پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

بازیشو دوست نداشتم ولی بازیکن با شخصیتی بود. یه فصل خیلی خوب داشت و همون فصل اولش برای اینکه بگیم خرید خوبی بوده کافیه. مفت اومد دیگه. با پیرلو که نباید قیاس بشه:1:

فصل دومم بخش کمیش به خودش برمی گشت و بخش زیادیش به تیم. و دیگه تو یوونتوس جواب نمی داد. ایرادیم نداره. فوتبال همینه. مطمئنا تو سویا موفق خواهد بود.

به هیچ عنوان دوست نداشتم تو یووه بمونه. اول به خاطر خودش و شخصیتش. بعد به خاطر یووه. یورنته حقشه فیکس بازی کنه. سر نحوه فروشش خیلی حرف هست (خطاب به کچل:1:) که باشه به وقتش.

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

43366444381723589594.jpg

یورنته آزمایش های پزشکی سویا را با موفقیت پشت سر گذاشت.

گزارش های جدید حاکی از آن است فرناندو یورنته آزمایش های پزشکی باشگاه سویا را با موفقیت انجام داده است و انتظار می رود به زودی قرارداد خود با این باشگاه را امضا کند.

• Bianconero Amore, AAG, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آرشیو بازیکنان :53:

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

Fernando-Llorente-Juventus.jpg

مقابل باواریایی ها مانند پاپتی های جنگ زده دستمانمان بالا بود. هاینکس لعنتی، دندانهایی که روی هم فشار می آیند و پلکهایی که تا صبح به هم نمی رسند.دو سه روز پریشانی،تا که خبرش آمد.آن زمان که پولمان نمی رسید شیدای ستاره ای شویم، زمزمه حضورِ مردِ سرو قامتی که هنرش را باور داشتیم.از همان حوالی پامپلونا.هوای رمانتیک اروپای سرسبز،نابارایی های لعنتی و فستیوالِ گاو بازیِ سن فرمین!( ارنست همینگوی ک اینورا گـَز میکرد!)

او را مانند سن مامس میدیدند.در Los Leones و باسکی هایی که او را شیرشاه صدا زدند،یورنته در کلیسای کنار ورزشگاه بود.سن مامس را ریختند، قراردادی که تمدید نشد....نزدیکِ تابستان،کنارِ تپه های مانند فیلِ سفید، زیر گرما و نورِحلبی زنگ زده زرد رنگ، ماروتا به باسک رفت...فرناندو و قدم زدن روی سکوها...  اوایل جولای که نابارای رو شاخ گاو می رقصید، یورنته به آغوش بانو رسید.کشتی به گل نشسته یووه کم کم رو دریا خوابید، باریکه ی نوری که درخشانتر شد.مزدوج با آپاچی،غیر هارمونیک و ناموزون، اما غبطه بر انگیز.18 گل در فصل.طبق معمول بخت یاری نکرد.علگری که آمد انگار فرناندو راست در چشمان خورشید نگریست.نقشش کم بود،مانند ساردینِ به قلاب زده شده!نجیب زاده اسپانیایی چیزی نمیگفت به موراتا ایتالیایی یاد میداد کمی هم سلفی میگرفت...2 سال و دوماه از اولین حضور،پولمان بیشتر شده، El Rey León قرار داد لعنتی را امضا کن سن فرمین نزدیک است...

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
سراغ دارید موردی جز ویدال رو که بالاتر از قیمت خریدش توسط ماروتا فروخته بشه؟

نمیدونم با من موافقید یا نه ولی پرسینگ مانژو رو ازش بگیری هیچ چیز بالاتری از یورنته نداره.شدیدا از روندی که در مورد یورنته پی گرفته شد ناراحتم، از وظایفی که توی بازیها براش تعیین شد تا زمان و نوع فروشش و خرید مانژو و ...
  • Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
سراغ دارید موردی جز ویدال رو که بالاتر از قیمت خریدش توسط ماروتا فروخته بشه؟

نمیدونم با من موافقید یا نه ولی پرسینگ مانژو رو ازش بگیری هیچ چیز بالاتری از یورنته نداره.شدیدا از روندی که در مورد یورنته پی گرفته شد ناراحتم، از وظایفی که توی بازیها براش تعیین شد تا زمان و نوع فروشش و خرید مانژو و ...

+ تو روحت عماد :1:
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

جیاکرینی :pep: :nish: :1: :fp:

:troll insane:

• Orphée, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

دوستان بازار ترانسفر فوتبال دکان میوه فروشی نیست.

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3743 ارسال

خیلی بی مهری در حق یورنته شد خودش هم دوست داشت در یووه باقی بمونه و بسیار پرانگیزه در تمرینات پیش فصل حاضر شده بود ...

ما موراتا و یورنته رو داشتیم و یورنته هم اینقدر با شخصیت بود که با وجود نیمکت نشینی هم هیچ حاشیه ای ایجاد نمیکرد هیچ اجباری در ورود مانزوکیچ نداشتیم .

در مورد برخورد مدیران هم دیگه بعد از جریان الکس هیچ رفتاری برام عجیب نیست ...

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

به شدت بهش علاقه داشتم و جزو معدود اسپانیایی های محبوبم بود.  :8:

امیدوارم توی سویا دوران خوبی داشته باشه.  :141:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

طبق یه سری تحقیقات میدانی و سوال از خُبرگان :nish:  ته و توی قضیه رو دراوردم.

اگه یورنته میخواست فروخته بشه یووه باید بهش بخاطر قرار دادش و با احتساب مالیات سالی 10 میلیون پرداخت میکرد ( یعنی جمعا 20 میلیون ) در حالی که قیمت یورنته پایین تر از این حرفا بود. یورنته به یوونتوس لطف کرد و درخواست فسخ قراردادش رو داد. :thank:

اینجوریه که یه بازیکن با اومدنش ، بازی کردنش و حتی رفتنش برای باشگاه سود داره. یه نیم فصل رو نیمکت نشست فُرآس سیک ، مغضوب هوادارای بیلبائو شد ، اومد یووه ، به اسکودتوی ۳۲ و فرار از باخت خونگی جلوی ذغال کمک کرد ، حتی تو فصلی که فیکس نیود ، به صععودمون از گروه و پروش یه ستاره ی نو ظهور دیگه  نقش داشت ، حالام با رفتنش داره راه یه ستاره ی احتمالی دیگه رو باز می کنه ...

اینم سلفیش با ورزشگاه جدید ، در ضمن یه قرارداد ۳ ساله بست که ۲۰ میلیون هم رقم فسخش هست :1:

بیانیه ی  رسمی باشگاه :

"مهاجم ما فرناندو یورنته ، امروز مراحل بازگشت به وطنش اسپانیا رو کامل کرد به شکل قطعی به سویا قهرمان یورولیگ پیوست  ، به این ترتیب که قراردادش طی یک توافق دو طرفه ملغی شد.یورنته استعداد زیادی برای زدن گل های تعیین کننده در بازی های مهم داشت ، از جمله اولین گلش در لباس سیاه و سفید در پیروزی ۲-۱ با هلاس ورونا در سپتامبر ۲۰۱۳ و یک ضربه ی سر به یادماندنی تساوی بخش در مقابل رئال مادرید ، دو ماه بعد از آن در یوونتوس آرنا. بازیکن قوی ای که هم در زمینِ بازی رویش حساب می شد و بیرون زمین هم محجوب و دوست داشتنی بود. شیر شاه اخلاق و کار خستگی نا پذیری رو در طول مدتی که در باشگاه بود به نمایش گذاشت و به همون میزان گل وجام به ارمغان آورد.همه ی کسانیکه به نوعی به باشگاه فوتبال یوونتوس مربوطند ، برای فرناندو یورنته بهترین آرزوها رو خواهند داشت و برایش در ماجراجویی جدیدش در جنوب اسپانیا آرزوی موفقیت می کنند.  "

پ.ن : :happy crying: :53:

پ.ن ۲ : یووه به یورنته بدهکار بود در واقع از فصل پیش نصف دستمزدش مونده بود.با توجه به قوانین مالیاتی ایتالیا و اینکه بازیکنی اگه بخواد بره از به سری آ باید برگه تسویه حساب مالیاتیشو ببره. اما اگه فسخ بشه این چیزا هم کان لم یکن تلقی میشه ، واقعا فداکاری کرد این مرد بزرگ ...

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

کلیپ یوررنته در یووه 

فصل اول واقعا عالی بود 

http://dl1.video.var...zi_juventus.mp4

• Principino, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بغضم گرفت . هيچ وقت انچنان بازيکن خوبی نبود . ولی چقدر محجوب و دوست داشتنی بود اين بشر . نبايد اينطوری ميرفت .

دوست دارم با همه وجودم ازش تشکر و خداحافظی کنم
  • Bianconero Amore, Principino, Atomic Ant و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه سری آدم ها چقدر بزرگند .
یورنته رو با امثال یاکویینتا و آمائوری مقایسه کنید که موندند به خاطر پول . حالا این شیرشاه ما میره که به یووه ضرر نزنه :141:
به خاطر این دو فصل ازت ممنونم :53: :53:

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يورنته ديد به خاطر موندنش و وفاداريش يه جوون داره از تيم ميره، فداكاري كرد و رفت. ممنونم ازت شيرشاه :53:
  • Bianconero Amore, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

" ماجراجوییش تو یووه تموم شد ، بهتره کارنامه ی اعمالش رو بررسی کنیم ببینیم چی کار کرده واسمون ، ۲ سال تو یووه بوده ، ۶۶ تا بازی کرده ، ۵۸۱۶ دقیقه در واقع + ۴۰ دقیقه هم در دو بازی سوپرکاپ و بازی اول این فصل. ۲۷ تا گل زده ۱۸ تا تو فصل اول و ۹ تا تو فصل دومش.تو همه ی مدت هم برخلاف چیزایی که میگن صرفا یه سرزن نبود ، خیلی وقت ها گل های تعیین کننده داشت مثل بازی با ساسائولو در آوریل ۲۰۱۴. همیشه تعهد ، فداکاری، تلاش و حرفه ای گری تو دستور کارش بوده. موفق باشی شیرشاه  :53: "

مصاحبه اش بعد از هم گروه شدنمون رو با هم می خونیم :

"شگفت انگیزه که داریم میریم تورین ، چون من دو سال حیرت آور رو اونجا گزروندم.فکر میکنم می تونیم همه ی تیم های برتری که تو گروهمون هستن رو به چالش بکشیم.به این راحتی ها خراب نمی کنیم. فکر می کنم آدمای فوق العاده ای اینجا هستن که یه چیزی اساسیه به نظرم.و میتونیم تو سویا جام به دست بیاریم.این باشگاه تو سال های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته."

79496558032754003852.jpg

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

نرسیدم اینجا پست بدم موقع مسجل شدن رفتنش درگیر مافیا بودیم :fp:

میخام بگم موفق باشی شیر شاه عزیزمون خیلی دوست داشتیم و داریم ممنون بابت دو سال فو العاده ای که با هم داشتیم خاطرات خوبی با هم داشتیم خیل وقت ها ناجی تیم بودی که واقعا ممنونم ازت هیچوقت یه سری گلهاتو از یاد نمیبرم و رفته تو آلبوم خاطرات ذهنم  :53:  گل اولت به ورونا که خدا خدا میکردم اون بازی بالاخره گل بزنی و زدی و اون شادی و فریاد از ته دلت  :53:  تو همون فصل دو گل عالی به رئال و امیدوار کردنمون به بازی  #کابوس ایکر مقدس  :53:

گل ضربه سر چیپ مانندت به لاتزیو تو بازی که بدجور گره خورده بودیم و ده نفره شده بودیم و داشتیم میباختیم :53:  گل تکنیکی و پشت پات به ساسولو :53: گل دوک به المپیاکوس وقتی 2-1 عقب بودیم که با کمک تیر و دروازبان به ثمر رسوندی و ما رو یه آسمون بردی از خوشالی  :53:  و و و خیلی گلای خاطره انگیز دیگه که یادم نیس به خاطر همه چیز ممنون شیر شاه دوس داشتنی :53:  :8:

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

38868478241018588857_thumb.jpg

فرناندو یورنته مهاجم سابق بیانکونری که تابستان امسال تورین را به مقصد سویا ترک کرد ،  در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت : می دانستم که یوونتوس در این شرایط قرار خواهد گرفت. یورنته در این مصاحبه اذعان کرد که کشمکش حال حاضر یوونتوس به خاطر تغییرات زیاد شکل گرفته در تیم است.

دو تیم یوونتوس و سویا در حالی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت که یورنته بازی در برابر تیم سابقش را به خاطر مصدومیت از دست خواهد داد.

یوونتوس فصل را به شکل بدی آغاز کرده و از 6 بازی فقط 5 امتیاز به دست آورده و اکنون در رده 15 ام جدول قرار دارد. یورنته عقیده دارد که با وجود پیش بینی وضعیت حال حاضر یوونتوس ، هضم این موضوع همچنان هم برای او آسان نیست.

" من دو فصل به یاد ماندنی را در یووه سپری کردم و این تیم همیشه در قلب من خواهد بود. من یوونتوس و تورین را خانه دوم خودم به حساب می آورم و دیدن شکست تیم برای من دردناک است ، گویی که هنوز هم آنجا بازی می کنم ! 

چه بر سر یوونتوس آمده است ؟

راستش را بخواهید وقتی هنوز از یوونتوس جدا نشده بودم و تغییرات تیم در تابستان را دیدم ، می دانستم که فصل سختی را پیش رو خواهیم داشت. جدا شدن بازیکنان بزرگ و مهمی مثل توز ، پیرلو و ویدال مساله کوچکی نیست. بازیکنانی که می توانند نتیجه بازی را تعیین کنند. وقتی تغییرات به سرعت اتفاق می افتند ،  برای بازسازی هارمونی و استایل بازی تیمی زمان نیاز است. در حال حاضر بازیکنان جدیدی در تیم حضور دارند که هر کدام طریقه خاص بازی کردن خود را دارند و بازگشت به روند پیروزی ها کار ساده ای نخواهد بود.

چرا از تیم جدا شدی ؟

" با توجه به بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند ، می دانستم که فرصت کمی به من خواهد رسید. می دانستم که مجموعه یوونتوس از رفتن من ناراحت نمی شود و وقتی صحبت شانس بازی با لباس سویا در لیگ قهرمانان مطرح شد ، می توانم بگویم که همه چی به خوبی کنار هم قرار گرفت و پایان خوشی را رقم زد. همه ما راضی بودیم با این حال ترک یوونتوس هنوز هم ناراحت کننده بود.

بیشتر از همه دلت برای چه چیز ایتالیا تنگ شده ؟

" برای خیلی چیزها . هم تیمی هایم ، دوستان غیر فوتبالی که اینجا پیدا کرده بودم ، بعضی غذاهای خاص و آرامشی که در شهر تورین حکمفرماست. من در دل این شهر زندگی کردم و تجربه فوق العاده ای بود.

چرا در زمان مربیگری آلگری نسبت به دوران کنته ، فرصت کمتری برای بازی به تو داده می شد ؟

" روش بازی ما عوض شده بود و این برای من خوب نبود. من در موقعیتی بازی می کردم که نمی توانستم تا حدی که انتظار داشتم گلزنی کنم. در زمان کنته ، ما بر روی بازی از جناحین تکیه داشتیم و این برای من فرصت های مناسبی را فراهم می کرد. در آن فصل ، بعد از یک دوران سخت از اتلتیکو به یوونتوس آمده بودم و در ابتدا کمی دچار کشمکش شده بودم ، اما کم کم جایگاهم را پیدا کردم.

با آلگری ، تاکتیک تیم به سمت پاس های عمقی و بازی از میانه زمین پیش رفت که باعث می شد من در موقعیت پشت به دروازه قرار بگیرم. به این موضوع ، روش تیم های ایتالیایی در دفاع را هم اضافه کنید که کار را برای من سخت تر می کرد. گل های کمتری به ثمر رساندم ، اگرچه در بازی هایی مثل بازی با المپیاکوس عملکرد خوبی از خودم به نمایش گذاشتم.  علاوه بر آن ، رقابت در یوونتوس برای پیدا کردن فرصت بازی بسیار نزدیک و شدید است.

فکر می کنی دوستت موراتا جایگاه تو را در تیم گرفت ؟

" مطمئنا من به او برای جا افتادن در تیم کمک زیادی کردم. آلوارو بازیکن خوبی است و پتانسیل بالایی دارد. چنانکه این موضوع را در نیم فصل دوم به خوبی نشان داد. او آینده روشنی پیش رو دارد. باید به رشدش ادامه دهد و سعی کند به یکی از ارکان اصلی تیم تبدیل شود. یوونتوس تیم بزرگی است و برای کسی صبر نمی کند.

با او صحبت کرده ای ؟

" البته. او از من خواست به تورین برگردم و گفت که مطئن است من گلهای بیشتری خواهم زد. در عوض من حتی به آنجا سفر هم نخواهم کرد. ( برای بازی لیگ قهرمانان در برابر یوونتوس)

سویا و یوونتوس تنها 5 امتیاز از شش بازی اول در لیگ . چه نظری داری ؟

" اهداف دو تیم متفاوت است. ما نمی خواهیم قهرمان لالیگا شویم ولی می خواهیم سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم. اما این موضوع برای یووه به خاطر نگاه به کسب اسکودتو کمی پیچیده تر می شود. به هر حال شرایط دو تیم در مجموع شباهت زیادی دارد چون ما هم در اینجا تغییرات فراوانی داشته ایم و مصدومان زیادی هم داده ایم و اعتماد به نفسمان کم شده است.

دیدن رقبای یوونتوس مثل اینتر ، فیورنتینا و تورینو در جایگاه های نزدیک به صدر جدول کمی عجیب است. به هر حال من عقیده دارم که در اواخر فصل یوونتوس نیز در بالای جدول خواهد جنگید.

در ایتالیا جدال بین یونتوس و سویا چطور خواهد بود ؟

" بازی سختی خواهد بود. یووه با قدرت هرچه تمام تر سعی در تسلط بر بازی خواهد داشت. نگران این موضوع هستم که ما قربانی شرایط اخیر یوونتوس در سری آ شویم.

از سویا چه انتظاری داری ؟

" ما لیگ قهرمانان را به خوبی شروع کردم و به دنبال این هستیم که جایگاه خوبی در اروپا به دست بیاوریم و این هدفی است که با ارائه بازی قابل قبول در چنین استادیوم هایی به دست می آید.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

با آلگری ، تاکتیک تیم به سمت پاس های عمقی و بازی از میانه زمین پیش رفت که باعث می شد من در موقعیت پشت به دروازه قرار بگیرم. به این موضوع ، روش تیم های ایتالیایی در دفاع را هم اضافه کنید که کار را برای من سخت تر می کرد. گل های کمتری به ثمر رساندم

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
مصاحبه ی جالبی بود.

تمرکز روی نفوذ از مرکز خطوط دفاعی چند لایه.خیلی جالبه
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی