ورزشگاه:10000 رییس باشگاه:لوکا بندتتینی سرمربی:لئوناردو آکوری رتبه ی فصل پیش:17 بازیکنان معروف گذشته: متیو بریگی (بازیکن سابق تیم یوونتوس و حال کیه وو ) زلاتان مسلیموویچ (بازیکن پارما) دنیله زوراتو (سرمربی تیم مودنا) افتخارات: 1- 2 قهرمانی در سری س (75-76) (04-05) 2- 1 قهرمانی سوپر کوپا ایتالیا سری س (04-05) به امید پیروزی یووه Forza Juventus

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
شانس یوونتوس به نظر من تو این بازی یک مقدار کمه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امیدوارم خوب بازی کنیم البته من که میگم میبریم

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واقعا سخته ولی ممکنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یووه در المپیک تورین خوب بازی میکنه فقط یک مساوی داده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اتفاقا بازيكنان توي اين بازي خيلي خوب و عالي بازي مي كنند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نیم فصل بدی نبود و با صدر نشینی تمام شد اگر ما با 9- بازیها را شروع نمیکردیم در حال حاضر با اختلاف زیادی در صدر بودیم ولی چندتا مشکل داریم که دشام گفته با تغییر سیستم بازی انها را حل خواهد کرد باید منتظر بازی با ريميني باشیم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اینم را هم باید اشاره کرد یووه در بازیهای خارج از خانه به مشکل بر میخوره و به نظر من علت اصلی ان نااشناه بوده بازیکنان با جو ورزشگاه های تیمهای سری بی و شاید علت اصلی چندتا بازی به راحتی امتیاز دادیم

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
استدلال من درباره ي يوونتوس 2007-2006 نیم فصل يوونتوس پس از اون مشکلاتي که ارزش دوباره نويسي هم نداره به ناحق به سري بي رفت و پس از رفتن بازيکنان و ماندن بزرگان من يک فکر ميکردم يوونتوس سال ديگه با او 30- حتما يک سال ديگه هم تو سري بي ميمونه اما پس از اونکه اين 30- به 8- رسيد خيلي خوشحال شدم و مطمعا بودم سال ديگه يوونتوس به سري آ بازميگره با اون همه بزرگي که در اختيار داره البته تيم يوونتوس فراز و نشيب هاي زيادي داشت که بازي اولش رو با مساوي 1-1 و بازي آخرش رو با مساوي 1-1 تمام کرد و حالا قهرمان نيم فصل هم هستيم البته تيم يوونتوس تو اين راه به مشکلات زيادي برخورد کرد 1- خيلي اخراجي دادن 2- مصدوم شدن بازيکنان اساسي يوونتوس مثلا دلپيرو بوفون و.... 3- انتقادات بسيار زياد و.......  .  تيم يوونتوس توانست در اين فصل سه بازيکن به خدمت بگيره البته براي سال ديگه که مهمترين آنها اين دو نفر هستن 1- حسن زيچ 2- گريگرا البته سومي هم يک بازيکن جوان 20 ساله است از جنووا عادت تيم يوونتوس در بعضي از بازيها اين بود که اول گل ميخورد بعد جبران ميکرد که اين جاي نگراني زيادي داره مشکل يوونتوس هم اين بود که دفاع اين تيم خيلي ضعيف بود که بيشتر گلهايي که يوونتوس ميخورد تقصير دفاعش بود و محکم ترين پست هاي يوونتوس خط حمله اين تيم بود که به نظر من خيلي خوب کار کرد البته هافبک ها و بخصوص ندود عزيز عالي بودن و  نبايد يادمون بره که ما بهترين دروازبان جهام بهتريم بازيکن اروپا و محبوب ترين بازيکن جهان رئ نيز در اختيار داشتيم و به نظر من دور از هرگونه تعصبي بهترين بازيکن نيم فصل اوا الکس دلپيرو بود که به يوونتوس خيلي کمک کرد هم از لحاظ روحي هم تيمي

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
لازم به ذکر است که نیمه اول بازی جنووا ناپولی 0-0

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
ما با تيم هاي بالاي جدول مشكلي نداشتيم اصولا به نظر من اين بازي نتيجه خواهيم گرفت بازيكنان نگاه به اسم تيم حريف مي كنند ديگه و انصافا بي انگيزه مي شوند حق هم دارند ديگه

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
خبری خوش برای طرفداران یوونتوس تیم ناپولی پس از اینکه دقیقه 83 گل رو به جنووا زد تیم جنووا هم در دقیقه 87 گل رو جبران مرد وبازی 1-1 شد

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
یادش بخیر تو بازی رفت پارو خودشو برای اولین بار مطرح کرد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خودشون ميدونند دو مساوي پشت سر هم جالب نيست ميايند براي برد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
الان ما 39 هستيم و ناپولي 37

Juventus 39
Napoli 37
Bologna 37
Mantova 36
Genoa 36
Piacenza 35
Rimini 34
و اين براي يوونتوس كه -8 امتياز هم داشته خيلي خيلي خوبه
و خوب قهرمان نيم فصل هم شديم ديگه

حالا تركيب هاي ايده ال و مورد نظر خودتون رو بگيد براي اين بازي

خوب جياني كدا رو كه نداريم و دشام هم كه صراحتا اعلام كرد لگروتاليه رو قرار خواهد داد و به احتمال خيلي خيلي زياد هم بريندلي رو نخواهيم داشت براي اين ديدار

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با صحبتهايي که حسين عزيز کرد ، اينم ترکيب من : بوفون کيه ليني - لگروتاليه - پيکولو - بالزارتي مارکيوني - پارو - ندود - کامورانزي دل پيرو - ترزگه به نظر من اين بهترين ترکيبه ولي فکر کنم ندود جاي مارکيوني باشه و جاي ندود مارچيسيو باشه ولي ترکيب ايده آل من اينه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی