پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال

حضور یورنته واسه نیمه دوم فوق العاده بود و تونست با مهار توپای هوایی و معطل کردن توپ از فشار حملات موناکو کم کنه .قبل از تعویض خدا خدا میکردم الگری ماتری رو نیاره و از یورنته استفاده کنه که همین طور هم شد .به نظرم الگری و یووه نباید یورنته رو از دست بدن و باید بهش بازی بدن چون واقعا سخت کوشه  و گلزن و در خدمت تیم حتی اگه تو قرعه با رئال بخوریم یورنته مثل پارسال خیلی مفید خواهد بود

• Juventus FC, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
مرد را دردی اگر باشد خوش است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
vg8173d7h88ovmrihv5x.jpg

iplbi717wql9vr7k53lz.jpg

محتوای پست، مناسب نبود...

با عرض پوزش ، ویرایش شد.

ویرایش توسط amir_juvei
  • AAG, Principino, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
f951653b36597e3d1dae6a300bbe5c6d-54744-c

-بازگشت با گل زنی و نزدیکی به اسکودتو
+ درسته، من خیلی خوشحال شدم بخاطر سهمی که توی برد داشتم .. بازی سخت و پیچیده ای بود، ما به سه امتیاز حیاتی رسیدیم و حالا فقط یه قدم کوچیک دیگه نیاز داریم برای چهارمین اسکودتو، من واقعا خوشحالم

-بازی با ریال!؟
+ ما آماده نیمه نهایی هستیم، از کیفیت تیم مقابل اگاهیم ولی ما هم آماده یه مبارزه هستیم
بازی کردن جلوی مادرید توی این سطح مسابقات برای هر بازیکنی جذابه
ما رویاهامون به همینجا ختم نمیشه ما حتی همین الان هیچ چیزی کشف نکردیم، باید به حیات خودمون توی فینال امیدوار باشیم و براش تلاش کنیم
ما نیاز داریم ک دقیق باشیم
(عرقشو خشک میکنه)

شکلک پرستش

-فیکسی مقابل ریال؟
+ من نمیدونم بهتره ازون آقا سوال کنید (اشاره به سوپر مکس :1: )
درسته که من دو گل به ریال زدم پارسال ولی امسال گزینه های بیشتری برای حمله داریم اگه تو بازی باشم تمام تلاشمو میکنم
ما بازی پارسال رو به اشتباه خودمون نبردیم ، اگر هوشیار باشیم میتونیم ریال رو "نیش بزنیم"
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

باید کار را برابر سمپدوریا تمام کنیم

مهاجم اسپانیایی بیانکونری از نزدیک تر شدن به فتح چهارمین اسکودتو پیاپی، بسیار خوشحال است.

فرناندو یورنته شب گذشته گل اول یوونتوس را در بازی هفته سی و سوم سری آ، برابر فیورنتینا به ثمر رساند و در مجموع نمایش خوبی داشت. شاگردان آلگری در این بازی با نتیجه 3-2 و دو گل دیگر از کارلوس توز، باری دیگر فیورنتینا را شکست دادند تا حالا بیش از پیش به قهرمانی نزدیک شوند.

یورنته اکنون امیدوار است که قهرمانی یووه در سری آ در بازی با سمپدوریا قطعی شود تا بازیکنان بتوانند بعد از آن کاملا بر بازی برابر رئال مادرید تمرکز کنند:

"قبل از بازی چهار امتیاز نیاز داشتیم و حالا فقط یک امتیاز دیگر می خواهیم تا به یک هدف مهم دست پیدا کنیم، چهارمین اسکودتو پیاپی. باید کار را در برابر سمپدوریا تمام کنیم و با خیال راحت به فکر بازی حساس در اروپا باشیم."

"باید نمایش بی نقصی برابر رئال مادرید داشته باشیم زیرا آن ها تیم فوق العاده ای هستند. می توانیم برای آن ها دردسر ساز شویم و من آماده ام که تمام تلاشم را برای موفقیت تیم به کار گیرم."

یورنته در ادامه درباره گلی که برابر فیورنتینا به ثمر رساند، گفت:

"مدتی بود که زیاد بازی نمی کردم و گلی که زدم بسیار برایم مهم بود."

"آیا امکان دارد که برابر رئال مادرید از ابتدا به میدان بروم؟ سال گذشته به آن ها گل زدم، اما مربی انتخاب های زیادی دارد. هدف من تنها کمک کردن به تیم است."

• AAG, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

یورنته: " فرصت بی نظیری در لیگ قهرمانان در اختیار داریم."

xnksxkzxjqzflpaa8m0z_thumb.jpg

فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی تیم یوونتوس معتقد است رویارویی با رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان یک فرصت بی نظیر برای بیانکونری است.

یوونتوس می تواند با کسب تنها یک امتیاز از بازی روز یکشنبه مقابل سمپدوریا نسخه ی اسکودتو را بپیچد و قهرمان سری آ شود. یورنته فتح چهارمین اسکودتوی متوالی را یک موفقیت فوق العاده می داند ولی معتقد است عملکرد تیم در اروپا است که در مورد عملکرد یوونتوس در این فصل قضاوت خواهد کرد.

یورنته در مصاحبه با روزنامه AS گفت:

" باید فوراً نسخه ی اسکودتو را بپیچیم و بعد از می توانیم تنها به رویارویی با رئال مادرید تمرکز کنیم."

" مردم به قهرمانی سری آ توسط ما عادت کرده اند، اما در حقیقت فتح اسکودتو کار ساده ای نیست. چیزی که می تواند نحوه ی به پایان رساندن فصل را برای ما تغییر دهد نمایششمان در مرحله ی نیمه نهایی است. فرصت بی نظیری برای موفقیت در اختیار ما قرار داده است."

" امیدواریم که بتوانیم در دو بازی رفت و برگشت فوق العاده ظاهر شویم. به خوبی از قدرت هجومی رئال آگاه هستیم و نمی خواهیم در رویارویی با آن ها هیچ اشتباهی مرتکب شویم."

بازی درخشان آلوارو موراتا یورنته را به یک نیمکت نشین در بازی های مهم تبدیل کرده است. با این حال یورنته از درخشش هموطنش خشنود است. او در این باره می گوید:

" او و من برای یک جایگاه رقابت می کنیم. من تا جایی که توانسته ام به او کمک کرده ام و او خیلی سریع با تیم تطابق پیدا کرد."

" او بسیار آماده است و در حال پشت سر گذاشتن فصلی فوق العاده است. مشکلات آغازین او در ابتدای فصل کاملا طبیعی بود، همین مساله برای من موقع پیوستن به یوونتوس به وجود آمد. در ایتالیا سبک بازی بسیار متفاوت است، اما او [موراتا] قدرت زیادی به تیم اضافه کرده است."

" سبک بازی ما متفاوت است و سرمربی [ماسیمیلیانو آلگری] بسته به حریف پیش رو گزینه های متفاوتی در اختیار خواهد داشت."

• J U V E N T I N I, AAG, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

روزنامه های اسپانیایی : بارسا بجرپوگبا ، فرناندو یورنته رو هم زیر نظر داره و می خواد بهش پیشنهاد 10 میلیونی بده .. البته هم برای جذب پوگبا و هم یورنته همه چیز به تصمیم مدیرای یووه بستگی داره .

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یورنته هم گفته این دومین اسکودتو من با یووست و یک افتخار بزرگه برای من و این عکس 33 رو هم به اشتراک گذاشته

https://scontent-bru...3be&oe=55E47AF9

#راجبه یورنته و وضعیتش ی چیزی بگم :
با وضعیت فعلی زاتزا و سقوط آزاد سطح بازیش
فک میکنم نگه داشتن یورنته ی با انگیزه و با تجربه حداقل یک سال دیگه هم زیاد فکر بدی نیست، بهتره برای زاتزا یک فصل دیگه صبر کنیم 18 تا اگه خوب بود بخریمش این فصلش ک خیلی پر نوسان بود
  • juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

نبینم تاپیکت از اوگبونا و رومولو و روبینیو و... پایینتر باشه! :22:

- اسکای : فعلا ترک یووه توسط یورنته در تابستون، یه احتماله ، خیلی بستگی به خواستۀ خودش داره...

- توتو : یورنته علی رغم پیشنهادات زیاد، میخواد تو یووه بمونه.. آلگری مانع نمیشه چون بازیکن مشکل/حاشیه سازی نیست...

با اینکه گلش به فیو اولین گلش بعد 2 ماه بود و بعد توز، پوگبا، بوفون، ویدال و پیرلو، بالاترین حقوقو تو یووه میگیره، ولی دوس ندارم بره.. مقاومت در برابر اخلاق و آقاییش، سخته... ازینم که بگذریم، بردمون جلو رئال نشون داد که فوتبال فقط جمع کردن کلکسیونی از ستاره های با استعداد و گرون قیمت نیس و همه چی فقط تو اون 90 دقیقه ها اتفاق نمیوفته.. از دست دادن یورنته فقط از دست دادن اخلاق و استعدادش نیس، بلکه از دست دادن قوۀ رهبری و تجربه ش هم هست... امیدوارم کاهش حقوق در ازای گرفتن قرارداد بلندمدت [فعلا تا 2017 قرارداد داره] رو قبول کنه چون میتونه تو پرورش موراتا، دیبالا، کومان، کلمنتزا و... نقش اساسی ایفا کنه.. + ماه ها تحمل نیمکت و سکو تو بیلبائو بخاطر یووه هم فراموش نشه...

+ سلفیش با ندود بعد بازی با رئال .. سلفیش با پوگی [خفه مون کرد با سلفیاش :دی] قبل فینال : بزن بریم به رم، به کوپا، میخوایم فتحش کنیم!

بعد بازی هم اینو گذاشته و نوشته : جشن یووه! با رفیقم آلوارو...

9wjr_cffsd17veaevxoa.jpg_large_thumb.jpg a5nh_cfe5xlaviaahmqv.jpg_large_thumb.jpg vt1q_lllll.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 29 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- تنها بازیکنی بود که تو توییت بعد بازی، از هوادارا یاد و ازشون تشکر کرد.. کامنت یکیشون علی رغم غلوط گرامریش، خیلی قشنگ بود : thanks to be part of Juventus. Lovexxx ...

xmro_fff.jpg

- اتلتیکو مادریدو فالو کرده تو توییتر.. شاید در کنار آخرین اسکودتوش [ 1 و 2 ] .. بدون شرح...

zctc_pl.jpg  w5b0_f2.jpg

+ موراتا قبلا گفته بود : فرناندو هوامو داره، منو تا محل تمرین میرسونه، بهم میگه کجا غذا بخورم یا خرید کنم، وقتی خارج خونه بازی داریم، هم اتاق میشیم، حتی بهم ایتالیایی درس میده، چطور میتونم چیزی بیشتر از این بخوام؟

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

واقعا خیلی دوستش دارم. خیلی. یه چی تو مایه های کراسیچ مظلوم هست.

1- بخاطر یووه نیمکت و سکو رو تحمل کرد.

2- تو فصل اولش تو یووه خیلی خوب بود و فکر کنم حدود 20 گل به ثمر رسوند

3- تو فصل دومش بخاطر تغییر مربی و تاکتیک از گزینه های مربی خارج شد
4- رو نیمکت نشسته ولی نه تنها صداش در نمیاد بلکه هردفعه تیم گل میزنه خیلی خوشحالتر از کسی هست که گلو زده
5- اگه یووه بیرون هم پرتش کنه مطمئنم صداش در نمیاد

موارد 2 تا 5 بین این جنتلمن و استاد کراسیچ کاملا مشترک بود.
خدایا چی میشد کراسیچ وقتی میومد یووه که یکی مثل آلگری مربی بود و تاکتیکی غیر 3-5-2 داشتیم؟؟
یا اگه یورنته اومد یووه حداقل کونته 3 سال دیگه میموند تا از استعداد گلزنی و قدرت بدنی این بشر یه 3 سالی حال ببریم؟؟؟؟

• Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

واقعا خیلی دوستش دارم. خیلی. یه چی تو مایه های کراسیچ مظلوم هست.

البته قیاس شما از پایه غلطه ، سرنوشت کراسیچ رو بقیه نوشتن ولی سرنوشت یورنته رو خودش برای خودش نوشت . کراسیچ توسط مربی کلاً از همون ابتدای فصل بیرون گذاشته شد و ابداً فرصتی برای اثبات خودش در طول فصل پیدا نکرد و راهی جز ترک باشگاه جلوش قرار ندادن . اما یورنته فکر نمیکنم کم بهش فرصت داده باشن امسال ! حدود 20 - 25 بازی اول که کاملاً حمایت مربی رو داشت و همیشه هم فیکس بود اما خودش بود که نشون داد لیاقت پوشیدن این پیراهن رو واسه یه فصل دیگه نداره و این رو بارها و در بازی های مختلف ثابت کرد درست بر خلاف کراسیچ که فرصتی بهش داده نشد. اگه هم یورنته الان به نیمکت دوخته شد و حالا باید باشگاه رو ترک کنه حاصل عملکرد خودش در زمینه نه چیز دیگه ای .

• Atomic Ant, ace of glass, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- بعد از 2 سال دوری احتمال اینکه یورنته به اسپانیا برگرده کم نیست. با توجه به خروج قریب الوقوع مانژو از ات.مادرید و تغییرات گسترده در رئال مادرید شایعاتی درباره بازگشت یورنته به اسپانیا منتشر شده.

البته از انگلیس هم پیشنهادات خوبی داره و هنوز تصمیم نهایی رو نگرفته.

مسئله بعدی این هست که یووه هنوز به یورنته نگفته که قصد فروشش رو داره ولی با توجه به اینکه تیم های زیادی با مبالغ مناسبی خواهانش هستند احتمال فروشش کم نیست.

• juve's fan, Atomic Ant, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

به گزارش El Correo، با حضور پائولو دیبالا در ترکیب یوونتوس در فصل آتی، فرناندو یورنته قصد دارد به لالیگا بازگردد و سویا یکی از گزینه های موجود است. اما اتلتیک بیلبائو باشگاه سابق یورنته که قصد دارد با ارنستو والورده به جمع باشگاه های برتر اسپانیا بازگردد، دیگر گزینه است. اکنون آریتز آدوریز 34 ساله بازیکن اول خط حمله بیلبائو است.

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

با اومدن زتزا و رفتن احتمالی‌ یورنته میانگین اخلاق و شخصیت در خط حمله دچار افت محسوسی می‌شه متاسفانه.
با اینکه میدونم یورنته باید بره و بودنش دیگه به تیم‌ کمک نمی‌کنه اما دل کندن از مهربونیاش با بقیه بازیکنا به خصوص مراتا خیلی‌ واسم سخته ... یک سال تمام به خاطره یووه رو سکوها بازیا رو نیگا کرد ... خیلی‌ روزگار بدی شده ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

یورنته در آستانه جدایی از یوونتوس

با توجه به خرید های اخیر بیانکونری، به احتمال زیاد فصل آینده شاهد حضور یورنته در تورین نخواهیم بود، موناکو به طور جدی خواهان به خدمت گیری این مهاجم اسپانیایی است.

پس از انتقال پائولو دیبالا از پالرمو به یوونتوس، حالا چیز زیادی تا قطعی شدن قرارداد ماریو مانژوکیچ کروات با بانوی پیر باقی نمانده و با توجه به حضور سیمونه زازا که به همراه مانژوکیچ هر دو مهاجمانی در یک سبک و شبیه به هم هستند؛ احتمال خروج مهاجم اسپانیایی یووه بسیار زیاد است.

به گفته توتو اسپورت، یورنته فصل آینده جایی در یوونتوس نخواهد داشت و به تیم دیگری می رود؛ در بین باشگاه های خواهان او، موناکو فرانسه سریعا مذاکرات خود را برای خرید یورنته با سران یوونتوس آغاز کرده.

به نظر می رسد یوونتوس برای فروش مهاجم خود، 20 میلیون یورو می خواهد اما پیشنهاد اولیه موناکو 15 میلیون یورو است.

14324593951.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- جدی ترین پیشنهادش از موناکو بود اما حالا پیشنهاد های ولفسبورگ و مونشن گلادباخ هم اضافه شده .

اصلا دوست ندارم بره ...همه چی که به آمار و گلزنی و درصد پاس صحیح نیست . [کمترین درصد پاس صحیح بین مهاجمین رو با ~70 درصد این فصل داشت .] هرچند که بدون هیچ هزینه ای اومده یووه و حالا با فروشش پولی هم نصیب یووه میشه ...

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

خیلی خوش اخلاقه، در واقع بیش از حد با مدافعای حریف مهربونه..  :6:

نه آرنجی نه درگیری فیزیکی نه داد و بیدادی.. تو ایتالیا یا باید تکنیک داشت، یا فرصت طلب بود، و یا بولدوزر بود و پدر دفاع رو در آورد.

یورنته متاسفانه سبک بازیش درگیرانه نیست، از توانایی سر زنیش هم در یووه استفاده نشد. و در مجموع برای یوونتوس علی رغم توانایی هاش نتونست چندان مفید باشه. شاید در لیگی مثل انگستان یا فرانسه و تیم هایی که تک مهاجمه بازی میکنن بتونه بدرخشه. 

یورنته برای اومدن به یووه یکسال نیمکت نشینی و بد و بیراه همشهری هاش و طرفدارای سابقشو تحمل کرد. امیدوارم یووه برای فروشش به خواسته و علاقه شخصیش ارزش قائل بشه.

بازیکن فوق العاده دوست داشتنی شخصن واسه من بوده و اخلاقش چه تو زمین و چه خارج از زمین مثال زدنی و بدون کوچکترین حاشیه ای..

یووه بازیکنایی با اخلاق های منحصر بفردی داره. از بوفون که اخلاقش زبانزد هست تا کیه لینی و ویدال جنگجو، پیرلو با شخصیت کاریزماتیک، و لیخ که مثل جوجه خروس دنبال دعوا هست. یکی هم مثل یورنته آروم و بی سر و صدا... امیدوارم هر جا که میره موفق باشه  :135555:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Senmorta و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فعلا انگار داره نقش آمائوری رو برامون بازی میکنه این دوست خوش اخلاقمون
  • Georgia , Massimiliano Allegri و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
31ke_img-20150620-0004_thumb.jpg

امروز عروسیش بود ، هنگام خروج از کلیسای سن سورنسن اسپانیا ، اکثرا یوونتوسیا هم بودن
  • Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

سجاد دفه آخرت باشه ها  :fp: :1:

e383be9eda4449685.jpg

e383be722338be464.jpg e383d6492fe6c9453.jpg e383bdd2b16c70802.jpg

e383c262304caa641.jpg 1a375f295880256d1.jpg 1a3765e0cc10a6022.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند