پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

(سوپر کوپا ایتالیا) یوونتوس 4-2 ناپولی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
293 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
حسین خان کلا برو حال کن ببین جون من عکس کنار پیرلو :worship: یادت نره اصلا راه نداره :1: باید یه عکس بگیری :1: راستی پرچم برای تشویق بردی؟ از اینا :Juveflag: یا از اینا :juvefan2: یا از اینا :scarflong: یا هیچ کدوم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سرانجام بلیط بازی به دستم رسید و ان شا الله فردا به نمایندگی از همتون برای تشویق یووه به استادیوم خواهم رفت

تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

پائولو ماتزلونی داور این دیدار خواهد بود و دو کمک او هم رناتو فاورانی و آندره آ ادواردو استفانی خواهند بود. مائورو برگونزی داور چهارم و نیکولا ریتزولی و پائولو تالیاونتو مسئول خط دروازه در این بازی هستند.

+ ماتزولانی در فصل گذشته 3 بار برای یوونتوس سوت زده(تساوی در برابر کاتانیا و پارما و پیروزی 2-1 در مقابل میلان در کوپاایتالیا)

++ در بازی هایی که ماتزولانی برای یوونتوس سوت زده حاصل آن 4 برد ، 4 تساوی و 1 باخت بوده است.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
حسین جان خیلی خوشحال شدم که اراده کردی و رفتی . آرزوی سفری خوب را برات میکنم همراه با دیدن مجدد بازیکنان یووه که میدونم هیچ لذتی در دنیا مانند این سفرها نیست . خبرها و عکسها یادت نره - متاسفانه من نتونستم همراه تو بیام ولی تو اونجا هستی انگار همه ما اونجا هستیم . هیچ فرقی نمیکنه .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
حسین برو یه جایی بشین که نزدیک کونته باشی ، زودتر برو استادیوم :1: :fp:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
با آرزوی موفقیت برای یوونتوس و حسین عزیز،که به لطفش ما اینجا با هم جمع شدیم و از تیم محبوبمون حمایت میکنیم :smile:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین جان خیلی خوشحال شدم که اراده کردی و رفتی . آرزوی سفری خوب را برات میکنم همراه با دیدن مجدد بازیکنان یووه که میدونم هیچ لذتی در دنیا مانند این سفرها نیست . خبرها و عکسها یادت نره - متاسفانه من نتونستم همراه تو بیام ولی تو اونجا هستی انگار همه ما اونجا هستیم . هیچ فرقی نمیکنه .

مرسی نادر جون خیلی مخلصیم عزیزم ! جای همه ی شما رو خالی می کنم و امیدوارم روزی برسه با هم تو یوونتوس ارنا بازی رو ببینیم :rose:

حسین برو یه جایی بشین که نزدیک کونته باشی ، زودتر برو استادیوم :1: :fp:

اینجا که بهت شماره می دن و 2 دقیقه قبل از بازی هم بری جات مشخصه

بریم سراغ اخبار بازی:

ترکیب احتمالی :

بوفون، بارتزالی، بونوچی، لوسیو، لختشتاینر، ویدال، پیرلو، مارکیزیو، اساموا، جووینکو و ماتری

مصاحبه ی مطبوعاتی هم توسط کاررا برگزار می شه

امیدوارم شرجی بودن شدید و گرمای هوا روی بازی فردا تاثیر نزاره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اینجا که بهت شماره می دن و 2 دقیقه قبل از بازی هم بری جات مشخصه

:rolleye: معلوم نبود شوخی کردم؟ :1:

بوفون، بارتزالی، بونوچی، لوسیو، لختشتاینر، ویدال، پیرلو، مارکیزیو، اساموا، جووینکو و ماتری

یک درصد هم امکان نداره ووچینیچ تو ترکیب اصلی نباشه :evilgrin:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
جالبه ووچینیچ فیکس نیست و ماتری فیکسه اگه ماتری بتونه خودش رو نشون بده ممکنه دوباره تمام معادلات عوض بشه و مثل نیم فصل اول بیاد تو تفکرات کونته حسین طبقه اول ورزشگاهی یا دوم؟ نگفتی قیمت بلیط بازی چقدره؟ بلیط بازی در هر کشوری و هر لیگی قیمتی داره اما چین...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آقا چه اتفاقي اقتاده كه ووچينيچ تو تركيب احتمالي كه حسين گذاشته نيست ؟‏!‏ مصدوميت كه نداره ! بازي تداركاتي آخري هم بازي نكرد ميركو... :sad1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
مثل اینکه میرکو باز مصدوم شده و احتمال داره بازی فردا رو از دست بده ! :sad1: "منبع من معتبر نیست ، لطفا اگر کسی خبر دقیق تری داشت بیاد اعلام کنه ، وجود میرکو حیاتی هستش !"

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
من يه مصاحبه ازش گير آوردم‏!‏ گفته كه مصدوميت كمي داشته ولي تو طول هفته سخت تمرين كرده كه به بازي با ناپولي برسه..و الان شرايطش خوبه واسه مسابقه البته گفته كه ماتري و جووينكو رقيباش واسه حضور تو تركيبن !

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
بازی شنبه است یا یکشنبه؟؟؟؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی 21 مرداده . ولی یکشنبه 22 مرداد میشه . صفحه اول فهرست اشتباه نوشته . فردا ساعت 16:30 اگه بازم این اشتباه نباشه :Facepalm:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
نه ديگه عباس ! بازي فرداست ، حسين هم گفت فردا ميره استاديوم ! :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

جالبه ووچینیچ فیکس نیست و ماتری فیکسه

اگه ماتری بتونه خودش رو نشون بده ممکنه دوباره تمام معادلات عوض بشه و مثل نیم فصل اول بیاد تو تفکرات کونته

حسین طبقه اول ورزشگاهی یا دوم؟
نگفتی قیمت بلیط بازی چقدره؟

بلیط بازی در هر کشوری و هر لیگی قیمتی داره اما چین...

ووچینیچ توی تمرینات هم حضور نداشت و خیلی کم دیده شد

من نمی دونم هنوز چون فقط بلیط به دستم رسیده ولی قیمت بلیط ها از 59 هزار تومان شروع می شه تا یک میلیون و سیصد هزار تومام

نه ديگه عباس !
بازي فرداست ، حسين هم گفت فردا ميره استاديوم ! :1:

بازی که شک نکنید فرداست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

کتصویر

کاررا و امام بوفون در کنفرانس مطبوعاتی!

کاررا گفته اگر ماتزاری فکر میکنه سیستم 3 دفاعه رو ابداع کرده،چرا جاسوس فرستاده سر تمرین یووه :lol:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کتصویر

کاررا و امام بوفون در کنفرانس مطبوعاتی!

کاررا گفته اگر ماتزاری فکر میکنه سیستم 3 دفاعه رو ابداع کرده،چرا جاسوس فرستاده سر تمرین یووه :lol:

کاررا :

"من یکساله که روزانه با کونته زندگی و کار می کنم.تلاش می کنم که توصیه های لازم رو نزدیک نیمکت به بازیکنا بکنم. ولی از خودم درشون نمیارم :1: فقط نتیجه ی کاراییه که هر روز انجام میدیم."

Spoiler

"الان اولشه ، ولی بچه ها واقعا کاری کردن که [خیلی کارا] واسم راحت شه. گروه ما از مردایی تشکیل شده که بر همه ی مشکلات پیروز میشن.نگرانی؟ من تو سری آ رو نیمکت می شینم و با به مصاف همه ی [رقبا] خواهم رفت.ما داریم از فوتبال حرف می زنیم و من 40 سالمه ..."

ماتزاری ادعا می کنه که به تیم های بزرگ دفاع 3 نفره رو یاد داده. :fp:

"اگه اینجوریه نمی فهمم چرا باید چرا باید دو تا از آدماشو به خاطر جاسوسی از یوونتوس دچارِ مشکل کنه.[ :sd: ] در مورد بازی هم ما باید حواسمون به ضد حمله هاشون باشه. ولی از دقیقه ی اول تا آخر با یه انگیزه ی فوق العاده به مصافشون خواهیم رفت."

در مورد تبرئه بونوچی و په په :

فقط کافیه تو چشم هاشون نگاه کنی و شادی شون رو ببینی.ما هم [خوشحالیم] چون اونا دو تا بازیکن بزرگن و حالا [باز هم] می تونیم روشون حساب کنیم.[ :rose: ]

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

تزکیب احتمالی دو تیم به نقل از managercalcio

Spoiler

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای کاررا تاپیک زدم، اینجا هم بد نیست بگم. فکر نمی کنم کاررا خیلی هم شخصیت دست و پا بسته ای باشه. کسی که قراره جای کونته توی زمین به ایسته نیاز نداره افکار تاکتیکی برجسته ای داشته باشه چون افکار کونته قراره اجرا بشه، صرفا باید یه شخصیت برجسته باشه. کارارا به عنون کسی که قهرمان ایتالیا، جام حذفی، لیگ قهرمانان، یوفا و سوپرکاپ اروپا بود آدم بی تجربه نیست در میادین بزرگ. فردا روز بزرگ و مهمی برای کارراست و امیدوارم از پس اینکار بر بیاد، چون اونچه که برای اینکار لازمه رو در اختیار داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی