پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

یعنی تاکتیک اقای الگری حمله زدن بر عمق دفاعهای حریف است....

خب مشکل از این است که این تیم های ایتالیایی خوب عمق دفاع رو می بندند.

عبور از خطوط دفاعی چند لایه این تیم ها کار هر کسی نیست.

یعنی برای سیستم اقای الگری یک مارادونا مورد نیاز است تا جواب بده..

حتیب لیپی هم سیستم 4.4.2 داشت و میگفت که با حرکات کناری و باز کردن بازی نتایج بهتری میشه گرفت...

کجا رفت کونته که با 3.5.2 تمام تیم های ایتالیایی رو نیست و نابود کرد.

و حالا این الگری است و این نداشتن بازیکن مناسب مثل توز برای اجرای سیستم زدن به عمق دفاغ چند لایه........

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
چندتا عکس از صحنه گل و بعد از گله سالار

gjgr_411035_5.jpg

437_img-20151109-0005_thumb.jpg vog2_img-20151109-0004_thumb.jpg

خوشحالی بعد از گلش :happy crying:
عمو فرناندو کجایی ک یادت بخیر
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
آرام پلک میزد ، لبانش بسته بود با چشم های رنگی اش نظاره گر بازی بود اما از روی نیمکت ، مکس او را صدا میزند " هی فرناندو بلند شو گرم کن " و او همچنان چیزی نمیگفت .. بند های کفشش را محکم میکرد و از صندلی بر میخاست ..

پا به زمین گذاشت و گل دوم تیم را در لحظات آخر بازی به ثمر رساند ، برای من خوشحالی گل ساده اش نهایت محبت و لبریز از غرور بود ، شیر شاه دستانش را به وسعت قامتش باز می‌کرد و نعره ای غرور آمیز از اعماق وجودش سر میداد و Jarena زیبا می‌شد ..

s8ws_img-20151123-0027.jpg
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عمو فرناندو امروز از دقیقه 69 به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و 2 قطع توپ!! و 86% پاس موفق داشت و نقش بسزایی تو نگه داشتن نتیجه برد سویا برابر والنسیا داشت ،

fy6q_img-20151130-0002_thumb.jpg

هایلایت بازی رو دیدم که بعد بازی همه میومدن سمتش و دست میکشیدن به موهاش و بغلش میکردن ، و اونم هیچی نمیگفت مث همیشه .. حتی لبخند نمیزد ، دلم برات تنگ شده عمو ...
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

شیرشاه : موراتا جایگاه خود را پس خواهد گرفت

fernando-llorente_1.jpg

فرناندو یورنته ، مهاجم سابق یوونتوس و کنونی سویا پیش از دیدار با تیم سابق خود در ارتباط با دو سال "فوق العاده" در یوونتوس گفت.

"بازی فردا از دو نظر بسیار خاص است . یکی از آن ها این است که این بازی در راهیابی ما به لیگ اروپا اهمیت فوق العاده ای دارد

و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به عنوان تیم سوم گروه به مسابقات لیگ اروپا برویم ، مورد دوم تقابل با یوونتوس است ، تیم سابق

من ، جایی که من تا سه ماه قبل در آن حضور داشتم و 2 سال فوق العاده را تجربه کردم."

"من دلتنگ تورین هستم ، شهری خاص و زیبا ، جایی که همچنان که گفتم دو سال خاطره انگیز را برای من ساخت. همچنین بازی برای

یوونتوس باورنکردنی بود ، یکی از بزرگترین تیم های اروپا . فوق العاده بود ؛ تمام این موارد دیدار فردا را برای من بسیار خاص و

مهم می کند."

شیرشاه سال گذشته جای خود را به هم وطنش آلوارو موراتا داد و در انتهای فصل بانوی پیر را به مقصد سویا ترک کرد. آلوارو حالا

بعد از ماریو ماندژوکیچ و پائولو دیبالا انتخاب سوم خط حمله یوونتوس است .

"به نظر من آلوارو بازیکن قدرتمندی است. یقینا او در بهترین شرایط فوتبالی خود قرار ندارد ، چون قطعا به دنبال دقایق بیشتری از حضور

در میدان است."

"او کیفیت فوق العاده ای دارد ، باید ذهنیت مثبت خود را حفظ کند و به سختی تمرین کند ؛ قطعا فرصت برای نشان دادن توانایی هایش به

وجود خواهد آمد."

آشنایی یورنته با خط دفاعی یوونتوس ، آیا خط دفاعی یوونتوس نقطه قوتش است ؟

"بله ، من فکر می کنم که مهم ترین نقطه قوت یوونتوس خط دفاعی تیم است. یووه همیشه در آن قسمت از زمین توانا بوده و تقابل با خط دفاعی

آن ها به هیچ عنوان ساده نیست."

"از سوی دیگر ما نیز توانایی های خود را داریم و فردا برای شکست این دیواره دفاعی تلاش خواهیم کرد."

بعد از شروع نه چندان خوب ، یورنته در 6 هفته گذشته 2 گل و 2 پاس گل برای تیمش به دست آورده است. آیا این به معنی بازگشت

به شرایط آرمانی است ؟

"فکر می کنم که شروع های سخت یکی از موارد شخصیتی من است. کمی زمان می برد تا من به بهترین شرایط خود برسم ، اما الان

حس خوبی دارم و احساس می کنم که روز به روز شرایطم بهتر می شود."

"نقطه قوت من قطعا در ضربات سر است ، وقتی تیم عملکرد خوبی دارد و ارسال های زیادی روی دروازه صورت می گیرد ،

شرایط من بهتر می شود."

"من قطعا دوست دارم که بازی کنم و به سویا کمک کنم ، گل های زیادی به ثمر برسانم و مهره مهمی برای تیم باشم."

"من قدم به قدم به این هدف نزدیک می شودم ، در ابتدای فصل کمی مشکل داشتم ، ولی کم کم به شرایط آرمانی سال های گذشته بر می گردم."

"بازی فردا بسیار مهم است ، ما برای به دست آوردن جایگاه سومی و رفتن به لیگ اروپا تلاش خواهیم کرد و هدف اول ما پیروزی است."

"شرایط در دستان ما نیست ، اما منچسترسیتی می تواند شانس بسیار خوبی برای ما ایجاد کند ، آن ها برای صدرنشینی نیازمند شکست دادن

بروسیا مونشن گلادباخ هستند و این نتیجه کمک بسیاری به ما می کند."

:8: :53:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

می گم فرناندو جان گلی که زدی خطا نبود؟

اما به هر حال ، ممنون که خوشحالی نکردی :53: :2:

چه بازگشت دلپذیری [تنکس تو سینا ] ---> 30.jpg

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عمو فرناندو :

" دلتنگـِ تورین هستم ، حس درونی خاصی به آنجا دارم ، شهر زیبایی بود ، اما نه زیباتر از 2 سالی که درش سپری کردم "

0b41_fernando-llorente1_thumb.jpg

عمو..
♚ ـــــــــ ♥
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بعد از بازی گفته بود" واسه سویا خوشحالم و واسه یووه ناراحت ... امیدوار بودم سیتی مساوی کنه با مونشن گلاباخ ... ارزو می کنم  یووه روند پیروزی هاش رو ادامه بده ..."

فرناندو :8:

• juve's fan, MaMpIeRo, alex 4ever و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

"اگر یوونتوس قهرمان شود ، جشن خواهم گرفت"

شیرشاه  :8: :

• من تا آخر عمر در قلبم یوونتوسی خواهم بود.در حال حاضر ، اگر بخواهم به این موضوع فکر کنم و نمی توانم خودم را در ایتالیا در پیراهنی غیر از پیراهن یوونتوس ببینم.اما می دانید که در فوتبال هرگز نباید بگویید هرگز.
  • من متاسفم که یوونتوس و تورین را ترک کردم.من بسیار خوشحال بودم.از اختیار من خارج بود ، من اعتماد به نفس داشتم و دوست داشتم بمانم.تیم های کمی در جهان شبیه به یووه هستند.
  • چند ثانیه بعد از گلی که به یووه زدم ، برای خودم خوشحال بودم ، چون شروع آسانی اینجا در سویا نداشتم.اما ... در واقع به از اینکه به تیم سابقم گل زده بودم ناراحت بودم.من به شکل معمول خوشحالی نکردم.
  • من بعد از بازی به رختکن یوونتوس رفتم ، کلی شوخی کردم.دوم شدن برای آنها بسیار سخت بود.
  • بایرن؟ یوونتوس می تواند طی دو بازی رفت و برگشت آنها را شکست دهد ، مصاف دادن با یک تیم بزرگ در لیگ قهرمانان در حال حاضر نباید برای یوونتوس سخت باشد.از این بابت مطمئنم.

• مطمئنا ترجیح می دادم الان پیش موراتا باشم. :12: ما با هم خیلی خوب بودیم.داشتن یک هم تیمی اسپانیایی برای هم صحبت شدن هم یک مزیت بود ، ما هنوز بسیار صمیمی هستیم.
  • عجیب است که آلوارو زیاد بازی نمی کند ، او مطمئنا دوره ی خوبی را نمی گذراند ، چون برای یک مهاجم سخت است که گل نزند.این تمام چیزی است که می توانید در موردش فکر کنید ، اما می توانید از این بابت مطمئن باشید که گل ها از راه خواهد رسید.الوارو بازیکن بسیار خوبی است ، و وقتی شروع به گلزنی می کند ، توقف ناپذیر می شود.او فقط نیاز دارد بازی کند و کمی خوش شانس باشد.امیدوارم امسال ۱۵ گل به ثمر برساند.
  • آیا ممکن است به رئال برگردد؟ این به چند ماه آینده بستگی دارد ، این ها انتخاب های شخصی بازیکن هستند.آلوارو مطمئنا در تورین و در یوونتوس خیلی خوشحال است.

• بازگشت دیوانه واری بود ، اما من هم تیمی های سابقم را می شناسم ، آنها بسیار قدرتمندند.حالا به ثبات رسیده اند و به دل اینتر ، فیورنتینا و ناپولی ترس می اندازند.
  • یووه متوقف نخواهد شد ، این تیم به بردن عادت کرده است فکر می کنم آنها بار دیگر اسکودتو را فتح کنند.دوباره قهران شدن همیشه سخت تر است ، بعد از این همه تغییر.اگر این اتفاق  بیفتد ، من جشن خواهم گرفت ، چه اینجا در سویا و چه با امدن به تورین. :baghal:
  • بهترین خاطره ام با یووه؟ فتح لیگ.و همچنین موفقیتمان در سوپرکاپ و جام حذفی.پیشروی مان در اروپا هم بسیار هیجان انگیز بود ، اما غم انگیز بود که تا به آنجا پیش رفتیم و در نهایت بازنده میدان شدیم ، اگرچه ما با بارسلونا بازی می کردیم.با توجه به روحیه ام به فینالی دیگر امید دارم. :53:

337471_heroa.jpg

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فرناندو یورنته ، مهاجم اسپانیایی سویا که دو سال را در تورین سپری کرد ، در تابستان امسال به صورت آزاد به سویا پیوست.

او در مصاحبه با اسپورتیوم نیوز گفت  :

• من از لحاظ فردی خوشحالم ، من هم تیمی های فوق العاده ای پیدا کردم و هواداران از همان روز اول با عشق از من استقبال کردند.من هرگز روز معارفه ام را فراموش نمی کنم ، بیشتر از  ده هزار نفر در ورزشگاه بودند ، شگفت انگیز بود.

• من دیرهنگام به سویا آمدم و خیلی شروع خوبی نداشتم ، می توانم چیزهای بیشتری ارائه بدهم ، من هنوز به سطحی که در سال های اخیر بودم نرسیده ام، اما به آن سطح خواهم رسید و بهترین تلاشم را خواهم کرد.امیدوارم در بازی های آینده گل های زیادی به ثمر برسانم.

یوونتوس؟
  • تجربه ی بسیار مثبتی بود.
فوتبال ایتالیا؟
  • در ایتالیا سخت گیری های تاکتیکی غالب است ، اینجا از این لحاظ تغییرات مثبتی از این لحاظ در حال رخ دادن است ، جلسات تمرینی سخت تر است.

• mory, MaMpIeRo, alex 4ever و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تا اینجا بود که می گفت جلسات تمرینی کنته سخت ترین تمریناتی بوده که داشتم حالا اسپین سختر شده خوبه از اسپین اومده یووه :1:

دلتنگ خوشحالی بعد گلش ام :worship: :77:

دستا باز به طرف تماشاگرا :6: 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این کلیپ رو اگه ندید حتما ببینید  :worship:  :8:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

تولدت مبارک مرد دوست داشتنی !  :8: 

71704684226512533795_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تولدت مبارک عمو.. :8:
محبوب ترین اسپانیایی برای من در کنار رائول گنزالس کبیر..
شیر شاه همیشگی تورین
  • eⁿzº, alex 4ever, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

لاتزیو برا خرید یورنته اقدام میکنه

با توجه به اینکه مارچلو بلیسا داره سرمربی لاتزیو میشه این مربی خواستار حضور شاگردان سابق خودش از جمله یورنته و همچنین ایسلا شده

به نظرم یورنته واسه سری ا ساخته شده

بیاد لاتزیو میترکونه :8:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

از معدود اسپانیایی های آدمیزاد بود ... مقایسه کنید با موراتا و دیگر اسپانیایی ها. 
غیرتش در حد ایتالیایی ها بود . :8: :8:

• alexdelpiero, Senmorta, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

آقای با غیرت مفتی رفت و انداختمون به بایرن  :22:  :fp: البته پسر خوبی بود ... رو نیمکت هم بود صداش در نمی اومد ... بیاد لاتزیو بجای کلوزه جالب میشه ... در کنار ماتری  :worship:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یورنته قراره بیاد لاتزیو، جواب مثبتم داده :1:و میخواد بیاد زیر دست بیلسا کار کنه
تنها مشکل حقوقشه که حقوق فعلی یورنته 4 میلیونه ولی لاتزیومیخواد قرارداد سه ساله ببنده با حقوق 2.5 میلیون

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
^^^
^^^
من از طرفداران یورنته نیستم ولی این آقای با غیرت که شما میگی لطف بزرگی در حق یووه کرد که قراردادش را فسخ کرد. برای اطلاعت تکمیلی هم به کاربری که بعد شما پست گذاشته و لقب یورنته هنوز نام کاربریش هست رجوع بشه.
  • mory, MaMpIeRo, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^
^^^
من از طرفداران یورنته نیستم ولی این آقای با غیرت که شما میگی لطف بزرگی در حق یووه کرد که قراردادش را فسخ کرد. برای اطلاعت تکمیلی هم به کاربری که بعد شما پست گذاشته و لقب یورنته هنوز نام کاربریش هست رجوع بشه.

:39: من ازش تعریف کردم ... ولی با گلش حذفمون کرد که البته وقتی تو تیم رقیب بازی میکنه طبیعیه ... خوشحالی هم کرد بعد گل 

• mory, alexdelpiero, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی