پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
جام جهاني كه خوب بود. اميدوارم اينجا هم خوب باشه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گریگرا بازيكن تازه وارد تيم يوونتوس مطمئن است كه مي تواند نظر مساعد رانيري ، سرمربي تيم يوونتوس را جلب كرده و بازيكن موفقي براي اين تيم در فصل آينده شود. گریگرا گفت: از اينكه در تيم بزرگي چون يوونتوس حضور دارم خوشحالم و اميدوارم بتوانم نظر مساعد رانيري سرمربي اين تيم را جلب كنم و به پيشبرد اهدافش كمك كنم. وي افزود : تمام تلاش خود را براي موفقيت تيم خواهم كرد و به هواداران قول خواهم داد تا يوونتوس را در قهرماني اسكودتو و اروپا همراهمي كنم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا بازیکن خوبی هستش که خیلی ساده و روان و در عین حال عالی فوتبال بازی میکنه .

alex_delpiero

alex_delpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 76 ارسال
بازیکن خوبیه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
واقعا من دیگه تحملم داره تموم میشه ! خیلی دوست دارم بازیکنان جدید یووه رو با پیرهن یووه ببینم و از همه بیشتر اشتیاق گریگرا و تیاگو رو دارم . گریگرا رو من خیلی وقت پیش میشناختم . زمان موجی یه حرفایی زده شده بود ولی با هنوز کانا و تورام و کوواچ جایی برای گریگرا نبود . و واقعا خیلی خوشحالم که یوونتوسی هست . خیلی حال میکنم باهاش !!!

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
مراسم معارفه ی بازیکنای جدید که با لباس شماره دار عکس میگیرن کی هستش؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
معلوم نیست والا . یعنی من نمیدونم ولی فکر کنم دیگه کم کم همه از استراحت ها برگردن و بیان سر تیم . من که خیلی روی گریگرا حساب کردم برای سال بعد . کلا بهش خوشبین هستم . چون اهل چک هست . یک بازیکن اهل چک داریم ( ندود ) که کولاک کرده و اسطوره شده . امیدوارم گریگرا نیز راه ندود رو بره . البته فکر کنم ندود میتونه سهم زیادی در بازی کردن گریگرا داشته باشه . با راهنمایی ها و کمک های خودش میتونه گریگرا رو خیلی زودتر و بهتر با جو یووه آشنا کنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خود گریگرا هم صراحتا اعلام کرد که با کمک و راهنمایی ندود یوونتوس رو انتخاب کرده این بازیکن کوچکی نیست به خدا بعضی ها خیلی دست کم گرفته اند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گريگرا در كنار كولر ، ندود ، روزيچكي ، پيت چك و چند بازيكن بزرگ ديگه تا مدتي پيش سومين تيم برتر رده بندي دنيا بودن و نمي شه دست كم گرفتتشون.ما فعلا دوتاشون رو داريم و شايد سومي رو هم بگيريم.من خيلي بهش اميدوارم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الان داشتم برنامه ویژه کانال یووه در مورد بازیکن های جدید تیم رو میدیدم که گزارشگر به گریگرا میگفت دنیک گریگرا.یعنی اسپلینگش میشه DENIK حالا اسم درستش دنیک هست یا زدنیک؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اسم اين بازيكن نوشته مي شه:ZEDHENIK و خونده مي شه دنيك.مثل اسم كشورشون كه CHEZCH نوشته و چك خونده مي شه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تو مصاحبه ای اخیرا گفته که هواداران یووه اون رو شگفت زه کردند.گفته هوادارها بسیار گرم هستند و به خوبی از تیم حمایت میکنند.در ضمن گفته همیشه ارزو داشته در تیم بزرگی مثل یووه و کشوری مثل ایتالیا بازی کنه.در اخر هم اشاره کرده از شهر و محیط و مردم و حتی غدای تورین راضی و از بودن در این شهر خوشحال

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زدنيك گريگرا در چند روز اخير پر سر و صدا ترين بازكن يووه در تمرينات بوده و بعنوان بهترين يار در اين تمرينات اخير شناخته شده است.او كه بتازگي به يووه پيوسته نسبت به بقيه انگيزه بيشتري دارد و همين باعث شده تا بهتر از بقيه باشد.او در كنار تياگ در روزهاي اخير مورد توجه رانيري قرار دارند و احتمال تقدير از ايشان نيز براي كار خوبشان هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
زدنيك در تمرينات كولاك كرده . من از همون اول هم قبولش داشتم و مطمئنا يكي از بهترين ياران يوونتوس خواهد شد . يك بازيكن در سطح جهاني . فكر كنم بخش كم پرداخته شده چون خيلي زود خريده شد . ولي توي ليگ خودش رو نشون خواهد داد البته بايد كمي صبر كرد تا با جو سري آ آشنا بشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كلا بخاطر اينكه نيم فصل خريده شد كم حاشيه بود و همين هم از حسن هاي اوست كه زياد سر و صدا نمي كنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حیفی یک کلیپ داشتم که گلچین بازی های این مدافع دوست داشتنی بود ولی حیفی که پاک شد و نمی دونم که کجا بود اگه اون کلیپ رو می دیدید بهش اعتقاد پیدا می کردید البته این رو برای کسانی گفتم که مسخره می کنند این بازیکن رو

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
کاش حضورش بتونه باعث فعال تر شدن کیه لینی و هرچه بهتر شدن آندراده بشه. اگه با هم هماهنگ بشن با توجه به این که یووه توی خط دفاعی ستاره نداره فکر کنم ترکیب خوبی درست کنن.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بابا گریگرا رو دست کم گرفتید.انصافا ستارس.سوژه اول خبرنگار ها در CL از تیم آژاکس همین زدنیک خودمون بود.خیلی بهش امیدوارم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
غیر از توانایی های فنیش آدم به قیافش نگاه میکنه خود به خود ازش خوشش میاد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره این هم حرفیه و نکته مهم تر اینکه رانیری هم به شدت علاقه داره به این بازیکن و بر اساس گزارشاتی که از تمرینات یوونتوس به گوش می رسه همیشه گریگرا رو در مقابل 3 مهاجم قرار می ده و حساب ویژه ای باز کرده امیدوار مثل همان زمانی که توی اژاکس ستاره بود در یوونتوس هم باشه نقطه ای که گریگرا بازی می کنه اصلا غم نداریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی