پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
ما یوونتوسی ها کلا عادت داریم از شرایط ناراضی باشیم ، بخدا اسم مسی هم مطرح بشه میگید نه چون آرژانتینیه ازش خوشم نمیاد

لايك

جدي همين طوره همين الانش بگن يووه دنبال مسيه
بچه ها ميان ميگن بازيكن خوبيه ولي قيمتش بالاست

يا نميدونم سبكش به يووه نميخوره

يورنته خدايي بازيكن خوبيه وبه نظر من اين ماتري كه من مي بينم فعلا اصلا سطحي نداره كه يورنته يا امثالهم را بخوايم باهاش مقايسه كنيم
(نظر شخصيه)

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
پیشنهاد تاتنهام به لیورنته 25 میلیون یورو این یعنی لیورنته هم پر.ماروتا فقط برای بازیکنهایی که میخوان به فروش برن بازارگرمی میکنه که لااقل مشتری براشون بیاد. با این روند من زیاد چشمم آب نمیخوره مگر اینکه تو فرصت باقی مونده دردیدگاهش تجدید نظرکنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از این پیشنهادات تو روزنامه ها زیاد میدن!!! پیشنهاد رسمی خیلی فرق داره با حرف که نمیشه تاتنهام سر خرید ادبایور مشکل داره و بابت مهاجم به این خوبی نمیخواد چند میلیون بیشتر هزینه کنه از این پول ها کی داده کی گرفته اونم نقد :1: یورنته همچین آش دهن سوزی نیست باز ژکو بود یه چیزی هرچند ازش بدم میاد چون طرفداره میلانه! مهاجم خوب تو بازار زیاده فعلا کاوانی , ایگوایین , به طور قطعی از یووه دور شدن ژکو , یورنته , فن پرسی , پاتزینی , یووتیچ هنوز در دسترس هستن yes1 تا روز آخر باید صبر کرد

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
تا deadline منتظر بازیکن بزرگ نباشید. ماروتا منتظره سیتی میمونه تا یک مهاجم بخره و ژکو رو مازاد اعلام کنه چون میخواد به نازلترین قیمت بزخری کنه. شک نکنید برنامه ماروتا همینه!حاضرم شرط ببندم تا deadline هیچ مهاجم بزرگی نمیگیریم! :1:

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
kash cavani miumad.bad fan persie.bad jovetic.bad llorente :lol:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
نمی دونم کسی اینو اینجا گفته یا نه اما برونزتی - ایجنتِ فیفا - گفته که مذاکره با رئیس اتلتیکو خیلی سخته و اسپانیایی ها هم تو ایتالیا جواب نمی دن.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با توجه به اینکه گفته میشه آرسن ونگر داره با پیشنهاد فرگوسن موافقت میکنه و کم کم باید فن پرسی رو من یونایتدی بدونیم....ممکنه 1 اتفاق بد واسمون بیفته اونم اینه که ونگر با پول ترانسفر فن پرسی بره سر وقت یورنته..اونوقت ماروتا مارو :Facepalm: اینجوری میکنه...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تو تاپیک "چه بازیکنی ؟" حرف از هانتلار و یورنته و زدم گفتم بیام یه آمار از یورنته و هانتلار بدم (من تو این 4 صفحه ندیدم کسی آماری ازش داده باشه)

Fernando Llorente Torres

تصویر

از سال 2003 تا سال 2004 یعین یک فصل در تیم Baskonia بازی میکرده ، 33 بازی انجام داده و 12 گل زده (بیش از نیمی از فصل و یعنی بازی کرده)

فصل بعدش از این تیم جدا میشه و به تیم Bilbao Athletic (با اتلتیک بیلبائو فرق داره ها) میپیونده یک فصل هم در این تیم میمونه و در 16 بازی 4 گل میزنه.

فصل بعدش هم Athletic Bilbao میاد میخرتش و از سال 2005 که توی این تیم عضویت داره در 236 بازی 79 گل میزنه !

الآن 7 سال میشه که در اتلتیکو بیلبائو بازی میکنه یعنی از 20 سالگیش ، در 236 بازی 79 گل یعنی چیزی حدود 157 بازی اصلا گل نزده !

Klaas-Jan Huntelaar

تصویر

از سال 2002 تا 2004 در PSV عضویت داشته و فقط یک بازی انجام داده گلی هم نزده.

در طول عضویتش در PSV سال 2003 برای یک نیم فصل به تیم De Graafschap قرض داده میشه که 9 بازی انجام میده بدون گل زده.

فصل 04-2003 به تیم AGOVV فرض داده میشه یک فصل کامل در این تیم بوده در 35 بازی 26 گل میزنه (بیش از نیمی از فصل و بازی کرده)

بعد به تیم Heerenveen فروخته میشه و در طول دو سالی مه در این بوده یعنی از 06-2004 در 46 بازی 33 گل میزنه.

بعد به آژاکس میره و در سه فصلی که در این تیم بوده 09-2006 در 92 بازی 76 گل میزنه.

سپس یه نیم فصل به رئال میره یعنی فروخته میشه که در 20 بازی 8 گل میزنه !

فصل بعدش میلان میاد و اگر اشتباه نکرده باشم قرضی میخرتش و در یک فصلی که در میلان بوده 25 بازی انجام میده و 7 گل میزنه.

سپس شالکه آلمان میاد و میخرتش و از سال 2010 که در این تیم هست در 56 بازی 37 گل میزنه.

شاید یکی باید بگه خب این چه مقایسه ای ! ما که نمیخواهیم از بین هانتلار و یورنته یکی و بخریم ! من قصدم از این مقایسه این بود که فکر میکنم ماروتا با خرید یه مهاجم میخواهد فقط میخواهد این مشکل از سرش باز کنه یا به نوعی از سر رفع نکلیف میخواهد یورنته و بخره ! یونرته آمار افتضاحی تو گل زنی داره ! 2 سال فقط از هانتلار کوچکتره حتی در حد نصف گل های هانتلار و هم نزده ! هانتلار ذر سن 27 سالگی در مجموع 143 گل زده داشت ولی یورنته هنوز به عدد 100 نرسیده ! اگر قرار به این باشه که یورنته بیاد یوونتوس ، من ترجیح میدم یوونتوس همون پاتزینی و بخره .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

فرناندو یورنته . سلاح جدید کونته ؟

تصویر

فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی تبدیل به هدف جدید و اصلی یوونتوس شده . اما یک سوال . اسم یورنته از کجا یهو مطرح شد ؟ تا قبل از فینال سوپــ.ــر کاپ که هیچ اسمی از این بازیکن برای پیوستن به یوونتوس نبود چی شد که سریع بعد از بازی در فینال سوپـ.ـرکاپ ناگهان مدیران از خیر فان پرسی گذشتند و هدف اصلی خودشون رو یورنته معرفی کردند ؟ این اتفاق جای فکر داره چون باشگاهی مثل یوونتوس مطمئنا بدون برنامه همچین کاری رو نمی کنه . چی شد که به یکباره یورنته هدف اصلی کونته شد ؟!

جواب این سوال رو من توی بازی فینال میبینم ! جایی که یوونتوس آچمز شده بود . جایی که ناپولی به قول معروف با پارک اتوبوس اجازه هنر نمایی رو به هیچ کدوم از بازیکنان یوونتوس نمی داد ! شاید کونته در اون زمان با خودش فکر کرده اگه رابن فان پرسی در زمین بود چه اتفاقی می افتاد ؟ غیر از این بود که رابن هم در قفسِ تنگ دفاع ناپولی گیر میکرد و از نفس می افتاد ؟ رابن سال هاست عادت کرده در مقابل تیم هایی بازی کنه که فوتبال ارائه میدهند نه ضد فوتبال ! در مقابل دفاع هایی بازی کرده که به دنیال زدن توپ هستند نه پای مهاجم . رابن هیچوقت وسط اتوبوس حریف گیر نکرده !! کلا در انگلیس تیمی اتوبوس پارک نمیکند ! غیر از چلسی که سرمربی ایتالیایی داره . شاید همین امر بود که به یکباره اسم یورنته رو در ذهن کونته تداعی کرد . یورنته ای که میشه گفت الان جزء 5 ضربه سر زن برتر اروپا هست ! شاید کونته در میان اون اتوبوس چراغ برقی رو تصور می کرد که میتونه نور رو به تیم برگردونه ! شاید اگه یوونتوس یورنته رو داشت با 2 سانتر کارش رو تموم می کرد و دیگر نیازی به وقت اضافه و پنالتی نمی شد !

یورنته الان دوای درد تیم ما هست ! شک نکنید یعنی مطمئن باشید سال بعد تمام تیم ها جلوی یوونتوس فقط میخوان دفاع کنن ! اونم از نوع ایتالیاییش یعنی دفاعی که بار ها تونسته حتی مهاجم های بارسا رو از کار بندازه . رابن فان پرسی میتونه بشه ستاره تیم ما اما سختِ ,,, خیلی خیلی سختِ رابن از فوتبال انگلیس بیاد تو ایتالیا و مقابل این دفاع و تیم های دفاعی تو همون فصل اول بشه ستاره ! البته رابن توانایی این کارو داره اما نباید زیاد ازش توقع داشته باشیم ,,, اما یورنته شانس بیشتری رو داره که تبدیل به ستاره بشه ! توقع بیشتری هم میتونیم ازش داشته باشیم . یورنته فقط کافی هست با هیکل بزرگ خود اون وسط جا گیری کنه و توپ های ارسالی رو با ضربه سر , چیزی که توش تبحر داره بکنه تو گل ! یعنی فقط از باسک بلند شه بیاد تورین همین !! سانتر های پیرلو و پاس های چیپ مارکیزیو + ضربات سرِ یورنته = گلِ 100 درصد ,,, اصلا شاید قسمت باشه . قسمت باشه که یوونتوس همیشه مهاجم تراز اولش یک ضربه سر قهار باشه . بعد از ترزگه دیگه هیچ کسی ظهور نکرد ! شاید یورنته که خصوصیاتی شبیه خودِ دیوید داره بتونه وارث دیوید بشه .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خب همونطور که حدس زده میشد و تو چندتا پست بالا گفتم....به نقل از Talk sport آرسنال آماده ارائه پیشنهادی 25 میلیون یوروئی برای جذب یورنته س...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تو خبرها هست كه منچستر يونايتد و سيتي هم دنبال يورنته هستن‏!‏ الان ديگه وقتشه ماروتا توانش رو نشون بده.‏. يوونتوس اولين تيمي بود كه دنبالش رفت و اگه يورنته از يه تيم ديگه‏(با هر پيشنهادي‏)‏ سر در بياره فاجعست... :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سیهل؛باور کردی؟ :1: سیتی و من یو؟ سیتی دنبال فن پرسی نرفت؛بیاد دنبال یورنته؟ من یو هم که فن پرسی رو خریده و من فکر نمیکنم بودجه ای برای یه خرید 20 میلیونی دیگه داشته باشه. فعلا جدی ترین رقیب یوونتوس،تاتنهام هست و صد البته که آرسنال هم با پول فروش فن پرسی بودجه ی خوبی خواهد داشت! هرچند تنها تیمی که رسما به دنبال یورنته هست،همین یوونتوسه و واقعا دیگه تحت هیچ شرایطی نمیتونم تحمل کنم که ماروتا بیش از این لِفتش بده خرید یک مهاجم نوک رو! مردک،الان دومین تابستونی هست که هوادارها رو سرکار میذاره!

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
من با این شیوه که قبل ورود بازیکنی به یووه واسش تاپیک مجزا زده بشه موافق نیستم مثل اتفاقی که واسه فن پرسی افتاد. تا قبل ورودشون میشه راجع بهشون جاهای دیگه بحث کرد. اما یورنته به نظر من نمیتونه در تورین موفق باشه و نمیتونه خرید خوبی باشه،اساسا سبک اسپانیایی ها به لیگ ایتالیا نمیخوره و درثانی یورنته یه مهاجم گلزن هستش که در محوطه جریمه خودش رو نشون میده که به نظر من یووه در حال حاضر بیشتر به یه مهاجم خلاق و سایه احتیاج داره.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^^^ مهاجم خلاق؟ میرکو ووچینیچ و سباستین جووینکو دقیقا میتونن این نقش رو ایفا کنن! مهاجم خلاق دیگه ای فکر نمیکنم لازم باشه! برعکس من فکر میکنم ما فقط به مهاجمی احتیاج داریم که توپ رو گل کنه! تحت هر شرایطی!

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
برای مهاجم نوک ما ماتری رو داریم که من مناسبش میدونم. البته که سطح یورنته خیلی خوبه ولی به نظرم بازیکنی با یه کلاس خلاقیت بالاتر مناسب تره کنار ماتری یا حتی ووچینیچ در اون پست. جووینکو میتونه خیلی مفید باشه ولی من زیاد بهش مطمین نیستم. مخصوصا اینکه یووه این فصل باید در سه جبهه فعالیت کنه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
جووینکو رو قبول ندارم .جووینکو شاید بعضی مواقع بدردمون بخوره ولی بعنوان اون مهاجم سایه ای که مد نظره نیست.ما یک بازیکنی مثل سوارز یا یووتیچ رو کم داریم اون بالا به غیرازنوک .اما ازاونجایی که ماروتا همش دنبال بزخری و راحت خریدنه بازیکن خودمون رو برگردونده که کاری ازپیش ببره ولی من زیاد امیدی بهش ندارم شاید گاهی جرقه ای بزنه جووینکو بنظرم اون کلاس لازم رو نداره.توبازی ناپولی هم نشون داد .جووینکو برای نیمکت و نیمه ی دوم میتونه خوب باشه همون چیزی که از جاکرینی تو فصل قبل استفاده میشد

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امير تحليلت درباره وضعيت مهاجمها تو من سيتي و يونايتد رو قبول دارم.... و البته من خبرهايي كه درباره يورنته بود رو گفتم :1:

Alessandro1989

Alessandro1989

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 355 ارسال
هنر مارونا اینکه اگه بخواد یه بازیکن بخره جون همه رو به لب میرسونه و در آخر هم میگه ما نقل و انتقالات باشگاه رو زیر نظر سرمربیه تیم انجام میدیم نمیدونم این از چی نشآت میگیره که این مدیر سخت میتونه بازیکن درجه یک بخره یا درایت کافی نداره ، یا کم اعتباره واقعا قابل قیاس با موجی نیست از نظر من موجی بهترین مدیر تاریخ یوونتوس بود موجی خریدهاشو بی سروصدا انجام میداد یه نمونش این بود که پت ویرا رو در حالیکه همه فکر میکردن داره میره رئال یوونتوسی کرد و ... البته من با این حرفه ماروتا موافقم که میگه خریدها زیر نظر مربی انجام میشه و ما خواسته هاشو بر آورده میکنیم اما پروژه خرید مهاجم حداقل این فصل دیگه خیلی به درازا کشیده شد حالا باید بین ژکو و یورنته یکی رو انتخاب کنه به نظر من شانس اینکه یورنته یوونتوسی بشه بیش از ژکوست هیچوقت هم توقع نداشته باشید که یووه یورنته و ژکو رو باهم بخره

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میترسه آدم خُب :1:

Spoiler

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یه جورایی به نظرم خیلی بعیدِ که این انتقال رخ بده ! مدیر اتلتیکو یه ادم کاملا نچسب و زبون نفهمه :1: یه چی تو مایه های زامپرینی + دلارنتیس ! :1: معامله خیلی باهاش سخته و 2 روز قبل توی این کنفرانس خبری رسما اعلام کرد که ما بازیکنانمون رو برای کسب درامد به فروش نمیرسونیم ! اونها وسیله ای برای معامله نیستن ! بعش هم گفته بود اگه کسی بخواد از ما جدا بشه باید قیمت فسخ قراردادش رو به ما پرداخت کنه ! :1: رقم فسخ قرارداد یورنته هم 36 میلیون دلار یا همون 30 میلیون یورو هستش ! این درحالیه که رقم پیشنهادی یووه 15 میلیون بوده که نیمی از اون چیزیه که اتلتیکو میخواد ! گذشته از اون تاتنهام پیشنهاد 25 میلیونی به یورنته داده که فکر نمیکنم باشگاه اینقدر پول داشته باشه که بخواد 25 میلیون برای اون هزینه کنه حداقل ! مگر اینکه اتلتیکو ماتری یا پاتزینزا رو بخواد :1: این رو هم بگم با توجه به وقت کشی ماروتا ، و همچنین ناموفق بودنش در فروش بازیکنان مازاد فکر میکنم بازار ما با پلوسو و پاتزینی بشته بشه ! :smile:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی