پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فــابــیــو کــاپــلــو - Geometra

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونیک :‌

"کاپلو؟ او بسیار ناگهانی از رم رفت ، شبانه.و به یوونتوس رفت ، جایی که گفته بود خرگز به خاطر موجی به آنجا نمی رود.بعدش به خاطر خدا ... من برای فابیو احترام زیادی قائلم ، او مربی فوق العاده ای است.اما فکر می کنم کسی که قبلا مربی یوونتوس بوده نباید مربی رم شود و بالعکس."

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فابیو کاپلو مربی اسبق تیم ملی انگلستان و باشگاه رئال مادرید که هم اکنون در ۶۹ سالگی بعد از اخراج از تیم ملی روسیه در جولای ۲۰۱۵ دیگر در این عرصه شاغل نبوده است ، در مورد شانس ناپولی و یوونتوس صحبت کرده است 

ناپولی و با برترین گلزنش ایگواین و بهترین خط حمله با ۵۲ گل در برابر یوونتوس با بهترین دفاع و تنها ۱۵ گل ، کدام را بهتر می دانید؟
  • مثل همیشه باید به نکات ظریف دقت کنید ، در نهایت باید روی قدرت دفاعی که گل های بیشتری زده  و یا نیروی حمله برابر تیمی که گل های کمتری خورده حساب کنید.یوونتوس در تمام نقاط زمینش رقابتی است ، در حالیکه ناپولی می تواند از لحاظ نفوذ بهتر شود .
ساری گفته که قدرت اقتصادی یوونتوس باعث تفاوت آنها با بقیه ی تیم ها شده است.

• زدن این حرف ارزش کار مدیریت بالادست یوونتوس را کوچک جلوه می دهد، نتایج ورزشی و اقتصادی تیم در فوتبال مدرن در اثر برنامه ی ریزی دقیق به دست می آید.هیچ کس اتفاقی پولدار و موفق نمی شود.

یوونتوس نماینده ی فوتبال کشور ماست ، تیمی که همیشه روی یک پایه و اساس مستحکم از بازیکنان ایتالیایی بنا شده که برای تیم ضروری هستند.ما می دانستیم که با صبر و زمان ، یوونتوس به این سطح بار دیگر خواهد رسید.

امار می گوید که ایگواین بهترین مهاجم ایتالیاست، بهترین مدافع ایتالیا کیست؟

• آندره آ‌ بارزالیِ یوونتوس. او تنها کسی است که هنوز می تواند نبردهای تن به تن را پیروز شود. کیه لینی ― که مدافع بسیار قدرتمند و خوبی هم هست ― از این لحاظ یک مدافع تمیز به حساب نمی آید، سبک بازی کیه لینی حاصل تکامل تکنیکی است در فوتبال است. اما از سوی دیگر، بارزالی به سبک مدافعان قدیمی بازی می کند.

• L'Avvocato, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

خب حالا یووه برد و فرصت برای سخن پراکنی بعضی فراهم شد، از جمله ایشون! فرمودن رونالدو نابغه فوتبالی نیست. :fp:  اگر یک نفر تو دنیا باشه که اجازه حرف زدن درباره هوش و ذکاوت رو نداشته باشه... بچه ها این فابیو کاپلوئه. تیمی رو داشت که با اختلاف بهترین خط دفاع و هافبک دنیا رو داشت. خط حمله ش هم اگر نگیم بهترین، جزو ۳-۴ حمله خوب دنیا بود. با این وجود فابیو نتونست حتی یک گل در یک چهارم و در خونه خودش به حریف بزنه، اون هم نه فقط ۱ سال بلکه ۲ سال پشت سر هم! فابیو حالا دنبال دوباره جدی گرفته شدنه، چطور؟ با زدن حرفای عجیب غریب. بچه ها مثل فابیو نباشید! یا اگر هستید، مثل فابیو صحبت از نبوغ و ذکاوت نکنید!

• mory, El rey leon, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کاپلو 2 بار با یووه قهرمان ایتالیا شد 

و توی اروپا نتونست جامی بدست بیاره

کاپلو الان بعید بدونم بین هوادارهای یووه از اعتبار چندانی برخوردار باشه

حالا ایا الگری میتونه ابرویی بین هوادارهای یووه داشته باشه ؟!

کاپلو محبوبتر خواهد بود یا الگری؟

.......................................................................

2 تن از بهترین مدافعینمون در زمان کاپلو در اوج مظلومیت از یووه خداحافظی کردند 

فرارا و مونترو 2004.5 از یووه رفتند 

غریبانه و خیلی تلخ در جو اون دوران تیمو ترک کردند 

• eⁿzº, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

کاپلو ژست ها و شکلک خای دوران مربیگریش به یاد ماندنیه

• حامد, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

c80a_altafini-icardi-sarebbe-un-affare-s btn0_serie_a_1975-76,_juventus-sampdoria

غبار زمان بر چهره دو فوتبالیست گذشته یووه 

44 سال قبل

فابیو کاپلو و خوزه التافینی (گلزن برجسته یوونتوس )

(اگه دوست داشتید روی عکسا کلیک کنید)

• mory, eⁿzº, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

از وقتی من یادم میاد(2004) قیافه ی کاپلو همین بوده!

• mory, ace of glass, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

از وقتی من یادم میاد(2004) قیافه ی کاپلو همین بوده!

بله منظورم مقایسه عکس سمته چپ با عکسه سمته راسته 

• mory, Senmorta و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

بله منظورم مقایسه عکس سمته چپ با عکسه سمته راسته 

متوجهم! :1:

منظورم اینه که کلا کاپلو قیافه ی خاصی داره که تغییر چندانی نکرده!لااقل چون مو هاش سفید نشده این طور به نظر میاد!

حالا این موهاش رو رنگ می کنه یا کلا مشکین موهاش؟! :39:

+

download.jpg

ok1a_2047_thumb.jpg

شبیهن نه؟! :39:  :1:  :21:

• mory, Dreamer و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

4 نوامبر 1970 اولین بازی کاپلو برای یووه

مطمئنا کاپلو چه در دوران بازیش و چه در دوران مربیگری از بهترینهای دنیا بوده

حتی دوران بازیگریش در یووه خیلی موفق بوده و موفق شده با یووه سه تا اسکودتو برنده بشه و از عوامل اصلی بردهای یووه هم بوده

ولی شاید انتقالش به میلان از محبوبیتش کم کرده باشه

یه برشی از زندگی یووه ای و ملی ایتالیا برای کاپلو

1973که عضو یووه هم بوده 

به فاصله 5 روز ،، توی دو تا بازی بزرگ دوستانه دو گل میزنه و ایتالیا هر دو رو 2.0 برنده میشه

یکی به برزیل و یکی به انگلستان 

• دوران مربیگری درخشان کاپلو باعث شده که دوران بازیش زیاد به چشم نیاد 
  • نتایج نه چندان درخشان کاپلو در یووه 
  • انتقالش از یووه به میلان در دوران بازیش
  • انتقال بین تیمهای مختلف ایتالیایی در دوران بازیش باعث شده چندان در ذهن ما یووه ای ها جاودان نباشه
  •  
  •  

2vn6_images.jpg

• mory, eⁿzº, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کاپلو در ایتالیا وقتی با این سوال مواجه شد که آیا مکس آلگری باید پیشنهاد بایرن مونیخ را بپذیرد و به آلمان برود گفت:" آلگری برای بایرن گزینه خوبی خواهد بود ولی بعد از تجربه حضور کارلو آنچلوتی، من مطمئن نیستم واکنش آلمانی‌ها نسبت به مربیان ایتالیایی چطور خواهد بود".

فابیو کاپلو در ادامه صحبت هایش گفت:" ولی انگلیس هیجان‌انگیز است. او این امکان را دارد که در فوتبال انگلیس موفق شود و لیگ برتر رقابتی است که یک مربی را غنی‌تر می‌کند. من اگر جای آلگری بودم به منچستریونایتد می‌رفتم".

حرفش حقیقته

توی بایرن هم باندی مخوف کار میکنن و برانداز هستند!!! :1: 

• Orphée, mory, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امروز 1398/08/22 (جهت ثبت در تاریخ فروم )

کاپلو بعد ازاینکه ساری رونالدو رو  در بازی با میلان تعویض کرد، گفته بود حق با ساری بود و رونالدو سه ساله کسی رو دریبل نزده

حالا خوزه آلتافینی از گلزنای برجسته دهه 70 یووه و دنیا ،، که همبازی کاپلو هم بوده، نظر کاپلو رو تائید کرده و گفته مسی میتونه چند نفرو دریبل بزنه ولی رونالدو فقط در محوطه جریمه زهرداره!!!

my0q_serie_a_1975-76,_juventus-sampdoria

منتظر واکنش رونالدو به این انتقادات هستیم . ببینیم جواب منتقدین رو با گل و دریبل میتونه بده یا نه

• mory, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

When Capello gets angry, hardly anyone dares to look him in the eye, and if he gives you an opportunity and you don't take it, you might as well be selling hot dogs outside the stadium, basically. You don't go to Capello with your problems. Capello isn't your mate. [...] After the very first training session, all the others in the team had gone in to shower, and I was completely exhausted. I would have gladly called it a day as well. But a goalie from the youth team came over from the touchline, and I twigged what was going on. Italo was going to feed me balls – bam, bam! They came at me from all angles. There were crosses, passes, he chucked the ball, he gave me wall passes, and I shot at goal, one shot after another, and I was never allowed to leave the box, the penalty area. That was my area, he said. That's where I was supposed to be and shoot, shoot, and there was no chance of taking a break or taking it easy. The pace was relentless. [...] "I'm gonna knock Ajax out of your body," he [Capello] said. "I don't need that Dutch style. One, two, one, two, play the wall, play nice and technical. Dribble through the whole team. I can get by without that. I need goals. You understand? I need to get that Italian mindset into you. You've got to get that killer instinct." [...] Under Capello, I was transformed. His toughness was infectious, and I became less of an artiste and more of a bruiser who wanted to win at any price.

Zlatan Ibrahimović, on how Capello trained his strikers at Juventus.

دوستان کسی میتونه این متنو روون و سلیس ترجمه کنه

بنظرم خیلی قشنگه

میتونم ترجمش کنم ولی اگر یه فرد مسلط ترجمش کنه به درک بهتر مطلب میرسیم

درباره طرز فکر یه مربی ایتالیایی ،خوب نوشته 

:thank:

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

When Capello gets angry, hardly anyone dares to look him in the eye, and if he gives you an opportunity and you don't take it, you might as well be selling hot dogs outside the stadium, basically. You don't go to Capello with your problems. Capello isn't your mate. [...] After the very first training session, all the others in the team had gone in to shower, and I was completely exhausted. I would have gladly called it a day as well. But a goalie from the youth team came over from the touchline, and I twigged what was going on. Italo was going to feed me balls – bam, bam! They came at me from all angles. There were crosses, passes, he chucked the ball, he gave me wall passes, and I shot at goal, one shot after another, and I was never allowed to leave the box, the penalty area. That was my area, he said. That's where I was supposed to be and shoot, shoot, and there was no chance of taking a break or taking it easy. The pace was relentless. [...] "I'm gonna knock Ajax out of your body," he [Capello] said. "I don't need that Dutch style. One, two, one, two, play the wall, play nice and technical. Dribble through the whole team. I can get by without that. I need goals. You understand? I need to get that Italian mindset into you. You've got to get that killer instinct." [...] Under Capello, I was transformed. His toughness was infectious, and I became less of an artiste and more of a bruiser who wanted to win at any price.

Zlatan Ibrahimović, on how Capello trained his strikers at Juventus.

دوستان کسی میتونه این متنو روون و سلیس ترجمه کنه

بنظرم خیلی قشنگه

میتونم ترجمش کنم ولی اگر یه فرد مسلط ترجمش کنه به درک بهتر مطلب میرسیم

درباره طرز فکر یه مربی ایتالیایی ،خوب نوشته 

:thank:

وقتی کاپلو عصبانی میشه، کسی جرات نداره تو چشماش نگاه کنه و وقتی از فرصتی که بهتون داده به خوبی استفاده نکنید، مجبورید بیرون استادیوم هات‌داگ بفروشید (بیخیال فوتبال بشید). درواقع شما نمی‌تونید در مورد مشکلاتتون با کاپلو صحبت کنید، اون دوست شما نیست.

بعد از اولین جلسه تمرین که همه رفتن دوش بگیرن، من داغون بودم و با خوشحالی به خودم گفتم دیگه امروز تمرینی ندارم اما یه دروازه‌بان از تیم پایه اومد و من برام سوال پیش اومد که ماجرا چیه. ایتالو (مربی) یکی بعد از دیگری توپ به سمتم فرستاد! از هر زاویه‌ای که فکرش رو بکنید. سانتر، پاس کوتاه و .... او برای من می‌فرستاد و من هم به سمت دروازه می‌شوتیدم و هیچ فرصتی برای خروج از محوطه جریمه و حوالی نقطه پنالتی نداشتم. جایی که باید همیشه می‌موندم و جایگاهم تو زمین بود. هیچ فرصتی برای استراحت و ریلکس کردن وجود نداشت. فشردگی ارسال‌ها غیرقابل باور بود. 

من تو رو تهی از "آژاکس" می کنم. من سبک هلندی نمی خوام. هی یک و دو، پاسکاری و بازی زیبا و تکنیکی که همه رو دریبل می کنی! من بدون اونها هم خوشحالم. من فقط گل می‌خوام! مفهومه؟! من میخوام ذهنیت ایتالیایی رو تو مغزت جا کنم! باید غریزه کشندگی داشته باشی!

زیر نظر کاپلو من تغییر کردم. سخت‌گیری و مصمم بودنش و از یه "هنرمند" به یه "قاتل" تبدیل شدم که به هر قیمتی پیروزی رو می‌خواد. 

صحبت‌های زلاتان در مورد فابیو کاپلو

• حامد, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

وقتی کاپلو عصبانی میشه، کسی جرات نداره تو چشماش نگاه کنه و وقتی از فرصتی که بهتون داده به خوبی استفاده نکنید، مجبورید بیرون استادیوم هات‌داگ بفروشید (بیخیال فوتبال بشید). درواقع شما نمی‌تونید در مورد مشکلاتتون با کاپلو صحبت کنید، اون دوست شما نیست.

بعد از اولین جلسه تمرین که همه رفتن دوش بگیرن، من داغون بودم و با خوشحالی به خودم گفتم دیگه امروز تمرینی ندارم اما یه دروازه‌بان از تیم پایه اومد و من برام سوال پیش اومد که ماجرا چیه. ایتالو (مربی) یکی بعد از دیگری توپ به سمتم فرستاد! از هر زاویه‌ای که فکرش رو بکنید. سانتر، پاس کوتاه و .... او برای من می‌فرستاد و من هم به سمت دروازه می‌شوتیدم و هیچ فرصتی برای خروج از محوطه جریمه و حوالی نقطه پنالتی نداشتم. جایی که باید همیشه می‌موندم و جایگاهم تو زمین بود. هیچ فرصتی برای استراحت و ریلکس کردن وجود نداشت. فشردگی ارسال‌ها غیرقابل باور بود. 

من تو رو تهی از "آژاکس" می کنم. من سبک هلندی نمی خوام. هی یک و دو، پاسکاری و بازی زیبا و تکنیکی که همه رو دریبل می کنی! من بدون اونها هم خوشحالم. من فقط گل می‌خوام! مفهومه؟! من میخوام ذهنیت ایتالیایی رو تو مغزت جا کنم! باید غریزه کشندگی داشته باشی!

زیر نظر کاپلو من تغییر کردم. سخت‌گیری و مصمم بودنش و از یه "هنرمند" به یه "قاتل" تبدیل شدم که به هر قیمتی پیروزی رو می‌خواد. 

صحبت‌های زلاتان در مورد فابیو کاپلو

• mory, drughi1990 و -OMID- از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

و نتیجۀ تفکراتِ ارزشمندش تیمی کاملا عقیم بود؛ که نه خلق موقعیت بلد بود و نه گلزنی.

چقدر خوبه که نیستی دن فابیو!

• Orphée, L'Avvocato, -OMID- و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من اینجوری نگاه میکنم

زلاتان کند ذهن بود و نتونست ایده های کاپلو رو اجرا بکنه  :1:  :nish: 

اگر میتونست اجرا بکنه ما با لیورپول توی تورین 0.0 نمیشدیم 

• Orphée از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این چرا همیشه مثل دشمن های یووه مصاحبه میکنه؟

انگار نه انگار جز 50 اسطوره تاریخ یووه ست و یک ستاره به نشانه ش تو ورزشگاه ثبت شده

• tecra, L'Avvocato و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

این چرا همیشه مثل دشمن های یووه مصاحبه میکنه؟

انگار نه انگار جز 50 اسطوره تاریخ یووه ست و یک ستاره به نشانه ش تو ورزشگاه ثبت شده

- یعنی هنوز شما متوجه نشدید که کاپلو دشمن یووه ست ؟!

حتی همون سالهایی که سرمربی یووه هم بود این حس تنفر رو داشت.

• L'Avvocato و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

کاپلو اگر دوره کوتاهش توی چین رو نادیده بگیریم 6، 7 سالی هست که علنا مفسر ورزشیه تا یه سرمربی و به واسطه شغلش مثلا تلاش می کنه خودش رو بی طرف نشون بده و یکی به نعل بزنه یکی به میخ!

تا الان هم هوادارا اعتراضی به بودن ستارش توی استادیوم نداشتن (حداقل من سرچ زدم چیزی تو اینترنت ندیدم). تنها نقاط حساس هوادارا نسبت به ستاره های قدیمی یکی کونته ست (بخاطر رفتن به اینتر) و یکی هم بونیک (بخاطر اظهارنظرهاش)

+ البته اکثر اظهار نظر هاش راجع به یووه فنیه تا جایی که من دیدم. یه "آنتی یووه" واقعی بدون اشاره به نتایج، سعی می کنه اعتبار باشگاه رو زیر سوال ببره مثلا در برخورد با داورها

• Senmorta, Sayyed Amir, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی