پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فرناندو یورنته - El Rey León

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1071 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال
من خودم بازی زیاد ازش ندیدم ، فقط فصل قبل بازیشون با منچستر توی اولترافورد رو نصفه و نیمه دیدم فقط :1: ولی چیزهایی ازش خودنم که واقعا توجه من رو جلب کرد !! + یورنته چند فصل قبل وزنی حدود 100 کیلیوگرم داشته ! و در حال حاضر هم وزن چیزی حدود 93 کیلو هستش ، کاملا از استیلش مشخصه که هیچ اضافه وزنی نداره ، بخاطر قدرت بدنی فوق العاده زیادش بهش لقب قول رو هم دادن ! + یورنته یه بازیکن اسپانیایی هستش که فوتبال رو به سبک مهاجم های اسپانیایی بازی نمیکنه ! یه مهاجم کاملا چارچوب شناس هست که تکنیک خوبی هم داره نسبتا ! و مهم تر از همه اینکه زمانبندی خیلی دقیقی توی تصمیماتش داره ! + سر زن قهاری هم هست و در این فصل بیشتر از نیمی از گل های تیمش رو به ثمر رسونده و در لیگ اروپا هم فوق العاده بوده ! جالبه که هیچکدوم از گل هاش رو مثل اینکه از روی نقطه پنالتی به ثمر نرسونده ! در ضمن از جهاتی هم بازیش به زلاتان شباهت داره ! + مهاجم انرژیکی نیست اصلا ، و دوندگیش از ماتری هم پایینتر هستش که این میتونه یه ضعف بزرگ باشه براش ! همین میتونه اون رو در سیستمی مثل 433 دچار مشکل کنه ! من ازش خیلی خوشم میاد ! لااقل در مقایسه با ژکو خیلی بیشتر میپسندمش ، فقط از این نکته میترسم که تغییر فضا اون رو دچار مشکل کنه ! درضمن نمیدونم چرا فکر میکردم از لحاظ سنی پایین تر باشه ! :1: ولی در کل به نظرم کاملا به درد لیگ ایتالیا میخوره !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
وقتی دیدم فرهاد آخرین پست تاپیک رو داده ، گفتم وای نه اومدن یورنته هم کنسل شد :fp: :1:

+ یورنته چند فصل قبل وزنی حدود 100 کیلیوگرم داشته ! و در حال حاضر هم وزن چیزی حدود 93 کیلو هستش ، کاملا از استیلش مشخصه که هیچ اضافه وزنی نداره ، بخاطر قدرت بدنی فوق العاده زیادش بهش لقب قول رو هم دادن !

واقعا غوله ، نمیخوام مساله رو پلی استیشنی کنم ولی تو فیفا کمتر بازیکنی استرنج بالای 90 داره ، این در حالیه که استرنج یورنته 93 هست

+ یورنته یه بازیکن اسپانیایی هستش که فوتبال رو به سبک مهاجم های اسپانیایی بازی نمیکنه ! یه مهاجم کاملا چارچوب شناس هست که تکنیک خوبی هم داره نسبتا ! و مهم تر از همه اینکه زمانبندی خیلی دقیقی توی تصمیماتش داره !

البته کلیپ هاشو که میدیدم ، خیلی وقت ها شده موقعیت های خیلی خوب رو از دست داده ، یکجا دو تا مدافع پیش روش رو برداشت و تک به تک رو به کنار دروازه زد :fp:

+ مهاجم انرژیکی نیست اصلا ، و دوندگیش از ماتری هم پایینتر هستش که این میتونه یه ضعف بزرگ باشه براش ! همین میتونه اون رو در سیستمی مثل 433 دچار مشکل کنه !

تنها چیزی که باعث میشه در موردش تردید کنی همینه ، وگرنه بقیه خصوصیاتش فوق العاده است ، فکر میکنم سرعت پایینش قابل حل باشه

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
من واقعا نمیدونم باید در مورد یورنته چی بگم.واقعا اعصابم از این که اسمش کنار یووه مطرح شده خورده.حالا که میخوان یه مهاجم با این خصوصیاتو بخرن نمیدونم چرا سراغ ژکو نمیرن.خدا کنه هیچوقت سرو کله ی اسپانیاییا و بالوتلی (از هر دو شون به یه اندازه متنفرم) تو یووه پیدا نشه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

آقای Josu Urrutia مدیر باشگاه اتلتیکو بیلبائو در کنفرانس خبری در مورد یورنته گفت :

" یورنته تمدید نمیکنه ؛ مدیر برنامه هاش به ما گفت که یورنته قصد داره از بیلبائو جدا بشه "

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

به همراه مادرِ بچه ها :1:

Spoiler

ویرایش:تاتنهام هم برای این بازیکن دندون تیز کرده! امیدوارم هر چه سریعتر کار رو تموم کنن!

sir alex delpiero

sir alex delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
به نظرم واسه بازیکنی با این سن و کیفیت ، این قیمت زیاده. ولی در هر صورت از هیچی بهتره... یکی بگه من آخرم نفهمیدم " یورنته " یا " لیورنته" ؟؟؟؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
تو یکی از پپیج های هواداران یوونتوس خوندم که مبلغی که اتلتیکو خواسته 36 میلیونه این 36 میلیون به یورو باشه یا به پوند یا به دلا یا با هر کوفت دیگه ای واقعا از سر یورنته زیاده :fp: با اینکه دوست دارم بیاد ولی خداییش این قیمت زیادیش میکنه :confused2: ولی به هر حال از جیب من که نمیخواد بره :1: با 50 میلیون هم بیاد ، خب بیاد :laughing:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
^^^ مبلغی که واسه فسخ قرار دادشه 30 میلیونه ولی چون یه سال به اتمام قراردادش مونده زیر 20 دارند میفروشندش :1:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

من نمیگم یورنته خیلی شاخه و شما اشتباه میکنید ها

ولی خدایی کسی انقدر قاطعانه در مورد یک نفر نظر میده که کل بازیهای یک فصلش رو دیده باشه ، شما یک بازی زنده هم ازش ندیدید ولی به راحتی میاید میگید در حد ماتریه ( هر چند حد ماتری هم پایین نیست yes1 )

مطمئنم کونته بازی با پاشو پیشرفت میده ، یه بازیکنی ازش میسازه که بارسا و رئال بیوفتن دنبالش yes1 ( همین الانش مورینیو میخوادش ولی جایی براش نداره )

ما یوونتوسی ها کلا عادت داریم از شرایط ناراضی باشیم ، بخدا اسم مسی هم مطرح بشه میگید نه چون آرژانتینیه ازش خوشم نمیاد :1:

من اولش مثل شما مخالف صد در صد بودم ولی چندین کلیپ ازش دیدم ، بازیش با منچستر رو فقط ببینید ، بعد بیاید در موردش نظر بدید

در آخر بگم بازیکنی که فرگوسن ، مانچینی و مورینیو دوست داشته باشن تو تیمشون داشته باشنش ، کم بازیکنی نیست

II
II
/\

فقط میتونم بگم با ماتری تو یک سطح هستش و یه جورایی به درد نیمکت میخوره
البته بهش میاد از اون بازیکنا باشه که یهو بیاد و نقش یه مهاجم تراز اول رو به خوبی بازی کنه . اما انصافا 20 تا نمی ارزه... :1:

ویرایش:

+ مهاجم انرژیکی نیست اصلا ، و دوندگیش از ماتری هم پایینتر هستش که این میتونه یه ضعف بزرگ باشه براش ! همین میتونه اون رو در سیستمی مثل 433 دچار مشکل کنه !

دقیقا به همین دلیل هستش که کمی مخالفم. قبلا هم گفتم کونته مهاجمی رو می خواد که دنبال توپ سگ دو بزنه!
وگرنه اندرو کرول هم سر زن و شوت زن حرفه ای به حساب میاد! . این هم یه ورژن از همونه
کونته 2 راه داره ; یا اینکه دوندگیه این بازیکن رو به طور محسوسی ببره بالا و یا اینکه به دنبال بازیکنه مکمل براش باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه آمار جالب از این بازیکن :

گل هاش توی لیگ :

مقابل اسپانیول - ضربه سر
سوسیه داد - 2 گل با پا
اتلتیکو مادرید - سر
بارسلونا - پا
لوانته - سر
رئال مادرید -پا
ولکانو - 2 گل با سر، یه گل با پا
اسپانیول - سر
ویارئال - سر
اوساسونا - پا
سویا - سر
گرانادا - سر
مایورکا - سر

===

لیگ اروپا :

سالزبورگ - 2 گل پنالتی
منچستر - سر
منچستر - پا
شالکه - یه گل با پا، یه گل با سر
اسپورتینگ - پا

5 گل جام حذفی هم زده که نمی دونم چطوری بودند. با احتساب همین نسبت برای اونا هم تقریبا میشه گفت 60 درصد گل هاش رو با سر می زنه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^
ترزگل چند درصد گلهاش با سر بود؟

نمیخوام از یورنته دفاع کنم ولی ما الان شاخ ترین تیم ایتالیا هستیم ، بعد از ما ناپولی قویترین تیمه ، ناپولی با اون قدرتش جلوی ما به دفاع چند لایه و ضد حمله رو آورده بود ، فقط میخواست با خطا مارو عقب نگه داره ، حالا شما حساب کنید تیم های پایین جدولی ایتالیا چطور میخوان جلوی ما بازی کنند ، ما واقعا تو این دفاع های بسته نیاز به بازیکنی داریم که با قدرت بدنی بالا و قدرت سرزنیش بتونه یک گل برامون بزنه تا این دفاع چند لایه از هم باز بشه ، تو ایتالیا سرعت ملاک نیست ، زلاتان هم بازیکن سرعتی ای نبود ولی تو ایتالیا شدید موفق بود

من نمیگم یورنته بهترین گزینه ای بود که میتونستیم بخریم ولی خواهشا دیگه انقدر پایین نیاریدش ، کسی که 30 گل در یک تیم میانه جدولی میزنه ، اصلا آمار کمی نیست ، حداقلش اینه که یورنته سابقه بازی در اروپا و رسیدن به فینال یورو لیگ رو داره ، همین برای ما کافیه که بفهمیم بازیکن بی تجربه ای نیست ، البته اینم بگم از اون دست بازیکن هایی نیست که عاشقش بشید ولی بازیکنی هست که به راحتی میتونه مشکل گلزنی ما رو حل کنه

اوایل که اسم یورنته مطرح شد ، یک سری از بچه ها گفتن که بازیکن اسپانیایی موفقی تو لیگ ایتالیا به یاد نمیارن ، عکس زیر ، تمام بازیکنان اسپانیایی هستن که تو طول تاریخ تو ایتالیا بازی کردن
Spoiler

همونطور که میبینید یوونتوس فقط یک اسپانیایی در طول تاریخ داشته ، لوییز دل سول
جالبه بدونید این بازیکن 8 سال هافبک یوونتوس بود و موفق به انجام 294 بازی شد ، این بازیکن یکی از اون 50 بازیکنیه که اسمشون تو استادیوم جدید داخل ستاره نوشته شده yes1

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
میدونید سرعت یورنته خیلی خیلی پایینه؟درسته تو لیگ ایتالیا بازیکنا اگه مثل رونالدو سرعتی نباشن مشکلی براشون پیش نمیاد اما یه حداقلی رو باید داشته باشن.تازه این برای لیگ ایتالیا بود.واسه چمپیونز لیگ وقتی ما به حریفای قوی میخوریم سرعت و خلاقیت مهمترین مساله میشه. یه چیز مهم که تو کلیپای یورنته دیدم این بود که خیلی فعالیتش تو حمله ها کمه.یورنته فقط منتظره که براش سانتر کنن یا تو یه موقعیت مناسب توپ بهش برسه.من فکر نکنم این موضوع خیلی مناسب سیستم تیم کونته باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این کلیپ تعدادی از گل های لیورنته هست!

یه FOX IN THE BOX واقعی :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال
گازتا : "16 میلیون برای اتلتیکو ، 3.5 میلیون در سال برای یورنته !"

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوبه ، اینطوری کلی پول میمونه تا باهاش یووتیچ رو بخریم :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رضا اشتباه گفت.گروه تحقیق و تفحص تشکیل دادیم به این نتیجه رسیدیم که همون یورنته صحیحه :1:

این یک منبع

این هم یک منبع دیگه

راستی کمال،یه چیزی رو فراموش نکن! ما فصل پیش در سری آ 68 گل زدیم.از این 68 گل،فقط و فقط 10 گل روی ضربات سر بوده،که میشه 14% کل گل های یوونتوس...تازه از این 10 تا گل تصادفی هم داشتیم! مثل گل دچلیه به کیه وو...
البته من 100% مطمئنم که کاررا،یه چاره ای برای این امر هم داره!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ ما فصل پیش بیشترین سانتر تو سری آ رو داشتیم ، این ناتوانی مهاجم های تیم بوده که رو ضربات سر گل نزدن yes1 کاررا رو هم خوب اومدی :lol:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دوستان انصافا یه کاری اسم بازیکنان رو یا به انگلیسی تلفظ کنید یا ایتالیایی چون نمیشه هر کسی رو با اون کشوری که هست تلفظ کرد خیلی بی معنیه نمیدونم تو اون ایالت اسپانیا اینو میگن این که نشد حرف مثل همون داستان البا که میگفت جوردی اقا انصافا تلقظ انگلیسی بهتره و همه یه جور میشن الان من تو هیچ گذارشی ندیدم بگن لیورنته خوب چه اصراریه که تو اصلیش اینو میگن :np: خمین ژاوی رو تو انگلیسی و ایالت مختلف اسپانیا با ساوی جاوی ژاوی و غیره میگن :np:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

البته من 100% مطمئنم که کاررا،یه چاره ای برای این امر هم داره!

آقا دمش گرم این "کاررا" جنب و جوش و بالا پایین پریدنش کنار زمین مثل خود کونته هستش

دقت کردین تو بازی با مالاگا همش داشت داد و فریاد میکرد بغل زمین؟ . یاد کونته افتادم :1:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

Omar Momani کارتونیست سایت گل این کارتون رو در مورد وضعیت یورنته کشیده و تو اون به کوچیک شدن لباس اتلتیکو براش اشاره کرده. اون بالا هم مربیای تیمهایی که این بازیکن رو میخوان به شکل شاهین نمایش داده شدن. :1:

[img width=480 height=298]http://pinturicchio.persiangig.com/image/Other/Liorente.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی