پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زدنیک گریگرا - Soldato

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
426 پاسخ برای این موضوع

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
الان کجا بوده ؟
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
^^^ - فولهام، میعادگاه عاشقان سرورم :cry2:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- در حالی که یوونتوس در سری ب بازی میکرد گریگرا در ژانویه 2007 با استفاده از قانون بوسمن با یووه قراداد امضا کرد و یک نیم فصل تحمل کرد تا به عشقش برسه ...

تصویر

مجری : زدنیک، نظرت درباره یووه چیه ؟ چه تصوری داشتی و چی دیدی ؟

سرورم : با راهنمایی ندود یوونتوس رو انتخاب کردم، محیط یووه محیط فوق العاده ای هست، استقبال هواداران خیلی بیشتر از اونی بود که فکر می کردم و من رو دل گرم کرد، همیشه دوست داشتم توی باشگاهی مثل یوونتوس بازی کنم و حالا از اینکه به آرزوی خودم رسیدم احساس میکنم آدم خوشبختی هستم.

عشق بازی ـه تیفوسی ها با گریگرا شروع شد ...

تصویر

قربون خنده ت بشم :cry2:

و پایان غم انگیز یک اسطوره ...

تصویر

تصویر

پ.ن : فقط میخوام گریه کنم ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- خانم محترمش یکی از خوش بخت ترین انسان های روی کره زمین ـه ...

تصویر تصویر تصویر تصویر

:cry2:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- زدنیک دوست داشتنی ...

یوونتوس این افتخار رو پیدا کرد که برای 114 دیدار میزبان قدم های نورانی ـه زدنیک بزرگ باشه، یووه در رقابت های مختلفی اعم از سری آ، کوپا ایتالیا و مسابقات اروپایی با سلاحی به نام گریگرا وارد زمین شد و خوشا به حال تیم هایی که در مقابل پاهای تنومند گریگرا سر تعظیم فرود آوردند.

[img width=480 height=344]http://duniasoccer.com/var/gramedia/storage/images/duniasoccer/internasional/liga-dunia/news/eks-juventus-dan-fulham-pilih-gantung-sepatu/10221525-1-ind-ID/Eks-Juventus-dan-Fulham-Pilih-Gantung-Sepatu_duniasoccer615.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- فولهام، کعبه دل ها ...
زدنیک کبیر در لباس فولهام :

تصویر تصویر تصویر تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

تصویر

- گریگرا در تمرینات فولهام
(این عکس مربوط به زمانی میشه که کم کم داشت از بند مصدومیت جدا می شد و تمرینات سبک خودش رو همراه تیم شروع کرده بود)

مارتین اونیل : من شرایط گریگرا رو می دونستم و از مصدومیتش به خوبی مطلع بودم ولی برای فصل جدید بهش نیاز داشتم. اتفاقی که برای گریگرا افتاد واقعا ناراحت کننده بود. :cry2:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
با امید پریروز رفتیم منیریه ، آدیران لباس فولهام رو داشت بدون شماره ، میخواستم برا بهمن بگیرم و شماره هم همون روبروش بزنم با اسم گریگرا ، گفت 270 تومن :np: اونجا بود که با یه حساب کتاب ساده متوجه شدم ارزش خود بهمن تقریبن 1/10 قیمت این لباس هم نباید باشه برا چی باید این پول رو بدم :nish:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- فولهام بعد از جدایی ـه گریگرا روزهای جالبی رو نداره و دو باخت جالب به QPR ته جدولی و باخت 4-0 به لیورپول به خوبی اوضاع این تیم رو نشون میده. برگرد به تیمت زدنیک ... :cry2:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
- مارک یانکولوفسکی بازیکن اسبق اودینزه و میلان و هم وطن زدنیک درباره گریگرا گفته : من و گریگرا سالهای زیادی رو در تیم ملی بودیم و اون رو خوب میشناسم، یک بازیکن سخت کوش و پر انرژی. در تیم ملی همیشه روش حساب می کردیم و بازیکن بزرگی بود برای ما. از اتفاقی که افتاده براش ناراحتم چون میدونم گریگرا فوتبال رو دوست داشت و میخواست هنوز بازی کنه. :cry2: هی میخوام فراموش کنم ولی مگه میشه ؟! :cry2:
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- حضرت گریگرا در مصاحبه ای با تلویزیون چک فرمودند که :

* یوونتوس یکی از قدرتمند ترین تیم های این فصل اروپاست و نباید گول نتایج داخلی اونها رو خورد.

* علی رغم نتایج ضعیف ولی شما می بینید که در مسابقات اروپایی تیم متفاوتی هستند و نمایش فوق العاده ای داشتند.

* ضعف اونها میتونه نقطه قوتشون هم باشه، میانگین سنی ـه پایین !

* اونها بازیکن های جوون با استعدادی رو دارند که آینده رو برای یووه تامین خواهند کرد.

بهمن فدات بشه  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گل زیباش ب جنوا هنوز یادمونه ...شوت سنگین از پشت محوطه 

http://s3.picofile.c...ventus.mp4.html

حجم 1.5

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- حضرت گریگرا در مصاحبه ای با تلویزیون چک فرمودند که :

* یوونتوس یکی از قدرتمند ترین تیم های این فصل اروپاست و نباید گول نتایج داخلی اونها رو خورد.

* علی رغم نتایج ضعیف ولی شما می بینید که در مسابقات اروپایی تیم متفاوتی هستند و نمایش فوق العاده ای داشتند.

* ضعف اونها میتونه نقطه قوتشون هم باشه، میانگین سنی ـه پایین !

* اونها بازیکن های جوون با استعدادی رو دارند که آینده رو برای یووه تامین خواهند کرد.

بهمن فدات بشه  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:  :77:

من به شخصه اگه بخوام لیست سوالات تاپ 10 قبل از مرگم رو ردیف کنم قطعا چرایی علاقه بهمن به زدنیک هم توشون قرار داره..البته در کنار پولسن...که دقیقا تو اینا چی دیده بود... :nish:

• GioVanni Agnelli, Orphée, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

^^^^

- یه سری چیزا هست محمد که آدم های ساده ای مثل تو نمی تونند ببینند  :nish:  باید بهت الهام بشه، باید چشم بصیرت و معنویت داشته باشی.

حضرت گریگرا و حضرت پولسن از اون دسته بازیکن هایی هستند که با حضورشون در یووه، کاری رو با یووه کردند که کشیش ها با بچه های نوزاد انجام می دند. آب مقدس ...

گریگرا و پولسن جزء اساطیر یووه نیستند، حتی جزء ستارگان تاریخ یووه هم نیستند چون این دو بزرگوار از "مشاهیر" تاریخ یووه هستند ...

پ.ن : مرسی از علیرضای عزیز بابت کلیپ. این کار علیرضا نشون دهنده شعور و معرفتش هستند و قطعا از چشم حضرت گریگرا به دور نخواهد موند  :53:

• Orphée, juve's fan, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

99% یقین دارم ب جز بهمن طرفدار دیگه ای نداره  :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

99% یقین دارم ب جز بهمن طرفدار دیگه ای نداره  :1:

نکته جالب قضیه اینه که حالا پولسن رو میشه بر اساس معیارهای خارج از فوتبالی بهمن** قبول کرد، ولی گریگرا چرا آخه؟... :nish:

** :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گريگرا: ديروز با ندود تلفني صحبت كردم!

زدنيك گريگرا مدافع سابق يووه در گفتگو با (Radio Onda Libera) با اشاره به حال و هواي اين روزهاي يووه گفت: «فكر مي‌كنم با نتيجه‌اي كه يووه شنبه‌شب در سين‌سيرو و ناپولي در فلورانس كسب كردند، عملاً تكليف نتيجه‌ي جدال براي قهرماني اين فصل سري آ مشخص شد؛ حالا يوونتوس قهرماني را دستان خود مي‌بينند.»

مدافع سابق تيم ملي جمهوري چك با اشاره به فصل دشوار 207-2018 رقابت‌هاي فوتبال در ايتاليا خاطرنشان كرد: «يوونتوس اين فصل فشارهاي فراواني را از جانب ناپولي تحمل كرد اما در نهايت نشان داد كه سرسختي و قدرت فراواني براي تكرار قهرماني دارد.»

گريگراي 37 ساله با يادآوري روزهاي حضورش در جمع بيانكونري‌ها افزود: «به ياد دارم كه در زمان حضور من در يووه نيز نبرد مقابل اينتر هميشه يكي از ديدارهاي حياتي براي باشگاه محسوب مي‌شد. به همين خاطر از تمام دشواري‌هاي اين بازي آگاهم و بسبار خوشحالم كه يووه در يكي از حساس‌ترين تقابل‌هايش مقابل اينتر پيروز از زمين بيرون آمد.»

وي در پايان با تأكيد بر حفظ ارتباط با هم‌تيمي‌ها سابقش بيان كرد: «هنوز ارتباطاتم را با برخي از بازيكنان يووه از جمله بوفون، ندود، دل‌پيه‌رو و ترزه‌گه حفظ كرده‌ام. اتفاقاً همين ديروز در مورد موضوعي در خصوص يووه، تلفني با ندود صحبت كردم. من هميشه نتايج و بازي‌هاي يووه را دنبال مي‌كنم و در سال نيز يكي دوبار به تورين سر مي‌زنم.»

زدنيك گريگرا كه از سال 2007 الي 2011 ميلادي يكي از بازيكنان يووه بود پس از جدايي از اين باشگاه و پيوستن به فولام انگلستان در سال 2012 از فوتبال خداحافظي كرد.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

KING GRYGERA

• mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند